Huawei u Istanbulu predstavio najlakši preklopni m

poruka: 3
|
čitano: 21.638
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei u Istanbulu predstavio najlakši preklopni m".
16 godina
neaktivan
offline
Huawei u Istanbulu predstavio najlakši preklopni m

Koji format čita ovaj Matebook?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Huawei u Istanbulu predstavio najlakši preklop
Nagdje se spominje pdf, ali je zanimljivo da nigdje ne piše ništa o epub, mobi, azw i drugim formatima. U najmanju ruku čudno.
Life is jazz. Play it cool.
8 godina
offline
Re: Huawei u Istanbulu predstavio najlakši preklop
žaki kaže...

Koji format čita ovaj Matebook?

Macumba kaže...
Nagdje se spominje pdf, ali je zanimljivo da nigdje ne piše ništa o epub, mobi, azw i drugim formatima. U najmanju ruku čudno.

 

NARAVNO da čita .epub, i sve, u stvari možeš i Kindle (software) instalirati na njega.
To je u stvari pravi kompjuter, sa kopijom Androida kao OSom (Harmony 2).
I e-ink ekranom sa svim prednostima i manama tehnologije (fantastično niska potrošnja baterije, čitljivost po jakom svijetlu bez umaranja očiju ali crno bijelo - sivo i spor odziv ekrana).

Vrhunska stvar ali - preskupa. 500€, a dvije glavne (najbitnije) stvari - čitanje, i pisanje bilješki (handwriting, koverzija ispisanog u txt) dobiš i za 300€ sa Remarkable 2.

 

Remarkable NEMA prepoznavanje / učenje rukopisa (pravi OCR), ali mislim da to ipak nije toliko bitno.
Bitno:
Huawei / Android OS na e-ink ekranima je GLUPOST. Istina, jako puno prednosti ima glede "OS standardnih"  prilagodbi korisniku, ali valjda 90% softvera ne radi ili loše radi - zbog e-inka. Dodatno, intenzivnim korištenjem srče bateriju!
Istine radi, verzija Harmony 2 je ovdje jako prilagođena uređaju i dalje se razvija... ali mislim da je to koncept drvenog željeza. "Papir" nije kumpjuter. I traktor i tenk mogu služiti kao auto, ali to nije funkcionalno spojivo.
Btw imam hakirani (stari) Kindle i mogu igrati web apps mahjong, pasijanse itd - ali to je sve bs.
A ako ne koristiš bitne prednosti (a gutaš mane) takvog OSa, nema smisla davati 200€ (67% više) od npr R2.
Opet sigurno je kvalitetnije iskustvo nego li preskupi iPad (koji je, s druge strane, pravi funkcionalni kompjuter).

NIsam pobrao pamet svijeta već samo prenio moj pogled sa par recenzija.
npr
https://www.xda-developers.com/huawei-matepad-paper-hands-on/
https://www.androidauthority.com/huaweis-matepad-paper-review-3177256/

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice