Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 942.243
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Činjenica je da je covid propaganda odbojna. I postiže kontra efekt kod mnogih. Može se smatrati podbačajem, jel smo imali najstroži lockdown, relativno puno zaraženih, i sada slabu procijepljenost, u svakoj fazi među najgorima.


Ostanite doma!
-faza lockdowna, od kojih se kasnije ograđuju svi i peru ruke. Kod nas najstroži u tim počecima.

Ostanimo odgovorni!
-faza bez cjepiva, među najgorima u europi po broju zaraženih

Misli na druge, Cijepi se!
-slaba procijepljenost.

Dno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 18:12 (Theophilus Ruy).
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Psiho246 kaže...

Ja sam, sto se cijepljenja tice, za fasizam!

Ne znam, vi zagovornici slobode, sto je to toliko vazno u slobodi?

Zasto je ta osobna sloboda alfa i omega svih vrijednosti?

Ona ionako ne moze biti apsolutna. Gdje joj vi stavljate kraj?

 

Ja vjerujem u slobodu - naravno.

 

No taj slobodan "izbor", cijepiti se ili ne...to je tako nebitna sloboda.

Od svih sloboda koje smo zrtvovali da imamo ovo sto zovemo civilizacijom, i sve slobode koje cemo tek zrtvovati...ova se cini tako beznacajno i razvikano.

 

Cinjenica jest da postoji novi virus, ekstremno zarazan i stetan za drustvo.
Makar ubija u malom postotku, buduci da je jako zarazan ipak ubije puno ljudi.

Makar ubija u malom postotku, u puno vecem postotku ostavlja mozda i trajne posljedice na puno veci postotak stanovnistva.

Makar ubija u malom postotku, ako ju ne sprijecimo, sredstva i druge slobode koje cemo morati zrtvovati u buducnosti su beskonacne.

 

Ne zelimo zrtvovati tu malu slobodu, da nas se malo pikne pikicom kao sto su vec ne znam ni sam koliko puta do sada.

Jer da tu malu slobodu zrtvujemo, ili malo svog vremena da se odemo cijepiti, ne bi morali u buducnosti druge slobode zrtvovati.

Mozda ce mi ostati sloboda da to biram, ali nece biti mojih omiljenih birtija, koncerata, sajmova, kvizova, kava, klubova, restorana...

Ja ne zelim biti slobodan u pecini, ja zelim da civilizacija nastavi sto zdravije.

Ne zelim da civilizacija bude svake godine opterecena za trilijune dolara, milijune pogodenih i potencijalno upropastenih zivota...

 

Jer ako ne rijesimo virus, postoji mogucnost da ce on ostati sa nama, kao i gripa.

A razmislimo, koliko takvih virusa civilizacija moze podnijeti, ekonomski, drustveno?

Zasto zelimo igrati na nightmare mode-u, kao da hard nije dovoljan?

 

Jedna pikica...

 

A ljudi se protiv te jedne pikice bune, dizu transparente, spremni su za boj u obranu od te zloceste pikice!
Nece oni meni!

Evo koju stranicu prije, jedan forumas je revoltiran jer sta njemu mediji na nos guraju da se mora cijepiti, on se pak nece cijepiti iz inata!
Jer dovoljno je pametan da bez da je informiran, zna da se nece cijepiti ali ako ga netko pokusa informirati preko medija, e tek onda se nece jos duplo puta 5 cijepiti, sta ce netko njega necemu uciti?

 

I tako dok se drzave boje svojim slobodnim misliocima oduzeti zrno slobode, blizi se jos jedna jesen, jos jedna zima...a buducnost je neizvjesna i neobecavajuca.

 Divota, ali odgovara trenutnom stanju. Covid je jedini problem na svijetu, kad se ljudi procijepe osvanut će sunce, ptice će propjevat i sve će biti savršeno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 18:24 (Hazar).
5 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Nikome do sada nisu smetala razna cjepiva, jer su do sada ta sva cjepiva bila vise godina testirana, pa su tima bila i sigurnija i svi ste normalno primali ta sigurna cjepiva kao djeca. Onda se nakon puno godina doznalo da su se razna cjepiva godinama testirala po zabacenim selima po Africi. Sad kad se ne testiraju po selima, na jadnim afrikancima, sad ste svi protiv cjepiva. Ma gle kurca.

Live long and prosper.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...
Psiho246 kaže...

Ja sam, sto se cijepljenja tice, za fasizam!

Ne znam, vi zagovornici slobode, sto je to toliko vazno u slobodi?

Zasto je ta osobna sloboda alfa i omega svih vrijednosti?

Ona ionako ne moze biti apsolutna. Gdje joj vi stavljate kraj?

 

Ja vjerujem u slobodu - naravno.

 

No taj slobodan "izbor", cijepiti se ili ne...to je tako nebitna sloboda.

Od svih sloboda koje smo zrtvovali da imamo ovo sto zovemo civilizacijom, i sve slobode koje cemo tek zrtvovati...ova se cini tako beznacajno i razvikano.

 

Cinjenica jest da postoji novi virus, ekstremno zarazan i stetan za drustvo.
Makar ubija u malom postotku, buduci da je jako zarazan ipak ubije puno ljudi.

Makar ubija u malom postotku, u puno vecem postotku ostavlja mozda i trajne posljedice na puno veci postotak stanovnistva.

Makar ubija u malom postotku, ako ju ne sprijecimo, sredstva i druge slobode koje cemo morati zrtvovati u buducnosti su beskonacne.

 

Ne zelimo zrtvovati tu malu slobodu, da nas se malo pikne pikicom kao sto su vec ne znam ni sam koliko puta do sada.

Jer da tu malu slobodu zrtvujemo, ili malo svog vremena da se odemo cijepiti, ne bi morali u buducnosti druge slobode zrtvovati.

Mozda ce mi ostati sloboda da to biram, ali nece biti mojih omiljenih birtija, koncerata, sajmova, kvizova, kava, klubova, restorana...

Ja ne zelim biti slobodan u pecini, ja zelim da civilizacija nastavi sto zdravije.

Ne zelim da civilizacija bude svake godine opterecena za trilijune dolara, milijune pogodenih i potencijalno upropastenih zivota...

 

Jer ako ne rijesimo virus, postoji mogucnost da ce on ostati sa nama, kao i gripa.

A razmislimo, koliko takvih virusa civilizacija moze podnijeti, ekonomski, drustveno?

Zasto zelimo igrati na nightmare mode-u, kao da hard nije dovoljan?

 

Jedna pikica...

 

A ljudi se protiv te jedne pikice bune, dizu transparente, spremni su za boj u obranu od te zloceste pikice!
Nece oni meni!

Evo koju stranicu prije, jedan forumas je revoltiran jer sta njemu mediji na nos guraju da se mora cijepiti, on se pak nece cijepiti iz inata!
Jer dovoljno je pametan da bez da je informiran, zna da se nece cijepiti ali ako ga netko pokusa informirati preko medija, e tek onda se nece jos duplo puta 5 cijepiti, sta ce netko njega necemu uciti?

 

I tako dok se drzave boje svojim slobodnim misliocima oduzeti zrno slobode, blizi se jos jedna jesen, jos jedna zima...a buducnost je neizvjesna i neobecavajuca.

 Divota, ali odgovara trenutnom stanju. Covid je jedini problem na svijetu, kad se ljudi procijepe osvanut će sunce, ptice će propjevat i sve će biti savršeno.

 Ne, pa ja razumijem tvoj stav i on jest sasvim razuman.

 

Postoji puno problema u svijetu, pa ne treba rijesavat nijedan!
Hakuna matata!

- Psiho246
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Psiho246 kaže...

Ja sam, sto se cijepljenja tice, za fasizam!

...

 

I tako dok se drzave boje svojim slobodnim misliocima oduzeti zrno slobode, blizi se jos jedna jesen, jos jedna zima...a buducnost je neizvjesna i neobecavajuca.

 -ti si za fašizam .. a što se tiče cijepljenja. :)) eto što se može istom rečenicom.

 

-gle, za cijepljenje.

-protiv gluposti, kontradikcija u mjerama-kriterijima...

 

npr kažeš na jesen... što kao laici možemo očekivati od jeseni? Što kaže struka-znanost, što znanje i logika, što covid-putovnica?

npr hoće li s otvorenim zrčem biti a) više ili b) manje zarze?

-razlika, prošle godine-jeseni i ove: prošle nismo imali cijepivo, ove imamo.. prošle nije bio dio procjepljen + preboljeno dok ove već dio je i oboje, što će reći imunost, pa skoro i imunitet krda, jedino što sad tko zna zašto (a pretpostvke su gadne pa nećemo, interesi) se sad umjesto +50% isključivo barata od 60-80% pa i 90% za imunitet krda kao potrebnim.. neobično u odnosu na sve ostale tj što inače kaže struka i pravilo-formula pogotovo zakon velikih brojeva.

-logika.. imamo pandemiju, koju nemamo.. tj pandemija je globalna a slovenija je i službeno prije dva tjedna ukinula pandemiju.

-ako nema pandemije, nema ni (globalne) krize, krizni stožer i izvanredne mjere.. no potrebni su da se može suspendirati pravo ljudi, na recimo slobodu kretanja, mjere pa tako naši ništa ne govore u smislu da je pandemija gotova, prošla, isklučena, nego se ponašaju jednako kao prije godinu, mada sad ne može biti isto, imamo cijepivo. .. a imamo i covid putovnice, koje ako nešto znače 'garantiraju' da neće biti skoka.. no znače li baš to? vjerujemo li tome? ako da temeljem čega.. ako ne, jesmo li skeptici-negativci i time bez argumenta ili prava postavljanja pitanja?

 

-za fašizam, ok, može.. no ako je nešto pravilo, propis, tad za sve, može-mora. Ako posotji pandemija-kriza, zašto se otvara zrče bez mjera-kontrole ili to nije rizik? .. jer putovnica jamči što?

-otvorene granice, samo da turisti tj novac dođe.. a kasnije ćemo se brinuti i opet govoriti iste mantre, perite ruke.. tko pere ruke osim pilata? kakve veze ima pranje ruku s pandemijom ili zrčem? svrha zrča je prodati alkohol i drogu, ne nešto treće, kao što ni nogometu, koncertima i sl nije neki uzvišeni ideal cilj nego novac od zarade npr tv prava prijenosa pa se tako igra u bakuu zbog nafte česi i danci, ne zbog nogometa ili navijača, zbog novca i interesa onih koji odlučuju-organizatora.

-nosit ću maskice, prati ruke, cijepiti se.. i dalje postoji rizik, npr što oni kojima istekne 180 dana.. ponovo cijepljenje, mada nove studije kažu da je imunitet trajan-trajniji, u koštanoj srži itd. jedino što se do sad to nije moglo provjeriti-potvrditi jer naprosto treba vrijeme.. tj možda je ovo posljednja sezona covida, kraj.. a možda nije, tj možda ćemo morati svakih par dana po novo cijepivo tj važnije po novu 'putovnicu'.. potvrdu, nešto, komad papira ili bar-kod.. kao uvijet za nešto.. mada smo normalni građani, nekažnajvani, ne kriminalci, ne zaraženi, .. recimo zabrana ulaska u javne institucije, što su krenule osvješčujuće izjave, no u moru medijskog linča neprimjetno, možda zato u sezoni krastavaca, .. da pristup javnom zdravstvu ne može biti zabranjen, ograničen, ni po kojoj osnovi, osobi u potrebi, hitnom slučaju.. a zdravoj osobi zabraniti kretanje iz razloga zaraze-virusa je tek nonsens.. tj testirati!! ako si pozitivan, karantena i nakon x-dana (sad 10 službeno..) si čist, zdrav i imaš potvrdu-putovnicu jednako kao cijepljen, ako nisi test-pozitivan, s kojim pravom karantena nedefiniranog-beskonačnog trajanja, pogotovo što zdrava-nezaražena osoba ne može biti izvor širenja zaraze, tj negativan test moraš tad obavljati svakih par dana a pozitivan i miran si narednih 180.. +22 ili koliko već uz 10 za preboljevanje. Koja pravna logika osim fašizma, koji 'nepogrešivo' zna što je najbolje pa ako pogazi neko drugo pravo ništa za to.. 'mora se'.. što se mora, zrče?

-što je viši interes? zdravlje svih, zdravstveni sustav? .. a kako tome pomaže zrče? kako ako može samo pokvariti.. ili smo riješili virus cijepljenjem a tad je pandemiji jednostavno kraj. (točka)...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...

Kad kažem ljudima da se nisam cijepio jer se ne bojim corone, mlad sam zdrav i stvarno su minimalne šanse da mi išta bude od nje, dočeka me kao herbalife automatic response: "cijepiš se zbog drugih, a ne zbog sebe". Onda pitam, a zašto se vi ne cijepite protiv gripe, ne zbog sebe, nego zbog drugih po koje može biti pogubna, je da nije opasna kao korona, ali i dalje svake godine ljudi umru od gripe, taj broj bi se, zajedno s brojem ljudi koji završi ili doma ili u bolnici na liječenju, mogao smanjiti većim brojem cijepljenih ljudi, uglavnom se tu rasprava pretvori u zajebanciju.

 i koji uopće bereš brigu ostalih, cijepi se i protiv gripe i covida...

 ne, ti se ne cijepiš ni protiv čega i komentar za kitu cvijeća josipu brozu...

 

edit: opet kilometarski tl:dr postovi, trebalo bi počastiti kartonima, niti se poštuje vrijeme niti pozornost kolega, crveni u najmanju ruku, pa se mislite i jedan i drugi, sve što ne možeš objasniti u dva tri retka pripremi za knjigu... ostalo, ne kenjaj na forumskoj platformi

Theophilus Ruy kaže...
Činjenica je da je covid propaganda odbojna. I postiže kontra efekt kod mnogih. Može se smatrati podbačajem, jel smo imali najstroži lockdown, relativno puno zaraženih, i sada slabu procijepljenost, u svakoj fazi među najgorima.


Ostanite doma!
-faza lockdowna, od kojih se kasnije ograđuju svi i peru ruke. Kod nas najstroži u tim počecima.

Ostanimo odgovorni!
-faza bez cjepiva, među najgorima u europi po broju zaraženih

Misli na druge, Cijepi se!
-slaba procijepljenost.

Dno.

uejjj, nema više n/a odgovora, čak se i misli, svaka ćas

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 19:20 (Louis Pluto).
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ihush kaže...

 -ti si za fašizam .. a što se tiče cijepljenja. :)) eto što se može istom rečenicom.

 

-gle, za cijepljenje.

-protiv gluposti, kontradikcija u mjerama-kriterijima...

 

npr kažeš na jesen... što kao laici možemo očekivati od jeseni? Što kaže struka-znanost, što znanje i logika, što covid-putovnica?

npr hoće li s otvorenim zrčem biti a) više ili b) manje zarze?

-razlika, prošle godine-jeseni i ove: prošle nismo imali cijepivo, ove imamo.. prošle nije bio dio procjepljen + preboljeno dok ove već dio je i oboje, što će reći imunost, pa skoro i imunitet krda, jedino što sad tko zna zašto (a pretpostvke su gadne pa nećemo, interesi) se sad umjesto +50% isključivo barata od 60-80% pa i 90% za imunitet krda kao potrebnim.. neobično u odnosu na sve ostale tj što inače kaže struka i pravilo-formula pogotovo zakon velikih brojeva.

-logika.. imamo pandemiju, koju nemamo.. tj pandemija je globalna a slovenija je i službeno prije dva tjedna ukinula pandemiju.

-ako nema pandemije, nema ni (globalne) krize, krizni stožer i izvanredne mjere.. no potrebni su da se može suspendirati pravo ljudi, na recimo slobodu kretanja, mjere pa tako naši ništa ne govore u smislu da je pandemija gotova, prošla, isklučena, nego se ponašaju jednako kao prije godinu, mada sad ne može biti isto, imamo cijepivo. .. a imamo i covid putovnice, koje ako nešto znače 'garantiraju' da neće biti skoka.. no znače li baš to? vjerujemo li tome? ako da temeljem čega.. ako ne, jesmo li skeptici-negativci i time bez argumenta ili prava postavljanja pitanja?

 

-za fašizam, ok, može.. no ako je nešto pravilo, propis, tad za sve, može-mora. Ako posotji pandemija-kriza, zašto se otvara zrče bez mjera-kontrole ili to nije rizik? .. jer putovnica jamči što?

-otvorene granice, samo da turisti tj novac dođe.. a kasnije ćemo se brinuti i opet govoriti iste mantre, perite ruke.. tko pere ruke osim pilata? kakve veze ima pranje ruku s pandemijom ili zrčem? svrha zrča je prodati alkohol i drogu, ne nešto treće, kao što ni nogometu, koncertima i sl nije neki uzvišeni ideal cilj nego novac od zarade npr tv prava prijenosa pa se tako igra u bakuu zbog nafte česi i danci, ne zbog nogometa ili navijača, zbog novca i interesa onih koji odlučuju-organizatora.

-nosit ću maskice, prati ruke, cijepiti se.. i dalje postoji rizik, npr što oni kojima istekne 180 dana.. ponovo cijepljenje, mada nove studije kažu da je imunitet trajan-trajniji, u koštanoj srži itd. jedino što se do sad to nije moglo provjeriti-potvrditi jer naprosto treba vrijeme.. tj možda je ovo posljednja sezona covida, kraj.. a možda nije, tj možda ćemo morati svakih par dana po novo cijepivo tj važnije po novu 'putovnicu'.. potvrdu, nešto, komad papira ili bar-kod.. kao uvijet za nešto.. mada smo normalni građani, nekažnajvani, ne kriminalci, ne zaraženi, .. recimo zabrana ulaska u javne institucije, što su krenule osvješčujuće izjave, no u moru medijskog linča neprimjetno, možda zato u sezoni krastavaca, .. da pristup javnom zdravstvu ne može biti zabranjen, ograničen, ni po kojoj osnovi, osobi u potrebi, hitnom slučaju.. a zdravoj osobi zabraniti kretanje iz razloga zaraze-virusa je tek nonsens.. tj testirati!! ako si pozitivan, karantena i nakon x-dana (sad 10 službeno..) si čist, zdrav i imaš potvrdu-putovnicu jednako kao cijepljen, ako nisi test-pozitivan, s kojim pravom karantena nedefiniranog-beskonačnog trajanja, pogotovo što zdrava-nezaražena osoba ne može biti izvor širenja zaraze, tj negativan test moraš tad obavljati svakih par dana a pozitivan i miran si narednih 180.. +22 ili koliko već uz 10 za preboljevanje. Koja pravna logika osim fašizma, koji 'nepogrešivo' zna što je najbolje pa ako pogazi neko drugo pravo ništa za to.. 'mora se'.. što se mora, zrče?

-što je viši interes? zdravlje svih, zdravstveni sustav? .. a kako tome pomaže zrče? kako ako može samo pokvariti.. ili smo riješili virus cijepljenjem a tad je pandemiji jednostavno kraj. (točka)...

 Ti razglabas ovdje o mjerama, ja ne.

 

Sve ovo sto si naveo je nepotrebno ako se svi cijepimo....vrlo jednostavna stvar.
Ni testiranja, ni maski ni nicega nam onda vise ne treba.

Dal je nasa vlada razborita? Pa naravno da nije.

Al budimo mi, pa se cijepimo i nastavimo uzivati dalje u nasim besmislenim zivotima.

- Psiho246
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...

Kad kažem ljudima da se nisam cijepio jer se ne bojim corone, mlad sam zdrav i stvarno su minimalne šanse da mi išta bude od nje, dočeka me kao herbalife automatic response: "cijepiš se zbog drugih, a ne zbog sebe". Onda pitam, a zašto se vi ne cijepite protiv gripe, ne zbog sebe, nego zbog drugih po koje može biti pogubna, je da nije opasna kao korona, ali i dalje svake godine ljudi umru od gripe, taj broj bi se, zajedno s brojem ljudi koji završi ili doma ili u bolnici na liječenju, mogao smanjiti većim brojem cijepljenih ljudi, uglavnom se tu rasprava pretvori u zajebanciju.

 

Rasprava se uglavnom pretvori u zajebanciju zato što ne razumiješ razliku između gripe i covida, niti koliko cjepiva protiv gripe postoji na raspolaganju, pa eto, zašto uopće raspravljati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
To je zajeb u startu kad se ideš pravdat.

Onda oni misle da ti misliš da su oni budale jer su se cijepili.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 19:47 (Theophilus Ruy).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
To je zajeb u startu kad se ideš pravdat.

Onda oni misle da ti misliš da su oni budale.

Samo kaži n/a

od kad sam te upoznao, znao sam da nije n/a nego običan kretenizam...

a n/a je extra kretenizam pa sam odmah posumnjao u najobičniji

2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Nisam se cijepio a bome nisu ni ljudi s kojima se družim. Bilo zato jer su preboljeli covid ili se jednostavno nisu cijepili. Oni se ne pravdaju.

nemoram se ni ja pravdat njima. N/A
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 20:44 (Theophilus Ruy).
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...

Nisam se cijepio a bome nisu ni ljudi s kojima se družim. Bilo zato jer su preboljeli ili jednostavno nisu.

nemoram se više pravdat. N/A

 jesi li završio s pravdanjem ili ću sačekati još pola sata da izeditiraš...

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 20:12 (Louis Pluto).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Odi kumit druge nepoznate likove da se cijepe. Misli na druge! Ti si kreten!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 20:35 (Theophilus Ruy).
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
Hazar kaže...

Kad kažem ljudima da se nisam cijepio jer se ne bojim corone, mlad sam zdrav i stvarno su minimalne šanse da mi išta bude od nje, dočeka me kao herbalife automatic response: "cijepiš se zbog drugih, a ne zbog sebe". Onda pitam, a zašto se vi ne cijepite protiv gripe, ne zbog sebe, nego zbog drugih po koje može biti pogubna, je da nije opasna kao korona, ali i dalje svake godine ljudi umru od gripe, taj broj bi se, zajedno s brojem ljudi koji završi ili doma ili u bolnici na liječenju, mogao smanjiti većim brojem cijepljenih ljudi, uglavnom se tu rasprava pretvori u zajebanciju.

 

Rasprava se uglavnom pretvori u zajebanciju zato što ne razumiješ razliku između gripe i covida, niti koliko cjepiva protiv gripe postoji na raspolaganju, pa eto, zašto uopće raspravljati.

 Znači ima više vrsta cjepiva i ti empatični ljudi ne odaberu nijedno?

7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
Odi kumit druge nepoznate likove da se cijepe. Misli na druge! Ti si kreten!

 ali ne znam zašto to radim a imam potrebu, n/a, n/a, n/a...

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 20:37 (Louis Pluto).
11 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

a koja je svrha svih ovih vaših rasprava, tj. argumenata (ko da ćete promjeniti nečije mišljenje)? Neka se cijepe oni koji se žele, a oni koji ne žele se ne moraju.

Ionako smo svi prijenosnici virusa, samo oni koji su cijepljeni ne mogu, tj. ne bi trebali dobiti teži oblik Covid-19 ne?

Samo što našu rvacku muči to što smo naručili pun kufer cijepiva koje će propasti ili biti neupotrebljivo i što ćemo najebati od EU-a.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Nema svrhe, zajebancija...

Zanimljiv je fenomen tih forumskih covid redara, već par nickova znam koji su forumski covid redari
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 21:06 (Theophilus Ruy).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...
Bitanga kaže...
Hazar kaže...

Kad kažem ljudima da se nisam cijepio jer se ne bojim corone, mlad sam zdrav i stvarno su minimalne šanse da mi išta bude od nje, dočeka me kao herbalife automatic response: "cijepiš se zbog drugih, a ne zbog sebe". Onda pitam, a zašto se vi ne cijepite protiv gripe, ne zbog sebe, nego zbog drugih po koje može biti pogubna, je da nije opasna kao korona, ali i dalje svake godine ljudi umru od gripe, taj broj bi se, zajedno s brojem ljudi koji završi ili doma ili u bolnici na liječenju, mogao smanjiti većim brojem cijepljenih ljudi, uglavnom se tu rasprava pretvori u zajebanciju.

 

Rasprava se uglavnom pretvori u zajebanciju zato što ne razumiješ razliku između gripe i covida, niti koliko cjepiva protiv gripe postoji na raspolaganju, pa eto, zašto uopće raspravljati.

 Znači ima više vrsta cjepiva i ti empatični ljudi ne odaberu nijedno?

 

Ne, nisi shvatio, ne koliko vrsta cjepiva postoji, nego količina koju HR naručuje, a kreće se otprilike oko 500k doza svake godine.

Tako da se niti ne mogu svi cijepiti, osim ako se ne najave ranije na vrijeme. 

 

I potpuno je glupo pravdati necijepljenje protiv covida sa time da se ni protiv gripe ne cijepe svi. To nisu iste bolesti, i gripu poznajemo već desetljećima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 ...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.7.2021 7:03 (Louis Pluto).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

 

I potpuno je glupo pravdati necijepljenje protiv covida sa time da se ni protiv gripe ne cijepe svi. To nisu iste bolesti, i gripu poznajemo već desetljećima.

 Gripa je za vecinu opasnija od covida. I cijepe se samo ugrozene skupine.

 

16 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Kada bi ukinuli sve mjere sto se tice bar nas drzavljana RH.

 

1. Nema maski.

2. Na sahranama moze bit ljudi koliko je bilo kad je HDZ slavio pobjedu na izborima i usputno Korone ili koliko ih je bilo na pokopu Tudjmana jr.

3. Ne moram se testirati kada se vracam iz €urozone.

4. Nema ili nebitnost Covid potvrda unutar RH.

5. Sve ostalo sto su sada vazece mjere a nije mi palo na pamet...

 

E onda bi se mozda i cjepio, za sada odbijam biti "vislja rasa" sa "svastikom" na mobitelu, odbijam odlazak u klubove na party gdje "Crnci" nemaju pristupa.  Mene cudi da stozer nije uveo Covid javni prijevoz, samo sa "svastikom" u njega, ostali cipelcugom...

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
spaljeni kaže...

Kada bi ukinuli sve mjere sto se tice bar nas drzavljana RH.

 

1. Nema maski.

2. Na sahranama moze bit ljudi koliko je bilo kad je HDZ slavio pobjedu na izborima i usputno Korone ili koliko ih je bilo na pokopu Tudjmana jr.

3. Ne moram se testirati kada se vracam iz €urozone.

4. Nema ili nebitnost Covid potvrda unutar RH.

5. Sve ostalo sto su sada vazece mjere a nije mi palo na pamet...

 

E onda bi se mozda i cjepio, za sada odbijam biti "vislja rasa" sa "svastikom" na mobitelu, odbijam odlazak u klubove na party gdje "Crnci" nemaju pristupa.  Mene cudi da stozer nije uveo Covid javni prijevoz, samo sa "svastikom" u njega, ostali cipelcugom...

 a samo se trebaš cijepiti, ne trebaš promijeniti rasu ni seksualnost već samo mišljenje, prestati se protiviti na pamet i tvrdoglaviti bez veze

SupremeCommander kaže...
Bitanga kaže...

 

I potpuno je glupo pravdati necijepljenje protiv covida sa time da se ni protiv gripe ne cijepe svi. To nisu iste bolesti, i gripu poznajemo već desetljećima.

 Gripa je za vecinu opasnija od covida. I cijepe se samo ugrozene skupine.

 

covid je kud i kamo virulentniji od gripe a i smrtonosniji, jesi li se zapitao zašto nije postojala epidemija gripe zimus?

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 21:52 (Louis Pluto).
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Louis Pluto kaže...

 a samo se trebaš cijepiti, ne trebaš promijeniti rasu ni seksualnost već samo mišljenje, prestati se protiviti na pamet i tvrdoglaviti bez veze

 Reci tako i jednoj tajnici da ako hoce posao samo se treba prestati opirati i dati picke, nista vise od toga. #anijepickasapundasepotrosi

 

7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
SupremeCommander kaže...
Louis Pluto kaže...

 a samo se trebaš cijepiti, ne trebaš promijeniti rasu ni seksualnost već samo mišljenje, prestati se protiviti na pamet i tvrdoglaviti bez veze

 Reci tako i jednoj tajnici da ako hoce posao samo se treba prestati opirati i dati picke, nista vise od toga. #anijepickasapundasepotrosi

 

 bi mi ti dao pičke ako bi te nastavio pratiti na forumu? možeš li gadnije promašiti ceo fudbal? i ne znati gdje je koja rupa?

#cijepisepapčinoneugrožavajisebeimeneibabu

 

i koj moj odgovaraš na odgovor koji je upućen drugome dok zanemaruješ onaj upućen tebi?

 

i puna mi vas je pipa više, cijepi se i ne glumi samoživog bezveznjaka

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 22:42 (Louis Pluto).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
SupremeCommander kaže...

 Gripa je za vecinu opasnija od covida. I cijepe se samo ugrozene skupine.

 

 

Gluposti lupaš... cijepi se tko hoće + ugroženi po preporuci liječnika te njihovi bliski kontakti.

Većina ljudi koji rade u kontaktu s ljudima se cijepi protiv gripe jer ne žele biti bolesni, pogotovo medicinski djelatnici, trudnice itd.

 

Gripa je opasna, ali je smrtnost od covida višestruko veća.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 22:42 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
spaljeni kaže...

Kada bi ukinuli sve mjere sto se tice bar nas drzavljana RH.

 

1. Nema maski.

2. Na sahranama moze bit ljudi koliko je bilo kad je HDZ slavio pobjedu na izborima i usputno Korone ili koliko ih je bilo na pokopu Tudjmana jr.

3. Ne moram se testirati kada se vracam iz €urozone.

4. Nema ili nebitnost Covid potvrda unutar RH.

5. Sve ostalo sto su sada vazece mjere a nije mi palo na pamet...

 

E onda bi se mozda i cjepio, za sada odbijam biti "vislja rasa" sa "svastikom" na mobitelu, odbijam odlazak u klubove na party gdje "Crnci" nemaju pristupa.  Mene cudi da stozer nije uveo Covid javni prijevoz, samo sa "svastikom" u njega, ostali cipelcugom...

 Ma da se sutra ukinu sve mjere i u medijima prestane pričat o koroni ljudi bi za tjedan dana zaboravili nebi više nitko nosio maske nit govorio o cijepljenju.

7 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

može li mi ihush u par crtica objasniti zašto se slaže s komanderom a ne sa mnom primjerice, ali u par crtica a ne u tl;dr plahtama u kojim će između ostalog objasniti isusu zašto je uzašao na nebo

 

Hazar kaže...

 Ma da se sutra ukinu sve mjere i u medijima prestane pričat o koroni ljudi bi za tjedan dana zaboravili nebi više nitko nosio maske nit govorio o cijepljenju.

 samo se čekao tvoj komentar, gdje ćeš objasniti kako skuhati gljive i namazati se paštetom po privatnim dijelovima

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 22:59 (Louis Pluto).
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

može li meni netko objasniti čemu panika zbog necijepljenja za jesen? tko će popuniti bolnice i groblja?

 

jesu rizične skupine cijepljene? - jesu

jesu stariji cijepljeni? - jesu

jesu svi koji su se htjeli cijepiti iz ovih ili onih razloga cijepili? - jesu

 
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ministar kaže...

može li meni netko objasniti čemu panika zbog necijepljenja za jesen? tko će popuniti bolnice i groblja?

 

jesu rizične skupine cijepljene? - jesu

jesu stariji cijepljeni? - jesu

jesu svi koji su se htjeli cijepiti iz ovih ili onih razloga cijepili? - jesu

 nisu i neće, cijepljeno nas je koliko ono posto? dvaestri i pol, i onda ćemo čekati do 75 koliko se predviđa da je dovoljno za imunitet krda i ja neću smjeti odlaziti u firmu, birtije neće moći prodavati vinjak, stagnirat ćemo i srati jedni po drugima što su mjere a ovi se neće cijepiti radi sira, gejca i debilizama a ljudi će umirati misleći da su kemtrejlsi i harp a virus je prevara jer hdz i gejc

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 23:15 (Louis Pluto).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Što nije rečeno da je cijepljeno 40% stanovništva?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice