HRT nakratko ostao bez programa i weba

poruka: 22
|
čitano: 7.573
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HRT nakratko ostao bez programa i weba".
15 godina
online
HRT nakratko ostao bez programa i weba

sve što je lijepo, kratko traje 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
29 0 hvala 0
15 godina
offline
HRT nakratko ostao bez programa i weba

S obzirom što je bilo brzo se vratilo...

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
HRT nakratko ostao bez programa i weba

E to ti je kad ne platiš struju pa te iskopčaju......nema se love....premalo od pretplate ;)

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HRT nakratko ostao bez programa i weba

Šteta :)

Only real programmers collect their own garbage.
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
HRT nakratko ostao bez programa i weba

Ovo samo zvuči kao laž. Odbijam povjerovati da nemaju backup generatore i sustav koji će emitirati neki predefinirani program u ovakvom slučaju.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HRT nakratko ostao bez programa i weba
Cudno da zbog struje sve palo jer i IPTV je isto bez streama (maxtv itd) a oni ne dobivaju sliku sa odasiljaca...
Ak je nestanak struje, kak su njihovi ruter ostali bez napajanja, morali bi bit na UPS-ovima, agregatima....
Cudno, cudno...
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Re: HRT nakratko ostao bez programa i weba
Taj HRT je bas u raspadu, kakve se njima sve stvari dogadjaju zadnjih godina, a imaju budzet za poludit..
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HRT nakratko ostao bez programa i weba

Ma to oni testiraju 4k signal koji će uvesti uskoro pa im se malo preopteretio sustav. No big deal, i najboljima se događa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2018 10:09 (vrinho).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
HRT nakratko ostao bez programa i weba

HRT nakratko ostao bez programa i weba

 

Sat vremena je nakratko?!? Nakratko je par sekundi...

 
5 0 hvala 0
11 godina
online
Re: HRT nakratko ostao bez programa i weba
Treba to sranje od firme prodat i gotovo
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
online
Re: HRT nakratko ostao bez programa i weba
ludizao kaže...

Ma ništa to nije. Pretplata za nikakav program ide dalje. Ljudi se bune samo po internetu i na kavama.

 baš zato to treba prodati, a pretplatu drastično smanjiti i ostaviti isključivo za potrebe financiranja programa koje moramo financirati kao civilizirano društvo, od kulture do manjinskih programa, poticanja raznovrsnosti medija (male televizije), financiranje havc-a i slično

 

sve to može se financirati desetinom prihoda od pretplate, a financiranjem putem javnih natječaja za manje novaca i taj program će biti daleko kvalitetniji od ovoga koji sad hrt rade preko one stvari

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HRT nakratko ostao bez programa i weba
Bit će zanimljivo vidjeti hoće li itko snositi posljedice za ovo.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2018 12:00 (Visak).
 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: HRT nakratko ostao bez programa i weba
S obzirom na cijenu pretplate..dobro nam i daju...koliko para toliko i muzike....da bi htv išao na 1080p...pretplata bi tribala biti 150kn
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HRT nakratko ostao bez programa i weba

Rokaju Hrvati klime na masovno, HEP se nije pripremio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HRT nakratko ostao bez programa i weba

Jedini put u dugo vremena da im je program bio vrijedan pretplate  i onda krenu ponovno emitirati...

Why so serious?
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HRT nakratko ostao bez programa i weba
HCMAA kaže...
S obzirom na cijenu pretplate..dobro nam i daju...koliko para toliko i muzike....da bi htv išao na 1080p...pretplata bi tribala biti 150kn

 Nemoj biti skroman, treba bar 550 biti. Ako je tko zaslužio onda su oni.

16 godina
offline
Re: HRT nakratko ostao bez programa i weba
Inovator kaže...
Taj HRT je bas u raspadu, kakve se njima sve stvari dogadjaju zadnjih godina, a imaju budzet za poludit..

To su nekad imali, danas je osjetno manji i to zbog drastično suženog reklamnog vremena.To je jedan od glavnih razloga, da eto buduče utakmice nogometne reprzentacije+večinu atraktivnog nogometa više nečeš gledat na državnoj-uhljeb kravi muzari.Sportklub je preuzeo svoj dio, pa eto ko plača HRT harač serbus od nogometne reprezentacije.

 

https://www.vecernji.hr/sport/hrvatska-reprezentacija-uefa-hrt-sportklub-1210549

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
14 godina
offline
Re: HRT nakratko ostao bez programa i weba
PC - stručnjak kaže...
Cudno da zbog struje sve palo jer i IPTV je isto bez streama (maxtv itd) a oni ne dobivaju sliku sa odasiljaca...
Ak je nestanak struje, kak su njihovi ruter ostali bez napajanja, morali bi bit na UPS-ovima, agregatima....
Cudno, cudno...

 Testing, testing...

16 godina
neaktivan
offline
Re: HRT nakratko ostao bez programa i weba
rambox kaže...
Inovator kaže...
Taj HRT je bas u raspadu, kakve se njima sve stvari dogadjaju zadnjih godina, a imaju budzet za poludit..

To su nekad imali, danas je osjetno manji i to zbog drastično suženog reklamnog vremena.To je jedan od glavnih razloga, da eto buduče utakmice nogometne reprzentacije+večinu atraktivnog nogometa više nečeš gledat na državnoj-uhljeb kravi muzari.Sportklub je preuzeo svoj dio, pa eto ko plača HRT harač serbus od nogometne reprezentacije.

 

https://www.vecernji.hr/sport/hrvatska-reprezentacija-uefa-hrt-sportklub-1210549

 Koliko državne televizije vani prenose sportske događaje? Svugdje je ista priča.

https://www.dw.com/hr/nijemci-ne-%C5%BEele-pla%C4%87ati-za-tekmu-na-televiziji/a-15883489

Only real programmers collect their own garbage.
6 godina
protjeran
offline
HRT nakratko ostao bez programa i weba

jope su zaboravili na'ranit hrčka...

velka me vrućina ovladala...
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
HRT nakratko ostao bez programa i weba

Kad bi se taj HRT raspao, žao bi mi bilo jedino programa HRT3 koji jedini valja, zna prikazati dobar dokumentarac, ili koji dobar stariji europski film.

Sinoć sam lega jutros...
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HRT nakratko ostao bez programa i weba
On se raspada, ali nikad nece biti ukinut barem dok ima sigurne prihode od pristojbe. HRT kao i komercijalne televizije ubire nemali iznos od reklama. Nekoc je udio reklama bio znatno manji, a program kvalitetniji, sto govori da se novac negdje rasipa.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice