Hrvatski Telekom lansira 5G mobitele: T Phone i T

poruka: 9
|
čitano: 9.364
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Telekom lansira 5G mobitele: T Phone i T ".
14 godina
offline
Hrvatski Telekom lansira 5G mobitele: T Phone i T

Cigle, i ovaj osnovni nema NFC.

 

Daj uvedite rađe Vo5G.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Hrvatski Telekom lansira 5G mobitele: T Phone i T

Meni Pro djeluje skroz pristojno, naravno ako cijena bude konkurentna. Za prosječnog korisnika će biti i više nego dobar.

 

Jedino me kopka prilično visoka masa, nadam se da nisu unutra utpali utege kako bi telefoni djelovali kvalitetnije, budući da ljudi nerijetko povezuju masu i kvalitetu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Hrvatski Telekom lansira 5G mobitele: T Phone i T

Kud su se i oni upetljali u telefoniju,  kao da nas već ne boli glava od stotina modela raznih prozvođača.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Hrvatski Telekom lansira 5G mobitele: T Phone i T

Mobitel je očaravajuć i svestran. Dobar je za samoobranu: Masa mu je 214 grama te ga  možete baciti na napadača. Zaštita od čestica i vode -  IP52. Znači prašina skoro ne može ući. Skoro.Jedino ne smijete plakati nad aparatom. Suza bi ga mogla oštetiti.

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom lansira 5G mobitele: T Phone
suzana graf kaže...

Mobitel je očaravajuć i svestran. Dobar je za samoobranu: Masa mu je 214 grama te ga  možete baciti na napadača. Zaštita od čestica i vode -  IP52. Znači prašina skoro ne može ući. Skoro.Jedino ne smijete plakati nad aparatom. Suza bi ga mogla oštetiti.

 joj daj ne gunđaj na težinu - imam folda koji je teži od ovog za 50 grama pa ako je ok meni na maratonskim utrkama, vjerujem da će ovaj biti prihvatljiv, a koliko vidim za 6,8" ovo je čak i ok težina jer i samsung ultra i iphone 14 su teži od ovog s tim ekranima.

 

No, nije mi nikako jasno da li je moguće da se nigdje ne može naći neki review na webu? A na youtubeu nalazim samo reklame???

 

Ovaj jeftiniji mi nije toliko zanimljiv no ovaj jači izgleda ok no nadam se da neće nabiti neku cijenu 500 EUR da ga ne želim niti pogledati. I koje su im ovo fore da nema nigdje cijena ili ih ja bar ne nalazim?

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
10 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom lansira 5G mobitele: T Phone
Cijena će vjerojatno biti tek toliko da nešto zarade, te će vjerojatno biti u svakom paketu na pretplatu ili bonove. Vrlo vjerojatno će pristupačnom cijenom otkinuti dobar dio kolača ostalim proizvođačima u srednjem i niskom segmentu.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom lansira 5G mobitele: T Phone
genije_čudo_prirode kaže...

 

No, nije mi nikako jasno da li je moguće da se nigdje ne može naći neki review na webu? A na youtubeu nalazim samo reklame???

 

 https://forum.bug.hr/forum/topic/hrvatski-telekom/t-phone-5g/290567.aspx?page=0&jumpto=6546194&sort=asc&view=flat

 

Kolega je objasnio.

 

pan y agujas
15 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom lansira 5G mobitele: T Phone
fer-de-lance kaže...
genije_čudo_prirode kaže...

 

No, nije mi nikako jasno da li je moguće da se nigdje ne može naći neki review na webu? A na youtubeu nalazim samo reklame???

 

 https://forum.bug.hr/forum/topic/hrvatski-telekom/t-phone-5g/290567.aspx?page=0&jumpto=6546194&sort=asc&view=flat

 

Kolega je objasnio.

 

 svaka čast

 

ovo je dakle, T-mobile revvl 6 pro 5g, za sve koji se gube tražeći ovaj uređaj...ima ok review na youtube a i gsmarena ga je uvrstila no ne i testirala pa me to i dalje interesira

 

ovaj jači bi mogao biti bomba jer ima očito google sw bez da su petljali po njemu, tako da uz ogroman ekran i cijenu ispod 2.000 kn bi mogao biti pun pogodak

 

 

 

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Hrvatski Telekom lansira 5G mobitele: T Phone
genije_čudo_prirode kaže...

 joj daj ne gunđaj na težinu - imam folda koji je teži od ovog za 50 grama 

 

  Ne može svatko imati fold. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2022 21:58 (suzana graf).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice