Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim rekor

poruka: 29
|
čitano: 7.933
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim rekor".
13 godina
offline
Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim rekor

Dođe do jednodnevne anomalije i wokeri odmah na aparatima.

 
3 10 hvala 1
8 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
maximus007 kaže...

Dođe do jednodnevne anomalije i wokeri odmah na aparatima.

 Ajd nemoj sračkat. Ovo nikako nije normalno za ovo doba godine i ovakve anomalije su sve češće i dugotrajnije. I to mi nitko ne mora govorit ili moram čitati negdje nego vidim vlastitim očima u 40 godina koliko postojim. Mislim da je fotka ispod najprimjerenija za negatore globalnog zatopljenja.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.1.2022 17:16 (DuxCro).
15 godina
offline
Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim rekor

a opet, desno u rusiji sve izgleda uobičajeno za doba. u tom dijelu azije ionako je koncentracija industrije i zagađivača opaka. nešto drugo tu muti vodu nama, europčanima. ok, ušpara se nešto na grijanju no stvarna zima ionako već nekoliko godina počinje oko 15. siječnja. još malo i eto i nas do grla u sranju od slane bljuzge. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 1 hvala 2
14 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
maximus007 kaže...

Dođe do jednodnevne anomalije i wokeri odmah na aparatima.

Wokeri? A ti si onda pretpostavljam klerofasist? Jel to ta podjela?

16 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
Laži i obmane. Već jedno 10 godina se okupam u 12 ili 1. mjesecu i uvik je bilo lipih i toplih dana di se moglo biti u kratkim rukavima vanka po danu.
Ova jesen je s druge strane bila daleko najhladnija i najkišovitija od kad znam za sebe.
 
1 7 hvala 0
11 godina
offline
Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim rekor

Klima katastroficari, skupina popud antivaxera, vrte svoju agendu na ustrb sviju nas...

Onda kada malo inteligentniji odgovore, idemo nuclear! ista ta skupina vrišti i stenje!!! snowflake generejšn!

 

to su razlozi zasto ne mogu stati na stranu co2 katastroficara, neuka ekipa koja nema rjesenja pa niti muda da stane iza posljedica koje njihove fasistickepolitike politke donose!

 

 

ugl. da ne pizdim i provociram.... bas je danas izasla vijest kako je na sjevernom moru najveca kolicina leda od 2004 te gotovo jednak ledeni pokrivac medijanu od '81-'10 godine

sve je ok, nema katastrofa, samo katastroficara na svim stranama!

 

 
5 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
Meni su osobno ovih 12 stupnjeva i sunčani dan predobro legli. Odmah se osjećam preporođeno.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
LudaRajcica kaže...

Klima katastroficari, skupina popud antivaxera, vrte svoju agendu na ustrb sviju nas...

Onda kada malo inteligentniji odgovore, idemo nuclear! ista ta skupina vrišti i stenje!!! snowflake generejšn!

 

to su razlozi zasto ne mogu stati na stranu co2 katastroficara, neuka ekipa koja nema rjesenja pa niti muda da stane iza posljedica koje njihove fasistickepolitike politke donose!

 

 

ugl. da ne pizdim i provociram.... bas je danas izasla vijest kako je na sjevernom moru najveca kolicina leda od 2004 te gotovo jednak ledeni pokrivac medijanu od '81-'10 godine

sve je ok, nema katastrofa, samo katastroficara na svim stranama!

 

slažem se sa svim osim ovom usporedbom s antivakserima. Kao netko tko je i sam cijepljen, mislim da su vakseri ipak histeričnija skupina zasrana od smrtnog straha... baš poput co2 katastrofičara

2 godine
neaktivan
offline
Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim rekor

Kad bi klima bila precizna kao ono što je izmišljeno tipa sat dan godina pa da se može tocno reci u vidi ovo vidi ono... Imao sam jednu od najboljih profesora geografije ženu koja je nagrađivana po cijelom svijetu i ona je rekla Da klimatske promjene uzrokovane ljudima postoje i nemogu se negira ali treba znati da klimatske promjene kao takve ovise jedna o drugoj.  Doslovno leptir u hrvatskoj zamase krilima u americi stvori tornado...  Jedna mala promjena koja uopće nema veze sa ljudima može izazvat tektonske poremećaje...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim rekor

Danas bio kavu sa djevojkom na terasi u gradu u popularnom kafiću. Jedno je sigrno: ovo nije normalno.

Moj PC  
1 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
Envy kaže...

Danas bio kavu sa djevojkom na terasi u gradu u popularnom kafiću. Jedno je sigrno: ovo nije normalno.

 Stvarno. Koja bi s tobom?

15 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
Kolacic kaže...
* * *

 Stvarno. Koja bi s tobom?

Uzmeš telefon ili tablet, nasloniš ga na šolju za kafu i otvoriš neku sliku od sa onlya :-P  

13 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
ansha kaže...
maximus007 kaže...

Dođe do jednodnevne anomalije i wokeri odmah na aparatima.

Wokeri? A ti si onda pretpostavljam klerofasist? Jel to ta podjela?

 Prije klero-liberal. ali dobro

13 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
LudaRajcica kaže...

Klima katastroficari, skupina popud antivaxera, vrte svoju agendu na ustrb sviju nas...

Onda kada malo inteligentniji odgovore, idemo nuclear! ista ta skupina vrišti i stenje!!! snowflake generejšn!

 

to su razlozi zasto ne mogu stati na stranu co2 katastroficara, neuka ekipa koja nema rjesenja pa niti muda da stane iza posljedica koje njihove fasistickepolitike politke donose!

 

 

ugl. da ne pizdim i provociram.... bas je danas izasla vijest kako je na sjevernom moru najveca kolicina leda od 2004 te gotovo jednak ledeni pokrivac medijanu od '81-'10 godine

sve je ok, nema katastrofa, samo katastroficara na svim stranama!

 

 Upravo to, sjećam se kao klinac, negdje devedesetih, kako su nas plašili kiselim kišama, (to je tada bio mainstream buzzword), srećom tada medijii nisu bili jaki kao danas pa su ljudi ostali normalni. Slušam danas generaciju 2k+ kako su svi isprepadani i uvjereni da će zog klimatskih promjena umrijeti do kraja stoljeća. Naprosto mi ih je žao.

13 godina
offline
Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim rekor

...

 

Dušan Prelević Prele i Mira Peić - Daj nam Sunca

 

To Each His Own.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
maximus007 kaže...
LudaRajcica kaže...

Klima katastroficari, skupina popud antivaxera, vrte svoju agendu na ustrb sviju nas...

Onda kada malo inteligentniji odgovore, idemo nuclear! ista ta skupina vrišti i stenje!!! snowflake generejšn!

 

to su razlozi zasto ne mogu stati na stranu co2 katastroficara, neuka ekipa koja nema rjesenja pa niti muda da stane iza posljedica koje njihove fasistickepolitike politke donose!

 

 

ugl. da ne pizdim i provociram.... bas je danas izasla vijest kako je na sjevernom moru najveca kolicina leda od 2004 te gotovo jednak ledeni pokrivac medijanu od '81-'10 godine

sve je ok, nema katastrofa, samo katastroficara na svim stranama!

 

 Upravo to, sjećam se kao klinac, negdje devedesetih, kako su nas plašili kiselim kišama, (to je tada bio mainstream buzzword), srećom tada medijii nisu bili jaki kao danas pa su ljudi ostali normalni. Slušam danas generaciju 2k+ kako su svi isprepadani i uvjereni da će zog klimatskih promjena umrijeti do kraja stoljeća. Naprosto mi ih je žao.

 sve ovo stoji, ali, međutoa...

 

jebem ti ja Božić/Novu Godinu bez snijega, ćelavo je to...

 

sjećam se, kad sam bio mlad...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
Stric_Jura kaže...
* * *

 

jebem ti ja Božić/Novu Godinu bez snijega, ćelavo je to...

 

sjećam se, kad sam bio mlad...

Samo se neki ovdje tog vremena sjećaju. Kada snijeg padne u novembu/decembru ne ustaje do aprila.

I to mi nedostaje, valjda zato što živomo u takvom podneblju. Ljudi oko Ekvadora i ne znaju što je to snijeg.

14 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
Envy kaže...
Stric_Jura kaže...
* * *

 

jebem ti ja Božić/Novu Godinu bez snijega, ćelavo je to...

 

sjećam se, kad sam bio mlad...

Samo se neki ovdje tog vremena sjećaju. Kada snijeg padne u novembu/decembru ne ustaje do aprila.

I to mi nedostaje, valjda zato što živomo u takvom podneblju. Ljudi oko Ekvadora i ne znaju što je to snijeg.

 

Slazem se, koje je to divno doba bilo kada je bilo snjega do koljena a Bandic je trcao okolo i jeo pahulje ali i snjeg koji nije stigao se pretvoriti u bljuzgu te si trebao 2 sata lopatariti da otrpas auto koji je ralica zatrpala. Najljepse je bilo kada si nakod 2 sata otrpavanja se onako naslonio na drzak lopate a ralicar (hebo majku svoju) dovuko ponovo to govno a tebi preostalo opet se zahebavat slijedeca dva sata sa tim betonom. Prosto mi cure suze kada se sjetim tih divnih romanticnih trenutaka dok sa sa lopatom ganjao ralicara te na kraju balade gledao buhtlice na dlanovima koje sam dobio od 4-satnog lopatarenja, prosto mi nekaj milo je oko srca.

veni vidi didici
12 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r

Tamo davne 92 ili 93, na badnjak sam trčao po ulici u kratkim hlačama i rukavima, vani je bilo valjda oko 20ak stupnjeva na suncu.

I to je nekako postala česta praksa i svakako nije više nenormalno.

 

Zima je postala između sredine siječnja do sredine ožujka. Sve ovo ostalo je jesen.

Ne znam jel studeni/prosinac imao koji dan da je temp bila ispod -5. Sjećam se dva jutra gdje je bilo -4 i to je to, sve ostalo samo sunce i iznad nule.

 

Know your limits.
14 godina
offline
Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim rekor

Da su barem takve zime 1-14C, bilo bi predobro da bi bilo istinito

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
Gremlin144 kaže...

Da su barem takve zime 1-14C, bilo bi predobro da bi bilo istinito

 Meni konjukcija Urana i Venere govori da upravo tak i bude !!!

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
fer-de-lance kaže...
Gremlin144 kaže...

Da su barem takve zime 1-14C, bilo bi predobro da bi bilo istinito

 Meni konjukcija Urana i Venere govori da upravo tak i bude !!!

 

 No odite na Sejšele, ja hoćem -15 i snega prek kolena....

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
fer-de-lance kaže...
Gremlin144 kaže...

Da su barem takve zime 1-14C, bilo bi predobro da bi bilo istinito

 Meni konjukcija Urana i Venere govori da upravo tak i bude !!!

 

 Mogao bi sada ja reći zašto je to tako, ali ovo nije tema o tome, tako da molim da se suzdržavaš ubuduče od takvih nedoličnih komentara..

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.1.2022 16:20 (Gremlin144).
7 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r

Divno, još mi sad budeš branio i da vjerujem u astrologiju...

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
Vjeruj u što hoćeš, samo to zadrži za sebe u temama koje nemaju veze sa time.
12 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
Stric_Jura kaže...
fer-de-lance kaže...
Gremlin144 kaže...

Da su barem takve zime 1-14C, bilo bi predobro da bi bilo istinito

 Meni konjukcija Urana i Venere govori da upravo tak i bude !!!

 

 No odite na Sejšele, ja hoćem -15 i snega prek kolena....

Moze, mi cemo na Sejsele, a ti na druzenje s pingvinima - biraj hoces li sjeverni ili juzni pol 

14 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
kerum kaže...
Stric_Jura kaže...
fer-de-lance kaže...
Gremlin144 kaže...

Da su barem takve zime 1-14C, bilo bi predobro da bi bilo istinito

 Meni konjukcija Urana i Venere govori da upravo tak i bude !!!

 

 No odite na Sejšele, ja hoćem -15 i snega prek kolena....

Moze, mi cemo na Sejsele, a ti na druzenje s pingvinima - biraj hoces li sjeverni ili juzni pol 

jesi Kerum - pingvini žive isključivo južno od Ekvatora, na S. polu ih nema 'ko cementa u vrečici po kilu...

 

 

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r

Lol, u pravu si. Ako ti je daleko, mozes do gorskog kotara na lopatanje. 

14 godina
offline
Re: Hrvatska u 2022. godinu ušla s temperaturnim r
Ajar kaže...

a opet, desno u rusiji sve izgleda uobičajeno za doba. u tom dijelu azije ionako je koncentracija industrije i zagađivača opaka. nešto drugo tu muti vodu nama, europčanima. ok, ušpara se nešto na grijanju no stvarna zima ionako već nekoliko godina počinje oko 15. siječnja. još malo i eto i nas do grla u sranju od slane bljuzge. 

 Zajeb.

 

Htjeli su ucjenjivat s plinom, kao smrznut ćemo se. Nisu računali na ovaj drugi plin šta ne ide cjevovodima kroz Baltik, a grije cijelu Europu besplatno.

 

Teško je bit Putin ovih dana. Da bi skuplje prodao plin, zima mora bit ladna. Ako ovako nastavi ispuštat CO2 i ostale plinove, za 5 godina će Minhen bit na +18 u siječnju pa će mu jeftinije bit puštat i prirodni plin također zrakom do Europe nego cjevovodima.

 

Možda da sagradi sto hiljada ventilatora pa da nas tako oladi.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice