Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn

poruka: 36
|
čitano: 11.067
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn".
16 godina
offline
Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn

Pošta je sve osim pošte.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
20 0 hvala 0
16 godina
offline
Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn

Samo jako!!!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
Korny1603987 kaže...

Pošta je sve osim pošte.

Dođem ja prije par tjedana, idem slat paket...

 

Donesem kutiju, doma sve zapakirao. Čekam jedno 15min jer radi jedan šalter od njih 5 (zašto uopće ima 5 šaltera kad nikad ne rade više od 2???). 

 

I tako ja predam paket teti, i ona pita: "zašto ne piše adresa na paketu?..." ja reko: "pa zar to ne pišete vi?? ispunim neki papirić pa vi nalijepite???"

 

"Ne, ne, nemamo mi to." odgovara ona.

 

OK. Da ona meni flomaster, napišem ja na kutiju adresu... I pita ona: "OK, koja je adresa na koju šaljete?"... Ja gledam zbunjeno... "Pa sad sam napisao na paketu?!?!"...

 

Veli ona: "A da, ali sad moram to unjeti u kompjuter"...

 

OK... kažem ja njoj adresu na koju ide, i adresu s koje se šalje, makar sve piše na paketu!!!

 

Ispiše ona to sve... Da mi potvrdu na kojoj piše tracking broj i kaže da je to sve skupa 55kn... Razmišljam u sebi zašto taj papir nije mogla nalijepit na kutiju onako kako radi Overseas i ostale dostavljačke službe??? Al reko, OK, nije ona kriva, ne da mi se ispitivat, gužva je iza mene...

 

Reko OK, mogu platit mobitelom, Google Pay???

 

Veli ona "Ne, nemamo POS aparat" 

 

Ja se počeo smijat... 

 

Reko: "Mogli bi se malo modernizirat, ipak je 21 stoljeće" 

 

Nasmije se ona... I pita: "A imate li možda dopunsko zdravstveno?"

 

Ja gledam u čudu... I kažem da nemam...

 

A ona:"A bi li htjeli možda napraviti?" i počne vaditi papire već za potpis police... Ja reko "Ne hvala!!"... A ona: "A nikad ne znate što Vam se može desit..."

 

Pomislim si "A šta to tebe kravo briga što se meni može desit???" i lijepo kažem "Hvala. Doviđenja!"

 

Dakle... HR Pošta... KATASTROFAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

 

A da ne pričam o tome da imaju ugovor s DHLom, i kad god nešto izvana naručujem prek DHLa to pošte preuzima kod nas i distribuira umjesto da DHL ima svoju službu...

 

Jednom mi je poštar paket vrijedan 600 eura ostavio kod strica u banci koja je udaljena 1.5km od mene... Drugi put je paket vrijedan 400 eura ostavio kod susjede. Oba puta je krivotvorio moj potpis jer mi taj paket ne smije predati bez uvida u osobne dokumente i moj potpis... Nisam se htio žaliti, malo je mjesto u kojem živim, a i ne želim mu raditi probleme... ALI KATASTROFA!!! 

 

Također, ako dobijem ceduljicu da je paket u pošti, ne mogu ga iz nekog razloga podići isti dan... Prije se moglo, sad više ne... Moraš doć drugi dan, iako je paket uredno u pošti i čeka. UŽAS!!!

 

Sve treba privatizirat, ali baš sve, pošta je leglo uhljeba i neradnika koji rade po sistemu kako se radilo 1875te valjda...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2019 14:48 (lllnuclearlll).
8 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
Cuj to kriptovalute haha pa kad pokusam preko google paya platit gledaju me ko da sam ih doso opljackat
 
16 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
lllnuclearlll kaže...
 

Jednom mi je poštar paket vrijedan 600 eura ostavio kod strica u banci koja je udaljena 1.5km od mene... Drugi put je paket vrijedan 400 eura ostavio kod susjede. Oba puta je krivotvorio moj potpis jer mi taj paket ne smije predati bez uvida u osobne dokumente i moj potpis... Nisam se htio žaliti, malo je mjesto u kojem živim, a i ne želim mu raditi probleme... ALI KATASTROFA!!! 

 

Također, ako dobijem ceduljicu da je paket u pošti, ne mogu ga iz nekog razloga podići isti dan... Prije se moglo, sad više ne... Moraš doć drugi dan, iako je paket uredno u pošti i čeka. UŽAS!!!

 

Sve treba privatizirat, ali baš sve, pošta je leglo uhljeba i neradnika koji rade po sistemu kako se radilo 1875te valjda...

 

 

 

 

Kada imaš takve primjedbe onda ih ne moraš iznositi tu na forumu u nadi da će ih netko iz Pošte pročitati već njima pošalješ email kao i mnogi drugi. Konstruktivan email, objasniš što je problem i pošalješ im.

Meni su tako već par stvari ispravili. Od pisanja na forumima nema koristi ako nisi njima ništa slao.

 

Jer tako puno ljudi nije zadovoljno sa mnogo stvari, a svi šute ili pišu po forumima. Šaljite tamo gdje potrebno, a ne kad ja šaljem prigovor onda mi kažu pa samo se vi žalite. Jer vi ostali ste na forumima umjesto da gdje je bitno.

 

16 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
makopos kaže...

 

 

Kada imaš takve primjedbe onda ih ne moraš iznositi tu na forumu u nadi da će ih netko iz Pošte pročitati već njima pošalješ email kao i mnogi drugi. Konstruktivan email, objasniš što je problem i pošalješ im.

Meni su tako već par stvari ispravili. Od pisanja na forumima nema koristi ako nisi njima ništa slao.

 

Jer tako puno ljudi nije zadovoljno sa mnogo stvari, a svi šute ili pišu po forumima. Šaljite tamo gdje potrebno, a ne kad ja šaljem prigovor onda mi kažu pa samo se vi žalite. Jer vi ostali ste na forumima umjesto da gdje je bitno.

 

Sve 5... Ali ako ću im ja unaprijeđivati usluge i davati prijedloge za digitalizaciju, onda nek mi to i plate...  Ili nek se jednostavno ugledaju u firme koje moraju biti moderne i efikasne da bi opstale na tržištu, a ne sisati pare iz proračuna, a ne raditi ništa. 

 

Kao što rekoh, to sve treba privatizirati. Uopće ne razumijem zašto je pošti dozvoljen monopol. Mislim razumijem (država, uhljebi, zbrinjavanje stranačkog kadra, sisanje para), ali to nikako nije u redu.

 

Ne koristim inače njihove usluge, osim onih koje moram... A idući put ako mi DHLovu pošiljku zeznu, neću se žalit pošti nego DHLu, a i nekome nadležnom za krivotvorenje mog potpisa.

 

Generalno razumijem što hoćeš reći, no zgadile su mi se naše institucije, državne firme itd... ne želim više uopće imati posla s njima, a kamoli trošiti vrijeme na pisanje prigovora koji ionako ništa neće promijeniti jer ih nitko ne čita i ne uzima u obzir.

 

Da imamo slobodno tržište, HR pošta ne bi postojala više. Propala bi prije nekih 10-15 godina, kao i HŽ, brodogradilišta i hrpa javnih firmi gubitaša koje ne služe ničemu korisnom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2019 15:55 (lllnuclearlll).
8 godina
offline
Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn

od fonta kojim je napisano "enjoy your vacation" me mozak zabolio.

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
Rvacka posta, ne dostavljaju pakete al zato imaju crypto valute u ponudi 😂😂😂...naravno neki rodjo je dobio neke pare...
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
Ovi bi se najradije bavili svime osim dostavom pisama i paketa. Prodaju igračke, osiguranje, TV kanale, sad i mjenjaju kripto.

Manite se ćorava posla.
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
Van Nistelrooy kaže...
Ovi bi se najradije bavili svime osim dostavom pisama i paketa. Prodaju igračke, osiguranje, TV kanale, sad i mjenjaju kripto.

Manite se ćorava posla.

 uskoro i krvna slika s analizom stolice i urina, kao svojedobno obergruppenführer todorić 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
Nesposobna uhljebnicka banda. Paket iz Rijeke nisu isporucili vec 7 dana. Kad nazovem podrsku ne znaju zasto! Govnari! 4,5 kn za paket koji iz Kine dodje dzabe?! I jas ga pas ne donese! Govnar x2
 
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
Sve sto si naveo tako jest, posta je strašno loše organizirana i guraju se u sve osim onoga sto bi trebali raditi. Kako radim u IT firmi svako malo nas bombardiraju da sklopimo neko ugovor s njima, umjesto ljudi koji bi nešto radili uzimaju nabrijane KAM-ove koji samo lampaju i ne rade ništa korisno. No, za to nije kriva teta koju si nazvao kravom, ona tamo radi za mizernu placu i još je gnjave i kontroliraju da li ti je ponudila dopunsko. Nije to zato jer ona to želi nego zato sto mora
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
8 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
lllnuclearlll kaže...

I tako ja predam paket teti, i ona pita: "zašto ne piše adresa na paketu?..." ja reko: "pa zar to ne pišete vi?? ispunim neki papirić pa vi nalijepite???"

 

 

 

 

 Sorry, ali vecu glupost nisam procitao skoro....

 

Od kada to hrvatska posta ispunjava podatke, sto je toliki problem kod kuce uzeti olovku i napisati tko salje a tko prima paket...

 

Jbt, ni yu posta ovo nije radila, neznam gdje si ti do sada bio, pa se sad iscudjavas sto djelatnici na salteru ne adresiraju TVOJU postu koju saljes nekome....

Children Shouldnt Play with Dead Things
8 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
lllnuclearlll kaže...
 

Također, ako dobijem ceduljicu da je paket u pošti, ne mogu ga iz nekog razloga podići isti dan... Prije se moglo, sad više ne... Moraš doć drugi dan, iako je paket uredno u pošti i čeka. UŽAS!!!

 

 

 

 

 

 Ne bas...

 

Isti dan ga ne mozes podici iz jednostavnog razloga - u vecini posta, ako pricamo o hp expressu, paket NIJE u tvojoj posti, i ne ceka tebe cijeli taj dan...

 

Pokusaj urucenja, ako te nema kod kuce, postar ostavlja obavijest da paket mozes od sutradan podici u svojoj posti (na koju je adresiran paket), medjutim, taj paket, nakon sto se cijeli dan vozi u kombiju, vraca nazad u glavnu postu (da je tako nazovem), tamo ceka do sutradan ujutro, e onda dostavljac nosi tvoj paket u adresirani postanski ured, i tek onda ga ti mozes podici. Sutradan.

 

Komplicirano mozda, ali nejasno.... ni najmanje.

Children Shouldnt Play with Dead Things
16 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
Damir22 kaže...

 Ne bas...

 

Isti dan ga ne mozes podici iz jednostavnog razloga - u vecini posta, ako pricamo o hp expressu, paket NIJE u tvojoj posti, i ne ceka tebe cijeli taj dan...

 

Pokusaj urucenja, ako te nema kod kuce, postar ostavlja obavijest da paket mozes od sutradan podici u svojoj posti (na koju je adresiran paket), medjutim, taj paket, nakon sto se cijeli dan vozi u kombiju, vraca nazad u glavnu postu (da je tako nazovem), tamo ceka do sutradan ujutro, e onda dostavljac nosi tvoj paket u adresirani postanski ured, i tek onda ga ti mozes podici. Sutradan.

 

Komplicirano mozda, ali nejasno.... ni najmanje.

Nisi u pravu... Po paket sam išao, i vidio da stoji iza, i ženska na šalteru je rekla Ne može! Dođite sutra. Nisam u ZG da tu ima nekakav glavni poštanski ured i sporedna pošta... Postoji jedna pošta u krugu 20km, i tu završavaju svi paketi isti dan kad ih poštar pokuša urucit...

 

Prije se moglo podići iza 17h isti dan, više ne daju iz nekog, samo njima, poznatog razloga.

 

 

16 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
Damir22 kaže...

 

 Sorry, ali vecu glupost nisam procitao skoro....

 

Od kada to hrvatska posta ispunjava podatke, sto je toliki problem kod kuce uzeti olovku i napisati tko salje a tko prima paket...

 

Jbt, ni yu posta ovo nije radila, neznam gdje si ti do sada bio, pa se sad iscudjavas sto djelatnici na salteru ne adresiraju TVOJU postu koju saljes nekome....

Pa naravno da YU pošta to nije radila... Nisu imali računala tada.

 

Zar je problem napraviti naljepnicu u pošti koja se isprinta skupa s računom i potvrdom slanja i nalijepiti to na paket?

 

Čak, mogli bi složiti digitalno da sve doma napraviš, i onda ti po šifri tamo samo sve isprintaju, naplate i stvar gotova za 2 sekunde...

 

Ovako moraš sam pisati adrese na paket, i onda još moraš njima diktirati adrese da unesu sve u računalo... I to tebi ima savršenog smisla u 2019. godini???

 

Da ne radiš ti možda u pošti?

 

Kako Overseas ima sve ovo što sam napisao? I po tebi je to najveća glupost koju si ikad čuo??? 

 

https://tracking.overseas.hr/shipping/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2019 20:57 (lllnuclearlll).
16 godina
offline
Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn

Ne vjerujem ti

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn

eto sad znamo ko radi u HP Damir22

 

Cum sapienti viro libenter diserimus
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2019 20:58 (micho0305).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
Kant kaže...

Ne vjerujem ti

Ne moraš mi vjerovati... Ne vidim razlog zašto bih lagao...

 

Imam još jednu anegdotu, i dokaz da ne nose pakete ponekad nego samo ostave ceduljicu... A i potvrdu ovog što pričam.

 

 

Dakle također dobio paket koji sam naručio i frendu nešto bilo hitno što je unutra. Saznao sam da je paket stigao u poštu preko tracking broja... Sutradan bi trebao biti isporučen.

 

I frend otišao u poštu jer ja nisam mogao, i ženska mu rekla da ne smije izdati paket danas, ali pošto se znaju dala mu je paket uz potpis naravno i na račun poznanstva...

 

Drugi dan stiže meni u kaslić ceduljica da podignem paket u pošti tek idući dan, jer taj isti ne izdaju pakete koje su pokušavali isporučiti danas, kao što sam već napomenuo.

 

A paket već izdan jučer... 

 

Logika???

 

Sad vjerovao ili ne... tvoja stvar. 

8 godina
offline
Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn

Usporedjivati hp sa overseasom ili slicnim - jednako besmisleno.

 

Je, brate, glupost je. Ne kazem ja da ti nisi u pravu, niti da oni nebi trebali tako raditi, sve to ima logike, ali... i dalje moras adresirati postu (pismo,paket) kod kuce, i donjeti na postu.

 

To sto bi bilo super, lakse, jednostavnije..... da se to radi na licu mjesta, ne mjenja cinjenicu da to i dalje korisnik mora odraditi. Jbg, tako je.

 

Ne radim u posti, nisam ja te srece, ali sam imao dovoljno okrsaja s njima, pa naucis ponesto usput.

 

Ovo o cemu pricas u drugom primjeru je nesto sto se njima desava svakodnevno.

 

Uopce ne isporuce paket, pa onda pisu kako je "isporuka neuspjela", neisporuce paket, pa pisu da si odbio primiti.... ostavljaju obavjesti za vec isporucene pakete... potpisuju primitak paketa jer ti ga samo izbace preko ograde u dvoriste, a postara ne vidis i ne cujes.... ima svega.

 

Ne kazem da im trebamo dati medalju, jbg.... ali, barem mozemo sami adresirati svoju postu, cisto da im pomognemo. Treba im to.

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2019 21:20 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
Damir22 kaže...

Usporedjivati hp sa overseasom ili slicnim - jednako besmisleno.

 

Je, brate, glupost je. Ne kazem ja da ti nisi u pravu, niti da oni nebi trebali tako raditi, sve to ima logike, ali... i dalje moras adresirati postu (pismo,paket) kod kuce, i donjeti na postu.

 

To sto bi bilo super, lakse, jednostavnije..... da se to radi na licu mjesta, ne mjenja cinjenicu da to i dalje korisnik mora odraditi. Jbg, tako je.

 

Ne radim u posti, nisam ja te srece, ali sam imao dovoljno okrsaja s njima, pa naucis ponesto usput.

 

Ovo o cemu pricas u drugom primjeru je nesto sto se njima desava svakodnevno.

 

Uopce ne isporuce paket, pa onda pisu kako je "isporuka neuspjela", neisporuce paket, pa pisu da si odbio primiti.... ostavljaju obavjesti za vec isporucene pakete... potpisuju primitak paketa jer ti ga samo izbace preko ograde u dvoriste, a postara ne vidis i ne cujes.... ima svega.

 

Ne kazem da im trebamo dati medalju, jbg.... ali, barem mozemo sami adresirati svoju postu, cisto da im pomognemo. Treba im to.

 

Ma OK, to s adresiranjem pošiljke mi i nije bio neki problem... Naravno da sva pisma adresiram sam... Ali mislio sam da za pakete imaju nekakvu naljepnicu kad već moram teti na šalteru izdiktirati kome šaljem i tko šalje... Isprintaš, nalijepiš i doviđenja... Nije mi to bio problem ispisati.

 

Nisam stvarno dugo slao paket.

 

Smatram da bi bilo lakše i njima i nama da se to radi tako kad već sve informacije ionako prolaze kroz računalo... A i cijena paketa nije baš jeftina, pa ne vidim problem cijene jedne naljepnice od 10 lipa. U svakom slučaju nije nuklearna fizika tako nešto uvesti, no nema volje očito.

15 godina
offline
Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn

a zašto se u pošti ne može kupiti burek i jogurac ili trgnuti koju s nogu (+ babi na šalteru šta će popit') dok veneš čekajući u redu? gdje je istraživanje i razvoj? jesmo li se za to borili?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn

S obzirom na prirodu kriptovaluta i na prirodu hrvatske poste - ocekujem clanak za godinu dana "Pilot projekt zamjene kriptovaluta zavrsen sa gubitkom od 50 mlijuna kuna"

Freak Show Inc.
 
6 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn

Meni je HP jedna od najmrzih organizacija u HR - ocigledno pljackanje ljudi bez pardona.

 

Da se razumijemo, nemam nista protiv radnika - radnici nisu nista krivi, radnici nemaju prava, nemaju pecat;

krivi su "oni gore u uredima" koji izmisljaju debilne zakone.

 

1. Obavezna punomoc za sve moguce posiljke (to je trajalo do 2018., sad vise ne), godinama

mi postar donese pismo (dok sam zivio u HR), ako je za babu, ja ga normalno preuzmem,

ili ako je za mene pismo, razglednica, bilo sta, baba ga preuzme (ili ga ubaci u postanski ako nismo kuci).

I sta se desi - traze punomoc za takve sitnice. Ok je za imati punomoc za pravne dokumente,

kao sto je sad - ali eto narucis svjetlo za APN 6S (Apenac od milja), obicni paketic,

nisi doma, vrati se u postu, i baba ga ne moze podici, makar ima ceduljicu, jer nije njeno ime (sad opet moze,

jer su ukinuli tu glupost).

U razvijenim zemljama, kao sto je Austrija, punomoc se ne mora vaditi u posti i placat 200kn svake godine (jer punomoc vrijedi godinu dana,

banda lopovska), nego se uzme fino A4 papir, rukom se napise "Ja, Pero Peric, dajem punomoc, Ruzi Ruzic, dana 25. Jula 2019. - *potpis*",

i to je dovoljno - ne treba ni osobna ni nista, taj se papir postambilja u posti i vrijedi dok ga JA kao davaoc punomoci ne ponistim.

 

2. Koliko ono kuna za "mali paket"? Mislim, ocito im se ne radi - navikli su da imaju 5 posiljka u danu, a ne 50, pa eto sad se mora raditi,

a kad im se ne radi, onda gledat kako smanjiti broj posiljaka, tako da se na stetu stanovnistva uvede kamatarnje na praznu slamu,

na dostavu koju si vec platio ili je vec uracunata u cijenu. Narucivao sam robu iz amerike, rusije, brazila, kine, japana,

svakakve sitnice i suvenire - i NIKAD mi austrijska posta nije naplatila ni lipu.

 

A sta ce biti sa ovim? Sigurno je u nekom grmu zec - mozda ce derati po jako jako losem tecaju,

a iza toga je pitanje koliko ce naplacivati "uslugu mjenjacnice" (nisam citao tekst, mozda pise u njemu koliko ce biti provizija ili cijena usluge=,

no siguran sam da onaj tko ima kriptovalutu, da mu je bolje investirati online u uteg za papir, nego mijenjati u HP-u. Amen

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
Ja imam traume kad god moram nekom nesto poslati poštom.
Kao sto je napisano gore... Od njih 5 radi samo jedan. Znaci puna pošta ljudi.... 3 saltera a samo jedna osoba radi. I to osoba na salteru kao da je onaj ljenjivac iz zootopie. Njima placa ide, zaboli njih sto se ljudi okrecu i izlaze jer cekaju pol h. Njima placa ide obradili oni 200 ili 20 ljudi u smjeni. Tako je u svakoj drzavnoj ustanovi.
Sve treba privatizirati. Da vidite kad odete privatno kod doktora, nema čekanja i usporavanja. Platis i sve se u roku obavi.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn

Sve državne firme uključujući HP su leglo uhljeba vođeno korumpiranim kadrovima kalibra Lovre Kuščevića.

Kaže netko pišite im o problemima pa će ih ispraviti. ma kako da ne. To su problemi kakvih nema u firmama koje drže do svojeg poslovanja i svojeg korisnika. To su problemi uzrokovani apsolutnom nebrigom i neorganiziranošću a tome je tako jer lova sjedne svaki mjesec na računu radio uhljeb ili ne radio. U takvim uvjetima nema potrebe za inicijativom. Rođo ih je doveo u firmu, rođo im je osigurao plaću, rođo će riješiti svaki problem. Nema potrebe za napretkom.

Sad oni dostavljaju i ove Bandićeve rođo vrećice za razvrstavanje otpada. A dostavljaju ih po svojem dobro uhodanom principu po kojem ne dostave ništa osim ceduljice. Pa ajde ti umirovljeniće bolnih nogu prošeći malo do pošte po svoj paket bandićevih vrećica.

Šta im pisati? Dobro se zna da ne rade svoj posao ali boli ih za to ona stvar dok im gadovi na vlasti stoje iza leđa.

Pisati i žaliti se možemo jedino tako da svi izlazimo na izbore i srušimo gadove koji podržavaju nerad i lopovluk.

 

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.7.2019 14:53 (Ezio).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjenjačn

Koja je gornja granica? Može se u jednom dolasku zamijeniti 20 bitcoina za kune?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
CyberDemonVZ kaže...

Koja je gornja granica? Može se u jednom dolasku zamijeniti 20 bitcoina za kune?

 

Ovisi kakve apoene imas. Ne primaju bitcoin kovanice manje od 50 centi (ili kak se vec zovu ti neki manji dijelovi)

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Hrvatska pošta kroz pilot-projekt postaje mjen
Ezio kaže...

 

Pisati i žaliti se možemo jedino tako da svi izlazimo na izbore i srušimo gadove koji podržavaju nerad i lopovluk.

 

 Izgleda da je većina u RH ovakva, inače ne bi bilo kako je... žalosno... a što je gore, mladi i sposobni sve više odlaze, a ostaju takvi.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice