Homeworld 3 službeno najavljen, no neće tako skoro

poruka: 9
|
čitano: 4.717
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Homeworld 3 službeno najavljen, no neće tako skoro".
15 godina
offline
Homeworld 3 službeno najavljen, no neće tako skoro

Kako je dobro ponovo čuti ovaj smireni zvuk i muziku te igre.... mesmerizing!

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Homeworld 3 službeno najavljen, no neće tako skoro

Homeworld I i II za mene lično spadaju u neke od najboljih igara...Jedva čekam ovo.

Moj PC  
5 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Homeworld 3 službeno najavljen, no neće tako skoro

Sinoc krenuo ponovno odigrati Remastered verziju

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Homeworld 3 službeno najavljen, no neće tako skoro

Pleđ'o iste sekunde.

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Homeworld 3 službeno najavljen, no neće tako s
shut up and take my money!
6 godina
neaktivan
offline
Homeworld 3 službeno najavljen, no neće tako skoro

Uff naježio sam se na trailer. 

Siguran sam da će biti odličan nastavak pošto HW svijet definitivno pruža jednu od najboljih SF atmosfera.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Homeworld 3 službeno najavljen, no neće tako skoro

Znam da dižem temu iz mrtvih, ali mi nema nekog smisla otvarati novu pored hrpe postojećih tema. Ova je najnovija od ponuđenh pa sam nju iskoristio. 

Trebam savjet. Recimo da nekome tko je fanatik franšize želite pokloniti neki oveći poster iz Homeworld spejsa, koja bi tema, trenutak, prizor po vama bio pokazao najviše/najupečatljivije iz toga?

Nisam upoznat s tim svijetom pa ne znam ni u kom smjeru da krenem. Lutam po slikama na netu ali čak i ako mi se neke sviđaju, nisam svjestan nekog značaja i ima li ga uopće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Homeworld 3 službeno najavljen, no neće tako s
dax-lax kaže...

Znam da dižem temu iz mrtvih, ali mi nema nekog smisla otvarati novu pored hrpe postojećih tema. Ova je najnovija od ponuđenh pa sam nju iskoristio. 

Trebam savjet. Recimo da nekome tko je fanatik franšize želite pokloniti neki oveći poster iz Homeworld spejsa, koja bi tema, trenutak, prizor po vama bio pokazao najviše/najupečatljivije iz toga?

Nisam upoznat s tim svijetom pa ne znam ni u kom smjeru da krenem. Lutam po slikama na netu ali čak i ako mi se neke sviđaju, nisam svjestan nekog značaja i ima li ga uopće.

 Definitivno Hiigara mothership u nekoj cut sceni! Ima milijon fantasticnih kadrova!

a ovak nekaj?

ili ovak nesto tehnicki:

https://i.imgur.com/PjN4TgH.jpg

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2021 23:54 (Boris grozni).
13 godina
offline
Re: Homeworld 3 službeno najavljen, no neće tako s

Hvala. Ovaj collectors box mi je nekak neprikladan kad igru već ima. Pogledat ću svakako ako se još može naručiti a da nije nerealno skup. Slika s brodovima bi mogla biti odlična. Bitno da znam kaj se ljubiteljima sviđa.

 

 

edit: slike u vrlo visokoj rezoluciji za print je teže naći nego sam mislio. Naravno, voljan sam platiti za takav file

 

Ova mi nije loša ali reza je nedovoljno visoka. Probat ću kontaktirati autora 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.12.2021 9:56 (dax-lax).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice