Huawei dobio novih 90 dana odgode zabrane poslovan

poruka: 7
|
čitano: 1.701
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei dobio novih 90 dana odgode zabrane poslovan".
6 godina
offline
Huawei dobio novih 90 dana odgode zabrane poslovan

Psi koji laju ne grizu(stara kineska:)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei dobio novih 90 dana odgode zabrane poslovan

Ova odgoda je isključivo iz sebičnih razloga, gdje ameri vide da bi više izgubili nego dobili tim potezom. Naravno, priče o nacionalnoj sigurnosti su za malu djecu, amerima smeta da ne mogu špijunirati preko Huawei opreme.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei dobio novih 90 dana odgode zabrane poslovan

guglajte "idiot" (bez navodnika) i pogledajte slike rezultata. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei dobio novih 90 dana odgode zabrane posl
Optužuju, nemaju dokaza. A ovisni o Kini ti Ameri, tu je problem. Grizu a ne smiju do kraja isterat.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
13 godina
offline
Re: Huawei dobio novih 90 dana odgode zabrane posl
Malto kaže...

Ova odgoda je isključivo iz sebičnih razloga, gdje ameri vide da bi više izgubili nego dobili tim potezom. Naravno, priče o nacionalnoj sigurnosti su za malu djecu, amerima smeta da ne mogu špijunirati preko Huawei opreme.

 jaci uvijek tlaci. sad gledaj sta imas kad te tlaci amerika pa razmisli sta ces imat kad ce te tlacit kina. braniti drzavu koja se godinama radila mutava dok je krala tehnologiju i pumpala jeftiniju elektroniku posto je cijena rada bila kikiriki a troskovi r&d qrcina? 

5 godina
protjeran
offline
Re: Huawei dobio novih 90 dana odgode zabrane posl
@phnx

Krala tehnologiju?
Na čemu si ti, mokri (wannabe) kapitalisto?!?
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2019 13:56 (Antiseptik).
13 godina
offline
Re: Huawei dobio novih 90 dana odgode zabrane posl
Antiseptik kaže...
@phnx

Krala tehnologiju?
Na čemu si ti, mokri (wannabe) kapitalisto?!?

 tak je, kinezi su iz sranja koje im je ostavil Mao dosli do toga da za par godina  shenzhen bude jaci od silikonske jer su poznati po inovativnom razmisljanju.  

 

koliko sam ih srel i price koje sam cul, nasi kamenjarci su civilizacija za njih. 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice