Hrvatski Iron Bull plijeni pažnju na CES-u 2020: A

poruka: 12
|
čitano: 4.661
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Iron Bull plijeni pažnju na CES-u 2020: A".
15 godina
offline
Hrvatski Iron Bull plijeni pažnju na CES-u 2020: A

a jesu vam došli iz juesarmivorkolidža? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatski Iron Bull plijeni pažnju na CES-u 2020: A

Ozbiljno pitanje: što mislite koliko agenata Amazon i Apple pošalju na CES kad stignu na svaki štand odmah čim se sajam otvori?

Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Iron Bull plijeni pažnju na CES-u 202
jozef kaže...

Ozbiljno pitanje: što mislite koliko agenata Amazon i Apple pošalju na CES kad stignu na svaki štand odmah čim se sajam otvori?

 Viruj mi puno.

16 godina
offline
Hrvatski Iron Bull plijeni pažnju na CES-u 2020: A

Pa ja mislim da se njih dvoje dogovore i plate jednog agenta po pola radi ustede troskova i naravno da je taj odmah navalio na hrvatski stand. To mi jedino logicno zvuci  

 

Salu na stranu. Svaka cast deckima, ali ja osobno ne vidim nikakvu privlacnost u tom projektu. Nije mi bas jasan taj cijeli koncept. Znaci ja kupim tenka, pa ga onda stavim u auto, pa se onda odvezem do te nekakve arene koja jos ne postoji i onda se nadem sa jos 15 - 20 ljudi tamo koji su isto to napravili i onda se medusobno napucavamo. Jednostavno mislim da previse ocekuju od prosjecnog kupca, pa i od nekakvog zagrizenog tenkovskog fanatika.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.1.2020 13:07 (Sint1).
 
6 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Iron Bull plijeni pažnju na CES-u 202
Znaci,da bi uspio u Hr,moras se zvat Ante.
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Hrvatski Iron Bull plijeni pažnju na CES-u 2020: A

 

Ovo su odlične vijesti. Hrvatski tenkovi osvajaju Ameriku. 

Ajmo, ekipa! Viva Las Vegas!

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
0 6 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Iron Bull plijeni pažnju na CES-u 2020: A

Sretno!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Hrvatski Iron Bull plijeni pažnju na CES-u 202
Sint1 kaže...

 

Salu na stranu. Svaka cast deckima, ali ja osobno ne vidim nikakvu privlacnost u tom projektu. Nije mi bas jasan taj cijeli koncept. Znaci ja kupim tenka, pa ga onda stavim u auto, pa se onda odvezem do te nekakve arene koja jos ne postoji i onda se nadem sa jos 15 - 20 ljudi tamo koji su isto to napravili i onda se medusobno napucavamo. Jednostavno mislim da previse ocekuju od prosjecnog kupca, pa i od nekakvog zagrizenog tenkovskog fanatika.

 Ne kupiš tenk nego ulaznicu za igraonicu, pa se napucavaš s tenkovima koji su tamo...

 

 

drpetric
7 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatski Iron Bull plijeni pažnju na CES-u 202
drpetric kaže...
Sint1 kaže...

 

Salu na stranu. Svaka cast deckima, ali ja osobno ne vidim nikakvu privlacnost u tom projektu. Nije mi bas jasan taj cijeli koncept. Znaci ja kupim tenka, pa ga onda stavim u auto, pa se onda odvezem do te nekakve arene koja jos ne postoji i onda se nadem sa jos 15 - 20 ljudi tamo koji su isto to napravili i onda se medusobno napucavamo. Jednostavno mislim da previse ocekuju od prosjecnog kupca, pa i od nekakvog zagrizenog tenkovskog fanatika.

 Ne kupiš tenk nego ulaznicu za igraonicu, pa se napucavaš s tenkovima koji su tamo...

 

 

 Pa to i jest za Las Vegas, neka naprave kontakt sa casinima. Ionako vec imaju streljene sa minobacacima.

12 godina
offline
Hrvatski Iron Bull plijeni pažnju na CES-u 2020: A

Ako se piše tekst o "ogromnom interesu", onda bi se trebale staviti slike ljudi oko štanda. A ne na deset slika je jedna jedina ženska osoba koja gleda tenkove :(

 

Uglavnom, pogodili su pravo vrijeme kad su ameri nabrijani na rat, možda im ovo baš lijepo prođe :D

Sretno dečki.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Iron Bull plijeni pažnju na CES-u 2020: A

Šteta što ovi nemaju ni za britvice...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Hrvatski Iron Bull plijeni pažnju na CES-u 202
bit će organiziran turnir...pobjednik dobija mogućnost sudjelovanja u stvarnoj bitci...pustinjska oluja 2.0
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice