Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 941.755
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...
Necu, ne trebam nikome nista dokazati, ne razmisljam o drugima, drugi ne razmisljaju o meni.

imao si teško djetinjstvo, mama te je ostavila na nizbrdici, tukli su te, što ti se dogodilo?

10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Louis Pluto kaže...
D3lBoy kaže...
Necu, ne trebam nikome nista dokazati, ne razmisljam o drugima, drugi ne razmisljaju o meni.

imao si teško djetinjstvo, mama te je ostavila na nizbrdici, tukli su te, što ti se dogodilo?

Jao ej kompa koji šrot "pee-pee, poo-poo who hurt you" humor imas, ukljucujuci tu infantilnu profilnu, jednostavno me zaobiđi sa komentarima.

Battlelog: D3lBoy-00
14 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...
forumaš kaže...

A ovo pišeš javno kako bi podsvjesno ili svjesno dobio odobravanje istomišljenika jer ti je ipak podvjesno stalo do neke pripadnosti?

Cek pa nisam hermit, ne zivim u sumi i gledam u jupiter cijeli dan. Zašto uvijek moramo ic u krajnost suprotnosti? Zato sam i spomenuo babe i f16, naravno da pricam s ljudima i naravno da cu pomoc nekom u nevolji. Ali dal osjecam duznost prema ovoj drzavi? Ne, nimalo, i cijepit cu se kad i ako to budem sam htio iskljucivo. I to je sloboda odabira.

Old Iggy kaže...

Naravno da drugi razmišljaju o tebi. ne kao o imenu i prezimenu već članu društva.

I to i o prihodovnoj i troškovnoj strani pojedinca.

 

Pojedinac koji ne želi biti u kolektivu makne se iz kolektiva i sve pet.       

Ponavljam, može, no onda se to mora prenjet na sve pore društvenog zivota. Nemos mi zabranit bolnicu jer se nisam cijepio, ali da moram placat zdravstveno. Ne mozes mi zabranit ulazak na evente i trgovine, ako kroz porez placam sve to. Ako cu bit oslobođen od svakog poreza i prepreka od strane društva i države onda može.

Ako se tom logikom vodimo možemo do beskraja zabranjivati. I kad vec idemo u krajnost.... Ne nosis ljubicastu uniformu sa povezanim rukama koju ti je drzava dala? Nemos nikud, drzava i drustvo ti daje, zele zaustavit nasilje između ljudi, a ti bi se igro pametnog jer "imas svoju slobodu" ne ide to tako. Ako ti zvuci apsurdno, isto tako bi ti ova sad situacija zvucala apsurdno da sam ti ju naveo 2019. kao primjer.

 Kužim, ti si protiv države ali voliš ljude oko sebe i ne budeš se cijepio jer se boriš za slobodu pojedinca. Mrak 

10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
forumaš kaže...

 Kužim, ti si protiv države ali voliš ljude oko sebe i ne budeš se cijepio jer se boriš za slobodu pojedinca. Mrak 

 Tocno to sam rekao, da, tocno to. Hakirao si me.

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...

Old Iggy kaže...

Naravno da drugi razmišljaju o tebi. ne kao o imenu i prezimenu već članu društva.

I to i o prihodovnoj i troškovnoj strani pojedinca.

 

Pojedinac koji ne želi biti u kolektivu makne se iz kolektiva i sve pet.       

Ponavljam, može, no onda se to mora prenjet na sve pore društvenog zivota. Nemos mi zabranit bolnicu jer se nisam cijepio, ali da moram placat zdravstveno. Ne mozes mi zabranit ulazak na evente i trgovine, ako kroz porez placam sve to. Ako cu bit oslobođen od svakog poreza i prepreka od strane društva i države onda može.

Ako se tom logikom vodimo možemo do beskraja zabranjivati. I kad vec idemo u krajnost.... Ne nosis ljubicastu uniformu sa povezanim rukama koju ti je drzava dala? Nemos nikud, drzava i drustvo ti daje, zele zaustavit nasilje između ljudi, a ti bi se igro pametnog jer "imas svoju slobodu" ne ide to tako. Ako ti zvuci apsurdno, isto tako bi ti ova sad situacija zvucala apsurdno da sam ti ju naveo 2019. kao primjer.

Nitko ti ne zabranjuje bolnicu, moći ćeš ući s testom (ili bez, ako je hitno).

Može ti se zabraniti ulazak bilo gdje i bilo kad, ako zakonodavac tako definira, bez obzira plaćao ili ne. Svi plaćamo za autoceste, čak i oni koji nisu i nikad neće voziti po njima. Svi žemo plaćati Rafale, ali se nećemo moći voziti istima.

Plaćamo crkvu, iako većina bježi od nje.

 

Do beskraja se i zabranjuje. Svako malo nove zabrane - neke stvari nisu postojale prije 20 godina, da si isto rekao 2019 godine ne bi bilo nimalo čudno ili apsurdno jer je čovječanstvo već n puta bilo u sličnoj situaciji, bit će ih i u budućnosti, stalno se troši ogromna lova i na proiučavanje i analizu ovakvih stanja (a ne smao zadnjih godinu dana).

 

prava i obaveze nisu samo na "dobroj" ili "ugodnoj" strani, obaveza je i moći poginuti ako je potrebno.

7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...
Louis Pluto kaže...
D3lBoy kaže...
Necu, ne trebam nikome nista dokazati, ne razmisljam o drugima, drugi ne razmisljaju o meni.

imao si teško djetinjstvo, mama te je ostavila na nizbrdici, tukli su te, što ti se dogodilo?

Jao ej kompa koji šrot "pee-pee, poo-poo who hurt you" humor imas, ukljucujuci tu infantilnu profilnu, jednostavno me zaobiđi sa komentarima.

 pa koji ti je moj, kako tako netko može odustati od čovjekoljublja, čitao si šopenhauera ili što?

infantilno je biti toliki emo, da ne kažem pogrešno i jadno, što je bilo, nitko te ne voli, ukrali su ti slatkiše, mizantrop sam jer...?

14 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...
forumaš kaže...

 Kužim, ti si protiv države ali voliš ljude oko sebe i ne budeš se cijepio jer se boriš za slobodu pojedinca. Mrak 

 Tocno to sam rekao, da, tocno to. Hakirao si me.

 Vidim to kao neki pubertetski bunt  

7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
forumaš kaže...
D3lBoy kaže...
forumaš kaže...

 Kužim, ti si protiv države ali voliš ljude oko sebe i ne budeš se cijepio jer se boriš za slobodu pojedinca. Mrak 

 Tocno to sam rekao, da, tocno to. Hakirao si me.

 Vidim to kao neki pubertetski bunt  

tvrdoglavost, glumljenje gljive i oni nemaju pojma a ja sam si super... moja dijagnoza, mama mu još kenja što jede previše kolača i debel je pa nam isfurava frustracije po forumu a ima dijete i oženjen je... ili nešto slično, uglavnom haba ga autoritet kojem se ne zna oduprijeti

12 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Zanimljivo kako admini ovo dopustaju. :-) Zanima me koliko dugo bi "antivaxer" izdrzao bez sankcije da nekome spomene mamu u bilokojem kontekstu.

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2021 16:46 (kameni_zg).
 
11 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Pa prije mj. i nesto su onog jednog protjerali pa sam ispitivao zašto, jer je lik bio samo u ovoj temi i pisao bez ijedne uvrede. Ali eto, stao na demokratski zulj

Battlelog: D3lBoy-00
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...

Pa prije mj. i nesto su onog jednog protjerali pa sam ispitivao zašto, jer je lik bio samo u ovoj temi i pisao bez ijedne uvrede. Ali eto, stao na demokratski zulj

 ispitivao si zašto jer si mislio da bi i tebe mogla snaći slična sudbina a u stvari te bk za tog jednog... jel' tako?

 

btw. kakva je to uvreda, mama ti sere jer nešto, to je žargon? meni je stara srala milion puta jer nešto nisam, radije bih trebao dobiti karton jer ad hominem, čovjek sam autizmom za potrebe drugih navlači na hominem i to mu se čini ok, svaka druga opaska bi bila pucanj u prazno

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2021 17:20 (Louis Pluto).
3 godine
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ja sam za cijepljenje, i sam sam cijepljen, ali moram reći da ovo što pišu neki ovdje je gadljivo čitati, konkretno ovaj Luj Pluto Veliki, umislio da je kralj foruma, da mu je dati moć slao bi antivaxere na giljotinju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2021 18:07 (user2206).
 
5 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Iako se neću cijepiti ne smatram se antivaxerom. Antivaxeri su oni ljudi koji misle da su cjepiva štetna.

Mislim da su covid cjepiva genijalna stvar.


I cjepio bi se bez problema ako bude obavezno cijepljenje. Ali ne i prije.

EDIT


Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2021 20:26 (Theophilus Ruy).
 
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ja cekam kinesko ili rusko cijepivo.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Krule011 kaže...

Ja cekam kinesko ili rusko cijepivo.

 Ja sam primio Pfizera, ali ako dođe rusko, pravit ću se lud i uzet i rusko. Neka bude svega, megamix.   

Live long and prosper.
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Loius piton kako već, tvoj način pisanja i izražavanja baca na nekog hdz-ovca ili neke druge stranke. Onako radni stol, slika na zidu plenkija i tebe na otvaranju još jedne podružnice hdz-a u nekom selu, pun sebe udaraš po tastaturi...

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Evo konkretno. Kupujem kruh i zena ispred govori: zdrava sam ko dren uvijek bila al sef ucjenjuje da se cijepimo ili bi mogli uskoro ostati bez posla.(rekao bi koji da znam). Evo idem mira radi... Tjedan dana kasnije osmrtnica,53 god. Zena koja radi u pekari kaze od cjepiva sigurno i da je kcer poludila od muke. Covjek koji je bio cekao u redu kad je kcer plakala navodno: "Nema ti vajde od plakanja. Da sam ja na tvom mjestu pobi...bi sve.."
Uglavnom strasno.
Jel se vi pitate gdje ovo vodi ?
Vlast je izgubila kompas i razum.
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
 Antivaxeri su oni ljudi koji misle da su cjepiva štetna.


 Ha... pa ne postoji ne stetno cjepivo, svako je stetno po organizam po samoj prirodi stvari, samo je poanta u tome dali je stetno 1 na 1000 ljudi ili 1 na 2 milona doza...

Anitvaxer prvenstveno misli da u cjepivima imas chipove, bubice, nano tehnologiju tipa BORG i da ce pomocu cjepiva svi biti asimilirani

 

Drugi krak ide prema tome da se ljudi namjerno truju cjepivima kako se zemlja nebi prenapucila - kontrola stanovnistava. Jos jedan zanimljivi smjer je da se cjepivima ciljano ljudi poboljevaju da bi farmaceutska industrija tim istim ljudima prodavala ljekove ili zaradjivala od prodaje ljekova opcenito drzavi koji ih naravno mora imati. Osobno, ne znam, morao bih biti fino napusen da bi branio ovakve teze ali opet to ne znaci da sam se voljan cjepiti.

 

Ugroza postoji, ne mogu se negirati tolike guzve po bolnicama, teskoca preboljevanja Covida kod nekih ljudi, osobno cak i vjerujem da stozer ima neke gadne projekcije sta bi moglo biti na jesen a drzavna kasica-prasica polako presusuje.  Stozer ima vise problema ali po meni je sljedece problematicno:

 

1. Slab kapcitet bolnica u RH - totalno zapusten bolnicki sustav koji moze kao takav biti za max 2 milona ljudi pa koja god posat nas napala.

2. Demokratski mlada  drzava -  nemamo jos kulturu ni mehanizme neke ustaljene demokracije niti znamo baratati u njoj ( politicari )

3. Velika vecina u stozeru je iz bivseg Komunistickog sistema i kada ih stisnes / pritisnes iz njih instiktivno izlazi na sve strane komunisticko upravljanje u kriznim situacijama.

4. Cjepiva su se ekspresno razvita i apsolutno se jos uvijek ne zna koje su sve komplikacije moguce po korisnika za xy godina, pomazu bez daljnjega ali netkome nece nista biti a netko ce nahebati gadno...

 

Evo konkretno da probam povuci neku paralelu sto se tice Covid cjepiva:

Imas 1000 ljudi u Pakostanama koji umiru od vrucine, vani 48c - poremecaj klime i Saharska vrucina. Ako tih 1000 ljudi ode na Vransko jezero , ohladiti ce se ali njih 7 ce u vodi pokupiti amebu koja zivi u jezerima a ista moze razoriti mozak ako se ne otkrije na vrijeme. Ako tih 1000 ljudi ode na more, ohladiti ce se ali njih 2 ce pojesti morski pas koji nije inace vidjen 25 godina kod Pakostana.  Covid = ameba, Gripa = Morski pas . Dakle u redu mi je uci u more pa ako sam bas takve hebene srece...

 

I sad imamo krizu stozera u upravljanju u kriznoj situaciji. Da zivimo i Kini problema nema, drzava kaze cjepi se ili cemo te mi i OK jer hebiga, zivim tu i tako je a ako ne zelim onda cu emigrirati.  U SAD ljude nagradjuju kako se tko sjeti jer su odabrali takav demokratski pristup, plati, potkupi, nagradi itd... Dakle mlada demokracija sa dobrim udjelom komunistickih politicara koji nebi nista platili, potkupili  ili nagradili osim sami sebe ( to su spremni uvjek ) a kriza se prblizava i sad bi oni kao Kinezi sve silom cjepili ali da to silom bude na dobrovoljnoj bazi.

 

Ove ideje da ljudi nebi smjeli u trgovacke centre ako nisu cjepiti ili se ne testiraju prije ulaska su opasan presedan u rangu Sjeverne Koreje i OK ako zelimo takvo uredjenje drzave... sta je sljedece ? Guzve na AK Zagreb i nema ulaska na kolodvor ako nisi cjepit ? Nema voznje tranvajem ako nisi cjepit ? Pa ne moze jedna demokratska drzava od ljudi koji se nisu ili nece cjepiti praviti neke nove Židove jer takva su oni pravila imali kod Njemaca ali i kod nas kada su uvedeni rasni zakoni u NDH.  Hoce oni koji se nisu cjepili morati nosti neke oznake na sebi kako bi ovi cjepiti mogli provjeravati distancu od istih ? Suludo... i bice jos ludje na jesen jer kada se krene cjepivima prema djeci - garantiram krvave nerede po RH.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 4:21 (spaljeni).
16 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Koji je tocno problem, ak se pojedince nazove antivakserom? 

Inac, nisam se cijepio, dal sam antivakser. 

Ako jesam, ok, ako nisam, ok..

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 6:42 (zvonac).
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zato jer je to dno od argumenta (ispod toga je argument "šakom u glavu" ) i naziv kojim se neselektivno naziva sve koji se ne žele cijepiti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 8:29 (Theophilus Ruy).
10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Hoću li se cijepiti? NEEEE

Ni da mi pištolj prislove na glavu.

Da li sam antivakser?

NEEE.

Primio sam više cijepiva u svom životu čak i ono u vojsci koje je izašlo

u medijima gdje su na kraju priznali da smo bili pokusni kunići.

Nitko nije odgovarao jer je bilo obavezno a posljedice kroz život se još ne znaju.Inače mi je štitnjača otišla(hašimoto) pa eto tko zna.

Zašto neću primiti cijepivo pa eto prvi razlog je zato što obiteljski lječnici to ne rade Već su cjepljenja organizirana masovno.Drugo zato što Vlast koja nas 30.godina krade uvjerava da je ovo super.I treće zato što sam vjernik kršćanin i što vjerujem u život viječni i ako me Corona ili bilo koja bolest uzme neću se bojati već slaviti jer taj dan prestaje patnja i počinje nov život.Svi ostali koji se boje smrti i cijepe se su prikriveni vjernici sluge svjetlonoše i to je fakt.Eto ako to nisu dovoljni razlozi za prosječno intiligentnog čovjeka onda ne znam što je.

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
McFly333 kaže...

Hoću li se cijepiti? NEEEE

Ni da mi pištolj prislove na glavu.

Da li sam antivakser?

NEEE.

Primio sam više cijepiva u svom životu čak i ono u vojsci koje je izašlo

u medijima gdje su na kraju priznali da smo bili pokusni kunići.

Nitko nije odgovarao jer je bilo obavezno a posljedice kroz život se još ne znaju.Inače mi je štitnjača otišla(hašimoto) pa eto tko zna.

Zašto neću primiti cijepivo pa eto prvi razlog je zato što obiteljski lječnici to ne rade Već su cjepljenja organizirana masovno.Drugo zato što Vlast koja nas 30.godina krade uvjerava da je ovo super.I treće zato što sam vjernik kršćanin i što vjerujem u život viječni i ako me Corona ili bilo koja bolest uzme neću se bojati već slaviti jer taj dan prestaje patnja i počinje nov život.Svi ostali koji se boje smrti i cijepe se su prikriveni vjernici sluge svjetlonoše i to je fakt.Eto ako to nisu dovoljni razlozi za prosječno intiligentnog čovjeka onda ne znam što je.

 Pa ti onda ne slušaš svog oca!

 

Sastali se Bozanić i Capakova zamjenica, opisala mu je plan borbe protiv korone - Index.hr

 

Koji te pozvao na cijepljnje. A glvni otac radi isto

 

Papa na Uskrs pozvao na ubrzavanje cijepljenja i "skandaloznima" nazvao izdvajanja za naoružanje u vrijeme pandemije - Novi list

 

A kaj je rekoa Bog? Oca se slušati mora!

 

 

15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Neću se cijepiti zbog straha od ozbiljnih nuspojava, a u zadnje vrijeme mi jača i inat. Iz inata neću kada vidim koliko se ovo sve propagira kroz medije, forsira. Tema pandemije i cijepljenja...

 

To sve "smrdi" naveliko. Jer što me mediji imaju uvjeravati svakodnevno u opasnost ove bolesti? Što se po svijetu ljude treba nagrađivati ili kažnjavati da bi se cijepili?

 

Kako su već ljudi primjetili, kada se čovjek osjeća ugroženo, on sam traži pomoć i spas. A ovdje već 16 mjeseci mediji ponavljaju iz dana u dan da je bolest iznimno opasna. Muljaža i pretjerivanje, ništa drugo.

 

A ova najava za jesen da će se u bolnice i velike trgovine moći ući samo uz predočenje potvrde da si cijepljen, prebolio ili negativan na ovaj virus, je čisti udar na slobodu. Bolesno... Sada kažu da će ljudi ako ne zadovoljavaju te uvjete moći ući samo sa maskom, a ovi koji zadovoljavaju (možda) bez, ukazuje na to da će se trebati moći nekako razlikovati te dvije skupine. Jer maska se može skinuti i tako "glumimo" da zadovoljavamo te uvjete jednom kada se uđe u prostorije. Dakle, vjerojatno ćemo imati u igri nekakve oznake. Opet kažem - BOLESNO.

 

A ako kojim slučajem u konačnici dođe do toga da ako ne zadovoljavaš ona tri uvjeta, ne možeš niti sa maskom ući, onda se postavlja pitanje što se uopće ljude tjeralo da ih nose. Ovo sve vodi u gadne nemire i sukobe.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 8:45 (Izzy).
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
Zato jer je to dno od argumenta (ispod toga je argument "šakom u glavu" ) i naziv kojim se neselektivno naziva sve koji se ne žele cijepiti.

 Gle, tebe nitko ne može nagovoriti na cijepljenje, ionako ti odgovaraš za svoje tijelo, zar ne.. Ti snosiš odgovornost, a ne država, bolnica i sl. Ako i da bude kakvih ozbiljnijih nuspojava, ti ćeš bit odgovoran za sebe, ne preuzima nitko tvoju odgovornost, doli samog sebe!

 

A što se tiče prozivanja nekog antivakserima, kog briga, mislim da bi pojedincima to trebao bit kompliment a ne uteg oko vrata; e sad, to se može shvatit na dva načina, pa kako kome odgovara

2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Gle naslove po posralima u zadnja 24h:

Rtl:
Dubrovački gradonačelnik: 'Ne želim razumijeti 'antivaksere'. Oni nas ostale smatraju budalama'

Imbex:
Nije problem u delta soju, nego u antivakserima
...

ujdurme na "antivaksere", "antivakser" je kompliment ko i "jugočetnik" devedesetih.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 9:30 (Theophilus Ruy).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...

  Nemos mi zabranit bolnicu jer se nisam cijepio, ali da moram placat zdravstveno. Ne mozes mi zabranit ulazak na evente i trgovine, ako kroz porez placam sve to. 

nosiš li masku kad uđeš u trgovinu.

nosiš 100%

 

zašto ?

Dooolje kriptovalutaška mafijo !! Vratite nam grafičke kartice, bando kapitalistička !! Živio Socijalizam, sloboda i pravedne plaće radnicima !!!
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Izzy kaže...

 

 

Kako su već ljudi primjetili, kada se čovjek osjeća ugroženo, on sam traži pomoć i spas. A ovdje već 16 mjeseci mediji ponavljaju iz dana u dan da je bolest iznimno opasna. Muljaža i pretjerivanje, ništa drugo.

 

 

 a ti nisi čuo (bilo je u medijima i na ovoj temi)  da je zbog korone proglašena PANDEMIJA na globalnoj odn. svjetskoj razini.

 

nemamo više prava koja smo imali prije PANDEMIJE

 

osobitost svake zemlje je kakve mjere će preduzeti.

 

"zločeste ljude" su kinezi zatvarali u stanove i zavarivali im vrata ... 

 

u evropi je med i mlijeko.

Dooolje kriptovalutaška mafijo !! Vratite nam grafičke kartice, bando kapitalistička !! Živio Socijalizam, sloboda i pravedne plaće radnicima !!!
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
Gle naslove po posralima:

Dubrovački gradonačelnik: 'Ne želim razumijeti 'antivaksere'. Oni nas ostale smatraju budalama'

Nije problem u delta soju, nego u antivakserima


Mato Franković: ‘Necijepljenima treba uvesti najveća moguća ograničenja, ti ljudi nas smatraju budalama!‘
...


Nekakve političke ujdurme na "antivaksere" .

Ako prihvatiš da si antivakser ti si na meti.

 Čitao sam, ne obraćam pažnju na tu agresivnu propaganadu, to je bilo očekivano, tak da me ne iznenađuje..

Već sam počeo bit ljubomoran, zakaj meni niko neće reći da sam antivakser, nek me neko učini ponosnim

7 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

zar antivaxeri nisu protivnici cijepljenja, samo ime kaže...

a vidi onoga, cjepivo je super al' cijepit ću se kad cijepljenje postane obavezno, wtf?!

pa buntovništvo iz tupih razloga... neću se cijepiti jer hdz, kmek

mariclius kaže...
Loius piton kako već, tvoj način pisanja i izražavanja baca na nekog hdz-ovca ili neke druge stranke. Onako radni stol, slika na zidu plenkija i tebe na otvaranju još jedne podružnice hdz-a u nekom selu, pun sebe udaraš po tastaturi...

 i? što si zaključio na kraju, gestapo ili kancelarijski krmelj?

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 9:58 (Louis Pluto).
 
0 4 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Jesu, antivaxeri su protivnici cijepljenja,

nisam protivnik cijepljenja, ali se neću cijepiti. Razlog: n/a

I legalist sam pa ako bude obavezno, neću pravit problema, nego ću se cijepiti.

Nisam napravio ništa loše, i nema osnove za osuđivanje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 10:10 (Theophilus Ruy).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice