HT: prvi pružatelj usluga u Hrvatskoj koji je impl

poruka: 7
|
čitano: 3.148
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT: prvi pružatelj usluga u Hrvatskoj koji je impl".
12 godina
offline
HT: prvi pružatelj usluga u Hrvatskoj koji je impl

teorija je tu, još samo treba definirati zašto se u forsira hitna implementacija tih tehnologija i velikih brzina na jako malim površinama

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
HT: prvi pružatelj usluga u Hrvatskoj koji je impl

slika Toronta se uklapa u pricu o 5G u hrvatskoj 😎

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HT: prvi pružatelj usluga u Hrvatskoj koji je
W1ck3d8u2z kaže...

teorija je tu, još samo treba definirati zašto se u forsira hitna implementacija tih tehnologija i velikih brzina na jako malim površinama

 bravo, ovo ni meni nije jasno...osim za neke lude operacije na daljinu ili samovozeće aute ne vidim trenutno neke aplikacije ovakvih brzina

 

ovo mi izgleda opet utrka u brzinama kao nekad davno u brzinama clocka na PC-u iako je softver tada, a i sada taj koji ima problema jer ga razvija čovjek koji nema mašte da ga iskoristi 100%

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
11 godina
offline
Re: HT: prvi pružatelj usluga u Hrvatskoj koji je
nixass kaže...

slika Toronta se uklapa u pricu o 5G u hrvatskoj 😎

 U svijetu magle,magla je jedina stvar koja se uklapa, i to bez premca.

15 godina
offline
Re: HT: prvi pružatelj usluga u Hrvatskoj koji je
funny games kaže...
nixass kaže...

slika Toronta se uklapa u pricu o 5G u hrvatskoj 😎

 U svijetu magle,magla je jedina stvar koja se uklapa, i to bez premca.

 bar imamo maglovitih gradova u banana državi, mogli su tu sliku staviti

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
11 godina
offline
Re: HT: prvi pružatelj usluga u Hrvatskoj koji je
genije_čudo_prirode kaže...
W1ck3d8u2z kaže...

teorija je tu, još samo treba definirati zašto se u forsira hitna implementacija tih tehnologija i velikih brzina na jako malim površinama

 bravo, ovo ni meni nije jasno...osim za neke lude operacije na daljinu ili samovozeće aute ne vidim trenutno neke aplikacije ovakvih brzina

 

ovo mi izgleda opet utrka u brzinama kao nekad davno u brzinama clocka na PC-u iako je softver tada, a i sada taj koji ima problema jer ga razvija čovjek koji nema mašte da ga iskoristi 100%

 Jednostavno,sve super zvuči međutim praksa bude nešto drugačije.Bitno je dobro reklamirati,a završna implementacija bude raznovrsna,zavisi sve o mikrolokacijama.Pogledajmo samo 4G mrežu,godina je 2021.

16 godina
neaktivan
offline
HT: prvi pružatelj usluga u Hrvatskoj koji je impl

Da, se jedne strane se preseravaju sa sa 5G na nekom prototipu, s druge strane na 4G mi se dešava da imam pacet loss 5-10%, ovisno o danu

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice