Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 942.314
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Ne postoje ugledni mediji, sve je to hrpa šljama. Čast izuzecima, ali takvih je u uhljebistanu jako malo
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Posmatrač kaže...
Hoggy kaže...
Posmatrač kaže...
Hoggy kaže...
Evo prije nego se pozurite cijepiti procitajte interview sa akademikom prof. Kresimirom Pavelicem

https://www.logicno.com/vijesti/drustvo/akademik-prof-kresimir-pavelic-odgovara-na-pitanja-naseg-citatelja-komentatora.html

U normalnom drustvu ovo bi bilo na javnoj televiziji.
Nemam nista protiv da se vi cijepite i iskreno drago mi je da ste zivi i zdravi, al pazljivo procitajte g. akademika.

 Cim ima titulu odmah je 100% u pravu? Sta je sa ostalim akademicima koji govore suprotno? 

 Koji to akademik u HR konkretno govori suprotno od navedenog  i gdje to mogu naći?

 Pravo svakoga je da ima misljenje i argumentira. Problem je kad se jednom djelu znanstvenika ciji narativ ne odgovara trenutnoj politici ne dozvoli pristup javnim medijima. I koliko god da neki imaju pristup medijima nitko od njih nije se otvoreno argumentima suprostavio konkretnim stajalistima znanstvenika kao sto je g.Pavelic i kojih koliko znam ima daleko vise samo ljudi to ne smiju znati pa vide samo ista imena.

Evo pokazi mi gdje bilo koji znanstvenik iz podrucja molekularne biologije u HR otvoreno  tvrdi  i argumentira da RNK iz cjepiva sigurno ne moze preci u DNK i nas genom?

Ne novinar, novine ili fact checker.

Nego znanstvenik koji to potpisuje ili znanstveni rad?

 

 Ti nemas blage veze kako mediji funkcionisu.....

Ne mogu vjerovati da u 21 vijeku ti mislis da neko moze zatvoriti komplean medijski prostor ukljucujuci i privatne medije? Eto kako si ti saznao za njega kada mu nedaju da prica? Nije ti palo na pamet da ugledni i "ugledni" mediji NE ZELE da mu daju prostor jer NE ZELE da se njihovo ime vezuje za stavove doticnog gospodina? 

 Da, zanimljivo tvrdis mediji ne zele da se njihovo ime vezuje uz znanost i akademike, vec dogmu i cenzuru. 

Za medije je bitno tko je vlasnik i novac koji upravo ide sakom i kapom.

Evo reci ti nama iz prve ruke  kako mediji sada izvjestavaju o presudi Mladicu u Srbiji i da li drze cijeli medijski prostor  i propagiraju svoju istinu jos od 1991?

5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...
Posmatrač kaže...
Hoggy kaže...
Posmatrač kaže...
Hoggy kaže...
Evo prije nego se pozurite cijepiti procitajte interview sa akademikom prof. Kresimirom Pavelicem

https://www.logicno.com/vijesti/drustvo/akademik-prof-kresimir-pavelic-odgovara-na-pitanja-naseg-citatelja-komentatora.html

U normalnom drustvu ovo bi bilo na javnoj televiziji.
Nemam nista protiv da se vi cijepite i iskreno drago mi je da ste zivi i zdravi, al pazljivo procitajte g. akademika.

 Cim ima titulu odmah je 100% u pravu? Sta je sa ostalim akademicima koji govore suprotno? 

 Koji to akademik u HR konkretno govori suprotno od navedenog  i gdje to mogu naći?

 Pravo svakoga je da ima misljenje i argumentira. Problem je kad se jednom djelu znanstvenika ciji narativ ne odgovara trenutnoj politici ne dozvoli pristup javnim medijima. I koliko god da neki imaju pristup medijima nitko od njih nije se otvoreno argumentima suprostavio konkretnim stajalistima znanstvenika kao sto je g.Pavelic i kojih koliko znam ima daleko vise samo ljudi to ne smiju znati pa vide samo ista imena.

Evo pokazi mi gdje bilo koji znanstvenik iz podrucja molekularne biologije u HR otvoreno  tvrdi  i argumentira da RNK iz cjepiva sigurno ne moze preci u DNK i nas genom?

Ne novinar, novine ili fact checker.

Nego znanstvenik koji to potpisuje ili znanstveni rad?

 

 Ti nemas blage veze kako mediji funkcionisu.....

Ne mogu vjerovati da u 21 vijeku ti mislis da neko moze zatvoriti komplean medijski prostor ukljucujuci i privatne medije? Eto kako si ti saznao za njega kada mu nedaju da prica? Nije ti palo na pamet da ugledni i "ugledni" mediji NE ZELE da mu daju prostor jer NE ZELE da se njihovo ime vezuje za stavove doticnog gospodina? 

 Da, zanimljivo tvrdis mediji ne zele da se njihovo ime vezuje uz znanost i akademike, vec dogmu i cenzuru. 

Za medije je bitno tko je vlasnik i novac koji upravo ide sakom i kapom.

Evo reci ti nama iz prve ruke  kako mediji sada izvjestavaju o presudi Mladicu u Srbiji i da li drze cijeli medijski prostor  i propagiraju svoju istinu jos od 1991?

 Ne pratim dnevnu politiku. Imam puno vaznijih stvari u zivotu.... 

A ovo ko je akademik i sta je znanost a sta je dogma je tvoje misljenje.  To sto ti mislis da je tvoje misljenje cinjenica je tvoj problem. Upravo se ti dogmatski ponasas i ne prihvatas da nekad nisi u pravu.... TUpis svoje kao pokvarena ploca i izvuces nekoga ili nesto ko zna odakle i sto tebi pase a ostalo proglasavas dogmom cenzurom ili sta vec...

Tvojom logikom svaki medij mora dati prostor bukvalno svakome i nikoga ne smiju odbiti jer je to cenzura... Budalastina na kvadrat. Sta tebe sprecava da osnujes bilo koji medij i pustas da laprda ko god hoce? Mislis da bi te neko sprecavao u tome? Ali drugacije je kad mlatis tudjim k....m tj parama....LJudi su ulozili ozbiljne pare u medije i naravno da ce paziti na ugled..... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.6.2021 8:27 (Posmatrač).
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Posmatrač kaže...
 Cim ima titulu odmah je 100% u pravu? Sta je sa ostalim akademicima koji govore suprotno? 

 Pa dobro je to što je sve o čemu je pričao argumentirao i znanstvenim člancima. Ono što nije znao, rekao je da ne zna. Znači nije iznosio neki svoj subjektivan sud, već prilično objektivno priča o svemu.

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Mene ubija ruka nakon druge doze rajfajzena za razliku od prve. Uskoro ide četvrti lupocet, ali i on slabo pomaže. A sad me već počeo lagano i umor loviti.

Pretpostavljam da su doze jednake kaj ne? Za razliku od prvog puta kad se doslovno nisam ni okrenuo jer je žena već bila gotova s cijepljenjem, jučer sam par puta pogledao i mislio si pa jel budeš više gotova...

 Inače je dizanje temperature tijela prirodna pojava, odnosno obrambeni mehanizam, gdje se tijelo pokušava znojenjem riješiti patogenih supstanci. To što se kljokate lupocetima si ne činite dobro. Samim time što se primili to šte primili se niste baš usrećili, al svako ima svoje veselje  Sad možete na masažu u Mađarsku 

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...
Za mRnk tip , brdo masnog speka i luka i po litre zestice prije cjepiva i tako i poslije i skoro kao da se niste cijepili. Doslovno.

 To kaže Sladoljev i ja mu vjerujem.... zato se i govorilo da se alkohol neko vrijeme "ne smije" konzumirat ... Ti koji su se cjepili dobrovoljno, bez pritiska poslodavca ili sl., što misliš da je njima u interesu da "oslabe" cjepivo? Ne bih rekao... Da mogu, primili bi tri doze odjednom ...

14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Treba pratiti Bujicu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
juice21 kaže...
foofajter kaže...
Mene ubija ruka nakon druge doze rajfajzena za razliku od prve. Uskoro ide četvrti lupocet, ali i on slabo pomaže. A sad me već počeo lagano i umor loviti.

Pretpostavljam da su doze jednake kaj ne? Za razliku od prvog puta kad se doslovno nisam ni okrenuo jer je žena već bila gotova s cijepljenjem, jučer sam par puta pogledao i mislio si pa jel budeš više gotova...

 Inače je dizanje temperature tijela prirodna pojava, odnosno obrambeni mehanizam, gdje se tijelo pokušava znojenjem riješiti patogenih supstanci. To što se kljokate lupocetima si ne činite dobro. Samim time što se primili to šte primili se niste baš usrećili, al svako ima svoje veselje  Sad možete na masažu u Mađarsku 

 Gospodine, više puta sam napomenuo da se nisam vakcinisao iz zdravstvenih razloga. Tako da mi je briga oko zdravlja najmanja briga. Krepal jučer, danas, sutra, svejedno mi je. A do onda, cijepit ću se još sto puta ako to znači da mogu bez brige prelazit granicu i ići na koncerte jer druge opcije nema, sviđalo se to nama ili ne (meni ne).

 

Inače stavljao sam u sebe veća govna od lupoceta i vakcine, npr žuju i pan.

 

Ali drago mi je da brinete o mom zdravlju kad već ne brinem ja. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.6.2021 10:18 (foofajter).
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...

 

Inače stavljao sam u sebe veća govna od lupoceta i vakcine, npr žuju i pan.

 

 

 

A prosim lijepo ne dirati mi Pan jer on je meni bolji od Zuje, posebno Zlatni Pan. 

veni vidi didici
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
juice21 kaže...
foofajter kaže...
Mene ubija ruka nakon druge doze rajfajzena za razliku od prve. Uskoro ide četvrti lupocet, ali i on slabo pomaže. A sad me već počeo lagano i umor loviti.

Pretpostavljam da su doze jednake kaj ne? Za razliku od prvog puta kad se doslovno nisam ni okrenuo jer je žena već bila gotova s cijepljenjem, jučer sam par puta pogledao i mislio si pa jel budeš više gotova...

 Inače je dizanje temperature tijela prirodna pojava, odnosno obrambeni mehanizam, gdje se tijelo pokušava znojenjem riješiti patogenih supstanci. To što se kljokate lupocetima si ne činite dobro. Samim time što se primili to šte primili se niste baš usrećili, al svako ima svoje veselje  Sad možete na masažu u Mađarsku 

 Gospodine, više puta sam napomenuo da se nisam vakcinisao iz zdravstvenih razloga. Tako da mi je briga oko zdravlja najmanja briga. Krepal jučer, danas, sutra, svejedno mi je. A do onda, cijepit ću se još sto puta ako to znači da mogu bez brige prelazit granicu i ići na koncerte jer druge opcije nema, sviđalo se to nama ili ne (meni ne).

 

Inače stavljao sam u sebe veća govna od lupoceta i vakcine, npr žuju i pan.

 

Ali drago mi je da brinete o mom zdravlju kad već ne brinem ja. 

 Tvoja briga o tvom zdravlju na indirektan način utječe na sve ostale, nešto slično kao što nas ostale pokušavaju uvjeriti da ako se ne cjepimo da ugrožavamo cjepljene .... ako tebe nije briga za tvoje zdravlje, onda te je još manje briga za moje zdravlje. to znači, ako bude više od 60% cjepljenih, to će itekako utjecati na nas ostale, jer će polako dolaziti do diskriminacije, te će nas se na najgroznije moguće načine uvjetovati da se cjepimo, dok mi ostali ni pod koju cijenu to ne želimo... tebi ako je bitniji neki koncert od tog tvoga zdravlja onda svaka čast. Za vrijeme svinjske i ptičje, što je naravno dokazano kao prevara (koga zanima više neka istraži), javio se veli broj ljudi koji su ostali nepokretni od vrata prema dolje ... pa ti, ako ti je super ići na koncert u kolicima, be my guest ... nitko ne tvrdi da će GB sindrom biti toliko učestali kao kod ove dvije spomenute, ali vrijeme će pokazati :)

12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
juice21 kaže...
foofajter kaže...
juice21 kaže...
foofajter kaže...
Mene ubija ruka nakon druge doze rajfajzena za razliku od prve. Uskoro ide četvrti lupocet, ali i on slabo pomaže. A sad me već počeo lagano i umor loviti.

Pretpostavljam da su doze jednake kaj ne? Za razliku od prvog puta kad se doslovno nisam ni okrenuo jer je žena već bila gotova s cijepljenjem, jučer sam par puta pogledao i mislio si pa jel budeš više gotova...

 Inače je dizanje temperature tijela prirodna pojava, odnosno obrambeni mehanizam, gdje se tijelo pokušava znojenjem riješiti patogenih supstanci. To što se kljokate lupocetima si ne činite dobro. Samim time što se primili to šte primili se niste baš usrećili, al svako ima svoje veselje  Sad možete na masažu u Mađarsku 

 Gospodine, više puta sam napomenuo da se nisam vakcinisao iz zdravstvenih razloga. Tako da mi je briga oko zdravlja najmanja briga. Krepal jučer, danas, sutra, svejedno mi je. A do onda, cijepit ću se još sto puta ako to znači da mogu bez brige prelazit granicu i ići na koncerte jer druge opcije nema, sviđalo se to nama ili ne (meni ne).

 

Inače stavljao sam u sebe veća govna od lupoceta i vakcine, npr žuju i pan.

 

Ali drago mi je da brinete o mom zdravlju kad već ne brinem ja. 

 Tvoja briga o tvom zdravlju na indirektan način utječe na sve ostale, nešto slično kao što nas ostale pokušavaju uvjeriti da ako se ne cjepimo da ugrožavamo cjepljene .... ako tebe nije briga za tvoje zdravlje, onda te je još manje briga za moje zdravlje. to znači, ako bude više od 60% cjepljenih, to će itekako utjecati na nas ostale, jer će polako dolaziti do diskriminacije, te će nas se na najgroznije moguće načine uvjetovati da se cjepimo, dok mi ostali ni pod koju cijenu to ne želimo... tebi ako je bitniji neki koncert od tog tvoga zdravlja onda svaka čast. Za vrijeme svinjske i ptičje, što je naravno dokazano kao prevara (koga zanima više neka istraži), javio se veli broj ljudi koji su ostali nepokretni od vrata prema dolje ... pa ti, ako ti je super ići na koncert u kolicima, be my guest ... nitko ne tvrdi da će GB sindrom biti toliko učestali kao kod ove dvije spomenute, ali vrijeme će pokazati :)

Svaka cast!

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
juice21 kaže...

to znači, ako bude više od 60% cjepljenih, to će itekako utjecati na nas ostale, jer će polako dolaziti do diskriminacije, te će nas se na najgroznije moguće načine uvjetovati da se cjepimo, dok mi ostali ni pod koju cijenu to ne želimo...

 Znači ti aktivno radiš na tome da se drugi ne cijepe, što im može spasiti život?

Gdje je sad ona licemjerna fora 'neka svatko odluči za sebe'?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Nestala kao i ravna zemlja.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
juice21 kaže...
foofajter kaže...
Mene ubija ruka nakon druge doze rajfajzena za razliku od prve. Uskoro ide četvrti lupocet, ali i on slabo pomaže. A sad me već počeo lagano i umor loviti.

Pretpostavljam da su doze jednake kaj ne? Za razliku od prvog puta kad se doslovno nisam ni okrenuo jer je žena već bila gotova s cijepljenjem, jučer sam par puta pogledao i mislio si pa jel budeš više gotova...

 Inače je dizanje temperature tijela prirodna pojava, odnosno obrambeni mehanizam, gdje se tijelo pokušava znojenjem riješiti patogenih supstanci. To što se kljokate lupocetima si ne činite dobro. Samim time što se primili to šte primili se niste baš usrećili, al svako ima svoje veselje  Sad možete na masažu u Mađarsku 

 

Povišenje temperature JE dio obrambenog mehanizma, reakcija na oslobođene pirogene iz upalnih procesa ili bakterija (povlačenje krvi iz slojeva kože u unutrašnjost i samim time njezino zagrijavanje dok unutarnji termostat u hipotalamusu ne kaže da je dosta). Povišenje temperature pomaže u borbi protiv infekcija. Nakon toga se temperatura održava (ili hladi nakon prolaska infekcije) ili znojenjem ili vraćanjem krvi u kožu. Znači znojenje je dio regulacije topline i suprotno povišenju temperature. Služi za hlađenje, a ne za izbacivanje patogena (osim slučajno). 

 

I da, ne treba snižavati temperaturu ako nije previsoka, ali bolje ju je smanjiti nego se patiti, ne djeluje na svakog jednako. Kod cijepljenja je jasno da se ne radi o pravoj i opasnoj infekciji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
juice21 kaže...
foofajter kaže...
juice21 kaže...
foofajter kaže...
Mene ubija ruka nakon druge doze rajfajzena za razliku od prve. Uskoro ide četvrti lupocet, ali i on slabo pomaže. A sad me već počeo lagano i umor loviti.

Pretpostavljam da su doze jednake kaj ne? Za razliku od prvog puta kad se doslovno nisam ni okrenuo jer je žena već bila gotova s cijepljenjem, jučer sam par puta pogledao i mislio si pa jel budeš više gotova...

 Inače je dizanje temperature tijela prirodna pojava, odnosno obrambeni mehanizam, gdje se tijelo pokušava znojenjem riješiti patogenih supstanci. To što se kljokate lupocetima si ne činite dobro. Samim time što se primili to šte primili se niste baš usrećili, al svako ima svoje veselje  Sad možete na masažu u Mađarsku 

 Gospodine, više puta sam napomenuo da se nisam vakcinisao iz zdravstvenih razloga. Tako da mi je briga oko zdravlja najmanja briga. Krepal jučer, danas, sutra, svejedno mi je. A do onda, cijepit ću se još sto puta ako to znači da mogu bez brige prelazit granicu i ići na koncerte jer druge opcije nema, sviđalo se to nama ili ne (meni ne).

 

Inače stavljao sam u sebe veća govna od lupoceta i vakcine, npr žuju i pan.

 

Ali drago mi je da brinete o mom zdravlju kad već ne brinem ja. 

 Tvoja briga o tvom zdravlju na indirektan način utječe na sve ostale, nešto slično kao što nas ostale pokušavaju uvjeriti da ako se ne cjepimo da ugrožavamo cjepljene .... ako tebe nije briga za tvoje zdravlje, onda te je još manje briga za moje zdravlje. to znači, ako bude više od 60% cjepljenih, to će itekako utjecati na nas ostale, jer će polako dolaziti do diskriminacije, te će nas se na najgroznije moguće načine uvjetovati da se cjepimo, dok mi ostali ni pod koju cijenu to ne želimo... tebi ako je bitniji neki koncert od tog tvoga zdravlja onda svaka čast. Za vrijeme svinjske i ptičje, što je naravno dokazano kao prevara (koga zanima više neka istraži), javio se veli broj ljudi koji su ostali nepokretni od vrata prema dolje ... pa ti, ako ti je super ići na koncert u kolicima, be my guest ... nitko ne tvrdi da će GB sindrom biti toliko učestali kao kod ove dvije spomenute, ali vrijeme će pokazati :)

 Teorija ti je vrhunska. Također ni tebe nije briga za moje zdravlje ni zdravlje tvoje familije jer se ne želiš cijepiti.

5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
guslac kaže...
Posmatrač kaže...
 Cim ima titulu odmah je 100% u pravu? Sta je sa ostalim akademicima koji govore suprotno? 

 Pa dobro je to što je sve o čemu je pričao argumentirao i znanstvenim člancima. Ono što nije znao, rekao je da ne zna. Znači nije iznosio neki svoj subjektivan sud, već prilično objektivno priča o svemu.

 A ostali akademici i strucnjaci pricaju napamet i argumente vade iz dupeta?

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
juice21 kaže...

to znači, ako bude više od 60% cjepljenih, to će itekako utjecati na nas ostale, jer će polako dolaziti do diskriminacije, te će nas se na najgroznije moguće načine uvjetovati da se cjepimo, dok mi ostali ni pod koju cijenu to ne želimo...

 Znači ti aktivno radiš na tome da se drugi ne cijepe, što im može spasiti život?

Gdje je sad ona licemjerna fora 'neka svatko odluči za sebe'?

 Ne, ne radim na ničem aktivno, kao što rade mediji, što uvjeravaju ljude da si ugroze zdravlje nečim neispitanim. Ali da, koga briga za zdravlje, jel tako? Što se mene tiče, tko se želi cijepiti, ja ga osobno mogu voziti ako mu treba prijevoz. 

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
juice21 kaže...
foofajter kaže...
Mene ubija ruka nakon druge doze rajfajzena za razliku od prve. Uskoro ide četvrti lupocet, ali i on slabo pomaže. A sad me već počeo lagano i umor loviti.

Pretpostavljam da su doze jednake kaj ne? Za razliku od prvog puta kad se doslovno nisam ni okrenuo jer je žena već bila gotova s cijepljenjem, jučer sam par puta pogledao i mislio si pa jel budeš više gotova...

 Inače je dizanje temperature tijela prirodna pojava, odnosno obrambeni mehanizam, gdje se tijelo pokušava znojenjem riješiti patogenih supstanci. To što se kljokate lupocetima si ne činite dobro. Samim time što se primili to šte primili se niste baš usrećili, al svako ima svoje veselje  Sad možete na masažu u Mađarsku 

 

Povišenje temperature JE dio obrambenog mehanizma, reakcija na oslobođene pirogene iz upalnih procesa ili bakterija (povlačenje krvi iz slojeva kože u unutrašnjost i samim time njezino zagrijavanje dok unutarnji termostat u hipotalamusu ne kaže da je dosta). Povišenje temperature pomaže u borbi protiv infekcija. Nakon toga se temperatura održava (ili hladi nakon prolaska infekcije) ili znojenjem ili vraćanjem krvi u kožu. Znači znojenje je dio regulacije topline i suprotno povišenju temperature. Služi za hlađenje, a ne za izbacivanje patogena (osim slučajno). 

 

I da, ne treba snižavati temperaturu ako nije previsoka, ali bolje ju je smanjiti nego se patiti, ne djeluje na svakog jednako. Kod cijepljenja je jasno da se ne radi o pravoj i opasnoj infekciji.

 Vrijeme će pokazati...

10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...

 Gospodine, više puta sam napomenuo da se nisam vakcinisao iz zdravstvenih razloga. Tako da mi je briga oko zdravlja najmanja briga. Krepal jučer, danas, sutra, svejedno mi je. A do onda, cijepit ću se još sto puta ako to znači da mogu bez brige prelazit granicu i ići na koncerte jer druge opcije nema, sviđalo se to nama ili ne (meni ne).

 

Inače stavljao sam u sebe veća govna od lupoceta i vakcine, npr žuju i pan.

 

Ali drago mi je da brinete o mom zdravlju kad već ne brinem ja. 

 To je gore nego heroin 

Nadglednik dina
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zato ovo poništava sve negativne supstance pana, žuje i vakcine
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Dobar je Brewdog! Approved!
Nadglednik dina
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Jos malo od Kolakusica.

Moj PC  
4 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MasterOdisasteR kaže...

Govori dosta logičnih stavri ali jedna je stavr očita, on nije imao Kornu, ili ako ju je imao onda je imao neki lagani oblik.

Da se patio sedam dana sa tempreturom, ekstremno jakim kašljom mjesec dana te slabijim kašljom još mjesec dana, da je nekoliko puta išao na rendgen pluća, da je popio tri kutije antbiotika,

da je imao upalu uha i da mu se uho zatvorilo skoro ptpuno, da je imao zujanje u uhu, da je bio mjesec dana na bolvanju, vjerojatno bi pričao malo opreznije.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Antibiotici ne djeluju na virus. Da si imao bilo koju drugu virozu i tijekom nje pokupio bakteriju, ne bi ti bilo puno lakše...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...

Antibiotici ne djeluju na virus. Da si imao bilo koju drugu virozu i tijekom nje pokupio bakteriju, ne bi ti bilo puno lakše...

 Naravno da ne djeluju. Dobiješ sumamed preventivno da ti se ne razvije neki bakteriski problem, meni se razvio u uhu te sam dobio nakon sumameda jo dvije kutije drugih antbiotika i na kraju je prošlo.

Od čega sam nakon pozitvinog testa kašljao kao manijak? Kašljao do gušenja i podržaja na povračanje. Imao sma razne gripe, uključujuči i svinjsku i nikada nisam imao takvih problema. Žena je imala temperuru deset dana, taj deseti dan se nije mogla ustati do WC-a. Ona nikada ne pokupi gripu ili virozu.

10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...

Antibiotici ne djeluju na virus. Da si imao bilo koju drugu virozu i tijekom nje pokupio bakteriju, ne bi ti bilo puno lakše...

 Antibiotici se daju da spriječe bakterijske infekcije koje mogu nastati zbog oslabljenog imuniteta tijekom virusne infekcije. Davanje antibiotika je sad standardna praksa kod ljudi koji imaju malo teže simptome a ne trebaju hospitalizaciju.

Nadglednik dina
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
forumaš kaže...
MasterOdisasteR kaže...

Govori dosta logičnih stavri ali jedna je stavr očita, on nije imao Kornu, ili ako ju je imao onda je imao neki lagani oblik.

Da se patio sedam dana sa tempreturom, ekstremno jakim kašljom mjesec dana te slabijim kašljom još mjesec dana, da je nekoliko puta išao na rendgen pluća, da je popio tri kutije antbiotika,

da je imao upalu uha i da mu se uho zatvorilo skoro ptpuno, da je imao zujanje u uhu, da je bio mjesec dana na bolvanju, vjerojatno bi pričao malo opreznije.

 Imao sam i ja isto koronu, oko pet dana sam preležao, možda i kraće. Povišena temperatura, gubitak okusa, mirisa, slabost i 0 popijenih tableta/ praškova.

 

 Znači ajmo reći bezbolno i dalje normalno funkcioniram i živim.

 

S druge strane, da sam uzeo špricu, isto tako mi nekoliko dana ne bi bilo dobro, radi svih blagih nuspojava koje dolaze nakon cjepiva. (a možda bi bilo i samo s bolom u ruci).

 

Također, upitna je "zaštita", jer od čega navodno to mene štiti, od toga da ne budem 5 dana ležao, već samo 2, a postoji mogućnost da se treći dan i ne probudim?

 

Mala djeca vide šta sve ne valja s tim, dok se odrasli sramote s maskom na čubi i s guranjem u redovima, kako bi primili "spas".

 

Samo dajte, kao što rekoh, ako treba, još vas i vozim na punkt 

14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ne treba mi prijevoz, hvala cijepljen i čekam drugu dozu. Ovakve muke kokve sam ima, a bile su blaže ne želim nikome.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...

Antibiotici ne djeluju na virus. Da si imao bilo koju drugu virozu i tijekom nje pokupio bakteriju, ne bi ti bilo puno lakše...

 Ček, hoćeš reći da virus koji za nekoga možda nije jako opasan može ipak biti nezgodan ako paralelno pokupiš i bakteriju? Ne bi li bilo lijepo imati cjepivo koje će drastično smanjiti mogućnost takvog događaja? Ne bi li također bilo zgodno da se svi koji mogu cijepe tim cjepivom i tako smanje R virusa, pa time i mogućnost da se njima ili nekom drugom tako nešto dogodi?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice