Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 942.766
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pa zato treba treća doza rajfajzena tak da okrenu još više para, a usput je i cijena doze povećana 💪
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Čista logika jer ovaj ispred i iza nisu ugroženi 🤣🤣🤣

 Ovo je baš ruganje.

13 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Evo najnovije izraelsko znanstveno istraživanje, valjda će to biti dovoljno široka i opsežna studija dežurnim znanstvenicima na forumu. Uglavnom, sve se svodi na to da su preboljeli od kovida i do 13 puta zaštićeniji od onih koji su se cijepili. Baš me zanima da li će produžiti covid potvrde nama preboljelima. Nagađam da neće, jer ovo još treba istražiti. A uzorak ne može biti veći i opsežniji...

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.08.24.21262415v1

 
7 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Čekaj ko je tu sad lud? Oni od 1.9. otvaraju zatvorene dijelove birtija kad će se povećati broj pozitivnih, a do sad kad su kafići širom otvoreni zbog lijepog vremena, onda nisu mogli radit unutra. Da znam, sezonica.

Jebote da je meni bit u njihovim glavama
 
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
guslac kaže...

Evo najnovije izraelsko znanstveno istraživanje, valjda će to biti dovoljno široka i opsežna studija dežurnim znanstvenicima na forumu. Uglavnom, sve se svodi na to da su preboljeli od kovida i do 13 puta zaštićeniji od onih koji su se cijepili. Baš me zanima da li će produžiti covid potvrde nama preboljelima. Nagađam da neće, jer ovo još treba istražiti. A uzorak ne može biti veći i opsežniji...

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.08.24.21262415v1

 

Jučer slušam u Otvorenom sina od Gorana Milića (glasnogovornik Vlade) i kaže kako je RH naručila 8 milijuna doza. Treba svo to cijepivo potrošiti i sve izbosti ,a onda taman ostaju i boosteri....

 

Da se nadovežem, članak u Jutarnjem jučer govori za izralske znanstvenike i to istraživanje kako je prirodni imunitet jači, a onda u nastavku kako se i dalje treba cijepiti. Tko tu koga? 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2021 11:51 (Brki1994).
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Meni je to sasvim logično, tko nije prebolio, a nije mu više ni 20 godina u dupetu, vjerojatno mu je manji rizik cijepiti se i onda svako X tjedana/mjeseci/godina po novu dozu dok prvi put ne preboli.

Ovi što su preboljeli po svemu izgleda da nema smisla ih cijepiti. Zaštita na razini statističke pogreške.

A, ovo Izraelsko istraživanje je do sad najveće, ali ne prvo i manje više sva istraživanja koja nisu isključivo laboratorijska, već RL, su pokazivala da je efikasnost prirodnog imuniteta 15-40x veća, nego bilo kojeg cjepiva.
Samo Panikhauer i ekipa koja bazira na laboratorijskim istraživanjima, priča drugu priču i svakog tko kaže drukčije naziva promotorima najmjernog zaražavanja ili, kao kolega zec (nadimak mu odlično pristaje, jer je napunio pelene od straha) eugeničarima.
2 godine
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
guslac kaže...

Evo najnovije izraelsko znanstveno istraživanje, valjda će to biti dovoljno široka i opsežna studija dežurnim znanstvenicima na forumu. Uglavnom, sve se svodi na to da su preboljeli od kovida i do 13 puta zaštićeniji od onih koji su se cijepili. Baš me zanima da li će produžiti covid potvrde nama preboljelima. Nagađam da neće, jer ovo još treba istražiti. A uzorak ne može biti veći i opsežniji...

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.08.24.21262415v1

 koje istraživanje, čije ?! 

 

This article is a preprint and has not been certified by peer review [what does this mean?]. It reports new medical research that has yet to be evaluated and so should not be used to guide clinical practice.

 

https://www.medrxiv.org/content/what-unrefereed-preprint

 

Članak je validan kao i svi "vaši trolerski upisi na temi"...

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Ja nisam baš pobornik namjernog zaražavanja,kao kozice patry kod male djece, ali mislim da treba biti realan i iskren prema ljudima, a ne nas muljati i vrbovati na cjepljenje ako nije potrebno. To mi govori da nije cilj zdravlje ljudi, već nekakva kontrola koja previše smrdi na Orwela.
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Od gripe bilo koje verzije se možeš razbolit opetovano bez obzira jesi li je prebolio ili se cijepio. Nema toga boga koji će te spasit od virusa. One koji podupiru prisiljavaju da se procijepi mlađi naraštaj i neka nose maske u školi, te odobrava bilo kakav oblik prisile na cijepljenje ima etiketu FAŠISTA!!!

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2021 12:33 (dery).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 koje istraživanje, čije ?! 

 

This article is a preprint and has not been certified by peer review [what does this mean?]. It reports new medical research that has yet to be evaluated and so should not be used to guide clinical practice.

 

https://www.medrxiv.org/content/what-unrefereed-preprint

 

Članak je validan kao i svi "vaši trolerski upisi na temi"...

 A kad ti dam link na meta analizu peer revjuanu u kojoj se spominje učinkovitost ivermektina, onda ni to nije dobro jer halmed bolje zna. Nikad vam ništa nije dobro.

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zechina kaže...
VonMackensen kaže...

* * *

 
Tebi nisu sve daske u glavi na broju.* * *

* * *

Kakve crne daske.. skela kompletna i sa južne i zapadne strane čovjeku fali.
 

Entry Point kaže...
Zajebo sam se, ova tema je luđa od one s maskama.

Tu su barem VonStotiAccount i slični da me zabave svojim psihozama.

Ovde se i nogometni klubovi otvaraju: Za sada imamo Anti-Vacere, Vaxere, 5-to G-aše, Aniti-maskirani, a i ma ih još 2 pa ćemo napraviti jednu pravu liku.
VonStotiAccount lik (malo se drugačije zove ali tvoje mi je zabavnije) je još nedefinisan (ali netko je od protjeranih), je rje tu tek par tjedana.

15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Cijelo ljeto par zaraženih i onda odjednom 500 stoga uvode mjere otvaranja ahahaha.Naravno moraju svalit krivnju na okupljanja u kafanama. Alo cjepljeni i vi ste sad neprijatelji morate po treču dozu. Mislite li da je tu kraj ahahaha. Nema bijega od smrti neminovno otkucava šta god poduzeo.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Naravno da je fašizam, čim je prisila koja nije u svrhu javnog dobra.

Još mi je jasno da se to radilo, kad su plaćene studije pokazivale visoku učinkovitost cjepiva i potencijalno gušenje pandemije. Isto za lockdown od ožujka 2020. do srpnja 2020. kad se o bolesti malo znalo i kampanja zastrašivanja odradila svoje. Sad kad se zna puno više. Znamo da nije kataklizma kakvom su je prikazivali, znamo da su cjepiva ne pretjerano efikasna u gušenju pandemije, da pogađa recipročno s godinama života ovo što se radi s potvrdama, zatvaranjima škola nema više nikakve veze s javnim zdravljem.

Moguća svrha je i prikupljanje i analiza podataka koja će poslužiti u slučaju da nas pogodi puno veća kataklizma i puno gora pandemija.
2 godine
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
guslac kaže...

 

 A kad ti dam link na meta analizu peer revjuanu u kojoj se spominje učinkovitost ivermektina, onda ni to nije dobro jer halmed bolje zna. Nikad vam ništa nije dobro.

 može, kako ne, za 48 sati masakrira covid virus...

znanstvena objava iz travnja 2020 https://www.cybermed.hr/vijesti/lijek_ivermektin_moze_unistiti_novi_koronavirus_u_roku_od_48_sati

 

je li se do sada nešto promijenilo ? 

 

evo, najnovije, ništa novo, sve je već poznato, samo treba čitati bez euforije, do kraja. https://ivmmeta.com/

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2021 13:04 (Zaporožac).
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
I ja sam zaražen covidom bar mi je tako test antigenski pokazao jutros sam radio pcr pa čeka rezultate trenutne simptome imam samo navečer, malo povišena temperatura i bolovi mišića.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Envy kaže...

Bukvo bosanska, pa ti forumski klown, ansha te je dobro definisao.

Malo dobrih vijesti

VIDEO Božinović: Od 1.9. otvaraju se zatvoreni dijelovi kafića - Index.hr

A iduće ukinuti nošenja maski.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
U drugim vijestima:

Danska ukida sve mjere.

Evo ipak se kreće.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dery kaže...

Cijelo ljeto par zaraženih i onda odjednom 500 stoga uvode mjere otvaranja ahahaha.Naravno moraju svalit krivnju na okupljanja u kafanama. Alo cjepljeni i vi ste sad neprijatelji morate po treču dozu. Mislite li da je tu kraj ahahaha. Nema bijega od smrti neminovno otkucava šta god poduzeo.

Juni 9. godina je 2020-ta a dan Utorak. Ja otišao da vozim neki kamion po cijeloj sjevernoj Bosni. Čak se i Evropsku uniju vidio preko Save.
Ustao sam u 04h ujutru došao kući 19h. Druga sedmica probnog rada. Crk'o k'o ker. Ako nogometaši treniraju par sati dnevno ja sam taj dan trenirao 3 puta jačim intezitetom od-do.

Ovo je istinita priča.

Došao doma u 19h a cura u 20h pita kao jesam li se odmorio da dođem i ja jer eto ona ima želju da ona ne bude sama bez svog momka. (bila su još 2 para i ona sama tj. ukupno 5-ro ljudi). Prvo joj kažem da to nije mudro i da se razumijemo to je onaj dio kada je lock-down spušten i sve se počelo otvarati, a sa druge strane ja sam joj rekao da sam ja imun na taj virus i da nema virusa ja mogu samo noge dignuti u zrak i pusititi si kakvu seriju ili film. U 21h oni su u kuglani a njena sestra kaže da je njena sestra (moja cura jako tužna i da kao plače).

Prije no što su izašli u kuglanu cijeli dan su sjedili u zatvorenim prostorom i od moje cure snajke, prijatelj (od brata drug) je došao i rekao "ja imam.. (na cornu je mislio)" i dobio ju je preko momka koju je pokupio u Njemačkoj". Nakon sedmice ili dvije, - simptomi su svima isti: bolovi u mišićima, temperatura, umor, slabost i potpuno gubitak osjeta mirisa i okusa. Ubaciš u kavu sol i lik ne zna kakva mu je kava.. umireš od smijeha.

U istom vremenu rodica od moje djevojke radi kao konobarica (samo dijeli hranu) u fabrici od 500 zaposlenih. Ja svojoj curi kažem - prva osoba koja će se razboliti je Ana (ime je promjenjeno) i ne zbog toga što radi u fabrici sa 500 ljudi (imali su poseban protokol) nego zbog toga što svaki dan ide na kavu sa nekakvim prikazama (koje ne rade u toj fabrici) u zatvorene i zadimljenje prostore.
Ne prođe malo Anu su na nosilima iznijeli iz stana.. Ana se i bunila kao neće nosila pa je netko trčao i donio joj invalidska kolica (da se ja pitam bacio bih ju sa trećeg sprata u kontejner a prije toga stavio kakve spužve da se može lakše izvući). Da napomenem zarazila se isti dan sa onim drugaricama ne iz Firme nego što je pila u zadimljenoj prostoriji kavu.

Ja kažem svojoj djevojci. Ljubavi pripremi se psihički da Ana, koja ima još i preksnu djevojčicu koja je 8. razred - ne doživi jutro, a otac vozi kamione po Belgiji.

Sledeći slučaj: Žena koja je kao rambo sa nekih 45 godina treba navečer (nakon što je 7 dana ležala u Bolnici) da ujutru dobije otpusno pismo. NIje ga nikada dobila. Ja sam bio jedan od 6 ljudi koji su nosili kovčeg.

Prije par mjeseci umro je najpoznatiji Bodybuilder iz Sarajeva.. već sam ovdje postavio posmrtnicu.

Moj koega koji je maneken-građa i jak i zdrav i prav... ulitao se u gađe ne od straha jer ne može dokučiti čašu, nego od straha hoće li doživjeti jutro.

Ovo gore su istinite priče i imam ih na desetke ako ne i na stotine.

Bonus: Prekjučer pita mene cura ovako dok sjedimo u kafiću koji se meni nikako ne sviđa "hoće li tebi biti mene žao ako ja sutra (opet) dobijem koronu i što ćeš ti ako ja i umrem?" Kao iz topa sam odgovorio: "Neće a naći ću i bolju i ljepšu i mlađu od tebe". Puhala se malo ali kada sam joj sve fino objasnio, izvinula se i rekla je da sam sve u pravu i da nam ne trebaju takvi kafići i sl.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2021 14:26 (Envy).
9 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Nisu se drzali mjera. 

Sad kad su neki na tezi nacin naucili zbog straha bi htjeli opet restrikcije. Strasno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2021 13:49 (Kolacic).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dreadmoore kaže...
Sad u dom zdravlja bio svi koji su cjepljeni pizferom obolili od covida.I bas mi medecinski tehničar koji radi na rtg kaže tko je astra zeneca primio nije bilo slučajeva.

 Naravno kad je astra stari oprobani sistem kojim stvaraš prirodni imunitet za razliku od američkog govna.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Envy kaže...

Prije no što su izašli u kuglanu cijeli dan su sjedili u zatvorenim prostorom i od moje cure momak je došao i rekao "ja imam.. (na cornu je mislio)" i dobio ju je preko momka koju je pokupio u Njemačkoj"...

Da li od tvoje cure momak zna da je ona tvoja cura? Ili je toliki bauk imati koronu da si ovako zaštitio svoj identitet?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dery kaže...
dreadmoore kaže...
Sad u dom zdravlja bio svi koji su cjepljeni pizferom obolili od covida.I bas mi medecinski tehničar koji radi na rtg kaže tko je astra zeneca primio nije bilo slučajeva.

 Naravno kad je astra stari oprobani sistem kojim stvaraš prirodni imunitet za razliku od američkog govna.

 Ma klinac, moja punica pokupila coronu u restoranu, cijepljena astrom, udarilo je na sinuse i malo temperature navečer, trajalo 5 dana, sad je ok. Zafrkavamo je da je corona dobila punicu i da se jedva izvukla (punica je preživjela karcinom dojke). Dakle, nema to veze, i astra i pfizer su jednako efikasni. 

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
VonMackensen kaže...
Envy kaže...

Bukvo bosanska * * *

Možda sam Hrast. U Emisiji Vina (10 dijelova stara isto preko 10 godina) na HRT-u kažu da su njabolja vina iz Brazila, Klaifornije, Italije i naravno Hrvatske napravljena iz bačvi napravljena od bosanske hrastovine. 

MrBlc kaže...
Envy kaže...

Prije no što su izašli u kuglanu cijeli dan su sjedili u zatvorenim prostorom i od moje cure momak je došao i rekao "ja imam.. (na cornu je mislio)" i dobio ju je preko momka koju je pokupio u Njemačkoj"...

Da li od tvoje cure momak zna da je ona tvoja cura? Ili je toliki bauk imati koronu da si ovako zaštitio svoj identitet?

Ispravio sam se. Moja cura ima mene (koji nisam došao od umora) i sestru čiji je momak došao i koji je rekao "ja imam coronu". Pored njih je moj brat i njegova supruga tj. moja snajka. Sve jasno?

Moj identite nije tajna.. samo malo surfanja na ovom forumu imaš i moju FB adresu i broj telefona.

Inače u međuvremenu u Tuzlanskoj Županiji odluka je donešena danas i iznosim najzanimljivije dijelove:

Dozvoljeno je održavanje kongresa, konferencija i drugih edukativnih skupova, na kojima može prisustvovati do 100 osoba, a ukoliko skup ima više od 100 osoba, potrebno je da sudionici imaju: negativan antigenski ili PCR test ne stariji od 48 sati, potvrdu o prebolovanom COVID-19 ne stariju od 6 mjeseci ili potvrdu o završenoj vakcinaciji.

U skladu sa Naredbom Kriznog štaba Ministarstva zdravstva FBiH dozvoljeno je i prisustvo gledalaca na profesionalnim sportskim takmičenjima na otvorenom, uz uvjet korištenja maksimalno do 30 procenata kapaciteta stadiona, ali ne više od 500 osoba po tribini. Osobe na tribinama moraju nositi maske.

Najvažnije: Ugostiteljskim objektima se preporučuje dominantno korištenje kapaciteta na otvorenom (bašte) uz poštivanje važećih epidemioloških mjera.

Izvor: Ovdje.

16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
U drugim vijestima:

Danska ukida sve mjere.

Evo ipak se kreće.

 Danska ima preko 70% potpuno vakcinisanog stanovništva (ne 70% odraslih, već ukupnog broja) i gotovo da nemaju smrtnih slučajeva (u proseku manje od jednog dnevno), može im se, barem trenutno.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
6 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Evo svi ti milijuni ljudi koji su tvrdili da im se lijepi magnet

bili su u pravu. 

Japan je povukao cjepiva zbog strane supstance koja reagira na magnet.

https://asia.nikkei.com/Spotlight/Coronavirus/COVID-vaccines/1.6m-Moderna-doses-withdrawn-in-Japan-over-contamination

Mnogi drugi mediji su prenijeli vijest,ali namjerno izostavili izvore iz vlade da je rijec o supstanci koja reagira na magnete. 

Vjerujem da dio zasluga za ovo otkrivanje nosi moj kolega koji je poznat po strucnosti tamo i koji se prvo nasmijao pa shvatio problem ozbiljno.

Opet tvrdnje tih  teoreticara zavjere postaju istinite . Vratite se na sve postove gdje ste ismijavali ove tvrdnje.

Drugo ide ozbiljna tuzba protiv facebooka koji je gasio accounte, sto se moze dokazati,  koji su upozoravali na ovo i tome sudjelovao u potencijalnom ugrozavanju ljudskih zivota.

 

 

 
2 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Ivan(4) kaže...
Theophilus Ruy kaže...
U drugim vijestima:

Danska ukida sve mjere.

Evo ipak se kreće.

 Danska ima preko 70% potpuno vakcinisanog stanovništva (ne 70% odraslih, već ukupnog broja) i gotovo da nemaju smrtnih slučajeva (u proseku manje od jednog dnevno), može im se, barem trenutno.

 Izrael ima 80%, pa tvrde da se korona rasplamsala i uveli su prvu booster dozu.

Jel laze Danska ili Izrael? Ili su u sumi?

2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
COVID cjepiva su fenomenalna po tome što još nitko nije umro od cjepiva.

Neki ljudi umiru cijepljeni ali nikad zbog cjepiva.

Japan:
"Ministarstvo napominje da istražuje uzrok smrti i da nije sigurno postoji li uzročno-posljedična povezanost s cjepivom."
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.8.2021 11:15 (Theophilus Ruy).
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
A šta je taj kovid drugo nego soj gripe.Obična bedastoća.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
A šta je taj kovid drugo nego soj gripe.Obična bedastoća.
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MSXhunT3R kaže...
A šta je taj kovid drugo nego soj gripe.Obična bedastoća.

 

Ja bih na tvom mjestu sazvao pres konferenciju i otkrio ovo svijetu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice