Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 941.396
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
neutrino kaže...
Old Iggy kaže...
neutrino kaže...

Smrtnost je strahovitih 2.21%. Da, tko preživi, pričat će 

Problem je statistike.

2% ne bi bio problem na malom broju zaraženih. Kod velikog broja zaraženih je to velik problem.

Uz to, nije samo smrtnost problem, već kratkoročne i dugoročne posljedice, kao i trošak.

"Problem je statistike"? Koji bullshit. Brojevi su napumpani i takvi napumpani govore da je smrtnost nešto viša od 2%.

Nikakav bullshit.

Što znači "napumpani brojevi"? A za sve ostalo moraš proučiti statistiku, osnove epidemiologije i slično.

12 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Mislim da se neutrino referirao na činjenicu da se u preminule od korone broji i ekipa u npr. terminalnoj fazi karcinoma koja nekako uspije pokupiti koronu i posljedično zađubri koji dan ranije nego što bi to inače bio slučaj.

Ista stvar s metuzalemima. U redu, možda je mogao dogurati do 97. no eto zbog ove nemile boleštine je nažalost ipak zađubrio u 93.-oj to jest u cvijetu mladosti...

 

Pa je sad pitanje ima li uopće smisla takve ubrajati u ukupan broj ili ne?

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2021 21:08 (pr0n_addict).
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
pr0n_addict kaže...

Mislim da se neutrino referirao na činjenicu da se u preminule od korone broji i ekipa u npr. terminalnoj fazi karcinoma koja nekako uspije pokupiti koronu i posljedično zađubri koji dan ranije nego što bi to inače bio slučaj.

Ista stvar s metuzalemima. U redu, možda je mogao dogurati do 97. no eto zbog ove nemile boleštine je nažalost ipak zađubrio u 93.-oj to jest u cvijetu mladosti...

 

Pa je sad pitanje ima li uopće smisla takve ubrajati u ukupan broj ili ne?

 i onda se čude kad im ćaća neće prepisati grunt dok ne umre. 😀

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ili još bolje nađu novu ženu i sve ostave njoj 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Maat kaže...

OK, ali ne znači li to da bi onda pristup rješavanju problema i cijepljenju trebao biti individualni. A ne masovni lockdowni i univerzalno cijepljenje svih.

 Pa ni psihijatrija ne nudi individualna rješenja, iako piše da je tako.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
2 godine
online
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Svim vjernicima antivakserima preporučujem da mole boga, ateistima antivakserima, da se mole političarima, kako se ne bi pojavio u slijedećih desetak godina "karna" soj virusa, koji će u grob bacati svakog drugog oboljelog necijepljenog kroz deset godina.

 

Cijepljeni svake od tih deset godina po dva tri puta, će ipak razviti dovoljno snažan "odbacivač", virusa doćim će necijepljeni naj*****.

 

Bit će kuknjave; "e ....da sam slušao one ljude s Bug foruma, koji su nekada pisali da se treba svake godine dva-tri puta pelcovati...eeeee jesam glup"

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 6:46 (Zaporožac).
 
0 5 hvala 0
13 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Čitam zadnjih nekoliko stranica, i ne mogu vjerovati. Toliko zle krvi, ljudi jedni drugima žele da im se desi ovo ili ono...

Ako se ovo dešava na bug forumu (iako pod nekakvom prividnom anonimnošću), kako je tek onda negdje drugdje? Što možemo očekivati od društva u cjelini, koje mi već i bez tog prokletog covida nije ulijevalo povjerenje u svoju budućnost?

Propast društva i civilizacijska šteta, po meni, radi se upravo na ovom planu - međuljudskim odnosima, a ne na broju umrlih. Žao mi je svakog nepotrebno izgubljenog života, ali ove podjele na temelju drugačijih mišljenja još su gora stvar od smrti. Ja nisam ateist, i ono u što vjerujem kaže mi da smrt nije kraj, no na meni je da do trenutka smrti dam svom životu i životima oko sebe ono dostojanstvo ljudske osobe kakvim sam stvoren, a to bi trebalo biti nešto veličanstveno i predivno. Ovo što se tu događa ruši ljudsko dostojanstvo, i kad bi sad došli neki vanzemljaci i pogledali na nas dolje i procijenili stanje naše civilizacije, covid bi im se možda učinio jedan od naših najmanjih problema.

 
10 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
guslac kaže...

Čitam zadnjih nekoliko stranica, i ne mogu vjerovati. Toliko zle krvi, ljudi jedni drugima žele da im se desi ovo ili ono...

Ako se ovo dešava na bug forumu (iako pod nekakvom prividnom anonimnošću), kako je tek onda negdje drugdje? Što možemo očekivati od društva u cjelini, koje mi već i bez tog prokletog covida nije ulijevalo povjerenje u svoju budućnost?

Propast društva i civilizacijska šteta, po meni, radi se upravo na ovom planu - međuljudskim odnosima, a ne na broju umrlih. Žao mi je svakog nepotrebno izgubljenog života, ali ove podjele na temelju drugačijih mišljenja još su gora stvar od smrti. Ja nisam ateist, i ono u što vjerujem kaže mi da smrt nije kraj, no na meni je da do trenutka smrti dam svom životu i životima oko sebe ono dostojanstvo ljudske osobe kakvim sam stvoren, a to bi trebalo biti nešto veličanstveno i predivno. Ovo što se tu događa ruši ljudsko dostojanstvo, i kad bi sad došli neki vanzemljaci i pogledali na nas dolje i procijenili stanje naše civilizacije, covid bi im se možda učinio jedan od naših najmanjih problema.

 Podijeljeno društvo, snažno ispolarizirano je mokri san svakog političara. To je već tako tisućama godina. Podijeli i vladaj. Od onda se ništa značajno nije promijenilo u smislu manipuliranja i vođenja masa.

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 9:59 (Entry Point).
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

.. 941. - možda pređemo na četverocifrene kao susjedstvo.

-kako? neko objašnjenje, logičko? što je uzrok skoku?

-kad će početi padati brojke.. za mjesec? ili će rasti i kulminirati s početkom zime s teže oboljelima i preminulima..

 

edit: .. jučer, 1237.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 11:34 (ihush).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ihush kaže...

.. 941. - možda pređemo na četverocifrene kao susjedstvo.

-kako? neko objašnjenje, logičko? što je uzrok skoku?

-kad će početi padati brojke.. za mjesec? ili će rasti i kulminirati s početkom zime s teže oboljelima i preminulima..

 

edit: .. jučer, 1237.

Kako nema novih izbora na vidiku (ili sam zaboravio na neke), u 6-om mjesecu iduće godine će brojke "pasti". Zar to nije "logično"? 

U slučaju izbora, već bi bio ponuđen neki glupi izgovor zašto se ukidaju mjere taj vikend.

 

Algoritam je jasan, vlast i $$$$$$$$$$$$$.

12 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
guslac kaže...

Čitam zadnjih nekoliko stranica, i ne mogu vjerovati. Toliko zle krvi, ljudi jedni drugima žele da im se desi ovo ili ono...

Ako se ovo dešava na bug forumu (iako pod nekakvom prividnom anonimnošću), kako je tek onda negdje drugdje? Što možemo očekivati od društva u cjelini, koje mi već i bez tog prokletog covida nije ulijevalo povjerenje u svoju budućnost?

Propast društva i civilizacijska šteta, po meni, radi se upravo na ovom planu - međuljudskim odnosima, a ne na broju umrlih. Žao mi je svakog nepotrebno izgubljenog života, ali ove podjele na temelju drugačijih mišljenja još su gora stvar od smrti. Ja nisam ateist, i ono u što vjerujem kaže mi da smrt nije kraj, no na meni je da do trenutka smrti dam svom životu i životima oko sebe ono dostojanstvo ljudske osobe kakvim sam stvoren, a to bi trebalo biti nešto veličanstveno i predivno. Ovo što se tu događa ruši ljudsko dostojanstvo, i kad bi sad došli neki vanzemljaci i pogledali na nas dolje i procijenili stanje naše civilizacije, covid bi im se možda učinio jedan od naših najmanjih problema.

 Ti nikad prije nisi bio na internetu?

- Psiho246
6 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 

 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

.. ne znam što nije logično, nego vidim brojke, stanje, dostupne činjenice.

-procjepljenost, kakva god bila (viša-niža, prosječna i sl.) je ipak viša danas nego prije mjesec, dva.. danas su brojke zaraženih-testiranih (+4%), oboljelih, preminulih, više. Turizam, s covid potvrdama, mada se zna da cjepivo ne spriječava zarazu-širenje i ako je izrael dobar primjer, tad cjepivo štiti od težih posljedica (cijepite se..) ali ne od zaraze i prijenosa (ne 'pravi' imunitet).

-turizam dostigao rekordne brojke 2019te, rujan čak +20% više u odnosu na tadašnji.. više turizma, više virusa, više posljedica.. dok se potvrde i dalje koriste i ide se dalje, što će austrija, njemačka, eu..

-slovenija, procjepljenija, više oboljelih-pozitivnih, srbija, austrija, češka... što će reć, potvrde-propusnice su pogrešna stvar-sredstvo, služe isključivo kao pritisak-ucjena vlasti-stožera kojim natjeraju ljude na cijepljenje umjesto da to bude interes-želja same osobe što bi bilo logično.

-idu sojevi, delta praktički ignorira cjepivo, dok je problem i treće cijepljenje, npr astra nije za to (stvara se imunitet, vektorsko.. pa mora neko drugo-treće..) .. tj pitanje što je cilj, tj ako želimo eliminirati virus-pandemiju, tad ili moramo imati cijepivo koje stvarno imunizira ili adekvatne mjere koje primarno uključuju izolaciju-karantenu dok je blesavo dati potvrde i slobodu kretanja kad se zna da jednako prenose virus, preboljeli-cijepljeni.. tj isključivo test-negativan treba biti kriterij ili karantena ako se to ne može iz bilo kojeg razloga.

-za škole se razmišlja... umjesto da cijeli razred ide u samoizolaciju idu samo 'susjedi'.. pri čemu ministar navede klupu lijevo-desno no previdi ispred-iza i izazove kritike zbog površnosti.. no barem to, umjesto besmislene samoizolacije bez testiranja za sve, tj jedino inficirane ima smisla držati u izolaciji, nikakvog smisla ni koristi u borbi protiv pandemije nema od (samo)izolacije neinficiranih. .. kad to vlast-stožer recimo primjeti i poželi nekako provesti, tek tad će logika postati opet normalna, do tad je novonormalna, čudna, nelogična..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
guslac kaže...

Čitam zadnjih nekoliko stranica, i ne mogu vjerovati. Toliko zle krvi, ljudi jedni drugima žele da im se desi ovo ili ono...

Ako se ovo dešava na bug forumu (iako pod nekakvom prividnom anonimnošću), kako je tek onda negdje drugdje?Što možemo očekivati od društva u cjelini, koje mi već i bez tog prokletog covida nije ulijevalo povjerenje u svoju budućnost?

Propast društva i civilizacijska šteta, po meni, radi se upravo na ovom planu - međuljudskim odnosima, a ne na broju umrlih. Žao mi je svakog nepotrebno izgubljenog života, ali ove podjele na temelju drugačijih mišljenja još su gora stvar od smrti. Ja nisam ateist, i ono u što vjerujem kaže mi da smrt nije kraj, no na meni je da do trenutka smrti dam svom životu i životima oko sebe ono dostojanstvo ljudske osobe kakvim sam stvoren, a to bi trebalo biti nešto veličanstveno i predivno. Ovo što se tu događa ruši ljudsko dostojanstvo, i kad bi sad došli neki vanzemljaci i pogledali na nas dolje i procijenili stanje naše civilizacije, covid bi im se možda učinio jedan od naših najmanjih problema.

Slažem se.. 

 

Negdje drugdje je još gore, al neće tu stat, doći će još gore vrijeme.. Nije problem u virusu, problem je u ljudima, a dok će biti ljudi, bit će i problema.

Virus samo radi svoj posao, virus je postojao prije nas i postojat će još poslije nas..

 

Slažem se oko ovog, podjele oko tolke banalne stvari odnosno gluposti svjetskih razmjera je neopisivo Jedni se kunu u cjepivo i da se pojedince pita, lockdown i obvezno cjepljenje bilo pod obavezno, pa ako treba i pod prijetnjama; druga skupina pak napada ove cijepljene poradi samog njihovog odabira kojeg su odabrali, začarni krug, jedni druge napadaju, a pitanje je su uopće svjesni koju rade štetu čak ne tolko drugim ljudima, kolko sebi.

Pa zapravo, covid i je najmanji problem, bar pored gorućih u svijetu, koji su nemjerljivo veći, a bila bi prava uvreda dok bi covid uspoređivali s mnogo većim problemima!

 

To što su ljudi u stanju pretvorit cijeli svijet u zatvor, to je zapravo naš problem, a ne virusov

 

MSM prenose vijesti kakve njima odgovaraju, pojedinci gutaju i kreiraju svoje mišljenje ono što MSM propagira, bez naravno prethodnog analiziranja odnosno onog bitnog a to je, kritičkog razmišljanja, kojeg očito sve više fali kod ljudi, a ko zna, neki su već i zakinuti za to, nažalost.

 

Riječi, međuljudski odnosi i dostojanstvo malo tko koristi, obično jedni druge optužuju, napadaju i to je glavni jezik samog čovjeka.

 

Jedan francuski književnik  Marquis de Sade je rekao: "roman mora opisivati zlo, jer je ono jedino što zanima ljude". Ista stvar je u životu, o čemu ljudi govore u današnjem vremenu, nije teško za pogoditi.

12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Maat kaže...

 

And there are internet idiots that think every science is $cience. 

 

Cim nejde uz kožu argument... odma si slazes kak je. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

cijela hr u crvenom.

sad će cijepljena ekipa pohrlit po wc papir i u podrum na neko vrijeme, a ostali zli necijepljeni ljudi koji šire virus će to nastaviti raditi i dalje ne obazirući se na mjere.

kme, kme...

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
bruno1026 kaže...

cijela hr u crvenom.

sad će cijepljena ekipa pohrlit po wc papir i u podrum na neko vrijeme, a ostali zli necijepljeni ljudi koji šire virus će to nastaviti raditi i dalje ne obazirući se na mjere.

kme, kme...

 Cijepljena ekipa?! Koliko godina imaš? 11?

 

Ovo kme kme pokazuje da provodiš previše vremena s luđacima na index komentarima.

Nadglednik dina
11 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
all_or_nothing kaže...

 i onda se čude kad im ćaća neće prepisati grunt dok ne umre. 😀

 jedan prijatelj mi baš jučer priča anegdotu, nebitno istinita ili ne

dida s unukom šeta po livadi, sagne se i ubere vlat trave te je počne grickat, a mali ga pita - dido, hoće li nam sada biti super

dida ga pita zbog čega baš sad, a mali kaže da je čuo tatu kako kaže da će konačno počet super živjeti čim stari vrag zagrize travu

a stari vrag fino sve što ima prepiše na ćerku i ovom frišku figu

 

tako će još neki ovdje proći, očito je koliko se ima poštovanja prema drugim ljudima kad ovako olako nekom određuje jel mu pet godina života vrijedno truda

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 13:09 (picajzla0707).
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
bruno1026 kaže...

cijela hr u crvenom.

sad će cijepljena ekipa pohrlit po wc papir i u podrum na neko vrijeme, a ostali zli necijepljeni ljudi koji šire virus će to nastaviti raditi i dalje ne obazirući se na mjere.

kme, kme...

 

Moram,jace je od mene

A kak ce to necijepljeni ljudi sirit virus kad nikud nebudu smeli? Tak da, dalo bi se raspravljat ko bi mogel "pohrlit po wc papir".

Evo,ovdje od ponedjeljka (CH) prakticki mogu samo u ducan. Kolega s posla je poludel kad je videl da ni u teretanu opet nesmije...bez covid potvrde nesmijes ni na bazen

Show program kud je sve to otislo i kud ide i ispred nas je samo cirkus cirkus cirkus...world wide.

Luda kuca...luda

 

 

6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
SimeKZ kaže...
Maat kaže...

 

And there are internet idiots that think every science is $cience. 

 

Cim nejde uz kožu argument... odma si slazes kak je. 

 

 

Točno, ima i takvih dosta.

Ali confirmation bias nije rezerviran samo za takve.

Ti si živi dokaz.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 13:40 (Maat).
2 godine
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
smajlee kaže...
 Kolega s posla je poludel kad je videl da ni u teretanu opet nesmije...bez covid potvrde nesmijes ni na bazen

Show program kud je sve to otislo i kud ide i ispred nas je samo cirkus cirkus cirkus...world wide.

 

 Strašno, ne smije u teretanu !!!!!!!!!!!! 

Užas, ne smije ni na bazan...propast će mu bicepsi, tricepsi, kvadricepsi.... neće uskoro moći ni hodati bez teretane, završit će u kolicima...

 

Nevjerojatno....

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
smajlee kaže...
bruno1026 kaže...

cijela hr u crvenom.

sad će cijepljena ekipa pohrlit po wc papir i u podrum na neko vrijeme, a ostali zli necijepljeni ljudi koji šire virus će to nastaviti raditi i dalje ne obazirući se na mjere.

kme, kme...

 

Moram,jace je od mene

A kak ce to necijepljeni ljudi sirit virus kad nikud nebudu smeli? Tak da, dalo bi se raspravljat ko bi mogel "pohrlit po wc papir".

Evo,ovdje od ponedjeljka (CH) prakticki mogu samo u ducan. Kolega s posla je poludel kad je videl da ni u teretanu opet nesmije...bez covid potvrde nesmijes ni na bazen

Show program kud je sve to otislo i kud ide i ispred nas je samo cirkus cirkus cirkus...world wide.

Luda kuca...luda

 

 

Svi ljudi, nebitno cijepljeni, ili ne jednako šire zarazu. Ja bi dignuo tužbu protiv toga u CH.

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...
bruno1026 kaže...

cijela hr u crvenom.

sad će cijepljena ekipa pohrlit po wc papir i u podrum na neko vrijeme, a ostali zli necijepljeni ljudi koji šire virus će to nastaviti raditi i dalje ne obazirući se na mjere.

kme, kme...

 Cijepljena ekipa?! Koliko godina imaš? 11?

 

Ovo kme kme pokazuje da provodiš previše vremena s luđacima na index komentarima.

Realno, kakav tip ljudi je grabio sumanuto WC papir, ako ne takvi?

Cijepili su se, imaju imunitet (nose maske, ali ni sami ne razumiju zašto), i dalje šire paniku i vrše teror nad ostalim ljudima. A sebe su osigurali 

 

Falsute rulz. 

9 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Od sutra Hrvatska U crvenom? 

Hrvatska u crvenom. Ljudi su krivi jer su zivjeli doma sa stotinama tisuca turista. Pardon ne pridrzavanjem mjera i necijepljenja. Ihm khm

 
0 1 hvala 0
2 godine
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
neutrino kaže...

 Svi ljudi, nebitno cijepljeni, ili ne jednako šire zarazu. Ja bi dignuo tužbu protiv toga u CH.

 Pročitaj, molim te, cijeli članak 7.kolovoz 2021

 

https://imunizacija.hr/jesu-li-zbilja-cijepljeni-jednako-zarazni-kao-necijepljeni/

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
2 godine
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
neutrino kaže...

Cijepili su se, imaju imunitet (nose maske, ali ni sami ne razumiju zašto), i dalje šire paniku i vrše teror nad ostalim ljudima. A sebe su osigurali 

 

Falsute rulz. 

 Zato što obične maskice vrlo dobro spriječavaju prijenos covida kapljičnim putem (ne aerosolom, tu slabo pomažu), savjesni su, brinu o drugima, a, da se mogu zaraziti, mogu, ali teže nego necijepljeni odn..brže se rješavaju virusa, a za ostalo pročitaj članak.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 14:33 (Zaporožac).
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zaporožac kaže...
neutrino kaže...

Cijepili su se, imaju imunitet (nose maske, ali ni sami ne razumiju zašto), i dalje šire paniku i vrše teror nad ostalim ljudima. A sebe su osigurali 

 

Falsute rulz. 

 Zato što obične maskice vrlo dobro spriječavaju prijenos covida kapljičnim putem (ne aerosolom, tu slabo pomažu), savjesni su, brinu o drugima, a, da se mogu zaraziti, mogu, ali teže nego necijepljeni odn..brže se rješavaju virusa, a za ostalo pročitaj članak.

Evo članak i za tebe: https://www.nature.com/articles/s41586-021-03207-w

Po tom članku imam bolji imunitet od bilo koje cijepljene osobe. A istovremeno ja i dalje imam etiketu ravnozemljaša i antivaksera.

 

Što znači "savjesni su" "brinu o drugima"? Obična idiotarija. Hoćeš li prestati jesti čokoladu zato jer u tvom selu ima dijabetičara, ili bi taj dijabetičar trebao misliti što stavlja u usta? Jesi prestao jebat zbog "brige o drugima" kad se pojavio AIDS?

Koliko beskućnika si u životu doveo doma, ponudio im tuširanje, čistu odjeću i topli obrok? Da pogađam, nula! A sad licemejerno prodaješ govna o brizi za druge. Može te samo sram biti, ali sumnjam da si dovoljan kapacitet da bi to shvatio.

 

Svak ima pravo odlučiti želi li se cijepiti, ili ne. Bez obzira na odluku, nitko nema pravo provoditi fašizam nad drugim ljudima, kao što nemaš ni ti jer svatko može zaštititi sebe bez da jebe ostale oko sebe.

10 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

https://www.nature.com/articles/d41586-021-02187-1

 

https://www.bmj.com/content/374/bmj.n2074

 

Fully vaccinated people can carry as much delta virus as unvaccinated people, data indicate

 

 

 

12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Maat kaže...
SimeKZ kaže...
Maat kaže...

 

And there are internet idiots that think every science is $cience. 

 

Cim nejde uz kožu argument... odma si slazes kak je. 

 

 

Točno, ima i takvih dosta.

Ali confirmation bias nije rezerviran samo za takve.

Ti si živi dokaz.

 

 

Potpuno krivo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice