Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 943.345
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
SimeKZ kaže...

Uvijek su najglasniji oni koji imaju keša. Joe Roga je dobio 100m$ za prelazak na spotify. Lik ima pristup svemu kaj si moze zamislit i sad prodaje spike o zdravom zivotu. On je isti tip koji je do prije par godina prical kako ljudi nisu nikad sletili na mjesec. Volim njegov podcast jer zna imat kvalitetne goste, ali je kao osoba totalno zalutao. 

Ivermektin mu je jednom spomenuo lik kojeg je intervjuirao i njega doslovno ne interesira nista drugo. Najgore je kaj takav tip ima jaki utjecaj na ljude oko sebe i ekipa se šuta sa veterinarskim lijekovima visokih doza.  Pogotovo kad te takva licnost pozove da koristis ivermektin a ne cjepivo :D Onak, ako si spreman prezivjet ivermektin, prezivjet ces i cjepivo. 

 sorry, ne vjerujem ti to o mjesecu, mislio sam da je barem toliko normalan, može link?

mislim, mogu još nekako progutati kretenarije koje ljudi rade sami od sebe, međutim kad s tolikim utjecajem, + mislio sam da je čovjek normalan, kreneš preporučivati protiv zdravstvene zajednice, mozga i svega normalnog ... da se mladi ne cijepe, onda zaslužuješ da ti se ukine kanal i bilo kakva mogućnost da naškodiš javnom zdravlju

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
SimeKZ kaže...
..

Ivermektin mu je jednom spomenuo lik kojeg je intervjuirao i njega doslovno ne interesira nista drugo. Najgore je kaj takav tip ima jaki utjecaj na ljude oko sebe i ekipa se šuta sa veterinarskim lijekovima visokih doza.  Pogotovo kad te takva licnost pozove da koristis ivermektin a ne cjepivo :D Onak, ako si spreman prezivjet ivermektin, prezivjet ces i cjepivo. 

 - zakon velikih brojeva, usa ili globalno, nađe se dovoljno sljedbenika za bilo što pa i glupost.

- bilo bi zanimvljivo ... recimo dati im recept liječenja perjem, za koje svi znamo da je lagano-mekano i da nas neće ozljediti, jednostavno tonu perja baciš na glavu i to liječi (ili te satre, tj tko preživi otporan je na sve). Neki feeling da bi tad pola usa populacije nestalo zatrpano perjem, što bi bio brz i ako ne bezbolan, barem tih način eliminacije imbecila s planete i ako je genetski nasljedno tad bi usa imala pametniju budućnost...

 

s gluposti, nazad na ozbiljnu temu... sad ne kažu brojku nego je razbiju po županijama, manji broj-bolje zvuči.. 805.

Dakle, kako to da su sad brojke dnevno iznad 800, prošli tjedan 600, pretprošli 500.. prije mjesec 300, prije dva 100-200.. tj kako to staviti u korelaciju s procijepljenšću ili turizmom-mjerama? Što uzrokuje rast?

-danas kratko liječnik na tvu, oboljeli-cijepljeni, kaže, možda su cijepljeni imali neku bolest-prehladu i sl. .. tj razlog zašto cijepivo ne djeluje na sve-njih. To se odavno zna, tj sva ostala cijepiva se odgađaju (za redovita-obvezna..) ako je osoba trenutno bolesna, pod nekom terapijom itd.. a pitanje, zašto se to s covidom radi suprotno? .. samo zbog brojke? smisao?

 

edit: upravo beroš kaže.. povećati procjepljenost kod starijih, tj ono što mrblc govori mjesecima.. dok se zbog statistike sad cijepe mladi-djeca, +51% (dodati tj odbiti jesensku korekciju broja stanovištva jer će nam time skočiti postotak barem +5% .. možda i više).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2021 11:36 (ihush).
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...
forumaš kaže...

 Za kriminalce, pedofile, dilere nema privatnosti. Ako netko iskorištava takva prava da bi krao, varao, dilao, silovao onda se pošteni trebaju odreknuti takvog prava u vlastitu korist. Inače smo mi ovce a oni vukovi.

 Ne. Mi se ne trebamo odreći ničeg. Kriminalci se odriču tog prava od trenutka kršenja zakona. Ja se ne trebam odreći svojeg prava da bi država mogla loviti kriminalce ili one koje su oni označili kao kriminalce.

 

Po tvojoj logici onda mogu bez problema prisluškivati novinare, udruge za ljudska prava i slično. Jer smo se odrekli prava na privatnost. Dobro došao u sjevernu koreju.

 

Porezom plaćamo službe da ganjaju kriminalce i slične, i da obrane naša prava, a ne obrnuto.

 A novinar ne može biti kriminalac?  Udruge ne mogu biti paravan za kriminal? Trebaju nam svete krave? Ne treba nam efikasni sustav za borbu protiv kriminala? Ako je nešto efikasno ne znači da zloupotrebljava zdravu logiku. Bojiš se za svoju privatnost? Zašto?

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2021 11:48 (forumaš).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
forumaš kaže...
Entry Point kaže...
forumaš kaže...

 Za kriminalce, pedofile, dilere nema privatnosti. Ako netko iskorištava takva prava da bi krao, varao, dilao, silovao onda se pošteni trebaju odreknuti takvog prava u vlastitu korist. Inače smo mi ovce a oni vukovi.

 Ne. Mi se ne trebamo odreći ničeg. Kriminalci se odriču tog prava od trenutka kršenja zakona. Ja se ne trebam odreći svojeg prava da bi država mogla loviti kriminalce ili one koje su oni označili kao kriminalce.

 

Po tvojoj logici onda mogu bez problema prisluškivati novinare, udruge za ljudska prava i slično. Jer smo se odrekli prava na privatnost. Dobro došao u sjevernu koreju.

 

Porezom plaćamo službe da ganjaju kriminalce i slične, i da obrane naša prava, a ne obrnuto.

 A novinar ne može biti kriminalac?  Udruge ne mogu biti paravan za kriminal? Trebaju nam svete krave? Ne treba nam efikasni sustav za borbu protiv kriminala? Ako je nešto efikasno ne znači da zloupotrebljava zdravu logiku. Bojiš se za svoju privatnost? Zašto?

 Nemas pojma.

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Kolacic kaže...
forumaš kaže...
Entry Point kaže...
forumaš kaže...

 Za kriminalce, pedofile, dilere nema privatnosti. Ako netko iskorištava takva prava da bi krao, varao, dilao, silovao onda se pošteni trebaju odreknuti takvog prava u vlastitu korist. Inače smo mi ovce a oni vukovi.

 Ne. Mi se ne trebamo odreći ničeg. Kriminalci se odriču tog prava od trenutka kršenja zakona. Ja se ne trebam odreći svojeg prava da bi država mogla loviti kriminalce ili one koje su oni označili kao kriminalce.

 

Po tvojoj logici onda mogu bez problema prisluškivati novinare, udruge za ljudska prava i slično. Jer smo se odrekli prava na privatnost. Dobro došao u sjevernu koreju.

 

Porezom plaćamo službe da ganjaju kriminalce i slične, i da obrane naša prava, a ne obrnuto.

 A novinar ne može biti kriminalac?  Udruge ne mogu biti paravan za kriminal? Trebaju nam svete krave? Ne treba nam efikasni sustav za borbu protiv kriminala? Ako je nešto efikasno ne znači da zloupotrebljava zdravu logiku. Bojiš se za svoju privatnost? Zašto?

 Nemas pojma.

 Otprilike kao i Australci. Ali balkanikus je najpametniji 😂

9 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Jel se osjecas najpametnijim sad? 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Louis Pluto kaže...
SimeKZ kaže...

Uvijek su najglasniji oni koji imaju keša. Joe Roga je dobio 100m$ za prelazak na spotify. Lik ima pristup svemu kaj si moze zamislit i sad prodaje spike o zdravom zivotu. On je isti tip koji je do prije par godina prical kako ljudi nisu nikad sletili na mjesec. Volim njegov podcast jer zna imat kvalitetne goste, ali je kao osoba totalno zalutao. 

Ivermektin mu je jednom spomenuo lik kojeg je intervjuirao i njega doslovno ne interesira nista drugo. Najgore je kaj takav tip ima jaki utjecaj na ljude oko sebe i ekipa se šuta sa veterinarskim lijekovima visokih doza.  Pogotovo kad te takva licnost pozove da koristis ivermektin a ne cjepivo :D Onak, ako si spreman prezivjet ivermektin, prezivjet ces i cjepivo. 

 sorry, ne vjerujem ti to o mjesecu, mislio sam da je barem toliko normalan, može link?

mislim, mogu još nekako progutati kretenarije koje ljudi rade sami od sebe, međutim kad s tolikim utjecajem, + mislio sam da je čovjek normalan, kreneš preporučivati protiv zdravstvene zajednice, mozga i svega normalnog ... da se mladi ne cijepe, onda zaslužuješ da ti se ukine kanal i bilo kakva mogućnost da naškodiš javnom zdravlju

 

Pratim ga sad vec 5-6g minimalno. Tip kad zaglibi, zaglibi maksimalno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Kolacic kaže...

Jel se osjecas najpametnijim sad? 

 

 Ne. Raspravljamo i nisam ja tema, nema potrebe komentirati mene.

16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Australija je u ovoj pandemiji totalno prolupala, ko i Novi Zeland.

 Australija je odavno prolupala, još barem od pred kraj prve decenije dvehiljaditih gledaju da uvedu kontrolu nad internetom po ugledu na Kinu. Pandemija im je super došla da mogu da se igraju i po potrebi izoluju svoje ostrvo sreće od ostatka sveta i van interneta.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
forumaš kaže...

 A novinar ne može biti kriminalac?  Udruge ne mogu biti paravan za kriminal? Trebaju nam svete krave? Ne treba nam efikasni sustav za borbu protiv kriminala? Ako je nešto efikasno ne znači da zloupotrebljava zdravu logiku. Bojiš se za svoju privatnost? Zašto?

 Svi mogu biti kriminalci. Ali u tvojem sustavu, vlast odlučuje tko je kriminalac u kojem trenutku. To je ogromna razlika.

 

Ne bojim se za svoju privatnost, samo je želim imati, jer ne trebaju svi znati tko sam, gdje sam, što volim itd. A najmanje od svih država. Država nije tvoj prijatelj. Nikad nije bila niti nikad neće biti.

 

 

 

 

Nadglednik dina
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...
forumaš kaže...

 A novinar ne može biti kriminalac?  Udruge ne mogu biti paravan za kriminal? Trebaju nam svete krave? Ne treba nam efikasni sustav za borbu protiv kriminala? Ako je nešto efikasno ne znači da zloupotrebljava zdravu logiku. Bojiš se za svoju privatnost? Zašto?

 Svi mogu biti kriminalci. Ali u tvojem sustavu, vlast odlučuje tko je kriminalac u kojem trenutku. To je ogromna razlika.

 

Ne bojim se za svoju privatnost, samo je želim imati, jer ne trebaju svi znati tko sam, gdje sam, što volim itd. A najmanje od svih država. Država nije tvoj prijatelj. Nikad nije bila niti nikad neće biti.

 

 

 

 

Australci očito žele biti efikasniji, nemem ništa protiv. Očito nema ni večina Australaca. Očito ne žele da se kriminal koristi ljudskim pravima i očito vjeruju da im država nije neprijatelj i da neće zlorabiti pravo na privatnost prosječnom Joži, niti nekoga zanima gdje prosječni Joža surfa, što voli i što želi imati.

To zanima rekalmne agencije koje plaćaju dobro za takve informacije, a prosječni Joža ih dijeli cijelom svijetu tak i tak, čim pretražuje po netu. Tak da prosječni Joža ako nije kriminalac, slobodno se može posvetiti radu i plaćanju poreza. To je ono što zanima državu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2021 14:17 (forumaš).
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ihush kaže... 

s gluposti, nazad na ozbiljnu temu... sad ne kažu brojku nego je razbiju po županijama, manji broj-bolje zvuči.. 805.

Dakle, kako to da su sad brojke dnevno iznad 800, prošli tjedan 600, pretprošli 500.. prije mjesec 300, prije dva 100-200.. tj kako to staviti u korelaciju s procijepljenšću ili turizmom-mjerama? Što uzrokuje rast?

Inkubacija je do 2 tjedna, rast nije trenutan. Svi relevantni znanstvenici (Loleka nitko više ne stavlja u tu kategoriju osim Plenkija kojem će biti "Pedro", dežurni krivac) su upozoravali na to, tjednima ranije, pa i mjesecima. Turizam i nepoštivanje mjera koje su bile preblage, igre sa testiranjem.

Samo promatraj korelaciju teško oboljelih + preminulih i necijepljenih.

 

ihush kaže... 

To se odavno zna, tj sva ostala cijepiva se odgađaju (za redovita-obvezna..) ako je osoba trenutno bolesna, pod nekom terapijom itd.. a pitanje, zašto se to s covidom radi suprotno? .. samo zbog brojke? smisao?

 WTF? Odakle si sad ovu glupost izvukao? Pa ne možeš se cjepiti ako si kašljao ili šmrcao, imao temperaturu i sl. Prvo što ti provjere.
Nemoj izmišljati da se s covid cjepivom radi suprotno.

 

ihush kaže... 

edit: upravo beroš kaže.. povećati procjepljenost kod starijih, tj ono što mrblc govori mjesecima.. 

Kakav mrtvi mrbic, pa to je ODUVIJEK politika ne samo ove vlade, već i svih zemalja (osim Indokine), preporuka WHO itd.
Druga je stvar da su Lauc & sljedba multiplicirali strah od cjepiva, tako da osim mladih & infantilnih imamo gomile starijih koji se - boje cijepiti!
Ti bi prisilno cijepio ljude po staračkim domovima, da ne kažem po kućama i stanovima? KAKO bi ti to izveo?

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2021 14:20 (Zechina).
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
guslac kaže...

 To misliš na onaj lijek za kojeg je njegov pronalazač dobio Nobelovu nagradu za medicinu (a ne veterinu) 2015.? 

 ...za otkrića koja se tiču nove terapije infekcija uzrokovanih parazitskim oblićima

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2021 15:29 (Louis Pluto).
2 godine
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ihush kaže...

 edit: upravo beroš kaže.. povećati procjepljenost kod starijih, tj ono što mrblc govori mjesecima.. dok se zbog statistike sad cijepe mladi-djeca, +51% (dodati tj odbiti jesensku korekciju broja stanovištva jer će nam time skočiti postotak barem +5% .. možda i više).

 stariji kolega ihush, evo, bez zlobe bih te pitao; jesi li se cijepio protiv covida ?

ako jesi, zašto jesi, a ako nisi, zašto nisi ?

 

djeluješ mi kao razborit čovjek, te se nadam iskrenom objašnjenju.

 

hvala..

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

.. nema na čemu. (ako ti nije jasno, ... štaš).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Louis Pluto kaže...
guslac kaže...

 To misliš na onaj lijek za kojeg je njegov pronalazač dobio Nobelovu nagradu za medicinu (a ne veterinu) 2015.? 

 ...za otkrića koja se tiču nove terapije infekcija uzrokovanih parazitskim oblićima

 Istina, ali nije lijek za konje. ili krave. točnije, nije samo za njih. Jer da je, zar bi bio na WHO listi esencijalnih lijekova?
https://www.who.int/selection_medicines/committees/expert/20/EML_2015_FINAL_amended_AUG2015.pdf
A nije mi jasna ta borba protiv prenamjene lijekova? Pa to nije slučaj samo s ivermektinom, konstantno se preispituju lijekovi koji su već na tržištu i koji pokazuju učinkovitost i u nekim drugim situacijama.

Zašto vas tako boli da je neki antiparazitski lijek učinkovit protiv covida? Je li to tako nevjerojatno? Pa dajte se osvrnite na činjenice, nebrojeno je već studija i kliničara koji to tvrde, zar su oni idioti? Svi ti ljudi s titulama? Samo ste vi tu na forumu stručnjaci? 

Ne mogu vjerovati kakva zadrtost kod nekih ljudi vlada. Ako si liječnik, ako ti ljudi umiru, ako ti netko tvrdi da uspješno liječi bolesne i to potkrepljuje brojkama, kako te ne zanima što to on radi? Pa makar je i full of shit, daj se sam uvjeri. Ja vas tu slušam kako se jedni drugima tepate i podilazite u toj nasladi da ljude proglašavate konjima i stokom. A eto, Japanci misle drugačije:

https://pgibertie.files.wordpress.com/2021/03/74-1_44-95.pdf

Pun je youtube liječnika koji tvrde da im terapija ivermektinom liječi pacijente. Imate čitave organizacije liječnika s imenom i prezimenom, doktore znanosti višestruko nagrađivane i citirane u radovima. Pa zar stvarno to ništa ne znači? Svi su oni konji i krave?

16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
guslac kaže...

Zašto vas tako boli da je neki antiparazitski lijek učinkovit protiv covida? Je li to tako nevjerojatno? Pa dajte se osvrnite na činjenice, nebrojeno je već studija i kliničara koji to tvrde, zar su oni idioti? Svi ti ljudi s titulama? Samo ste vi tu na forumu stručnjaci?

Zato jer nije efikasan. Zato i je odbijen od bilo većine regulatora.

Problem je način primjene i efikasnost.

2 godine
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ihush kaže...

.. nema na čemu. (ako ti nije jasno, ... štaš).

 Ne razumijem ?!

Jesi li se cijepio ili nisi ?

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

-što (ne)razumiješ?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zaporožac kaže...
ihush kaže...

.. nema na čemu. (ako ti nije jasno, ... štaš).

 Ne razumijem ?!

Jesi li se cijepio ili nisi ?

 Nije.

15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Cijepljeni ne razume i štaš.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ma kakvo cijepljenje prebolis i doviđenja 

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
guslac kaže...
Louis Pluto kaže...
guslac kaže...

 To misliš na onaj lijek za kojeg je njegov pronalazač dobio Nobelovu nagradu za medicinu (a ne veterinu) 2015.? 

 ...za otkrića koja se tiču nove terapije infekcija uzrokovanih parazitskim oblićima

 Istina, ali nije lijek za konje. ili krave. točnije, nije samo za njih. Jer da je, zar bi bio na WHO listi esencijalnih lijekova?
https://www.who.int/selection_medicines/committees/expert/20/EML_2015_FINAL_amended_AUG2015.pdf
A nije mi jasna ta borba protiv prenamjene lijekova? Pa to nije slučaj samo s ivermektinom, konstantno se preispituju lijekovi koji su već na tržištu i koji pokazuju učinkovitost i u nekim drugim situacijama.

Zašto vas tako boli da je neki antiparazitski lijek učinkovit protiv covida? Je li to tako nevjerojatno? Pa dajte se osvrnite na činjenice, nebrojeno je već studija i kliničara koji to tvrde, zar su oni idioti? Svi ti ljudi s titulama? Samo ste vi tu na forumu stručnjaci? 

Ne mogu vjerovati kakva zadrtost kod nekih ljudi vlada. Ako si liječnik, ako ti ljudi umiru, ako ti netko tvrdi da uspješno liječi bolesne i to potkrepljuje brojkama, kako te ne zanima što to on radi? Pa makar je i full of shit, daj se sam uvjeri. Ja vas tu slušam kako se jedni drugima tepate i podilazite u toj nasladi da ljude proglašavate konjima i stokom. A eto, Japanci misle drugačije:

https://pgibertie.files.wordpress.com/2021/03/74-1_44-95.pdf

Pun je youtube liječnika koji tvrde da im terapija ivermektinom liječi pacijente. Imate čitave organizacije liječnika s imenom i prezimenom, doktore znanosti višestruko nagrađivane i citirane u radovima. Pa zar stvarno to ništa ne znači? Svi su oni konji i krave?

 Imaš i pune bolnice otrovanih ljudi koji su se "liječili" Ivermectinom. Ljudi kojima je nepovratno otišla jetra i bog te pita što ne. Zbog neodgovornih budaletina poput tebe. koje šire pisdarije.
Zašto reagiramo?
Zato jer ne djeluje, i zato jer Ivermectin nije Aspirin nego OTROV. Pogledaj gdje se i kad upotrebljava (btw, kod nas i u gro zemalja je zabranjen za ljudsku uporabu):
Čuo si što je trihineloza?

Ono kad te polako jedu paraziti iz zaražene svinjetine. Ako se ne liječi na vrijeme, neizlječivo, tek zamrznuto - dok piješ lijekove i dok te ne ubiju.

E, pa imaš rođake te trihineloze, u tropskim krajevima, koji to rade puno invazivnije - doslovce te crvići žderu. Kod tog pale samo izuzetno jaki lijekovi, praktićki otrovi, i to samo uvjetno - ovisno koliko rano se počne tretirati, i kolika količina otrova je moguća a da i tebe ne ubije (već ti "samo" ošteti unutrašnje organe, ali je i to bolje nego li grozna smrt).

E, to ti je Ivermectin.
Možeš se i direktno probati dozirati insekticidom protiv žohara - jer, u količini u kojoj sigurno Ivermectin ubija Covid-19, ubija i tebe.
https://www.covid19treatmentguidelines.nih.gov/therapies/antiviral-therapy/ivermectin/

for the antiviral efficacy detected in vitro would require administration of doses up to 100-fold higher than those approved for use in humans

Pa nemojte biti KRETENI, bojite se cjepiva a uzimali bi otrov, i to u luđačkim količinama!
Gotovo ista stvar je i sa sintetskim kininom, iliti (hidroksi)iklorikinom. Kinin je otrov. Ali eto, ubija i uzročnika malarije. Realno je da će ti prije srce zatajiti od tog otrova nego li što će uspjeti pobiti covid-19.

12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zechina kaže...
guslac kaže...
Louis Pluto kaže...
guslac kaže...

 To misliš na onaj lijek za kojeg je njegov pronalazač dobio Nobelovu nagradu za medicinu (a ne veterinu) 2015.? 

 ...za otkrića koja se tiču nove terapije infekcija uzrokovanih parazitskim oblićima

 Istina, ali nije lijek za konje. ili krave. točnije, nije samo za njih. Jer da je, zar bi bio na WHO listi esencijalnih lijekova?
https://www.who.int/selection_medicines/committees/expert/20/EML_2015_FINAL_amended_AUG2015.pdf
A nije mi jasna ta borba protiv prenamjene lijekova? Pa to nije slučaj samo s ivermektinom, konstantno se preispituju lijekovi koji su već na tržištu i koji pokazuju učinkovitost i u nekim drugim situacijama.

Zašto vas tako boli da je neki antiparazitski lijek učinkovit protiv covida? Je li to tako nevjerojatno? Pa dajte se osvrnite na činjenice, nebrojeno je već studija i kliničara koji to tvrde, zar su oni idioti? Svi ti ljudi s titulama? Samo ste vi tu na forumu stručnjaci? 

Ne mogu vjerovati kakva zadrtost kod nekih ljudi vlada. Ako si liječnik, ako ti ljudi umiru, ako ti netko tvrdi da uspješno liječi bolesne i to potkrepljuje brojkama, kako te ne zanima što to on radi? Pa makar je i full of shit, daj se sam uvjeri. Ja vas tu slušam kako se jedni drugima tepate i podilazite u toj nasladi da ljude proglašavate konjima i stokom. A eto, Japanci misle drugačije:

https://pgibertie.files.wordpress.com/2021/03/74-1_44-95.pdf

Pun je youtube liječnika koji tvrde da im terapija ivermektinom liječi pacijente. Imate čitave organizacije liječnika s imenom i prezimenom, doktore znanosti višestruko nagrađivane i citirane u radovima. Pa zar stvarno to ništa ne znači? Svi su oni konji i krave?

 Imaš i pune bolnice otrovanih ljudi koji su se "liječili" Ivermectinom. Ljudi kojima je nepovratno otišla jetra i bog te pita što ne. Zbog neodgovornih budaletina poput tebe. koje šire pisdarije.
Zašto reagiramo?
Zato jer ne djeluje, i zato jer Ivermectin nije Aspirin nego OTROV. Pogledaj gdje se i kad upotrebljava (btw, kod nas i u gro zemalja je zabranjen za ljudsku uporabu):
Čuo si što je trihineloza?

Ono kad te polako jedu paraziti iz zaražene svinjetine. Ako se ne liječi na vrijeme, neizlječivo, tek zamrznuto - dok piješ lijekove i dok te ne ubiju.

E, pa imaš rođake te trihineloze, u tropskim krajevima, koji to rade puno invazivnije - doslovce te crvići žderu. Kod tog pale samo izuzetno jaki lijekovi, praktićki otrovi, i to samo uvjetno - ovisno koliko rano se počne tretirati, i kolika količina otrova je moguća a da i tebe ne ubije (već ti "samo" ošteti unutrašnje organe, ali je i to bolje nego li grozna smrt).

E, to ti je Ivermectin.
Možeš se i direktno probati dozirati insekticidom protiv žohara - jer, u količini u kojoj sigurno Ivermectin ubija Covid-19, ubija i tebe.
https://www.covid19treatmentguidelines.nih.gov/therapies/antiviral-therapy/ivermectin/

for the antiviral efficacy detected in vitro would require administration of doses up to 100-fold higher than those approved for use in humans

Pa nemojte biti KRETENI, bojite se cjepiva a uzimali bi otrov, i to u luđačkim količinama!
Gotovo ista stvar je i sa sintetskim kininom, iliti (hidroksi)iklorikinom. Kinin je otrov. Ali eto, ubija i uzročnika malarije. Realno je da će ti prije srce zatajiti od tog otrova nego li što će uspjeti pobiti covid-19.

 Meni je fascinantno da je netko spreman gutat Ivermektin, ali se nije spreman cijepit. Stvarno ljudskoj gluposti ponekad nema kraja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
SimeKZ kaže...
Zechina kaže...
guslac kaže...
Louis Pluto kaže...
guslac kaže...

 To misliš na onaj lijek za kojeg je njegov pronalazač dobio Nobelovu nagradu za medicinu (a ne veterinu) 2015.? 

 ...za otkrića koja se tiču nove terapije infekcija uzrokovanih parazitskim oblićima

 Istina, ali nije lijek za konje. ili krave. točnije, nije samo za njih. Jer da je, zar bi bio na WHO listi esencijalnih lijekova?
https://www.who.int/selection_medicines/committees/expert/20/EML_2015_FINAL_amended_AUG2015.pdf
A nije mi jasna ta borba protiv prenamjene lijekova? Pa to nije slučaj samo s ivermektinom, konstantno se preispituju lijekovi koji su već na tržištu i koji pokazuju učinkovitost i u nekim drugim situacijama.

Zašto vas tako boli da je neki antiparazitski lijek učinkovit protiv covida? Je li to tako nevjerojatno? Pa dajte se osvrnite na činjenice, nebrojeno je već studija i kliničara koji to tvrde, zar su oni idioti? Svi ti ljudi s titulama? Samo ste vi tu na forumu stručnjaci? 

Ne mogu vjerovati kakva zadrtost kod nekih ljudi vlada. Ako si liječnik, ako ti ljudi umiru, ako ti netko tvrdi da uspješno liječi bolesne i to potkrepljuje brojkama, kako te ne zanima što to on radi? Pa makar je i full of shit, daj se sam uvjeri. Ja vas tu slušam kako se jedni drugima tepate i podilazite u toj nasladi da ljude proglašavate konjima i stokom. A eto, Japanci misle drugačije:

https://pgibertie.files.wordpress.com/2021/03/74-1_44-95.pdf

Pun je youtube liječnika koji tvrde da im terapija ivermektinom liječi pacijente. Imate čitave organizacije liječnika s imenom i prezimenom, doktore znanosti višestruko nagrađivane i citirane u radovima. Pa zar stvarno to ništa ne znači? Svi su oni konji i krave?

 Imaš i pune bolnice otrovanih ljudi koji su se "liječili" Ivermectinom. Ljudi kojima je nepovratno otišla jetra i bog te pita što ne. Zbog neodgovornih budaletina poput tebe. koje šire pisdarije.
Zašto reagiramo?
Zato jer ne djeluje, i zato jer Ivermectin nije Aspirin nego OTROV. Pogledaj gdje se i kad upotrebljava (btw, kod nas i u gro zemalja je zabranjen za ljudsku uporabu):
Čuo si što je trihineloza?

Ono kad te polako jedu paraziti iz zaražene svinjetine. Ako se ne liječi na vrijeme, neizlječivo, tek zamrznuto - dok piješ lijekove i dok te ne ubiju.

E, pa imaš rođake te trihineloze, u tropskim krajevima, koji to rade puno invazivnije - doslovce te crvići žderu. Kod tog pale samo izuzetno jaki lijekovi, praktićki otrovi, i to samo uvjetno - ovisno koliko rano se počne tretirati, i kolika količina otrova je moguća a da i tebe ne ubije (već ti "samo" ošteti unutrašnje organe, ali je i to bolje nego li grozna smrt).

E, to ti je Ivermectin.
Možeš se i direktno probati dozirati insekticidom protiv žohara - jer, u količini u kojoj sigurno Ivermectin ubija Covid-19, ubija i tebe.
https://www.covid19treatmentguidelines.nih.gov/therapies/antiviral-therapy/ivermectin/

for the antiviral efficacy detected in vitro would require administration of doses up to 100-fold higher than those approved for use in humans

Pa nemojte biti KRETENI, bojite se cjepiva a uzimali bi otrov, i to u luđačkim količinama!
Gotovo ista stvar je i sa sintetskim kininom, iliti (hidroksi)iklorikinom. Kinin je otrov. Ali eto, ubija i uzročnika malarije. Realno je da će ti prije srce zatajiti od tog otrova nego li što će uspjeti pobiti covid-19.

 Meni je fascinantno da je netko spreman gutat Ivermektin, ali se nije spreman cijepit. Stvarno ljudskoj gluposti ponekad nema kraja. 

 
STRAH radi čuda. Zbog straha se izmišlja paralelna stvarnost.
Poznat je fenomen da npr, kad dođe do požara, ljudi se bacaju s trećeg kata "kako bi se spasili", ili naprosto pregaze jedni druge u stampedu.
Požara ne mora ni biti, dovoljno je da netko vikne "Vatra!".

Tako i ovo: od 118 na respiratoru u zadnjih 10 tjedana, 110 ih je - necijepljenih. Ali "cjepivo ne djeluje i u stvari cjepivo ubija".

Onda još dodaj sociopate manipulatore poput Lauca i Bakića i evo, novi val se rasplamsava, već sad znamo da ćemo do kraja godine imati još par tisuća nepotrebno preminulih, zbog nedovoljne procijepljenosti. Od toga će, bar hospitaliziranih, četvrtina biti <50 godina - uglavnom necijepljenih.

A što kolovođe sad kažu?
Lolek metilja o "padu rasta" umrlih/zaraženih  i - šera video sisa svoje žene kako se tresu  , kako bi skrenuo pažnju sa vlastitih gluposti.
Bolek?

Evo, citirat ću pametnije od mene:

I kako to u životu biva, odnosno kako to priroda nalaže, došao je i taj dan. Dan kada je brutalno-točni MRCMO model Nenada Bakića, matematičara, poduzetnika, investitora, industrijalca, robotičara, filantropa, neustrašivog ronioca do dubine od 3 metra,, gastronoma, vrsnog someliera, bračnog savjetnika, esteta za ljuljajuće ženske grudi, epidemiologa, infektologa, virologa, modelara, gospodina, druga i borca, ali ponajprije PMČ - Prijatelja Malog Čovjeka, promašio za VIŠE OD 100%. Taj dan je 27. dan od nultog dana. Čestitajmo mu. Slava mu. Slava njegovom modelu. Slava i našem zdravstvenom sustavu koji planira bolničke kapacitete po njegovim grafikonima.

 

13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Zašto reagiramo?
Zato jer ne djeluje, i zato jer Ivermectin nije Aspirin nego OTROV. Pogledaj gdje se i kad upotrebljava (btw, kod nas i u gro zemalja je zabranjen za ljudsku uporabu):
Čuo si što je trihineloza?

 

 

Kao prvo, nisam ti ja budaletina da sa mnom tako razgovaraš.

Kao drugo, objasni ovu studiju:

https://journals.lww.com/americantherapeutics/fulltext/2021/08000/ivermectin_for_prevention_and_treatment_of.7.aspx

Kao treće, objasni ovo:

https://indianexpress.com/article/cities/lucknow/uttar-pradesh-government-says-ivermectin-helped-to-keep-deaths-low-7311786/

A pričate o trovanju...pa valjda postoji nešto što se zove doziranje, je li tako? Pa otrovat ćeš se s bilo kojim lijekom ako ga uzmeš u pretjeranim dozama. 

Ovi iz FLCCC-a su razvili neke protokole, sigurno nisu rekli "tu su vam tablete, kljukajte se dok vam ne bude bolje. ili gore".

Nisi rekao ništa o članku iz Japana.

Vidim čak po youtube jako puno videa koji izgledaju autentično, i ne možeš reći da si ti ili bilo tko na ovom forumu veći znanstvenik od tih ljudi.

Recimo, i Tess Lawrie je budaletina.

Sve što nije cjepivo boli vas do kostiju, a kad netko pokaže dokaze da su i cjepiva sve slabije učinkovita, onda opet po njemu drvlje i kamenje.

 

12 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Nego kad ce kraj ovom zlu?

Imaju ljudi izbor,privatni objekti/firme imati ce svoja pravila itd.

Cak se uspije procitati u vijestima da se i od nekih drugih bolesti umire sve vise.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Pa da, zato je su ljudi idioti i uzimaju ivermektin u kremi koja je namijenjena konjima. Sigurno su pogodili pravu dozu. To je na tragu onoga kad je Trump bubnuo da dezinficijensi pomažu protiv covida pa su ih ljudi krenuli piti.

Ali to su luđaci i idiot, pa normalno. 

https://eu.usatoday.com/story/news/factcheck/2021/08/30/fact-check-590-spike-texas-poison-control-calls-ivermectin/5643254001/

Ali priznaješ da ima masa znanstvenika koji govore o ivermektinu, pa valjda imaju neki razlog? Zar su svi oni 'pukli'? Ja priznajem da nisam nimalo stručan u tome, ali gledam i vidim da stručni ljudi, doktori znanosti, razni kliničari, ma doista jako puno ljudi ozbiljno razmatra i testira liječenje ivermektinom. Ispričavam se ako sam nekima ovdje bio neugodan ili ih uvrijedio, nije mi to bila namjera. Od ljudi koji su iskreni, dobronamjerni, znatiželjni, reći ću i ponizni, očekivao bi da ih zanima što se to događa s tim ivermektinom, umjesto da sipaju otrovne strelice prema svima tko misli drugačije.

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice