Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 950.237
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

"Ali, ako umreš sutradan to ti je mala utjeha. That's how they get you."

 Belosvecka zavera protiv krezubih tupavih balkanaca!

Nadglednik dina
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Balkanci su njabitniji i svi ih žele pratiti, i onda uništiti kako bi se naselili na najljepši komad zemlje u galaksiji...jer mi imamo vode.

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
picajzla0707 kaže...
Opet ta priča o mogućoj neplodnosti, koja se uzima kao faktor protiv, iako nema nikakve potvrde da je cjepivo i makar jednoj osobi stvorilo ikakve peobleme s plodnosti
Na isti način možemo reći da nije ispitano dovoljno niti utjecaj na dužinu penisa, pa je moguće da cijepljenima isti naraste.
Dakle zaključak, cijepljenje trebaju uzeti u obzir i oni koji su nezadovoljni veličinom nižepotpisanog. Jer, ako mogu antivakseri izmišljati faktore protiv, zašto ne bi na isti način izmišljali i faktore za

 

A o problemima koje dokazano smanjuju plodnost ko npr plastika u hrani niko ziv ne prica, jos se sprdaju s tebe da nebuloze pricas.

7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

"sprdaju se s tebe..." , jel' to piroćanski sleng?

11 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pa tko te tjera da jedeš plastiku. Ja uvijek maknem plastičnu foliju sa sendviča prije nego ga smažem
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
picajzla0707 kaže...
Pa tko te tjera da jedeš plastiku. Ja uvijek maknem plastičnu foliju sa sendviča prije nego ga smažem

sve što se kupi mora da se pojede, nema smisla da pola baciš

3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Probao ko izvadit novu potvrdu? Zanima me da li su već sad promijenili da vrijedi 9 mjeseci?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
picajzla0707 kaže...
Pa tko te tjera da jedeš plastiku. Ja uvijek maknem plastičnu foliju sa sendviča prije nego ga smažem

Problem mikro plastike je sve veci. Da ne pricam kako se kolicina mikro plastike u covjekovoj stolici povecao nekoliko stotinu puta od pocetka mjerenja. 

Problem ftalata i ostalih spojeva koji uzrokuju neplodnost, gdje mjerenja pokazuju da broj spermija kod muskaraca opada drastično, te se u zadnjih 25g smanjio za 50%. Velicina testisa takoder.

 

Mikro plastika je aktualni problem o kojem nitko ziv ne prica osim par toksikologa u americi i europi.

 

Uz sve to, mikroplastika nakon duzeg vremena postane porozna i omogucuje bakterijama vrhunsko staniste. Tako da imamo sve vise bakterija koje mutiraju i stvaraju nove sojeve koji nam uopce nisu poznati.

 

To ce doc na red kad i tu vise ne budemo nista mogli, kao kod C19... Onda ce opet bit belosvetska zavera zapadnih mocnika protiv malog naroda. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Louis Pluto kaže...

ako se cijepim imam manju šansu od necijepljenog da zarazim sebe i druge...

što je tu nejasno, kako cijepljenjem ne pomažem u širenju zaraze, šta smo svi ostali bez pola mozga?

 -ne, imaš samo bolje šanse preboljevanja, tj trebale bi biti nešto blaže posljedice, do idealnog da si zaštićen-imun. Trenutno prirodno preboljeli u tome imaju prednost cca x6 puta no vjerojatno i proporcialan rizik moguće posljedice, kao rulet..

-preporučljivo je cijepiti se, pogotivo oni koji mogu birati uz savijet liječnika (struke, ne babe vange i navijača za-protiv..).

 

-cijepljenje naprosto ne spriječava širenje, pogotovo za delta koji je kako podatci govore indiferentan, kao što ni potvrde ne spriječavaju širenje, tj ili imamo imunitet ili nemamo a tad je lockdown ili karantena odgovor dok se ne pronađe bolji-riješenje..

 

-cijepljenjem štitiš sebe od mogućih težih posljedica, to je to.. ne štitiš druge neovisno (ne)cijepljeni.. koje ćeš zaraziti, tj naporosto je važna činjenica za širenje virusa da imaš virus-nocioc, ne da imaš potvrdu, nego test-negativan. Kad si test-negativan, tad dok se ne zaraziš ne širiš virus (ili je to preteško razumijeti).. cijepljenjem štitiš sebe, tek indirektno ostale, tj oslobađaš resurse drugima ako ne oboliš ili ako je lakše vs teže, jednako kao da slomiš nogu ili da imaš požar, resursi društva su ograničeni za pomoć u potrebi. Tad svi koji 'štede' resurse bilo kojim načinom pomažu da se može pomoći potrebitima. Kad resursa nema, kao u indiji tad jednostavno umru ili prežive, dok na zapadu ipak većinom prežive, što je stvar novca-standarda, ne virusa.

 

.. a što navijačke skupine kažu? pro-anti-vaxeri? neki argument osim veličine spolovila i IQa?..

 

Louis Pluto kaže...
,..

prije ću sutra umrijeti čitajući Hoggyijeve gluposti nego od cjepiva...

 -konstruktivno, činjenica, nešto.. ili mišljenje?

-možemo li se složiti da je gornja tvrdnja netočna? da osoba neće sutra umrijeti ako čita 'gluposti'?.. naravno, to je žargon, sarkazam.. no ima li neka činjenica-argument u tisućama takvih postova ili naprosto prepucavanje i dosjetke ili IQ + penis?

 

Entry Point kaže.....

 Belosvecka zavera protiv krezubih tupavih balkanaca!

 -još dosjetki.. bravo! .. a time znamo što? Što takav post riješava-argumentira, činjenice? .. ili spam?

 

forumaš kaže...

Balkanci su njabitniji i svi ih žele pratiti, i onda uništiti kako bi se naselili na najljepši komad zemlje u galaksiji...jer mi imamo vode.

 -teorije zavjere.. služe čemu? dokazivanju da su anti/pro vaxeri u pravu ili nisu? Gornja rečenica je moguća kao scenarij, no i da je točna kako bi dokazala nešto u temi cijepljenja osim ako je direktno povezano kao zavjera... ako nije, ako takva zavjera ne postoji, tad ne može ni biti argument, tj time pro-vaxeri samo daju municiju anti-vaxerima, u nedostatku jasnih argumenata ili činjenica. Prikaz problema IQa koji tad protivniku olakšava posao..

-gornja rečenica je ili točna-moguća, ili netočna-nemoguća.. nije nemoguća, moguća je. Sasvim je nešto drugo postoji li takav 'plan' zavjera koja bi željela eliminirati balkance kako bi netko uzeo plitvice-krku-janu.. šume i vode, posljednje što nismo rasprodali. Voda postaje važna, važnija od nafte. Nije nemoguće .. i naravno mada je samo teorija zavjere, jednostavno više daje antivaxerima nego što nešto odgovara u zagovaranju cijepiva, tj ja svaki put navedem, cijepite se.. dok 'provaxeri' viču o iq, penisu, gušterima.. ili zavjerama.

 

-tad im uleti recimo sladoljev, koji je recimo prolupao (moguće, ili plaćen, ili vjeruje.. kao da je razlog zašto on to radi važan? znamo il njegov razlog ili nagađamo??).. i banalnim iskorištavanjem IQ dosjetke napupa ih logikom ko malu djecu, što mu upravo tumpleki omogućavaju jeftinim forama bez znanja i argumenata. Sladoljev je strčnjak, imunološki institut, dakle nije baba vanga, nije nadri-liječnik-vrač-čarobnjak.. možda je lud, no ipak je stručnjak-znanstvenik... a primarni kriterij nam je ?? struka-znanost? Kome, anti ili pro vaxerima? vaxerima koji se skrivaju iza ramena gosp. danena dok on govori o črstoj ruci? .. znantvenik? strašno. Po čemu je osoba a bolja od osobe b? po navijačkoj skupini ili masi? galileo-inkvizicija? znanost?

 

-ne vjerujem antivaxerima, ni sladoljevu, ni gušterima, ni ravnozemljašima.. no ako su nam činjenice-znanost-sturka kriterij tad je to jedini kriterij, ne penis ili bolji vic, argument-dokaz-činjenice. mjeriti-testirati, ne vrijeđati, omalovažavati, etiketirati.. to rade nacisti, ne znanstvenici, mada i među njima ima .. kako pametnih tako i glupih, kako dobrih tako i loših, kao što imamo i primjere u temi, dva suprotna stava, od kojih jedan ide na etiketiranje-disktreditaciju umjesto činjenice-struku-znanost.. što je kriterij? ne za vjerovanje, nego argumentiranje? (razlika je kao vjera u boga nasuprot 2+2=4.. jedno vjerujemo ili ne, drugo je činjenica neovisno vjerujemo li.. ima li netko tko ne vjeruje u 2+2=4?).

 

-cijepite se.. preporučljivo za većinu.

-većina lako diskriminira manjinu, demokracija.. pa je jednako demokratski hićo došao na vlast, ostalo znamo?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Probao ko izvadit novu potvrdu? Zanima me da li su već sad promijenili da vrijedi 9 mjeseci?

 -još nisu.. vjerojatno od idućeg tjedna ili tko zna, jer sad je sezona krastavaca.. a možda proradi svake minute :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Probao ko izvadit novu potvrdu? Zanima me da li su već sad promijenili da vrijedi 9 mjeseci?

 

Jesam, jučer. Na onoj preko egrađana ne piše kolko vrijedi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
prestanimo bacati čikove u more, i riješili smo 32%, problema mikroplastike.

7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
32%

 

6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Louis Pluto kaže...
Bitanga kaže...
Louis Pluto kaže...

 te šanse osim one da ću 100% umrijeti su daleko manje od one da ću se zaraziti i umrijeti od covida ukoliko se ne cijepim i pritom još koga zaraziti...

 

"Ali, ako umreš sutradan to ti je mala utjeha. That's how they get you."

prije ću sutra umrijeti čitajući Hoggyijeve gluposti nego od cjepiva...

 Prije nego umres nudim ti priliku opet da pokazes svoju pamet.

Da ponovim:

Zasto se cjepljeni testiraju, u skladu s preporukom tj direktivom WHO sa MAXimalno 28 iteracija pcr testa, a ostali necjepljeni i sa 50?

Kako ta " novoznanstvena" metoda utjece na statistiku zarazenih i/ili bolesnih od covida?

 

Koliko IQ moras imati da ti je to normalna metodologija?

 

Ili objasni ti nama s " niskim IQ"  ovu metodologiju. 

 

 

11 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
A globalno zagrijavanje. Jel tko o tome razmišlja?
Mislim, čikovi u moru jesu problem, ali zagrijavanje je ipak monstruozni problem, a nitko ništa. Samo čikovi, mikroplastika i gnjavež korona. Ccc, tema zakurac
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...
Prije nego umres nudim ti priliku opet da pokazes svoju pamet.

Da ponovim:

Zasto se cjepljeni testiraju, u skladu s preporukom tj direktivom WHO sa MAXimalno 28 iteracija pcr testa, a ostali necjepljeni i sa 50?

Kako ta " novoznanstvena" metoda utjece na statistiku zarazenih i/ili bolesnih od covida?

 

Koliko IQ moras imati da ti je to normalna metodologija?

 

Ili objasni ti nama s " niskim IQ"  ovu metodologiju. 

 

 

 bmk...

 

pomozi sebi i drugima i cijepi se!

 

inače, ovo je zadnja poruka koju ti upućujem jer si mi na ignore listi, da ne umrem prijevremeno

tako da, đenja!

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2021 11:43 (Louis Pluto).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
20% of all plastic waste in the sea comes from marine sources such as nets, ropes, and lines.

32% of plastic waste found was cigarette filters, 9% was food packaging, 8% bottle caps, and 6% tableware.


Čik pogodi što su nedavno zabranili od gore navedenog.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2021 11:42 (Theophilus Ruy).
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
foofajter kaže...
Probao ko izvadit novu potvrdu? Zanima me da li su već sad promijenili da vrijedi 9 mjeseci?

 

Jesam, jučer. Na onoj preko egrađana ne piše kolko vrijedi.

 Da, na potvrdi ne piše, ali na egrađani dok si vadio potvrdu, sad ti stoji aktivne potvrde i piše datum do kad vrijedi, ovo na slici u prilogu

14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Izvadio i ja danas, nadam se da će produžiti na više od šest mjeseci...jednostzavno dobro je biti premium građanin 

Moj PC  
1 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
ihush kaže...

 -kao i ovaj post, .. argumentiran, čime?

 

**

cijepite se, zaštitite se, odnosno konzultirajte liječnika i odlučite za sebe. Tako ćete nadajmo se najbolje zaštititi i ostale. Ne covid-potvrdama i širenjem virusa, nego mjerama koje ako sadašnji trend nastavi idući tjedan smo opet crveni, a tad će napokon i 'zrče' pod mjere kao i test-negativan kao jedini kriterij za slobodu-kretanja ljudi.

 

Pa svakako će biti bolje plaćati za testove svaki drugi dan, nego se svi cijepit jednom godišnje.

Jedva čekam tu pobunu protiv slobode kretanja kad će oni s parama moći gdje hoće, a sirotinja neće smjeti ni do dućana bez testa.

Kupovat ćemo testove ko toaletni papir vjerojatno... "idem do dućana, ti treba što? Da, kupi molim te paket testova, stari nam je pri kraju."

 

 Ne Bitanga to se nece dogoditi. Ja sam siguran npr u Dalmaciji da ako se to uvede sve stati kad prvi dobije metak celo ko nekom ogranici slobodu ovim ludilom. Da novinari ce probati osobu prikazati kao ludjaka pa ce i oni dobiti metak u celo. I kao sto kazem onda ce stati. Da bude jasno to sto govorim nije prijetnja nikome vec predvidjanje za koje ne treba neka mudrost vec poznavanje karaktera ljudi i kolicinu ljudi u tom podrucju koja je spremna na to za svoju i tudju slobodu. Pokazali su to i u ratu.I oni koji imaju novca nece placati sebi testove kao sto nisu karte za bijeg prije 30 godina  vec nekog da to ludilo stane, pa silom ako treba.

Mudrom je utakmica u Zadru rekla sve.Berosu nista.

 

I svi Vi koji podrzavate uvodjenje tog nacizma cete biti odgovorni za svo zlo koje ce  gotovo sigurno u tom slucaju slijediti.

 

 

 

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Bitanga kaže...
foofajter kaže...
Probao ko izvadit novu potvrdu? Zanima me da li su već sad promijenili da vrijedi 9 mjeseci?

 

Jesam, jučer. Na onoj preko egrađana ne piše kolko vrijedi.

 Da, na potvrdi ne piše, ali na egrađani dok si vadio potvrdu, sad ti stoji aktivne potvrde i piše datum do kad vrijedi, ovo na slici u prilogu

 

Istina, piše na toj stranici. Meni piše ovako:

Valjanost: 03.07. – 29.01.2022.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...

 

 Ne Bitanga to se nece dogoditi. Ja sam siguran npr u Dalmaciji da ako se to uvede sve stati kad prvi dobije metak celo ko nekom ogranici slobodu ovim ludilom. Da novinari ce probati osobu prikazati kao ludjaka pa ce i oni dobiti metak u celo. I kao sto kazem onda ce stati. Da bude jasno to sto govorim nije prijetnja nikome vec predvidjanje za koje ne treba neka mudrost vec poznavanje karaktera ljudi i kolicinu ljudi u tom podrucju koja je spremna na to za svoju i tudju slobodu. Pokazali su to i u ratu.I oni koji imaju novca nece placati sebi testove kao sto nisu karte za bijeg prije 30 godina  vec nekog da to ludilo stane, pa silom ako treba.

Mudrom je utakmica u Zadru rekla sve.Berosu nista.

 

I svi Vi koji podrzavate uvodjenje tog nacizma cete biti odgovorni za svo zlo koje ce  gotovo sigurno u tom slucaju slijediti.

  

 

 

Ti si zreo za jedan razgovor s policijom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
forumaš kaže...

Izvadio i ja danas, nadam se da će produžiti na više od šest mjeseci...jednostzavno dobro je biti premium građanin 

- potvrda je upotrebljiva dok smo zeleni, kad pocrvenimo ne..

- tad ti je jedino test-negativan kriterij, lockdown-mjere.. itd. uz naravno brojke koje će tad biti oboljeli-umrli... ljudi. Ljudi-brojke.

- riješenje nije neka potvrda o cijepljenju (ili preboljenju) nego naprosto eliminacija virusa, pandemije.. a to možemo jedino imunitetom neovisno cijepivo-preboljevanje ili eliminacijom virusa-širenje-mjerama..

- mjere ostaju, pojačavaju se.. što ti to govori? Sad smo narančasti (dalmacija..) ... idemo u zeleno ili crveno za tjedan? A turisti su došli s potvrdama...

 

Hoggy kaže.....

..  gotovo sigurno u tom slucaju slijediti.

 

 

 

 ne slažem se.. a možda si u pravu. 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Louis Pluto kaže...
Hoggy kaže...
Prije nego umres nudim ti priliku opet da pokazes svoju pamet.

Da ponovim:

Zasto se cjepljeni testiraju, u skladu s preporukom tj direktivom WHO sa MAXimalno 28 iteracija pcr testa, a ostali necjepljeni i sa 50?

Kako ta " novoznanstvena" metoda utjece na statistiku zarazenih i/ili bolesnih od covida?

 

Koliko IQ moras imati da ti je to normalna metodologija?

 

Ili objasni ti nama s " niskim IQ"  ovu metodologiju. 

 

 

 bmk...

 

pomozi sebi i drugima i cijepi se!

 

inače, ovo je zadnja poruka koju ti upućujem jer si mi na ignore listi, da ne umrem prijevremeno

tako da, đenja!

 Eto kao sto sam i mislio svijet je zadrthao pred tvojom IQ velicinom.

6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
Hoggy kaže...

 

 Ne Bitanga to se nece dogoditi. Ja sam siguran npr u Dalmaciji da ako se to uvede sve stati kad prvi dobije metak celo ko nekom ogranici slobodu ovim ludilom. Da novinari ce probati osobu prikazati kao ludjaka pa ce i oni dobiti metak u celo. I kao sto kazem onda ce stati. Da bude jasno to sto govorim nije prijetnja nikome vec predvidjanje za koje ne treba neka mudrost vec poznavanje karaktera ljudi i kolicinu ljudi u tom podrucju koja je spremna na to za svoju i tudju slobodu. Pokazali su to i u ratu.I oni koji imaju novca nece placati sebi testove kao sto nisu karte za bijeg prije 30 godina  vec nekog da to ludilo stane, pa silom ako treba.

Mudrom je utakmica u Zadru rekla sve.Berosu nista.

 

I svi Vi koji podrzavate uvodjenje tog nacizma cete biti odgovorni za svo zlo koje ce  gotovo sigurno u tom slucaju slijediti.

  

 

 

Ti si zreo za jedan razgovor s policijom.

 Ne, ja se samo trudim da do tih stvari nikad ne dodje jer kao da su ljudi izgubili razum. Mozda i najveci razlog zasto sam na forumu je svijest u kakvo zlo ovo moze prerasti ako ne stane na vrijeme. 

Iskreno se nadam da ce razum prevladati prije nego sve ide u pm.

 

 

 

7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
cijepio sam se sa 2 doze fajzera, nikakvih nuspojava nisam imao, hrpu ljudi znam takoder bez nuspojava,, tek njih par neku drhtavicu dobili i neki temp dan dva...
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
forumaš kaže...

.

 

Pa da, 210 dana je valjanost.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...
Bitanga kaže...

 Ne, ja se samo trudim da do tih stvari nikad ne dodje jer kao da su ljudi izgubili razum. Mozda i najveci razlog zasto sam na forumu je svijest u kakvo zlo ovo moze prerasti ako ne stane na vrijeme. 

Iskreno se nadam da ce razum prevladati prije nego sve ide u pm.

 

 

 

 

Da pretvorit će se u anarhiju, radi ljudi koji i sad trenutno naginju toj strani.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Kaže imbex:

Velika studija: Ljudi koji odbijaju cijepljenje imaju niži IQ

Jel to onaj IQ test koji dokazuje da su crnci inferiorni u IQ poenima.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2021 12:32 (Theophilus Ruy).
 
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice