Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 942.896
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...

 

Ako želimo zaustaviti virus, treba nam procijepljenost veća od 100%, a nju, to ti je valjda jasno, ne možemo postići.

 

 Ne, treba nam R0 < 1

 

MrBlc kaže...

 

Pazi, delta soj je nastao prije početka cijepljenja, tako da je cjepivo u startu bilo neefikasno protiv njega. Postojanje takvog soja je bilo izgledno, a mi koji smo upozoravali da će nesterilizirajuće cjepivo od takvog soja napraviti dominantni soj smo bili antivaxeri.

 

Ne, antivaxeri ste zato to se ne želite cijepiti i plašite ljude pretjerivanjem o potencijalnoj opasnosti, odnosno umanjujete korisnost. 

 

Evo odmah i primjer - Cjepivo nije neefikasno, kao što tvrdiš, nego je manje efikasno na delta soj. Uz vrlo veliku procjepljenost ta efikasnost bi vjerojatno bila dovoljna. Tako da je tvoje proročanstvo u stvari samoostvarujuće, ti si ga najavio i ujedno pomogao u realizaciji.

 

 

 

MrBlc kaže...

 

Pazi, ja ne smatram da nije blesavo odbiti cjepivo jer je Markotićka opravdala skup u Vukovaru (iako ima i boljih primjera, povezanijih s cijepljenjem, kao kad je dotična rekla da se sigurno cjepivo ne može razviti za manje od 3 godine), jednako kao što ne smatram da nije blesavo prijeći cestu na crveno samo zato što je već nekoliko ljudi krenulo. Međutim, činjenica je da će ljudi na crveno krenuti preko pješačkog onog trena kad jedan krene i što je veća grupa, veća je vjerojatno da će proći, bez obzira koliko to bilo blesavo, isto tako je činjenica da ponašanje stožera utječe na povjerenje ljudi, a time i na odaziv na cijepljenje.

 

Ja ne kažem da je to opravdano, već kažem da je očekivano.

 

 Moram se vratiti na desničare, jer se radi o načinu razmišljanja iz kojeg proizlazi preklapanje te dvije skupine. Treba shvatiti da ne razmišljaju svi ljudi na isti način i tvoj način nije način nekog drugog. Kod određenog dijela ljudi argumenti naprosto nisu uopće bitni. Odluke se donose na sasvim drugim osnovama, a onda se eventualno traže opravdanja. Imaš case study sada u Americi s Trumpom, desničari, koji su desetljećima se kleli u neke vrijednosti (brak, obitelj, vjera, poštivanje zakona) su mu sve to progledali kroz prste, a sada te iste stvari Bidenu gledaju povećalom. Bidena proglašavaju pedofilom jer je pogladio djevočicu po kosi, a Trump ima nebrojene seksualne izjave o maloljetnicama i sumnjivu povezanost s Epstienom, pa nikom ništa. 

 

Tako i antivakseri nisu odbijeni ponašanjem stožera, to su u pravilu ljudi koji su vrištali da korona ne postoji još od samog početka, a stožer i sve ostalo im je samo izgovor. A kao što ih nisu argumenti naveli na takvo razmišljanje, tako ih neće ni odvratiti.

 

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
mariclius kaže...
Par lokalnih hdz-ovaca zajahalo ovaj forum i vrijeđa sve koje su protiv cjepljenja. Kakav virus i bolesti, vi hdz-ovci ste neuništivi.

 Želiš reči da su sdp i ostale oporbene stranke protiv cijepljenja?  Zašto se zamaraš politilom? Ne vidim nikoga da spominje politiku osim tebe.

12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Jebo vas korona i sojevi i cjepiva lamda delta i koji god. Mislim da je ljudima dosta tih gluparija i lazi. Mislim da je korunu ozbiljno shvatio mij susjed od 80 godina koji i vrt ureduje sa maskom, jer korona vreba svuda 😂. Otvorim danas vecernji i uvijek se vrti istih 5 tema covid, afere, globalno zatopljenje, migranti i teroristi. Citajuci tisak imam osjecaj da nam svaki dan prijeti apokalipsa. Treba se prestat nervirat, zivot je prekratak. Treba radit sta volim i sto me veseli a ne paznju davat dementorima jer to ih hrani. 😊
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ihush kaže...
danen kaže...

Ideja za poticanje cjepljenja. Neka vlada dade 1.000.000 kn nasljednicima onoga koji je umro od korone nakon što se dvaput cijepio. E, da vidite kako će se sinovi, unuci i ostala kućna čeljad vrtjeti oko baka i djedova, nona i nonića nagovarajući ih da se cijepe.  I još, bolja ideja, možda bi se ista naknada mogla obećati nasljednicima onih koji su umrli od posljedica cijepljenja. 

 -slažem se u postizanju željenog cilja.. no tad je pokretač novac, ne znanstveni... tj otkrivate previše o sebi kao osobi na uštrb znanstvenika koji negdje u ćošku ćući.. :)

+ imam upravo takvu situaciju, preminula osoba.. pa iz čisto interesnog razloga, novca, mogu navijati za takvu ideju, biti vam čak zahvalan ako je progurate svojim autoritetom u medijima do sabrora.. 'plaćam kavu ili čaj' kao vam uspije, desetak kuna troška za milijun dobitka. Eto, podržavam, kao materijalista s konkretnim interesom da takva ideja zaživi.. ili sumnjate tad u moju iskrenost? :).. ne, običan čoban, kojeg bi milja vrlo usrećila, dok je pokojnik već u svom vječnom miru, pa ako ništa drugo, ako 'vidi' bit će sretan da nekako pomogne nama koji smo ostali.. svi sretni a vama kava-čaj za 10kn ili 20.. nije beg cicija ako pri tome dobijem milju.

 

-no ne vidim tu neke znanstvene argumente, neku medicinu, .. čak ni čvrstu ruku? .. no ja sam 'za', pa ću tako navijati i dati glas ako zatreba na referendumu navijajući (iskreno) za Vas i ovaj prijedlog.. (iskrenije za sebe.. kao što kaže slogan, cijepi se..). :))

 Porastom broja godina života opada efikasnost imunološkog sustava, tako da vrlo je lako moguće da netko, iako cijepljen dvaput, umre od korone zato jer mu je zatajio imunitet. Problem je da to nije egzaktna znanost, pa su tako oni BOLEŽLJIVIJI i STARIJI imali prednost na početku cijepljenja da im pomogne i ono malo ako može pomoći. 

Nadijelili biste se vi milijonaaaaa

15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

-hr više nije 'zelena', sad je žuta.

-što mislite zašto? .. a što mislite da će se desiti ako trend nastavi? kreću strože mjere.. no kasno? covid-potvrde nisu pomogle, svi cijepljeni?

.. a stižu britanci :) osm ako pocrvenimo u par dana pa odustanu..

 

+ milanović ispod triglava, poslanica plenkiju :) .. i usputno kaže, cijepljenjem štitite sebe. NE prisila itd. no on može brbljati što želi, nije vlast čak ni opozicija nego fikus, koji govori. Pitanje je samo što je istina-činjenice neovisno tko govori ili iz kojih razloga, no to moramo sami zaključiti...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2021 19:38 (ihush).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
Hoggy kaže...

Svejedno, dakle puno tocnih zakljucaka! Al po izjavi Trobonjace jednako je tocno:

cjepljenje nije apsolutno nikakva zastita.(udio zarazenih a cjepljenih(50%) je gotovo jednak udjelu cjepljenih u toj populaciji, 60%)

Time ujedno Cjepljeni prenose kao necjepljeni.

 

(Evo da ja opet o sudu ako je Trobonjaca u pravu kad cemo kazniti one sto izdaju covid potvrde jer namjerno i svjesno sire virus?)

 

Daj link da vidim što on to kaže, jer iz ovog tvog ništa nisam shvatio.

 

Hoggy kaže...

 

Dakle pitanje je kako gledas. Znaci Vasa jedina greska , kod uvjeravanja, su vasi argumenti i nivo razumnog zakljucivanja.

Kad bi mislio da vi stvarno mislite to sto pisete davno bi prestao debatirati jer

ti bi bilo kao da intelektualno potkapacitiramom bez i srednje skole objasnjavam kvantnu fiziku. 

Al ne mislim. 

 Tebi je dokazano da si u krivu oko sto puta, a svima ostalima oko tisuću.

 

 Uvijek si tako "argumentiran" i uvijek trazis od drugih sto mos naci sam.

Sefujes i nekoj drzavnoj firmi, vidi se.

Evo jedan od sto linkova, Trobonjace ima koliko hoces

https://hr.n1info.com/vijesti/trobonjaca-brine-nas-da-pfizerovo-cjepivo-mozda-ne-stiti-koliko-smo-mislili/

6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ihush kaže...

-hr više nije 'zelena', sad je žuta.

-što mislite zašto? .. a što mislite da će se desiti ako trend nastavi? kreću strože mjere.. no kasno? covid-potvrde nisu pomogle, svi cijepljeni?

.. a stižu britanci :) osm ako pocrvenimo u par dana pa odustanu..

 

+ milanović ispod triglava, poslanica plenkiju :) .. i usputno kaže, cijepljenjem štitite sebe. NE prisila itd. no on može brbljati što želi, nije vlast čak ni opozicija nego fikus, koji govori. Pitanje je samo što je istina-činjenice neovisno tko govori ili iz kojih razloga, no to moramo sami zaključiti...

 Ma tako si nasi prvi za osvetu za utakmicu stavili Zadar u rizicne.

A nikom nista, cili Zadar zna da izmisljaju. Ali sad je sve cesce rijec o ljudima koji nisu "nemocni", ali imaju dobat prihod i od turizma. Pa im je dosta ovih gluposti.

Zato tamo mjera zapravo nema, a Zagreb ima. Zna Beros ako jos jednom ide raditi sr...i pametovati da ce ovaj balon gluposti puknuti ko kokica.

A puknut ce i tako. Nadam se bez sukoba, samo ta ekipa stozerasa i medija  kojima je zadatak mass panika da zavrse u zatvoru gdje im je mjesto.

Al sve po knjizi, pravicno sudjenje. Vise nema tog odvjetnika ni novina koji ih mogu izvuci.

Jel mislite da oni rade ovi sami od sebe ili imaju zapovjedi iz vani. To je samo po sebi toliko tesko kriminalno djelo da ga necu ni imenovati.

 

Ma nije to samo kovid. Zar ne vidite da to ide u planu sa npr gasenjem mesne industrije zbog " kao co2." Novinari cak prodaju price da kastrirani duze zive.

Djeca su skupa za okolis itd...

Evo tvrdim da iduce ide umjetno stvorene nestasice hrane. Inflaciju vec vidite, al banke imaju redovne analize za mogucu hiperinflaciju. Ako znate nekog u banci pitajte sami. Ekonomski ona bi bila vrlo izgledna , ceka se politka.

 

Obratite paznju na skupni narativ:

Kovid,

Klimatske promjene, co2 i 

Krave i goveda postaju zlo, meso je stetno. Printane snicle su buducnost

(Jel doslo vec do nas " planet of plants" proizvodi?)

Poanta je kontrola hrane i ovisnost o drzavi.

Sjeme ne moze biti domace jer takvo ne moras kupovati novo svake godine.

Samo propisano kod kojeg moras kupiti novo jer druge nema.

Poljoprivredni tereni ce biti ko zlato,al neces ih moci kupiti. Samo odredjeni.

Maknuti ljude sa sela u gradove.

Zivot bez djece ili pod kontrolom potomstva.

Obitelj nije vazna, drzave preuzimaju ulogu odgoja kao sj koreja.

Sve sto vodi k tome ce biti in od medija.

 

Naravno to nije moguce u normalnoj demokraciji zato vas i navikavaju da mediji govore sto je istina za vas. Svi koji se ne slazu se sotoniziraju i medijima.

Znanost samo pod kontrolom politike. Vec sad to se ne skiva.

Dresura ljudi ide metodom apsurda. Kad ljude naviknes na apsurde i gluposti onda sve mozes prodati.

Evo da vam je netko rekao prije dvije godine da je ova hrpa gluposti oko kovida moguca, a da ljudi nisu vec masovno izisli na ulice reklu bi da je lud.

Dresura ide postepeno.

 

 Evo svako malo isti vicu da se gasi tema. Jel vi mislite stvarno da su oni tu da raspravljaju o covidu ili moderiraju tijek? Pa kom se ne svidja ima drugu temu.

Ko te sili da citas.

Sad cak otvoreno vrijedjaju Bug ekipu. 

Sve skupa uzas  

 

 

 

 

 

 

 

 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
"Bivši ravnatelj imunološkog naime kaže da u prisutnosti cijepljenih mobiteli bilježe prisutnost rijetko korištenih uređaja, i da to jasno možete vidjeti na svojim telefonima."


Ahahahahaha.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 8:29 (Theophilus Ruy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
kako je moguce da se smijes kretati okolo ako si cjepljen i imas potvrdu a zna se da cjepljeni mogu i dalje prenositi virus. A parola cjepljenja je: cjepi se, misli na druge. Ili ti ga, cjepi se i zarazi druge.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Hoggy Potpisujem svaku riječ! Cilj je samo kontrola, kontrola i kontrola kroz uvjeravanje ljudi da su sami odgovorni za svoje postupke (a pritom im daš limitirane, unaprijed određene izbore). Guranje tog narativa da su djeca skupa pa sasvim posljedično s time razmišljanje ljudi da: zašto bi djecu dovodili na ovakav svijet je žalosna i ide u potpunosti suprotno s ljudskom prirodom. Opet se krive ljudi za sve probleme ovog svijeta. Što je neki afrikanac kriv što raspodjela resursa nije dobra? Ma gdje će kriv biti neki korporativni CEO ili dbeeli zapadni bankar...

 

Parola bi bila bolja kada bi glasila: Cijepi se i "jebeš druge". 

I want to believe
14 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dreadmoore kaže...
kako je moguce da se smijes kretati okolo ako si cjepljen i imas potvrdu a zna se da cjepljeni mogu i dalje prenositi virus. A parola cjepljenja je: cjepi se, misli na druge. Ili ti ga, cjepi se i zarazi druge.

 Što je u životu 100% ili apsolutno? Odgovor; smrt. Ništa drugo.

Mogu li cijepljeni prenositi virus? Mogu. Kolika je šanas za to, puno manja nego kod necijepljenih. Želiš li novi čvrsti lockdown i uništavanje ekonomije dok ne ostaneš bez plaće? ne želiš.

Ljudi moraju cirkulirati, cijepljenje je trenutno najbolji način za to. Čemu filozofije? Cijepiš se i idemo dalje koliko je moguće, vrijeme će pokazati.

12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dreadmoore kaže...
kako je moguce da se smijes kretati okolo ako si cjepljen i imas potvrdu a zna se da cjepljeni mogu i dalje prenositi virus. A parola cjepljenja je: cjepi se, misli na druge. Ili ti ga, cjepi se i zarazi druge.

 Isto ko što je moguće da je necijepljenima dozvoljen izlazazak iz kuće. Čak je ovo prvo lakše objašnjivo jer je šansa za širenje zaraze manja.

12 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Dragi moji antivaxeri,moj vam je savjet da se cijepite dok je još besplatno,jer cete kasnije placati!

A to da se necete cijepiti ,sve sto vam mopgu reci resistance is futile!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Kako je šansa manja otkud ti znaš kolika je to si neki doktor ili vjeruješ svemu što stožer kaže.Ako je neki dan u nizozemskoj ako se ne varam bio club pun sa osobama koje imaju covid propusnice ako tu propusnicu imaju znači da su virus preboljeli ili su cjepljeni.Dolazimo do brojke od 1000 zaraženih kako i kako, netko je tu dobro zakazao tako da se nezna uopće jel cjepivo sigurno.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dreadmoore kaže...
Kako je šansa manja otkud ti znaš kolika je to si neki doktor ili vjeruješ svemu što stožer kaže.Ako je neki dan u nizozemskoj ako se ne varam bio club pun sa osobama koje imaju covid propusnice ako tu propusnicu imaju znači da su virus preboljeli ili su cjepljeni.Dolazimo do brojke od 1000 zaraženih kako i kako, netko je tu dobro zakazao tako da se nezna uopće jel cjepivo sigurno.

 

Pa cjepivo je eksperimentalno. To što jedni žele pocijepiti sve što hoda, a drugi ne žele iglu blizu sebe potpiruje činjenicu da ovo nije ispitano i to u ovakvom obujmu, Cijepljeni pristaju na alpha, beta i druge buildove cijepiva. Dakako, s time na umu treba znati postoji mogućnost za bugove 

I want to believe
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pa sve dosad napisano u ovoj temi pada u vodu toliko o cjepivu i zaštiti znači nismo sigurni ni ako se cjepimo niti ne cjepimo a o postotku netreba uopće raspravljati.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Brki1994 kaže...

 Pa cjepivo je eksperimentalno. To što jedni žele pocijepiti sve što hoda, a drugi ne žele iglu blizu sebe potpiruje činjenicu da ovo nije ispitano i to u ovakvom obujmu, Cijepljeni pristaju na alpha, beta i druge buildove cijepiva. Dakako, s time na umu treba znati postoji mogućnost za bugove 

 U pizdu materinu, nisam išao na temu jer.... nebitno... i vidim niki racku se nije promijenio.

 

Ali mi je fora kako su se svi na fejsu osjetili uvrijeđenima kada je izašao članak da teoretičari zavjera imaju niži IQ  Što je točno.

Pametnome dosta. Njima ne, naravno 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dreadmoore kaže...
Pa sve dosad napisano u ovoj temi pada u vodu toliko o cjepivu i zaštiti znači nismo sigurni ni ako se cjepimo niti ne cjepimo a o postotku netreba uopće raspravljati.

Postotci su jedino i bitni u cijeloj priči. Cijela epidemiologija je bazirana na njima.

7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pero Dinamit kaže...
Brki1994 kaže...

 Pa cjepivo je eksperimentalno. To što jedni žele pocijepiti sve što hoda, a drugi ne žele iglu blizu sebe potpiruje činjenicu da ovo nije ispitano i to u ovakvom obujmu, Cijepljeni pristaju na alpha, beta i druge buildove cijepiva. Dakako, s time na umu treba znati postoji mogućnost za bugove 

 U pizdu materinu, nisam išao na temu jer.... nebitno... i vidim niki racku se nije promijenio.

 

Ali mi je fora kako su se svi na fejsu osjetili uvrijeđenima kada je izašao članak da teoretičari zavjera imaju niži IQ  Što je točno.

Pametnome dosta. Njima ne, naravno 

 

Znam hrpu ljudi koji su se cjepili, a da im je IQ na razini sobne temperature i one koji se nisu cjepili, a IQ im je isti po temperaturi. Školski primjer generalizacije te klasično medijsko etiketiranje i potpaljivanje vatrice. Neznam tko je tu gluplji; oni koji vjeruju u takve bajke ili oni koji se osjećaju prozvanima 

 

Npr. da li sam ja teoretičar zavjere ako ne vjerujem u službeni mainstream narativ i propitkujem apsolutno sve na što naiđem (od guštera do službenih statistika), a još sam i visoko obrazovan s IQ-om koji je zadnji put kada sam bio testiran bio i više nego normalan (između 110-115)? Prema tome, ne idem u tu njihovu tvrdnju, ali zato služi etiketa antivax i teoretičar zavjere.

 

 

 

 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 10:08 (Brki1994).
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pero Dinamit kaže...
Brki1994 kaže...

 Pa cjepivo je eksperimentalno. To što jedni žele pocijepiti sve što hoda, a drugi ne žele iglu blizu sebe potpiruje činjenicu da ovo nije ispitano i to u ovakvom obujmu, Cijepljeni pristaju na alpha, beta i druge buildove cijepiva. Dakako, s time na umu treba znati postoji mogućnost za bugove 

 U pizdu materinu, nisam išao na temu jer.... nebitno... i vidim niki racku se nije promijenio.

 

Ali mi je fora kako su se svi na fejsu osjetili uvrijeđenima kada je izašao članak da teoretičari zavjera imaju niži IQ  Što je točno.

Pametnome dosta. Njima ne, naravno 

 Koja ironija, groteska,  tvoj post i legendarni Einsteinov citat u potpisu ko pisan za tebe.

3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Eto i u Austriji krenuli s otkazivanjem festivala koji je trebao biti samo za cijepljene, negativne, preboljele.

Toliko o slobodi s potvrdama.

Hvala svima (čitaj: svima vam se...dalje znate) koji podržavate ovaj cirkus.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 10:09 (foofajter).
 
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

foofajter Te potvrde ne daju apsolutnu slobodu, nego malo olakšavaju postojeću situaciju. Najžalosnije je što se ljudi ne cijepe zbog "zdravlja" već kako bi dobili prava koji im ionako pripadaju natrag. Par frendova se cjepilo ne zbog korone, već zbog toga da mogu ići naokolo šopingirati i slično. Kompletna degradacija čovjeka...

I want to believe
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Što pisac hoće reći 🐑🐑🐑
Ljudi su ovce i uvjek će biti sa krdom je najlakša manipulirati.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 10:15 (dreadmoore).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...
Visak kaže...
Hoggy kaže...

Svejedno, dakle puno tocnih zakljucaka! Al po izjavi Trobonjace jednako je tocno:

cjepljenje nije apsolutno nikakva zastita.(udio zarazenih a cjepljenih(50%) je gotovo jednak udjelu cjepljenih u toj populaciji, 60%)

Time ujedno Cjepljeni prenose kao necjepljeni.

 

(Evo da ja opet o sudu ako je Trobonjaca u pravu kad cemo kazniti one sto izdaju covid potvrde jer namjerno i svjesno sire virus?)

 

Daj link da vidim što on to kaže, jer iz ovog tvog ništa nisam shvatio.

 

 Uvijek si tako "argumentiran" i uvijek trazis od drugih sto mos naci sam.

Sefujes i nekoj drzavnoj firmi, vidi se.

Evo jedan od sto linkova, Trobonjace ima koliko hoces

https://hr.n1info.com/vijesti/trobonjaca-brine-nas-da-pfizerovo-cjepivo-mozda-ne-stiti-koliko-smo-mislili/

 

 Tebi je dokazano da si u krivu oko sto puta, a svima ostalima oko tisuću.

 Na tom tvom linku Trbonjača kaže ovo:

Ti podaci brinu u smislu da nas možda Pfizerovo cjepivo ne štiti u onoj razini u kojoj smo mislili – 90 posto”, istaknuo je.

 

Dakle tvoja konstrukcija da je rekao kako 'cijepljenjenije apsolutno nikakva zaštita' je glupost na kvadrat. Nije rekao ništa slično, rekao je da je zaštita manja (znači postoji), a i ti podaci se odnose samo na Pfizerovo cjepivo, ne na cijepljenje općenito.

 

To je to laganje koje cijelo vrijeme radite i plašite prije svega sebe same, a onda i ostale. I onda tako preplašeni histerizirate o urotama i nacistima.

 

A link sam tražio zato da se ne izmotavaš da sam našao neki krivi, ovako te demantirao tvoj vlastiti link. 

 

Hoggy kaže...
Visak kaže...

 Tebi je dokazano da si u krivu oko sto puta, a svima ostalima oko tisuću.

Evo sad ti je i sto i prvi put dokazano. Naravno da te to neće ponukati da razmisliš gdje griješiš.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Te potvrde su kurac od ovce. Izmišljene da bi nas političari mogli kontrolirati i pratiti. Apsolutno ništa drugo.

Jel postoji odcjepljivanje pa da se odcjepim, zarazim i usput zarazim čim više ljudi?

 

Puno luka, špeka i slanine i protein ide van 

I want to believe
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Te potvrde su kurac od ovce. Izmišljene da bi nas političari mogli kontrolirati i pratiti. Apsolutno ništa drugo.

Jel postoji odcjepljivanje pa da se odcjepim, zarazim i usput zarazim čim više ljudi?

 

E odat ću ti još jednu tajnu kako te mogu pratiti kada pređeš granicu - osobna ili putovnica. Samo psss, nemoj nikome to govoriti!

 

 

BTW, za ovu zadnju rečenicu ću te prijaviti. Takvima kao ti treba zabraniti internet.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 10:20 (Pero Dinamit).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dreadmoore kaže...
Pa sve dosad napisano u ovoj temi pada u vodu toliko o cjepivu i zaštiti znači nismo sigurni ni ako se cjepimo niti ne cjepimo a o postotku netreba uopće raspravljati.

 Oni koji ne razumiju statistiku se ne bi trebali previše zamarati ovom temom.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dreadmoore kaže...
Kako je šansa manja otkud ti znaš kolika je to si neki doktor ili vjeruješ svemu što stožer kaže.Ako je neki dan u nizozemskoj ako se ne varam bio club pun sa osobama koje imaju covid propusnice ako tu propusnicu imaju znači da su virus preboljeli ili su cjepljeni.Dolazimo do brojke od 1000 zaraženih kako i kako, netko je tu dobro zakazao tako da se nezna uopće jel cjepivo sigurno.

 Jesam li ja doktor? Da jesam poslušao bi moj savjet?

Takvima ko ti struka i titule ništa ne znače. Što nepismeniji, a sudeći po tvom postu ti si tu master grade, to više misli da je pametan.

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Brki1994 kaže...
Pero Dinamit kaže...

Ali mi je fora kako su se svi na fejsu osjetili uvrijeđenima kada je izašao članak da teoretičari zavjera imaju niži IQ  Što je točno.

Pametnome dosta. Njima ne, naravno 

 

Znam hrpu ljudi koji su se cjepili, a da im je IQ na razini sobne temperature i one koji se nisu cjepili, a IQ im je isti po temperaturi. Školski primjer generalizacije te klasično medijsko etiketiranje i potpaljivanje vatrice. Neznam tko je tu gluplji; oni koji vjeruju u takve bajke ili oni koji se osjećaju prozvanima 

 

 Još jedan koji ne razumije statistiku. Đaba ti i fakultet i IQ.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...
SimeKZ kaže...
Entry Point kaže...

Antivakserski luđaci su preuzeli ovu temu. Ponestalo je foruma za laprdati pa su našli bug-ov kao zadnje utočište. Presmješno.

Gluplji je moderator koji drzi ovu temu otkljucanom. Rasprave nema, logika je stran pojam... A znanje o biologiji, imunologiju i opcenito farmakodinamici jednaka nuli. 

 Diskutant ili tu po nalogu politike? Vidim vrijedjas i sam Bug

,a znanje si mogao pokazati pa nisi briljirao. Doduse tvoje (ne)znanje je jos u postovima crno na bijelo i sluzi za edukaciju mnogih kako mRNA moze utjecati na DNK dugorocno.

Vidis ja ne zelim da ti daju crveni karton iako bi ga ja za takve izjave davno dobio.

Samo pitam jel ti tako pametnom palo na pamet da ako te tema i/ili tijek ili diskutanti smetaju ti ne moras citati umjesto da vrijedjas sam Bug i druge?

Ili moras jer po nalogu tu visis?

Vas brod , nacisticka tvorevina al ovaj put u celofanu,  tone ko Titanic to je i tako bilo neminovno kao i uvijek u povjesti.

Zelja mudrih je da ovaj put to bude samo prije teskih ljudskih zrtava.

 

 

 

 

 Pametnom dosta. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&amp;amp;page=24
Moj PC  
1 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice