Hrvatski projekt Gruntek – spoj digitalne i stvarn

poruka: 7
|
čitano: 4.533
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski projekt Gruntek – spoj digitalne i stvarn".
6 godina
offline
Hrvatski projekt Gruntek – spoj digitalne i stvarn

na kojo način se dobija "eko" certifikat...s obzirom da u Hrvatskoj a naročito Dalmaciji većin tih polja se nlazi u blizini ceste...radi lakšeg pristupa

 

a šta se tiče hrvatske poljoprivrede...dan mrtvih je pokazao sav jad...nije bilo cvijeća za kupiti a cila hrvatska neobrađena...zakazao uvoz i odmah došlo do nestašice

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 10:25 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hrvatski projekt Gruntek – spoj digitalne i st

Hrvatska poljoprivreda je jadnija čak i od hrvatske politike, ali bit će bolje. Nadajmo se.

42
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski projekt Gruntek – spoj digitalne i st
Zaista dobra ideja . Interesira me što će biti na kraju sezone. Biljke nije dovoljno samo zasaditi nego se moraju i njegovati.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Hrvatski projekt Gruntek – spoj digitalne i stvarn

A kaj mi bu ve Regica rekla?

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 12:41 (fer-de-lance).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hrvatski projekt Gruntek – spoj digitalne i st

HCMAA 

Što ne uzmeš plug pa oreš, svakako bi ti bilo pametnije nego što to pametuješ iz fotelje, a očito nisi upućen u tematiku. Ako već vidiš da drugi propuštaju takvu poslovnu priliku, još bolje za tebe, kreni!

Obrađuje se zemljšte svuda u hrvatskoj, negdje više, a negdje manje. Na istoku recimo nemaš metra slobodne površine da se ne radi (što zbog prinosa, što zbog poticaja), a to što se negdje ne radi obično je iz razloga nesređenih vlasničkih odnosa ili jednostavno nema ljudi.

 

Što se tiče teme, bio sam skeptičan kad sam pročitao naslov, ali ovo se čini kao dobra ideja ako se do kraja razradi i primjeni.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 13:43 (Zauzet nadimak).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski projekt Gruntek – spoj digitalne i st
Svaka čast na trudu i ideji, naravno oprezno su krenuli s veličinom površine vrta, al definitivno potencijal za rast uz dobar marketing.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatski projekt Gruntek – spoj digitalne i stvarn

fali aplikacija "se bum vas tužil": uporabom preciznog satelitskog mjerenja nepogrešivo ustanovljuje čija je "hruška prek meje opala" te tako izazvala ometanje posjeda, kao dovoljnog razloga za pokretanje pravnog postupka pri nadležnom sudu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice