HP predstavio brze industrijske 3D pisače u boji

poruka: 7
|
čitano: 2.715
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HP predstavio brze industrijske 3D pisače u boji".
14 godina
offline
HP predstavio brze industrijske 3D pisače u boji

nesumnjivo će i cijena bit "industrijska", ali s vremenom doći će tehnologija i do kućnih korisnika. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HP predstavio brze industrijske 3D pisače u bo
jozef kaže...

nesumnjivo će i cijena bit "industrijska", ali s vremenom doći će tehnologija i do kućnih korisnika. 

 Nagrada za one koji pročitaju članak do kraja je podatak o cijeni 

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
14 godina
offline
Re: HP predstavio brze industrijske 3D pisače u bo

LOL, zeznuo me filmić. Mozak to automatski registrira kao reklamu pa ignorira i misli da je kraj članka. 

15 godina
offline
Re: HP predstavio brze industrijske 3D pisače u bo
3D pisači su jedna od rijetkih tehnologija koja se vrti po mom umu.

Šteta što nisam jedno 30 godina mlađi, današnjim dizajnerskim generacijam samo nebo je granica.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HP predstavio brze industrijske 3D pisače u bo
Envy kaže...
3D pisači su jedna od rijetkih tehnologija koja se vrti po mom umu.

Šteta što nisam jedno 30 godina mlađi, današnjim dizajnerskim generacijam samo nebo je granica.

 nikad nije kasno brko 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
15 godina
offline
Re: HP predstavio brze industrijske 3D pisače u bo
Slažem se, ali meni će poslužiti u hobi svrhe kao safa SLR fotoaparat (mislim ne zarađujem sa njiim) ;)))
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HP predstavio brze industrijske 3D pisače u bo
izith kaže...
jozef kaže...

nesumnjivo će i cijena bit "industrijska", ali s vremenom doći će tehnologija i do kućnih korisnika. 

 Nagrada za one koji pročitaju članak do kraja je podatak o cijeni 

 Glavno da hipsteri u reklami uz pling plong gitare dizajniraju kapice, koga briga što je najjeftiniji bez dodataka 50 000 dolara, kad evo to je tako demokratično da ih milenijalci imaju za "indie startup" poduhvate :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice