Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 941.810
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
13 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?


Izraelski ministar zdravlja Nitzan Horowitz rekao je u utorak da bi se zeleni pasoši zemlje, koji omogućavaju pristup uslugama i mestima na izraelskoj teritoriji, uskoro mogli dodeljivati samo onim Izraelcima koji su trostruko vakcinisani.

 

Nadam se da ste spremni na novu porciju.

 
9 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...


Izraelski ministar zdravlja Nitzan Horowitz rekao je u utorak da bi se zeleni pasoši zemlje, koji omogućavaju pristup uslugama i mestima na izraelskoj teritoriji, uskoro mogli dodeljivati samo onim Izraelcima koji su trostruko vakcinisani.

 

Nadam se da ste spremni na novu porciju.

 

Ovo je tek predjelo, main course će biti kasnije 

 

Čim se sezona bliži kraju, raste broj zaraženih. Šablona nikad očitija...

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2021 12:41 (Brki1994).
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Korona će nestati kad prestanu izvještaji o broju zaraženih. Kako nema svakodnevnog izvještavanja zaraze i umrlih od sveg ostalog tako treba i sa koronom.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2021 13:27 (dery).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...


* * *

 

Nadam se da ste spremni na novu porciju.

Nije da smo spremni, nego jedva čekamo. Jer želim sa trećom porcijom da promovišem se sa Bug majicom.

Treća doza ili tkzv. Booster doza već  i u Srbiji se dobija ali za građanje od preko ne znam ni ja koliko godina. Ali kada lijek bude puštem preko FDA ili koje već agencije (sada je kao emergenvcy use), šta će onda antivaxeri?

Antivaxeri kada cide iglu ja mislim da će skočiti od straha da će se glavom u plafon zabiti.

Dakle sada imamo pored antivaksera i anti-maskare imamo i 5-to G-aše i nas ubodene) tako da već imamo tim od 4 ekipe. Imamo jedno kolo koje će trajati do ljeta sledeće godine a uzvratni susreti dvije najblje ekipe idu u jesen 2022. godine a finale ćemo gledati na ljeto 2023. godine.


9 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Hocemo za Novu cetvrtu pa na proljece petu?

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Ni 9 doza neće pomoći da se ovaj cirkus završi. Dok god trio fantastikus dirigira igru, pušit ćemo masne karine
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dery kaže...

Korona će nestati kad prestanu izvještaji o broju zaraženih. Kako nema svakodnevnog izvještavanja zaraze i umrlih od sveg ostalog tako treba i sa koronom.

da, baš to će ju iskorijeniti, kao što je i ostalo od čega okrećemo glavu. 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 Smrt i život su povezani nema bijega od jednog ili drugog. Smrt su samo vrata za novi život. Ne treba se bojati korone više od bilo čega drugog šta te vreba na svakom koraku. Sad će vakseri odgovoriti kak cjepljenjem samo smanjujemo postotak vrebanja smrti. Ako je to tako onda pod stakleno zvono i ne izlazite jer možeš na stepenice slomit vrat, ne sjedaj u auto ne šetaj po trotoaru jer uz ovaj nikad veči kaos na cesti(svakome je mobitel u ruci), korona dođe poput prdac u uraganu.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2021 14:01 (dery).
Moj PC  
0 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dery kaže...

 Smrt i život su povezani nema bijega od jednog ili drugog. Smrt su samo vrata za novi život. Ne treba se bojati korone više od bilo čega drugog šta te vreba na svakom koraku. Sad će vakseri odgovoriti kak cjepljenjem samo smanjujemo postotak vrebanja smrti. Ako je to tako onda pod stakleno zvono i ne izlazite jer možeš na stepenice slomit vrat, ne sjedaj u auto jer uz ovaj nikad veči kaos na cesti(svakome je mobitel u ruci), korona dođe poput prdac u uraganu.

 5G Bill Gates haha

12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Kolacic kaže...
dery kaže...

 Smrt i život su povezani nema bijega od jednog ili drugog. Smrt su samo vrata za novi život. Ne treba se bojati korone više od bilo čega drugog šta te vreba na svakom koraku. Sad će vakseri odgovoriti kak cjepljenjem samo smanjujemo postotak vrebanja smrti. Ako je to tako onda pod stakleno zvono i ne izlazite jer možeš na stepenice slomit vrat, ne sjedaj u auto jer uz ovaj nikad veči kaos na cesti(svakome je mobitel u ruci), korona dođe poput prdac u uraganu.

 5G Bill Gates haha

 Ošo je Dery na kvasinu.

 

Ova mu je dobra kako ne treba izvještavati pa će korona nestati.

 

To je ono Trumpova logika. Puno testiramo pa imamo puno zaraženih. Moramo manje testirati.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

O čemu ti majke mile i čega 5grama jel se to jede.

Darthmarkus ti onda prati šta stožer izvještava uživi se upijaj svaku njihovu "pametnu". Ne znam baš tko je na kvasinu otišo.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2021 14:20 (dery).
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dery kaže...

Korona će nestati kad prestanu izvještaji o broju zaraženih. Kako nema svakodnevnog izvještavanja zaraze i umrlih od sveg ostalog tako treba i sa koronom.

  kad korona prođe očekujem da se Stožer stručnog gnoja pozabavi drugom pandemijom 21 stoljeća - pretilošću. pretili popunjuju bolnice, popunjuju pretrage, koštaju zdravstvo više od onih koji nisu debeli, a i utjecaj na klimu im nije zanemariv. zato očekujem mjere i zelene potvrde za ćevape, masnu i nezdravu hranu, kad vidimo da prvi val pandemije debljine nije prošao, očekujem propusnice za one koji su pretrčali 5km jednom tjedno i državni reality Život na vagi - Hrvatska, sve dok ne pobijedimo pandemiju. do tad, debela prasad smije samo u vege dućane, a za mesnice im treba fat free pass.

12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dery kaže...

O čemu ti majku ti mile i šta je to koji 5g jel se to jede.

Darthmarkus ti onda prati šta stožer izvještava uživi se upijaj svaku njihovu "pametnu". 

 Pa ne moram pratit njih. Jbte ispolitizirali su ovo do besvjesti.

 

Licemjeri kad je počela korona 90% naroda im se klanjalo. Vili je bio nacrtan Supermen (od klinca kojemu je ćaća ADZovac za čudno čudo), do Markotićke koje je dobila nagradu za osobu godine (ili tako nešto). Jednostavno sam znao da će ovo otić u kc jer čim mi nekoga previše hvalimo ne bu dobro. O sprovodima i stranačkim partijima bolje da ne pričam.

 

 

 

Ja npr. jednostavno imam primjera oko sebe. Susjed preko puta mene je umro od komplikacija, a bio je ljudeskara. Kolega u naponu snage 40.godina (završio na respiratoru) je obolio na srednje uho, tako da mu je sad balans u banani, a vozač je po struci. Sad mu Dr ne da vozačku više.

 

Ne treba negirati, samo treba bit racionalan.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dery kaže...

O čemu ti majke mile i čega 5grama jel se to jede.

Darthmarkus ti onda prati šta stožer izvještava uživi se upijaj svaku njihovu "pametnu". Ne znam baš tko je na kvasinu otišo.

 Ma tako to ovdje ide . NHF 

Treba prestati citati.

 

 

 

 

 

15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Udari auto djevojku i ona se odbila u bobybildera na trotoaru koji je od jakog udarca trenutno umro, a njoj ništa. Racionalno razmišljajuči ne izlaziti na ulicu bez obzira koliko si jak.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dery kaže...

Udari auto djevojku i ona se odbila u bobybildera na trotoaru koji je od jakog udarca trenutno umro, a njoj ništa. Racionalno razmišljajuči ne izlaziti na ulicu bez obzira koliko si jak.

 Jel bilder vježbao na ivičnjaku i govorio da auti ne postoje ?

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Pitaj stožer.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...


Izraelski ministar zdravlja Nitzan Horowitz rekao je u utorak da bi se zeleni pasoši zemlje, koji omogućavaju pristup uslugama i mestima na izraelskoj teritoriji, uskoro mogli dodeljivati samo onim Izraelcima koji su trostruko vakcinisani.

 

Nadam se da ste spremni na novu porciju.

 Je cekaj sad..... kak bumo sad vrijedali one koji su se cijepili s 2 doze a 3. planiraju odbiti? Majku im poluantivaxersku

Try and fail, but never fail to try.
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Moj PC  
2 1 hvala 1
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 Ako se bojiš smrti korone cijepi se ako se bojiš ulice ne izlazi ako se bojiš pčele nosi zaštitno odijelo. Ne uzrujavaš se što svake sekunde umre hrpa ljudi, vrste izumiru svake sekunde ali te briga šta se netko nije cijepio i radi toga će odapet. Svaka čas na iznenadnom buđenju savjesti. Bit će nešto od vas ljudi možda se spasi život na planetu.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2021 22:38 (dery).
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dery kaže...

 Ako se bojiš smrti korone cijepi se ako se bojiš ulice ne izlazi ako se bojiš pčele nosi zaštitno odijelo. Ne uzrujavaš se što svake sekunde umre hrpa ljudi, vrste izumiru svake sekunde ali te briga šta se netko nije cijepio i radi toga će odapet. Svaka čas na iznenadnom buđenju savjesti. Bit će nešto od vas ljudi možda se spasi život na planetu.

Umreš ili ostaneš invalid pa nek se obitelj snalazi kako zna....ili se cijepiš i pokušaš spriječiti teže probleme. Znaš li koliko je težak i dugotrajan oporavak nakon respiratora? Evo spominjao čovjek iznad strdalo srednje uho, izgubio dozvolu za rad pa nakon toga možeš pjevati borbene.

 

 

8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 

"Ne, cjepiva nisu eksperimentalna" i sad, umjesto da mujman pročita pa proba osporiti, NE - perix stavi thumb down. 
Zadrto do boli; jučer umrlo četvero od korone, 8310 do sad; imamo 3000 aktivnih, preko 50 ljudi umire mjesečno od korone i taj broj sad ubrzano raste.
https://www.koronavirus.hr/najnovije/677-novih-slucajeva-u-protekla-24-sata-utrosene-8-563-doze-cjepiva/35
Srećom preko 1.700.000 u Hr se cjepilo bar jednom dozom, odn preko 50% ljudi.

Ali ovakvi silom žele biti na lošijoj strani povijesti...

16 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Pojacava li booster doza signal i u roamingu ili samo tuzemno?

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
SupremeCommander kaže...

Pojacava li booster doza signal i u roamingu ili samo tuzemno?

 

Jebeno je ako odes u roaming a nisi u EU.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Pratiš stožer svaka čas. I kažu oni 50mrtvih mjesečno,prepolovi uvijek šta oni kažu čitaj između redaka. Ma oni ti odavde izvlače brojke pa budi prije njih up to date.

https://www.medindia.net/patients/calculators/world-death-clock.asp

 

Samo 7% umre od korone što je upitno jer puno ostalih smrti joj pripisuju,prepolovit čemo broj ajde nek bude 4%. Ako se tako užasavaš smrti korone onda vidi ovo itd itd:

https://www.gfa.org/special-report/dying-of-thirst-global-water-crisis/

https://www.un.org/en/chronicle/article/losing-25000-hunger-every-day

https://wwf.panda.org/discover/our_focus/biodiversity/biodiversity/#:~:text=These%20experts%20calculate%20that%20between,2%2C000%20extinctions%20occur%20every%20year.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 10:15 (dery).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zechina kaže...

 

"Ne, cjepiva nisu eksperimentalna" i sad, umjesto da mujman pročita pa proba osporiti, NE - perix stavi thumb down. 
Zadrto do boli; jučer umrlo četvero od korone, 8310 do sad; imamo 3000 aktivnih, preko 50 ljudi umire mjesečno od korone i taj broj sad ubrzano raste.
https://www.koronavirus.hr/najnovije/677-novih-slucajeva-u-protekla-24-sata-utrosene-8-563-doze-cjepiva/35
Srećom preko 1.700.000 u Hr se cjepilo bar jednom dozom, odn preko 50% ljudi.

Ali ovakvi silom žele biti na lošijoj strani povijesti...

 Kad već citiramo Jarića,

 

Valja napomenuti da je EMA odobrila samo 4 cjepiva. I drži 5 cjepiva na razmatranju. 

 

Tako da je naslov click bait.

 

Ostala cjepiva su ne eksperimentalna, nego ne postoje za EMA-u

 

FDA je potpunosti odobrila jedino Pfizer, a ostala 2-3 cjepiva su odobrena za EMERGENCY USE

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 10:23 (Theophilus Ruy).
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Mi smo kao i uvijek među najpametnijima, bili i ostali od stolječa sedmog

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Anitvakseri se hvataju za svaku slamku. FDA je sasvim dobra dok treba laprdati o odobravanju, ali kad daje preporuke za maske i slično, onda je prokleta FDA i amerikanci, šta oni znaju. 

 

Ovo je već presmješno.

 

p.s. Hrpa FDA "not approved" lijekova se svakodnevno koristi i doktori ih prepisuju ljudima. Iliti off-label lijekovi. 20% prepisanih lijekova u americi su off-label. Ajmo brzo obavijestiti te ljude koji ovise o time lijekovima da su zamorci, da će ih čipovi sve u robove pretvoriti.

 

Edit: Da bi lijek bio odobren, uglavnom ovisi o dugom birokratskom procesu, koji trenutno usred pandemije nije baš prioritet.

 

Ali, NOT APPROVED!!! Blargh, cijepiva, fetusi, čipovi, ljudi gušteri, blargh.

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 10:22 (Entry Point).
Moj PC  
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Po tom gpu fps grafu provukli smo se u mid range ajde nije loše moglo je i gore.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 10:23 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
forumaš kaže...

Mi smo kao i uvijek među najpametnijima, bili i ostali od stolječa sedmog

 

 

 Rekao bi TBF, zemlja seljaka na brdovitom balkanu.

Nadglednik dina
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice