HT i Nokia prvi u Hrvatskoj testirali širokopojasn

poruka: 10
|
čitano: 3.899
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT i Nokia prvi u Hrvatskoj testirali širokopojasn".
9 godina
offline
HT i Nokia prvi u Hrvatskoj testirali širokopojasn

HT reklamira optiku nove generacije koja nije dostupna nigdje. Zato je tu bakar stare generacije koji je dostupan odmah i sada gotovo svgudje! Uz neobuzdane brzine - odlazna brzina čak do 1 Mbps!

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2022 17:26 (mlado1).
 
13 0 hvala 1
7 godina
offline
HT i Nokia prvi u Hrvatskoj testirali širokopojasn

HT lažovi koji mame sve da prijedju kod njih, i na kraju obecavaju i samo svaljuju svoje laži jedan na drugoga, a ni sami neznaju kada, i gdje ce optika biti provedena.. Mislim, svi su isti, ali ovi su ocito najveci manipluatori i lažovi, tako da im ni ovo ne vjerujem :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HT i Nokia prvi u Hrvatskoj testirali širokopojasn

Jedan od sretnijih dana u životu mi je bio kad sam u potpunosti napustio T-scumove "usluge".

Da se razumijemo nisu ni ostali cvijeće, ali ovi su baš *meće!

Sad laganih 200 Mbit/s i prst u uho.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
HT i Nokia prvi u Hrvatskoj testirali širokopojasn

500mbita u mene i iskreno da se da uzeti 10gbita, uzeo bih, jer brzina uglavnom nije bitna ali kada odlucis skinuti igru od 200gb, tad je bitna :D

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HT i Nokia prvi u Hrvatskoj testirali širokopo

Hahaha :-D ovo je bas dobro. Nadam se samo da ne skidas 200 GB "sadrzaje" svaki dan ;-) onda bi to stvarno bio veliki gubitak vremena zbog "sporosti" linka :-)

13 godina
offline
Re: HT i Nokia prvi u Hrvatskoj testirali širokopo
LudaRajcica kaže...

500mbita u mene i iskreno da se da uzeti 10gbita, uzeo bih, jer brzina uglavnom nije bitna ali kada odlucis skinuti igru od 200gb, tad je bitna :D

 Brzina nije bitna? Reci to većem dijelu površine ove naše grude.

Živim Jaski, odnosno u selu koje je spojeno s gradom. U samom gradu se od nedavno može dobiti 500/500, što je bliže 300/250, kolko sam izmjerio, ali zato i u selu ima novosti. S prijašnjih 7/0,5, doveli bakar na divljih 70/15. 

To tak leti da se bojim za mrežni adapter u svojim kućnim uređajima. 

Stvar je da visoke brzine dobiju samo centri većih gradova, ali ni to nije pravilo. Pod visoke brzine ne računam ništa ispod 150mbps simetrično. 

13 godina
offline
HT i Nokia prvi u Hrvatskoj testirali širokopojasn

Dobar dio Sesveta i danas ima 12/1 Mbps preko bakra (HT), a čujem da je tako u dijelu centra Zagreba, s druge strane u pojedinim dijelovima postoje tri optike u stan (HT,A1,BTnet) i još digitalna kabelska DVB C pa možeš imati koliko hočeš televizora i bez one dodatne kutije... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HT i Nokia prvi u Hrvatskoj testirali širokopojasn

Evo opet njih sa demo prezentacijama, mi ovo, mi ono...

Te-Kom Jazavci, di je 5G FWA koji ste rekli upogoniti do kraja 2021?

Kada sam spomenuo da je to samo preseravanje za publiku i da se kladim u 1000kn da neće to biti tako skoro realizirano popljuvala me ekipa... Valjda Telemach počeo uzimati dio kolača svojim marketingom 10Giga optika pa moraju ovi malo bajke pričati o 25Giga...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HT i Nokia prvi u Hrvatskoj testirali širokopo
the chosen one07 kaže...
Te-Kom Jazavci, di je 5G FWA koji ste rekli upogoniti do kraja 2021?

Kada sam spomenuo da je to samo preseravanje za publiku i da se kladim u 1000kn da neće to biti tako skoro realizirano popljuvala me ekipa... Valjda Telemach počeo uzimati dio kolača svojim marketingom 10Giga optika pa moraju ovi malo bajke pričati o 25Giga...

 

Ja pitam HT kada će 5g FWA, i evo odgovor:

"Pozdrav, proslijedili smo tvoj upit na detaljnije provjere pa ćemo ti se javiti čim dobijemo povratnu informaciju."

10 dana kasnije, ponovim upit da li ima šta, a oni odgovore:

"Provjere su još uvijek u tijeku. Čim zaprimimo rješenje provjere, povratno ćemo ti se javiti ovim putem. Ljubazno te molimo za još malo strpljenja."

I to je bilo prije 5 dana i nema odgovora.

16 godina
offline
HT i Nokia prvi u Hrvatskoj testirali širokopojasn

Jel su to oni što se hvale 5G a u Zagrebu jedva dobijem 4G, u Slavoniji u nekim dijelovima uopće nema signala ali hvale se pokrivenošću signalom.

Jel su to oni što reklamiraju optiku a većina nas je i dalje na bakru do 10 Mbps.

Jel su to oni što samo pričaju priče i daju obećanja "sad će" a onde prođe 10 godina i vidiš da još nema pomaka za ništa.

 

Dosta nam je samo obične samopromocije koja je beskorisna za nas. 

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice