Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve najva

poruka: 500
|
čitano: 143.998
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve najva".
13 godina
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n
Wox kaže...

Da li postoji neki prijemnik sa normalnim velikim kvalitetnim daljinskim. Kupio sam danas u Pevecu neki MAX POWER za 230kn . Nije bio najjeftiniji pa pomislio da je kvalitetniji. Daljinski izgleda kao dječja igračka , a tipke se moraju snažno pritisnut inače ne detektira. Problem je što zna preletit preko nekoliko programa iako je pritisak bio kratkotrajan. Pokušat ću to čudo vratit Pevecu .

 Je, tak' je to. Nagledao sam se dosta plastikanera već prošli puta naokolo. Dođe mi da odem kupit TV samo da ne gledam opet to sranje.

15 godina
offline
Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve najva

Je li netko probao ovaj prijemnik? Ako jeste, molio bih da nešto napiše ovdje o prijemniku.

 

DVB-T2 HEVC receiver STRONG SRT 8222, twin tuner

 

https://www.chipoteka.hr/artikl/147331/dvb-t2-hevc-receiver-strong-srt-8222-twin-tuner-8070126058

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n
Wox kaže...

Da li postoji neki prijemnik sa normalnim velikim kvalitetnim daljinskim. Kupio sam danas u Pevecu neki MAX POWER za 230kn . Nije bio najjeftiniji pa pomislio da je kvalitetniji. Daljinski izgleda kao dječja igračka , a tipke se moraju snažno pritisnut inače ne detektira. Problem je što zna preletit preko nekoliko programa iako je pritisak bio kratkotrajan. Pokušat ću to čudo vratit Pevecu .

 u ovom postu na zadnjoj slici je fotka daljinskog. Meni izgleda neloš, najbliže "normalnom" daljinskom. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n
telefon 2 kaže...
Wox kaže...

Da li postoji neki prijemnik sa normalnim velikim kvalitetnim daljinskim. Kupio sam danas u Pevecu neki MAX POWER za 230kn . Nije bio najjeftiniji pa pomislio da je kvalitetniji. Daljinski izgleda kao dječja igračka , a tipke se moraju snažno pritisnut inače ne detektira. Problem je što zna preletit preko nekoliko programa iako je pritisak bio kratkotrajan. Pokušat ću to čudo vratit Pevecu .

 u ovom postu na zadnjoj slici je fotka daljinskog. Meni izgleda neloš, najbliže "normalnom" daljinskom. 

 Hvala. I meni izgleda bolje u odnosu na ovog gumičara što sam dobio

shit happens too often
13 godina
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n

Nažalost, takav daljinski ima većina digitalnih prijemnika. I meni je to malo glupo, ali što ćeš. Opticum Nytrobox je tu u maloj prednosti jer se njihov takav daljinski može programirati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 8:32 (Marko :D).
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n
Lewis kaže...

Meni su oba TVa (neki LG 32" iz 2017 i Samsung UHD iz 2015 godine) danas pronasli sve u HDu osim Sportske Televizije - nju nema u HDu, ali Osjecka HD, Vinkovacka Plava HD mi rade.

 evo, danas sam na godišnjem došao sam staroj pa ću pronaći kod sestre u njenom obiteljskom dnevnom boravku pronaći te HD programe... inače, kod stare majke u sobi stari programi nisu ugašeni, normalno šljakaju.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
10 godina
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n
Anđeo bez falinge kaže...
Lewis kaže...

Meni su oba TVa (neki LG 32" iz 2017 i Samsung UHD iz 2015 godine) danas pronasli sve u HDu osim Sportske Televizije - nju nema u HDu, ali Osjecka HD, Vinkovacka Plava HD mi rade.

 evo, danas sam na godišnjem došao sam staroj pa ću pronaći kod sestre u njenom obiteljskom dnevnom boravku pronaći te HD programe... inače, kod stare majke u sobi stari programi nisu ugašeni, normalno šljakaju.

 
Stari kanali (DVB-T) nece biti ugaseni do 5 mjeseca 2020, tada nastaje cap i onda opet rosada kanala, ovo sto je sad kod na su DVB-T2 na 51 kanalu ide na 44 kanal (tu je sad stari DVB-T pa nemoze biti ovaj).

--- Lewis --- www.ram-studio.hr --- Skype: lewis3d ---
5 godina
offline
Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve najva

Za sada odustajem od HD-a, vratio se na staro dok radi. Kvaliteta signala je uzasno losa (Borinci - VK).

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve najva

Ja kupio danas reciver u hg spotu i ne pronalazi mi hd kanale.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n

➡️ živiš u zgradi i koristiš ZAS (zajednički antenski sustav)

 

RJEŠENJE: ZAS se mora namjestiti da prima nove HD kanale što ti ne možeš napraviti.

Nabavi sobnu ili vanjsku antenu. Sobne su bolje za više katove i mjesta koja nisu jako udaljena od odašiljača. S njima primaš sve kanale koji imaju signala i nisi ograničen samo na određene.

 

➡️ koristiš antenu bez vanjskog napajanja

 

RJEŠENJE: Uključi napajanje antene u postavkama prijemnika. (ovo vrijedi samo ako prijemnik ne pronalazi ni jedan kanal)

 

➡️ kupio si prijemnik koji ne podržava HEVC za prijam digitalnih TV kanala nego samo za reprodukciju sadržaja s USB-a

 

RJEŠENJE: Vrati uređaj gdje si ga kupio i kupi neki drugi.

 

➡️ nalaziš se na mjestu koje još uvijek nije pokriveno DVB-T2 HEVC signalom.

8 godina
offline
Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve najva

Digitalni prijemnik DVB-T T2 SYNERGY T-202, HEVC265, LAN, crni ovaj sam uzeo.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve najva

Taj podržava HEVC. Vjerojatno je nešto s postavkama, treba odabrat T2 kod pretrage pa probat ručno preskenirat K40.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve najva

Probat cu tako. Buraz u drugoj sobi ima ugrađen na tv i radi a mene pati.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n
Krule011 kaže...

Probat cu tako. Buraz u drugoj sobi ima ugrađen na tv i radi a mene pati.

 Pa probaj kod njega ako nisi do sada

shit happens too often
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n
Lewis kaže...

 
Stari kanali (DVB-T) nece biti ugaseni do 5 mjeseca 2020, tada nastaje cap i onda opet rosada kanala, ovo sto je sad kod na su DVB-T2 na 51 kanalu ide na 44 kanal (tu je sad stari DVB-T pa nemoze biti ovaj).

Eto, htio sam se kladiti s onim legom, danas sam preskenirao kanale i šipak. D1 regija nula bodova. Ja ljudima isto govorim da nema ništa do 20.5 ali se uvijek pojave neki genijalci evo kreće 12, 'a 13, pa 14 pa 15 pa kada više pobogu ??????

 

Kao da je moj lega koji radi u telekomunikacijama i koji se time bavi luđak a rekao mi je da nema ništa konkretno do prije početka EP u nogometu.

 

Moguće je da netko uhvati s evo tv HRT 1, 2,3 u HD itd no brejkat će mu slika, trzat i to nije s naših odašiljača Borinci i Belje.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
12 godina
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n

D2 Radi bez problema od 12.11, a i vecini ostalih, a probaj antetnu namjestat, pretrazit opet 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n
Anđeo bez falinge kaže...

Eto, htio sam se kladiti s onim legom, danas sam preskenirao kanale i šipak. D1 regija nula bodova. Ja ljudima isto govorim da nema ništa do 20.5 ali se uvijek pojave neki genijalci evo kreće 12, 'a 13, pa 14 pa 15 pa kada više pobogu ??????

 

Kao da je moj lega koji radi u telekomunikacijama i koji se time bavi luđak a rekao mi je da nema ništa konkretno do prije početka EP u nogometu.

 

Moguće je da netko uhvati s evo tv HRT 1, 2,3 u HD itd no brejkat će mu slika, trzat i to nije s naših odašiljača Borinci i Belje.

 Imaš lijepo OiV stranicu. D1 je na kanalu 51 sa odašiljača Belje i Borinci. OiV je vjerodostojniji izvor informacija nego rekla-kazala od nekoga, a prije nekoliko dana objavljeno je da je signal dostupan u cijeloj RH.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 21:11 (JozoBozo121).
12 godina
offline
Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve najva

Na karti stisni svoju lokaciju i stisni provjeri, pod "Mreža: MUX M2" stisneš na + i pisat ce ti najblizi odasiljaci i kad ih sisneš na njih pokazat ce ti gdje su nasprem tebe i koliko bi signal trebao biti jak. https://support.oiv.hr/reception/coverage/coverage.aspx

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n
Anđeo bez falinge kaže...
Lewis kaže...

 
Stari kanali (DVB-T) nece biti ugaseni do 5 mjeseca 2020, tada nastaje cap i onda opet rosada kanala, ovo sto je sad kod na su DVB-T2 na 51 kanalu ide na 44 kanal (tu je sad stari DVB-T pa nemoze biti ovaj).

Eto, htio sam se kladiti s onim legom, danas sam preskenirao kanale i šipak. D1 regija nula bodova. Ja ljudima isto govorim da nema ništa do 20.5 ali se uvijek pojave neki genijalci evo kreće 12, 'a 13, pa 14 pa 15 pa kada više pobogu ??????

 

Kao da je moj lega koji radi u telekomunikacijama i koji se time bavi luđak a rekao mi je da nema ništa konkretno do prije početka EP u nogometu.

 

Moguće je da netko uhvati s evo tv HRT 1, 2,3 u HD itd no brejkat će mu slika, trzat i to nije s naših odašiljača Borinci i Belje.

Nesto ti mene nisi dobro shvatio.

DVBT-2 RADI u regiji D1 (istocna Slavonija i Baranja)- Znaci Borinci i Belje rade i HD kanli su tu (HEVC/H265) od 12.11 --. Ono sto ti ja govorim je da i dalje radi "obicni" DVBT koji se koristio do sada a u 5 mjesecu ce se taj stari ugasit i ostat ce samo novi DVBT-2 i tada ce oni prebaciti kanal na kojem trenutno odasilju DVBT-2 jer je taj 44 kanal sad zautet sa obicnim DVBTom pa je DVBT-2 (HD) trenutno do tada na 51 kanalu (u nasoj D1 regiji).

Isto tako nemoze niko gledat EVOTV kanale ako nema njihovu karticu/STB. Mozes ti njih odskenirat ali nece nijedan radit (niti ce brejkat niti trzat, bit ce full crno :)) jer nisu FreeToAir.

Ako tebi ne nalazi onda je do tvog TV-a ili zivis u zgradi pa imate kanalno pojacalo/antene i ne propusta vam 51 kanal i zato ga ne nalazis kod skeniranja. Suma sumarum ti bi izgubio okladu da si se kladio ;).

--- Lewis --- www.ram-studio.hr --- Skype: lewis3d ---
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 22:23 (Lewis).
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n
Lewis kaže...


DVBT-2 RADI u regiji D1 (istocna Slavonija i Baranja)- Znaci Borinci i Belje rade i HD kanli su tu (HEVC/H265) od 12.11 --. Ono sto ti ja govorim je da i dalje radi "obicni" DVBT koji se koristio do sada a u 5 mjesecu ce se taj stari ugasit i ostat ce samo novi DVBT-2 i tada ce oni prebaciti kanal na kojem trenutno odasilju DVBT-2 jer je taj 44 kanal sad zautet sa obicnim DVBTom pa je DVBT-2 (HD) trenutno do tada na 51 kanalu (u nasoj D1 regiji).

Isto tako nemoze niko gledat EVOTV kanale ako nema njihovu karticu/STB. Mozes ti njih odskenirat ali nece nijedan radit (niti ce brejkat niti trzat, bit ce full crno :)) jer nisu FreeToAir.

Ako tebi ne nalazi onda je do tvog TV-a ili zivis u zgradi pa imate kanalno pojacalo/antene i ne propusta vam 51 kanal i zato ga ne nalazis kod skeniranja. Suma sumarum ti bi izgubio okladu da si se kladio ;).

 DVBT-2 ne mora biti HEVC..

TV je kupljen u svibnju 2018, kvalitetan LG.

Antena je na kući, nema prepreka.

Tv hvata kao i stari Philips od naših, 14 SD digi programa.

Na starom tiviju hvata i četiri mađarska digitalna programa, na novom LG-u više ni to... analogni neće uhvatiti ni jedan, dočim stari Phily uhvati i četiri analogna regionalna.



 

Poznato je da za Evo tv treba priključak-kartica, to nije bitno.

 

Na 51 kanalu nema ništa (kod mene)

 

Bit će da tv LCd Philips iz 2009 godine ima kvalitetniji tuner za AVC nego novi LG za HEVC...

 

Moram nazvati gdina Ćorkovića iz Bel Tela da vidim što mi je s antenom, moguće je da nešto ne valja. 

 

kod mene hvata ove kanale sa slike s tim programima, 51 nula bodova...

 

 

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 8:43 (Anđeo bez falinge).
10 godina
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n
Anđeo bez falinge kaže...

 

 

Na 51 kanalu nema ništa (kod mene)

 

Bit će da tv LCd Philips iz 2009 godine ima kvalitetniji tuner za AVC nego novi LG za HEVC...

 

Moram nazvati gdina Ćorkovića iz Bel Tela da vidim što mi je s antenom, moguće je da nešto ne valja. 

 

kod mene hvata ove kanale sa slike s tim programima, 51 nula bodova...


 

 

 

Nisam ni reko da DVBT-2 mora biti HEVC (Madjari i Srbi nisu u HEVCu a jesu DVBT-2).

Znaci ja terenutno hvatam (u Bilju - regija D1) 62 DVBT i DVBT-2 kanala kad odskenirma automatski. Kad izbrisme onda dva madjarska "info...." kanala ostane mi 60 komada (tu ubrajam duplicirnae HRT, Nova, Doma, RTL, StV..... koji su jos dostupni na DVBT do 5/2020).
Srbi rade losije tj. zavisi od vremenskih prilika pa nekad imam slike nekad nemam ali ostalo radi stalno.
Tako da neznam sta bi ti reko, kakav je tvoj LG nemam pojma ali meni na LGu iz 2017 (neki jeftinjak 32" sa WebOS 3.5) i na Samsungu (UHD serija 7 prvi TizenOS) hvata HEVC bez problema. Tako da moguce da imas neko kanlano pojacalo na anteni/tavanu i to ti onda nepropusta sve kanale (imao sma ga i ja nekada davno dok nismo presli na DVBT tj. radjeno bas za moju poziciju da mi s ene mjesaju analogni kanali jer sam imao 4 antene u raznim smerovim agrupirane pa smo slozili kanalno pojacalo, kad je dosao DVBT sama sam ga premostio tj. zaobiso na tavanu tako da mogu skenirati sve kanale)

--- Lewis --- www.ram-studio.hr --- Skype: lewis3d ---
5 godina
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n
Anđeo bez falinge kaže...

 DVBT-2 ne mora biti HEVC..

TV je kupljen u svibnju 2018, kvalitetan LG.

Antena je na kući, nema prepreka.

Tv hvata kao i stari Philips od naših, 14 SD digi programa.

Na starom tiviju hvata i četiri mađarska digitalna programa, na novom LG-u više ni to... analogni neće uhvatiti ni jedan, dočim stari Phily uhvati i četiri analogna regionalna.



 

Poznato je da za Evo tv treba priključak-kartica, to nije bitno.

 

Na 51 kanalu nema ništa (kod mene)

 

Bit će da tv LCd Philips iz 2009 godine ima kvalitetniji tuner za AVC nego novi LG za HEVC...

 

Moram nazvati gdina Ćorkovića iz Bel Tela da vidim što mi je s antenom, moguće je da nešto ne valja. 

 

kod mene hvata ove kanale sa slike s tim programima, 51 nula bodova...

 

 

 

 

 

Hm, svi iz D1 koji ovdje pišu su pronašli i riješili sve još 12.11. Nešto kod tebe pri skeniranju nije kako treba, probaj u settingu promjenit regiju na DE, CZ ili neku drugu. Ručnim skeniranjem pod T2 mora pronaći ove HD kanale jer i puno stariji lg televizori iz 2014. bez problema to pronađu i prikazuju.

6 godina
protjeran
offline
Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve najva

hvala momci, pokušat ću opet nešto sutra... antena ne ide preko razdijelnika ili pojačala, jedna je jedina drito antena-tv...

ako to ne uspije morat ću stvarno nazvati tog legu iz Bel Tela, pa neka nešto radi.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n

Nema.

frajerica
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n
Anđeo bez falinge kaže...

hvala momci, pokušat ću opet nešto sutra... antena ne ide preko razdijelnika ili pojačala, jedna je jedina drito antena-tv...

ako to ne uspije morat ću stvarno nazvati tog legu iz Bel Tela, pa neka nešto radi.

 

Ja ti uredno hvatam novi HD signal (Darda) na 3 godine starom LG-u. Kupio u Pevecu antenski set za 179kn (antena, pojačalo, napajanje, 20m kabela). Hvatam sve naše kanale + mađarske + srpske, sveukupno nekih 40 kanala (bez naših u SD verzijama). Bez pojačala se (barem ja mislim) možeš slikat.

 

tajo1960 kaže...

Pitanje za znalce iz D1 regije:

 

Imam sve regularne programe u HD bez problema, ali... da ne moram skenirati, tj. poslije preslagivati programska mjesta i uređivati listu programa, znate li da li Sportska televizija ima HD verziju programa (SPTV)?

Zadnji puta sam skenirao 14. 11. i tada je NIJE bilo među HD programima. Da li je netko skenirao kasnije i ima ovu informaciju? Samo kratko - Ima HD / nema HD.

 

Ponavljam, nije mi problem prečešljeti frek. područje kanala, ali mi je muka (15 minuta trajanja) kasnije slaganje liste programa po redu. Ne trebam ni savjet kako slagati listu... sve to znam. Samo odgovor na pitanje za SPTV; hvala onima koji znaju!  :-)

 

SPTV nema HD verziju (jedina naša TV).

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 10:06 (Dardevil).
13 godina
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n
tajo1960 kaže...

Pitanje za znalce iz D1 regije:

 

Imam sve regularne programe u HD bez problema, ali... da ne moram skenirati, tj. poslije preslagivati programska mjesta i uređivati listu programa, znate li da li Sportska televizija ima HD verziju programa (SPTV)?

Zadnji puta sam skenirao 14. 11. i tada je NIJE bilo među HD programima. Da li je netko skenirao kasnije i ima ovu informaciju? samo kratko - Ima HD / nema HD.

 

Ponavljam, nije mi problem prečešljeti frek. područje kanala, ali mi je muka (15 minuta trajanja) kasnije slaganje liste programa po redu. Ne trebam ni savjet kako slagati listu... sve to znam. Samo odgovor na pitanje za SPTV; hvala onima koji znaju!  :-)

https://www.oiv.hr/broadcasting/Tables/DTV_channel_hr.aspx

 

Ovdje se nalazi lista svih kanala po regijama. SPTV se još uvijek ne emitira u HD-u.

 

 

Novi HD kanali nalaze se u sadašnjem MUX D; Trend TV HD i Laudato TV HD.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 10:04 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve najva

Pozdrav! Može preporuka nekog usb sticka za win 10 a da podržava dotični signal? One koje pronalazim na ebay-u su dvb- t2 h.264 (nema h.265). Hvala.

roha
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n

kod nas još nitko nema, barem nabava net ne pokazuje.

na alzi imaš dva modela:

https://www.alzashop.com/alma-minitv-dvb-t2-d5615003.htm?o=15

https://www.alzashop.com/evolveo-sigma-t2-hd-dvb-t2-h-265-hevc-usb-tuner-d5096295.htm?o=16

 

naravno pod uvjetom da je sve napisano i točno. jer poznata je praksa copy/paste uputa, pa jedna trgovina samo prekopira podatke od druge.

 

 

sa dostavom oko 280kn. 

Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve n
Dardevil kaže...

 Ja ti uredno hvatam novi HD signal (Darda) na 3 godine starom LG-u. Kupio u Pevecu antenski set za 179kn (antena, pojačalo, napajanje, 20m kabela). Hvatam sve naše kanale + mađarske + srpske, sveukupno nekih 40 kanala (bez naših u SD verzijama). Bez pojačala se (barem ja mislim) možeš slikat.

 

 danas ponovo preskeniram i ulovim ukupno 6 kanala... za SD i HRT 1,2,3 domu itd piše nema signala... 

istom antenom sve vratim na Philips iz 2009 i vrti sve SD sa Belja 15 +4 Mađarska 

 

ponovno poništim i na Philipsu programe i s istim priključkom ponovo na njemu sve preskeniram i sve je isto pronašao, 15 domaćih i Mađare (samo sam Digi tražio) 

 

Ovom LG-u izgleda ili tuner nije ispravan ili mu treba pojačalo od 100 decibela...  ....eeee objesit ću se na anteni.....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Hrvatska prelazi na DVB-T2: objavljujemo sve najva

Nijedan od navedenih USB-prijamnika nema ugrađen hardverski dekoder, odnosno dekodiranje se uvijek odvija na softverskoj razini. Podrška za HEVC ostvaruje se instalacijom odgovarajućega softvera, primjerice LAV-ova dekodera, a ne kupnjom posebnoga USB-prijamnika. Dakle možete kupiti bilo koji prijamnik s podrškom za standard DVB-T2 - svaki će raditi više-manje jednako dobro jer se ionako svi služe upravljačkim programima BDA.

frajerica
 
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice