U Hrvatskoj je 50% mladih doživjelo rizike u gamin

poruka: 4
|
čitano: 3.254
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Hrvatskoj je 50% mladih doživjelo rizike u gamin".
15 godina
online
U Hrvatskoj je 50% mladih doživjelo rizike u gamin

"a 40 posto njih se ponekad toliko uživi u igranje da na nekoliko sati zaborave jesti ili piti"

 

Moja baka bi se ložila s tim (da je živa). Naime, poznato je da ljudi ostaju na mjestu mrtvi ako ne jedu nekoliko sati.

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je 50% mladih doživjelo rizike u g

Na nekolko sati kazes..

Os rec dana..

 

De sad ti meni reci, rode, kad sam ja mladjan momak bijo pa se nas par birtijasa okupilo , kupilo steku cigareta, kave da probudi mrtvu babu i didu i udri po HoMM2 po par dana...

Ma kaka skola i samari roditelja, treba Nekromansera satrat prije nego se gamad okoti.. sta je hematom-dva 30-40 godina poslje za takove trenutke slave..

Il kad je Tekken Tag Tournament + 50 grama kadulje pa udri po tjedan dana, da je bilo onda nekakve lige za novce zaradit i to, sve prvaci , sampinjoni, danas bi bogati ljudi bili, a ovako klosari i kukulj, gamad i stoka!

 

A i nevalja ovo sta ti mladi danas, ja zaluto u neku birtiju pomladarsku di se Tekken igra, sjeo ja, da cu sve prebit, da ja sam jednom rukom obranijo vukovar i tak te, em kad svi likovi nekakvi transhanskuns ovo/ova/ono,

a s druge strane, neki me tamo rasbaco, ma joooj, razsbaco me po ringu ko da sam paket a on u skladistu radi..

 

Bjeste, djeco van, nogomete igrat, treba noge nabildat, ko ce bjezat od mora kad se polovi rastope..

Aj, bjes, bolje bilo dok mi bili mladi, ovi mladi nis ne znaju, sta je 72 sata igrat bez da umres..nista, brate, samo prva runda/krug/turn/stage/circle, eto sta je..

Ja krivim Plenkija, kraonu-19 i loot boxove!

15 godina
offline
U Hrvatskoj je 50% mladih doživjelo rizike u gamin

Miro sad nam je ko žednom vode treba onaj prastari Bug za opis DOOM-a ili Quake gdje piše "majko, za večeru mi spremi odojak" :-D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je 50% mladih doživjelo rizike u g

Najvise sam volio Wizarda igrat sa Limenkom i Gromovnikom.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice