HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% pitan

poruka: 19
|
čitano: 5.642
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% pitan".
15 godina
neaktivan
offline
HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% pitan

Jeste li vi jedva docekali bugovci

PS Apple ce ih prestic sve

 
0 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% p

Jesmo.

Rvat katolik!
6 godina
offline
HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% pitan

Ajde ajde, ne valja biti slijepi fan icega. To je najbolji nacin da pojedes govno dok se uvjeravas da te hrane Mikado Cokoladom.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% p
vickokill kaže...

Jeste li vi jedva docekali bugovci

PS Apple ce ih prestic sve

 hoće, cijenom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
offline
HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% pitan

Google assistant je pomeo pod sa ostalim asistentima 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
online
HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% pitan

Dovoljan, 2

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% pitan

Imam Google i imam Alexu. Google je pametniji ali Alexa je prirodnija. Može se dosta normalnije pričati sa alexom. Kao npr. Alexa, molim te ugasi si mi lampu. Nije kao robot da moraš davati zapovijedi. I zvuči normalnije. Google mi zvuči više kao kompjuter. NSA me obozava

Moj PC  
6 1 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% pitan

bas me zanima kolko ce homepod kostat kod nas.. najvise me privlaci zbog navodno odlicnog zvuka. te "pametne" stvari nebum ionako koristio. ali ak bu prek 3000 nema sanse.

sonos zvucnik sam izbacio iz izbora jer me zvuk nije bas impresionirao, idem jos poslusat denon heos (navodno je bolji) iako ta njegova aplikacija preko koje se mora pustat je kriminal. tj zanima me dal cu ga moc upravljat preko airplay-a.

 

ima ko jos koju preporuku? znaci najbitniji mi je zvuk i da radi airplay ili nes tak jednostavno. znaci nikakvi servisi, pricanje o vremenu i takve stvari, samo mjuza.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% p
Kant kaže...

Dovoljan, 2

 Nije tako strašno 

ali ako usporediš rezutate sa našim političarima u saboru, njihovi bi bili puno lošiji od SIRI-jevih

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 11:41 (Markić7).
7 godina
offline
HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% pitan

se može na tome slušat Elio Pisak?

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
7 0 hvala 0
8 godina
online
Re: HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% p
coso9288 kaže...

Imam Google i imam Alexu. Google je pametniji ali Alexa je prirodnija. Može se dosta normalnije pričati sa alexom. Kao npr. Alexa, molim te ugasi si mi lampu. Nije kao robot da moraš davati zapovijedi. I zvuči normalnije.

 Pa siri ima najprirodniji glas i kakti humor, iako onaj konverzacijski dio i nije najprirodniji jer joj je kontekst uglavnom strani pojam. I kod nje prolazi molim te i koja god riječ dok god je u rečenici i ključna riječ. Hej siri, molim te, call my wife. Doslovce tim riječima

Ja rekoh
8 godina
online
Re: HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% p
brada09 kaže...

bas me zanima kolko ce homepod kostat kod nas.. najvise me privlaci zbog navodno odlicnog zvuka. te "pametne" stvari nebum ionako koristio. ali ak bu prek 3000 nema sanse.

sonos zvucnik sam izbacio iz izbora jer me zvuk nije bas impresionirao, idem jos poslusat denon heos (navodno je bolji) iako ta njegova aplikacija preko koje se mora pustat je kriminal. tj zanima me dal cu ga moc upravljat preko airplay-a.

 

ima ko jos koju preporuku? znaci najbitniji mi je zvuk i da radi airplay ili nes tak jednostavno. znaci nikakvi servisi, pricanje o vremenu i takve stvari, samo mjuza.

 

 AirPlay je čak i na iphoneu malo bugovit; testerima se rušio kontrolni centar. Inače, zvuk je stravično dobar, vidi na redditu...

 

https://arstechnica.com/gadgets/2018/02/reddit-audiophiles-test-homepod-say-it-sounds-better-than-1000-speaker/

Ja rekoh
13 godina
neaktivan
offline
Re: HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% p
Feudalac kaže...
brada09 kaže...

bas me zanima kolko ce homepod kostat kod nas.. najvise me privlaci zbog navodno odlicnog zvuka. te "pametne" stvari nebum ionako koristio. ali ak bu prek 3000 nema sanse.

sonos zvucnik sam izbacio iz izbora jer me zvuk nije bas impresionirao, idem jos poslusat denon heos (navodno je bolji) iako ta njegova aplikacija preko koje se mora pustat je kriminal. tj zanima me dal cu ga moc upravljat preko airplay-a.

 

ima ko jos koju preporuku? znaci najbitniji mi je zvuk i da radi airplay ili nes tak jednostavno. znaci nikakvi servisi, pricanje o vremenu i takve stvari, samo mjuza.

 

 AirPlay je čak i na iphoneu malo bugovit; testerima se rušio kontrolni centar. Inače, zvuk je stravično dobar, vidi na redditu...

 

https://arstechnica.com/gadgets/2018/02/reddit-audiophiles-test-homepod-say-it-sounds-better-than-1000-speaker/

 

vjerujem da je zvuk jako dobar, po svim recenzijama sto sam vidio. kod homepoda me samo cijena kod nas sad zanima 

 

a i moram jos isprobat denon heos..

16 godina
offline
Re: HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% p
Gledam malo recenzije, slusam testove na youtube kolko se to moze cuti i homepod je najlosiji od svih uredaja tih dimenzija. Sonos One ima bolji zvuk i za iste novce dobijes dva komada tak da mozes imat stereo sound plus podrzava sve servise. Znaci sve zivo kaj proizvodi zvuk mozes spojit na Sonos dok sa Apple nemres nist kaj nije Apple. Trebal bi skocit do Mediamarkta i malo preslusat kak to zvuci za ozbac.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% p
NEW_MAN kaže...
Gledam malo recenzije, slusam testove na youtube kolko se to moze cuti i homepod je najlosiji od svih uredaja tih dimenzija. Sonos One ima bolji zvuk i za iste novce dobijes dva komada tak da mozes imat stereo sound plus podrzava sve servise. Znaci sve zivo kaj proizvodi zvuk mozes spojit na Sonos dok sa Apple nemres nist kaj nije Apple. Trebal bi skocit do Mediamarkta i malo preslusat kak to zvuci za ozbac.

 

 

neznam bas kolko se moze ista procjenjivat zvuk zvucnika preko jutjuba..

 

a ako stvarno zvuci losije od sonosa onda su ga stvarno usrali  

8 godina
online
Re: HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% p
Dead kaže...

Ljudi sve manje pričaju među sobom pa im za to sve više trebaju tupaste plastične škatule. Jadna majko di smo došli.

 Ako netko treba kutiju za razgovor, stvarno smo otišli u 192 bitni mp3.

Međutim, glasovno upravljanje kao takvo ponekad ima smisla. Vrlo je praktično, recimo zauzet poslom, ruke prljave, nazvati nekoga i staviti na spiker. Onda, pečeš kolače, pizu i slično pa veliš hej siri, set timer. Onda sastanci i podsjetnici - dok uđeš u telefon, otvoriš kalendar, odvrtiš datume i vremena, upišeš naziv osobe ili nečega sličnog - potroši se minuta-dvije. Ovako samo kažeš Hej siri set appointment with my boss at 8.00 am tomorow, ne moraš telefon ni pogledati, a kamoli uzeti u ruku. Gotovo i predobro.

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% p
Ne vjerujem nikome osim svojim usima i svojim ocima tak da idi vidi, cuj, isprobaj pa ako ti igra kupi. Sve skupa zesca debilana, za te novce si kupis pojacalo, dva zvucnika i sub plus echo za par eura.
8 godina
online
Re: HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% p
NEW_MAN kaže...
Gledam malo recenzije, slusam testove na youtube kolko se to moze cuti i homepod je najlosiji od svih uredaja tih dimenzija. Sonos One ima bolji zvuk i za iste novce dobijes dva komada tak da mozes imat stereo sound plus podrzava sve servise. Znaci sve zivo kaj proizvodi zvuk mozes spojit na Sonos dok sa Apple nemres nist kaj nije Apple. Trebal bi skocit do Mediamarkta i malo preslusat kak to zvuci za ozbac.

 Može se HomePad spojiti i na PC, postoji aplikacija AirFoil za PC i Mac koja ti omogućava spajanje više zvučnika, redirektiranje zvuka iz bilo kojeg izvora (aplikacije) u bilo koji od instaliranih HomePodova tako da onda možeš pustiti bilo što s bilo čega na točno određeni ili sve HomePodove. Kvaka je u tome što aplikacija košta 30 dolarčića i dakako, gubiš glasovno upravljanje preko HomePoda osim za regulaciju glasnoće...

 

p.s. kaj se tiče vjernosti reprodukcije, hmm. pojavljuju se prva mjerenja, na onom linku prije par poruka su rezultati mjerenja, meni to zvuči krajnje dobro, izvan pameti.

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 17:35 (Feudalac).
8 godina
online
Re: HomePod (Siri) točno odgovorio na samo 52,3% p
Dead kaže...

 Ne slažem se. Ne mislim da su tih par sekundi uštede dovoljan razlog za nabavku ovakvih nepotrebnih uređaja te da će nam zbog toga život biti bolji.

HomePod ne podržava mogućnosti koje sam nabrojao tako da ga nitko zbog toga ne treba kupovati :)

 

Govorio sam općenito da glasovno upravljanje ima smisla, obzirom na vlastito iskustvo sa iPhoenom. Ne koristim ga za dobivanje općenitih odgovora (u čemu, rekli bi zli jezici, Siri nevalja ništa) već baš za izdavanje komandi mobitelu. Postavljanje alarma, podsjetnika i sastanaka je daaaaleko lakše glasom nego preko ekrana. Općenito kada treba natipkati malo više teksta, diktiranje je jako korisno ali za to moraš imati tišinu oko sebe i dobru internet vezu tako da baš i nije uvijek primjenjivo... Za vrijeme vožnje glasovno pozivanje je također vrlo korisno i sigurnije po promet. Evo, iz mog iskustva, stvari koje ubrzavaju i olakšavaju rad...

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice