Huawei ima ideju kako se riješiti urezanih zaslona

poruka: 7
|
čitano: 3.197
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei ima ideju kako se riješiti urezanih zaslona".
13 godina
offline
Huawei ima ideju kako se riješiti urezanih zaslona

This is not bad. 

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
4 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Huawei ima ideju kako se riješiti urezanih zaslona

Ovo rješenje je ružno i retardirano i ja uopće ne razumijem čemu izmišljanje tople vode?

Znači, da ne bi uzimali mjesto na zaslonu za kamere, zvučnik, senzore, jednostavno ćemo izdužiti mobitel, i zapravo smo opet na istome samo u nakaradnijem obliku... :facepalm:

 

Kome je uopće do sada smetalo da se mali gornji dio odvoji za te kameru? Ja još nisma čuo da se netko buni na dizajn npr. Samsunga S8 ili LG-a G6:

 
17 2 hvala 0
14 godina
offline
Huawei ima ideju kako se riješiti urezanih zaslona

Meni su svi ti mobiteli isti i vise uopce ne vidim razliku izmedu njih. Nikakvog napretka. Sve isto sranje, pocevsi od androida koji nakon godinu dana pocne pomalo jebat i stekat. Kamere nista posebno, bilo je toga i prije par godina. Ekrani isto bezveze nista novog.

Baterija isto, imao na lenovo k920 4000mah i milina, a sad kombiniraju malo slabiju bateriju a jaci ekran i slicno i stalno isto vrte.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
5 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei ima ideju kako se riješiti urezanih zas
Meni ta selfie uopće ne treba.
Da mi i zatreba ne sumnjam da ću naći nekoga tko je ima na mobu.
Dakle meni treba selfieless mobitel. :)
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei ima ideju kako se riješiti urezanih zas
Patent je imati zaobljeni rub? Još će patentirati krug i polukrug, što kiša pada i što trava raste. Mislim da bi trebalo jako postrožiti što se može patentirati.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2019 11:37 (Keso).
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei ima ideju kako se riješiti urezanih zas
Nije problem kamera vec i zvucnik i senzori. Najbolje je rješenje kamera ispod zaslona i zvucnik ispod zaslona.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei ima ideju kako se riješiti urezanih zas
bill_jobs kaže...

Ovo rješenje je ružno i retardirano i ja uopće ne razumijem čemu izmišljanje tople vode?

 

 hej hej, tu pricamo o huaweiu. firmi koja je uspjela dva najodvratnija trenda, notch i zakrivljeni rub, prodati pod nesto cool, dobro i skupo

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice