U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

poruka: 322
|
čitano: 114.688
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t".
12 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Mislim da je ipak malo više od 15-20 % :)
Mobilna app ima limit na 4 Mbita,a smart tv na 7 Mbita ( ako je vjerovati podacima o propusnosti u aplikacijama), ali razlika je primjetna
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2021 20:27 (error_666).
14 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Na mobilnoj app je bolje staviti na automatic nego na 4 Mbita, bar je meni bolja slika na automatic.

Na TV-u  CBR i 7 mi je najbolje.

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Je li ista slika na mobitelu i preko browsera? Spojen mi je PC sa TV-om, HDMI kabelom, pa me zanima, ako tako gledam na drugom TV, jeli se vidi razlika u odnosu na smart app? Da li je ograničenje na PC-u, 4 i 7 Mbita?
Hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2021 23:16 (stipest).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
stipest kaže...

Je li ista slika na mobitelu i preko browsera? Spojen mi je PC sa TV-om, HDMI kabelom, pa me zanima, ako tako gledam na drugom TV, jeli se vidi razlika u odnosu na smart app? Da li je ograničenje na PC-u, 4 i 7 Mbita?
Hvala

 Lijepo je dobiti odgovore na svoja pitanja ali mislim da ćeš najbolju spoznaju dobiti samostalnim korisštenjem aplikacije...pošto je ista besplatna 30 dana u tom periodu ćeš otkriti odgovore na sva svoja pitanja i u konačnici odlučiti uzeti EON ili ne.....

12 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Je, možda malo bolje ,ugl. 4.5 Mbita joj je 'plafon'. Bile su trakavice oko toga ovdje u bih i mnoge žalbe korisnika zbog vidno lošijeg streama naspram smart app.

9 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Na žalost 0 bodova. Acc sam napravio, ali nemogu se logirat, stalno izbacuje "wrong email or password". Na Telemachu rade isti ti podaci. Reset passworda nije pomogao. Poziv korisničkoj podršci također, rekli su javit se ali ništa cjeli dan. Ako pokušam napravit novi acc odma me obavjesti da već postoji "nepotvrđeni račun" na mom broju. Nisam pametan.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Jel moze neko poslat link di vidim da mogu otkazat uslugu nigdje nevidim da nebi bilo poslje ovih 30 dana natezanja s njima hvala.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O

Pozdrav Puknuti,

 

Možda ti može pomoći "rješenje" koje je kod mene uspjelo:

- provider je EON Hrvatska

- iskopiraš user iz maila potvrde

- iskopiraš pass iz istog maila

 

I meni je promaklo da kod prijave mail ima prvo veliko slovo...a njihov sustav za login koristi prvo veliko slovo u mailu...

mail za podršku im je isto bio pogrešan

telefon prema tele2, kad dobiješ i koga dobiješ tako i prođeš

 

 

Sretno

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 15:05 (Provincija).
9 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O

Hvala na savjetu, al ne pomaže. Nisam mogao ni birati mail ili pass pošto sam korisnik Telemacha, tako da mi je ponudio samo podatke od tamo, koji tamo rade, nije bilo drugih opcija.

Sad mi je sinulo, ja nikakav mail nisam dobio. Možda zato i je "nepotvrđeni račun". Ali šta napravit?

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 15:41 (Puknuti).
14 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
error_666 kaže...
Je, možda malo bolje ,ugl. 4.5 Mbita joj je 'plafon'. Bile su trakavice oko toga ovdje u bih i mnoge žalbe korisnika zbog vidno lošijeg streama naspram smart app.

Ja gledam i vidim razliku automatic i 4 na mobilnoj app, kako je drugima ne znam.

 

Evo sa RS foruma što kažu, baš me zanimalo nakon ovog što si napisao jer sam iz HR:

 

https://forum.benchmark.rs/threads/eon-ex-d3go.406427/page-248

 

Nije mobilni app ograničen na max 4 Mbps. Automatski = max = do 7 Mbps. Razlika je CBR vs ABR (gde mobilni app ne nudi taj izbor) pa mobilni app "šalta" kvalitet od nižeg ka višem svaku promenu kanala a SmartTV app odmah pušta max kvalitet. Max stream je identičnog bitrate ko ima kršten net (i CBR nego je VBR, as in variable not constant) bez obzira na Eon app.

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 16:14 (Joe Cooker).
14 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Joe Cooker kaže...
Double post sorry
BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 16:15 (Joe Cooker).
3 godine
neaktivan
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Dobro radi aplikacija
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 16:13 (Psytrance91).
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
J2222 kaže...
Jel moze neko poslat link di vidim da mogu otkazat uslugu nigdje nevidim da nebi bilo poslje ovih 30 dana natezanja s njima hvala.

odeš na mojeon i dolje desno obični slovima piše "OTKAŽI USLUGU" tako nekako, nikakav button, samo tekst. Kod mene je otkazano pa se ne vidi. Malo đubretarski napravljeno (profesionalni trial abjuzer ovdje)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 16:24 (Gajotres).
15 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Ja taj EON TV koristim već preko 3 godine i to prvo koristio od čovjeka koji je na bosanskom Telemachu a udjelio mi svoj user name i password.

A, poslje sam dobio i od jednog lika iz Novog Sada njegov user name i password za EON TV a njemu je SBB provider.

Koristim EON i na mobitelu i preko web sučelja i nikad nikakvih problema ni sa appom ni preko preglednika.

Dakle, i dan danas imam mogućnost koristiti 2 različita EON TV accounta i baš sam se jučer logirao i na mobitelu i na računalu na oba i uredno sve radilo.

A moj internet provider je Iskon Hr.

Kako to, kako to!?

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 16:35 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Aplikacija je ZMAJ. Nije naravno kao Netflix ali slika je kristalno čista. Odo gledati F1 trening pa onda valjda imaju nekakve utakmice... slabo sam upućen u nogomet.
Friday ako nađeš načina da u Irskoj koristiš EON javi mi se na FB ili na PP da ti dam jednu od preostalih šifri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O

Oni vjerovatno nemaju filtriranje po IP. Ili mozda radi svagdje je EON/Telemach prisutan. Znam da je netko rekao da mu ne radi iz Austrije i Irske (ako sam dobro zapamtio).

13 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Envy kaže...

Aplikacija je ZMAJ. Nije naravno kao Netflix ali slika je kristalno čista. Odo gledati F1 trening pa onda valjda imaju nekakve utakmice... slabo sam upućen u nogomet.
Friday ako nađeš načina da u Irskoj koristiš EON javi mi se na FB ili na PP da ti dam jednu od preostalih šifri.

Ako ti njemu daš podatke; on će imati TV kanale iz BiH ili EON listu kanala prilagođava IP adresi, odnosno, države koje se pristupa?

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 22:54 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Marko :D kaže...
Envy kaže...

Aplikacija je ZMAJ. Nije naravno kao Netflix ali slika je kristalno čista. Odo gledati F1 trening pa onda valjda imaju nekakve utakmice... slabo sam upućen u nogomet.
Friday ako nađeš načina da u Irskoj koristiš EON javi mi se na FB ili na PP da ti dam jednu od preostalih šifri.

Ako ti njemu daš podatke; on će imati TV kanale iz BiH ili EON listu kanala prilagođava IP adresi, odnosno, države koje se pristupa?

iz BIH - jer je on uzeo EON u/za BIH

11 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Pa jel nije receno da eon radi svugdi u svitu?mozda kod registracije uvjetuje paket drzavu po ip adresi

 

Friday bi onda mogao uzeti hrv vpn i po tome normalno gledati u irskoj

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Sta me sprecava da preko revolut disposable card svaki mjesec otvorim novi profil i tako stalno gledam za kunu jer sam šugavi besposleni balkanac

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Ništa generalno. Ja tako abjuzam gdje mogu. Vrlo vjerojatno će prvo trial smanjiti na tjedan dana pa ga onda i ukinuti. Tako je bilo s Hbo go. Njega sam stvaaaaarno dugo iskorištavao s trialima.
4 godine
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
GSP kaže...

Sta me sprecava da preko revolut disposable card svaki mjesec otvorim novi profil i tako stalno gledam za kunu jer sam šugavi besposleni balkanac

 Možda to što ovih 30 dana gratis neće trajati stalno?

12 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
A može biti da su popravili, nisam testirao u zadnje vrijeme jer ne koristim nijednu osim smart tv aplikacije.Bilo je frke oko toga. Dok sam se bakcao sa tim znam da je ona beta verzija Eon aplikacije iz ms storea davala najbolju sliku naspram mobilne verzije i one iz browsera.

13 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Gajotres kaže...
J2222 kaže...
Jel moze neko poslat link di vidim da mogu otkazat uslugu nigdje nevidim da nebi bilo poslje ovih 30 dana natezanja s njima hvala.

odeš na mojeon i dolje desno obični slovima piše "OTKAŽI USLUGU" tako nekako, nikakav button, samo tekst. Kod mene je otkazano pa se ne vidi. Malo đubretarski napravljeno (profesionalni trial abjuzer ovdje) 

 Ja sam ili ćorav ili lud, ne mogu naći taj moj eon. Gdje je to? Evo moj ekran, gdje da kliknem?

 EDIT: ne znam zašto ne mogu prikvačiti sliku, nikako da ju vidim u poruci. Tu je...

https://ibb.co/jTDvPmp

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 21:26 (guslac).
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Odi bas na stranicu https://mojeon.hr/ netko je ovdje bio postao pa ne preuzimam zasluge. Tamo se ulogiraj i tamo otkažeš pretplatu u skroz donjem desnom kutu. Ne znam jel dodje to na email. Ja sam s fake emailom se regao.
13 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Gajotres kaže...
Odi bas na stranicu https://mojeon.hr/ netko je ovdje bio postao pa ne preuzimam zasluge. Tamo se ulogiraj i tamo otkažeš pretplatu u skroz donjem desnom kutu. Ne znam jel dodje to na email. Ja sam s fake emailom se regao.

 Hvala, našao.

8 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Da li je netko pokušao gledati u inozemstvu sa Hr vpn preko express vpn ili nekog drugog.... 

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Inače, u Telemachu su malo razočarani odazivom za besplatnih 30 dana probe EON-a...prijavilo se i aktiviralo aplikaciju amnje ljudi od očekivanog u prvih 15-tak dana.....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Ulica Ulice kaže...

Inače, u Telemachu su malo razočarani odazivom za besplatnih 30 dana probe EON-a...prijavilo se i aktiviralo aplikaciju amnje ljudi od očekivanog u prvih 15-tak dana.....

 Nije baš da su se pretrgli od reklamiranja, mnogi zainteresirani vjerojatno nisu niti čuli za EONtv. 

4 godine
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Sport je najinteresantniji artikl u ponudi EON-a....jedino onaj koji uzima EON radi sporta ako se odluči samo na EON nema Arene tako da mislim da će velika većina uzeti Start paket i uz to zadržati ili Max tv ili A1.....a to je već dodatni trošak kojeg si neće svi priuštiti....

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice