HTC oživljava svoju liniju Wildfire telefona

poruka: 6
|
čitano: 2.308
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC oživljava svoju liniju Wildfire telefona".
16 godina
offline
HTC oživljava svoju liniju Wildfire telefona

Moj prvi smathphone je bio wildfire S... oooh memories

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC oživljava svoju liniju Wildfire telefona
To je bio otpad od telefona
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC oživljava svoju liniju Wildfire telefona

Ne postoji ni jedan brand izuzev HTC-a koji je sustavno ubijao svoje premium serije.

Galaxy S je brend kao i Xperia , LG G, OnePlus, Motorola Z, Huawei P.

 

Kako razlog njihove propasti nije bio losa kvaliteta uredjaja, dapace bili su super, ocito je da je ljudima bitan brend. Tocnije, prepoznatljivost brenda je bitna. U vrijeme Wildfirea, Desire je bila flagship serija, u medjuvremenu su je dva puta gasili i dva puta vracali kao neke mid-budget serije, sto je i danas. 

 

Meni osobno je mnogo lakse kad se brendovi drze svoje nomenklature, ukoliko zelim jaci proizvod znam da trebam traziti Dell U seriju/Intel i7 itd.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC oživljava svoju liniju Wildfire telefona
Tako je. Malo Wildfire u početku (iako je to, po meni, bio mid), pa Sensation, One, pa U.... Snobići i sponzoruše se pogubili u nazivlju.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: HTC oživljava svoju liniju Wildfire telefona

Moj još radi svakodnevno ....

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC oživljava svoju liniju Wildfire telefona

ped**ska politika bez reklame za novi uređaj i podrška 0 bodova za postojeće mobitele ih sarani

Svaka akcija ima svoju reakciju.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice