Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 940.048
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Mandor kaže...

 Ako ti kažem da je tvoje mišljenje drek, to nije nasilje. To je moje mišljenje.

Izjednačavaš udaranje žene (kao da je neko drugo udaranje nekakva razlika!!!) od strane muškarca da je kao što sam ja tebi odgovorio na JAVNOM FORUMU da sereš.

E pa samo nastavljaš srati. Ja sam te prozvao da sereš gluposti, ili nekog drugog i to je tebi nasilje. Ma goni se. Najbolje da ti imaš svoj safe space i da možeš širiti svoje viđenje i ne trebaju ti se drugi suprotstaviti.

Tvoje izjednačavanje mlaćenja je drek produkt drekastog mozga.

 

Fascinantno. I nakon crtanja ti inzistiraš na krivoj interpretaciji, i misliš da ti to daje opravdanje za vrijeđanje. 

Pun si projekcija,to što mi kažeš da se gonim je samo tvoja potreba kao triggered snowflakea za vlastitim safe spaceom gdje ćeš moći pročitati samo ono sa čime se slažeš. Smanji emocije i histeriju i razmisli tu i tamo. Kao što si rekao ovo je javni forum, kolikogod agresivan i prost bio navikni se na to da će se ovdje javljati ljudi i sa različitim stavovima. Tvoji histerični ispadi ne doprinose onome što zastupaš. Javni forum ne znači da je vrijeđanje i prostačenje poželjno niti dozvoljeno pod krinkom anonimnosti.

Biti glasan i agresivan nije isto što i biti u pravu, obično se iza toga kriju kompleksi i nesigurnost. Tko zna što je kod tebe uzrok...  I dalje ti preporučujem fizičku aktivnost a ne bi bilo loše potražiti i stručnu pomoć, da ne eskalira u nešto ozbiljnije.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.5.2021 17:39 (Maat).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...
Mandor kaže...

 Što ja to namećem bez pokrića? Nabroji jednu stvar.

 Ideologiju zasnovanu na snovima pojedinih promasaja prirode.

 Ja ne namećem nikakve ideologije. Budi jasan.

Ja prozivam ljude koji iznose neistine i pogrešne zaključke. Je li to ideologija?

Kakva jebena ideologija? Ne seri nego se objasni.

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Maat kaže...
Mandor kaže...

 Ako ti kažem da je tvoje mišljenje drek, to nije nasilje. To je moje mišljenje.

Izjednačavaš udaranje žene (kao da je neko drugo udaranje nekakva razlika!!!) od strane muškarca da je kao što sam ja tebi odgovorio na JAVNOM FORUMU da sereš.

E pa samo nastavljaš srati. Ja sam te prozvao da sereš gluposti, ili nekog drugog i to je tebi nasilje. Ma goni se. Najbolje da ti imaš svoj safe space i da možeš širiti svoje viđenje i ne trebaju ti se drugi suprotstaviti.

Tvoje izjednačavanje mlaćenja je drek produkt drekastog mozga.

 

Fascinantno. I nakon crtanja ti inzistiraš na krivoj interpretaciji, i misliš da ti to daje opravdanje za vrijeđanje. 

Pun si projekcija,to što mi kažeš da se gonim je samo tvoja potreba kao triggered snowflakea za vlastitim safe spaceom gdje ćeš moći pročitati samo ono sa čime se slažeš. Smanji emocije i histeriju i razmisli tu i tamo. Kao što si rekao ovo je javni forum, kolikogod agresivan i prost bio navikni se na to da će se ovdje javljati ljudi i sa različitim stavovima. Tvoji histerični ispadi ne doprinose onome što zastupaš. Javni forum ne znači da je vrijeđanje i prostačenje poželjno niti dozvoljeno pod krinkom anonimnosti.

Biti glasan i agresivan nije isto što i biti u pravu, obično se iza toga kriju kompleksi i nesigurnost. Tko zna što je kod tebe uzrok...  I dalje ti preporučujem fizičku aktivnost a ne bi bilo loše potražiti i stručnu pomoć, da ne eskalira u nešto ozbiljnije.

 

 

 Ti si taj koji inzistiraš na krivoj interpretaciji, majmune.

Ako netko priča budalaštine, ne bi trebao biti iznenađen kad ga nazovu budalom. TI SE ISTO NAVIKNI NA TO.

Biti glasan ne znači biti u pravu. Pa ti si oličenje toga. Ako ti izbaciš više tekstatone znači da si išta vrijedno rekao. ne znači da si u pravu.

Ja ne tražim opravdanje za vrijeđanje. 

Nemaš argumenata pa si se fokusirao na "nasilje". 

 

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Maat kaže...
Mandor kaže...

 Ja se nimalo ne slažem o lažnom osjećaju sigurnosti. MIslim da je to skroz bezveze. 

Ljudi koji žele nositi maske, nose ih jer se boje virusa. Bojat će ga se i s maskom, zato ju i nose.

Ljudi koji se ne boje virusa, ne žele nositi maske, ali nose ih jer moraju. Ne stvara im lažni osjećaj sigurnosti jer se ne boje ni bez maske.

Ljudi ne prelaze iz jednog tabora u drugi, to vidimo na ovoj temi. Dakle?

 

Misliš da je moguće biti u samo jednom od ova 2 'tabora'? Smiješno. Evo samo jedan primjer - nisi naveo očitu skupinu - ljudi koji se ne boje virusa ali isto smatraju da je razumno i dobro biti oprezan i nositi maske u određenim situacijama. Ne mora sve biti motivirano strahom ili nedostatkom istog. Znam, teško za povjerovati uz medijsku promociju panike ali tako je. Pokušaj se sjetiti vremena prije pandemije, nije prestalo vrijediti sve. Porazgovaraj malo s ljudima oko sebe i vidjet ćeš da je moguće više ideja i razloga od 2.

 

Neopravdano je pretpostaviti da su mišljenja zacementirana svima i da nitko ne mijenja mišljenje i tabor.

Ljudi svakodnevno mijenjaju mišljenje o svemu pa tako i o maskama. Tako su i CDC i WHO, i Fauci i mogi drugi prvo govorili jedno o maskama a mjesec dana kasnije nešto posve drugo. 

Npr. naučiš nešto novo, dobiješ bolje informacije i promijeniš mišljenje. Napredak je nemoguć bez toga. 

 

 Kad sam rekao da ljudi ne prelaze iz jednog tabora u drugi, nisam mislio nitko nikada. Da sam mislio nitko onda bih anpisao riječ NITKO ili riječ NIKADA. Ne moram valjda disklejmer za svaku rečenicu pisati.

Ljudi GENERALNO ne prelaze u drugi tabor.

Kad kažem da maske ŽELE nositi ljudi koji se boje virusa, ne mislim da drhću u kutu jedne sobe već godinu dana nego da su kao ja. Misle da je virus potencijalno opasan. Štoviše svjesni smo da je maska samo jedan mali dio smanjenja prijenosa virusa i nećemo se osjećati sigurnije u toj mjeri da bi uopće promijenilo ponašanje ili ostatak ponašanja kojim se sprečava širenje zaraznih bolesti o čemu smo svi učili u osnovnoj školi.

Kad kažem ljudi koji se ne boje virusa, ne mislim da su neustrašivi nego ono što sam rekao, da ne moraju, ne bi nosili. Ne misle da je virus opasan ili da maska može išta. Moje mišljenje je da su ti ljudi jako u krivu, a to nije samo moje nego većine i opće i stručne populacije. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Old Iggy kaže...
Ne može se nijedna EU država svojim pristupom približiti Azijatima, posebno ne Kini.Tamo pojedinac ne postoji. Samo kolektiv, ako treba staviti milijune ljudi n tjedana doma, bit će doma.Prosvjede možeš imati doma u WC-u i to tiho da te ne čuju. A maska se nosi kao osnovno obilježje pristojnosti ako pomisliš da si prehlađen, a kamoli u ovakvim situacijama.

 bez obzira na to, onaj lik je rekao da je kina objavila kako ima 305 zaarženih u jednom danu..

čista glupost...

znam da imaju stroge mere ali kako će zadravstvo doći do svih onig seoskih konglomerata, do sirotinje, njih je milijardu i pol..

 

heeeeej 350 ljudi ?????

 

pa tko je taj genije koji je to objavio...

6 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

https://ec.europa.eu/health/sites/default/files/vaccination/docs/2019-2022_roadmap_en.pdf

 

Sluzbeni dokument EU iz 2018 u kojem na prvoj razmatraju vaccine putovnice i uvodjenje istih 2022.(prva strana). Nema sto stigli su po planu. Zatim strana 9 za ozujak 2019 potpisivanje za zajednicku nabavu cjepiva protiv pandemijske gripe.

Ka tome dodamo zajednicku protupandemijsku vjezbu netom prije covida + i sve sto se desava od pocetka pandemije sigurno je to sve slucajno.

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...

https://ec.europa.eu/health/sites/default/files/vaccination/docs/2019-2022_roadmap_en.pdf

 

Sluzbeni dokument EU iz 2018 u kojem na prvoj razmatraju vaccine putovnice i uvodjenje istih 2022.(prva strana). Nema sto stigli su po planu. Zatim strana 9 za ozujak 2019 potpisivanje za zajednicku nabavu cjepiva protiv pandemijske gripe.

Ka tome dodamo zajednicku protupandemijsku vjezbu netom prije covida + i sve sto se desava od pocetka pandemije sigurno je to sve slucajno.

 A ciljevi su im isti kao i s chemtrailsima ili sad imaju neke druge?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...

https://ec.europa.eu/health/sites/default/files/vaccination/docs/2019-2022_roadmap_en.pdf

 

Sluzbeni dokument EU iz 2018 u kojem na prvoj razmatraju vaccine putovnice i uvodjenje istih 2022.(prva strana). Nema sto stigli su po planu. Zatim strana 9 za ozujak 2019 potpisivanje za zajednicku nabavu cjepiva protiv pandemijske gripe.

Ka tome dodamo zajednicku protupandemijsku vjezbu netom prije covida + i sve sto se desava od pocetka pandemije sigurno je to sve slucajno.

Ok, pa što? Izvukao si da EU pokušava biti efikasna da ne bi 28 zemalja moralo pojedinačno nabavljati cjepiva?

Ili da pokušava biti efikasna pa da ljudi imaju potvrde o cijepljenju?

Evo baš prije dva mjeseca mi prijateljica imala problem jer je zaposlena kod doktora u Njemačkoj. I  pitaju ju koja cjepiva je primila i kada jer najmanje mora primiti protiv tetanusa, možda hepatitisa itd da se ne bi nabola na neku iglu slučajno. Zaštota na radu i te stvari. I sad ona mora u Hrvatskoj tražiti svoje knjižice, kartone, doktore da iskopaju što i kada je dobila. Čak i da se sjeća ne vrijedi, jer mora imati potvrdu. Zamisli da im je to dostupno iz Njemačke, da izvadi takvu potvrdu sa svog telefona sa par klikova. Ne radi se o covidu tu samo. To utječe na zajedničko tržište rada što je jedan od temelja EU.

 

 

Ne mijenjaj stalno priče nego odgovori što te se prije pitalo, seronjo!

-----------

I zašto ne mogu dvije stvari biti istinite istovremeno?

- pad oboljelih preko ljeta može biti i zbog toplog vremena i zbog cijepljenja.

- porast u listopadu može biti i zbog hladnog vremena (boravak u zatvorenom) i zbog manjka cijepljenja.

- ljudi mogu umrijeti i zbog sepse i zbog upale pluća istovremeno, a jedna od te dvije stvari ih ne bi ubila.

-----------

TKO PRIPREMA HIPERINFLACIJU?? Ti očito imaš neka znanja. Prosvijetli nas.

-----------

1. Kakav problem imaš sa uzimanjem uzorka iz šupka? Što te tu muči?

2. Ne znam zašto si postao taj video. Možeš li artikulirati gdje je snimljen i što zaključuješ iz njega?

-----------

Kako znaš da bez maski ne bi bila još 10 puta gora situacija?

3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
WHO je takva lakrdija da čak više vjerujem hdz-u nego njima.

Dakle ima 3,5 milijuna umrlih od korone, a who procjenjuje da ih je duplo više.

Kak ih može biti duplo više ako ni ovih 3,5 milijuna nije točan broj jer se ne rade obdukcije već svaki kurac koji danas umre je umro od korone 🤦🏼‍♂️
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
WHO je takva lakrdija da čak više vjerujem hdz-u nego njima.

Dakle ima 3,5 milijuna umrlih od korone, a who procjenjuje da ih je duplo više.

Kak ih može biti duplo više ako ni ovih 3,5 milijuna nije točan broj jer se ne rade obdukcije već svaki kurac koji danas umre je umro od korone 🤦🏼‍♂️

 

Zato što neke države (a mnogoljudnije) nemaju kvalitetne statistike ko europljani i ameri.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Mandor kaže...
Han kaže...
Mandor kaže...

 Što ja to namećem bez pokrića? Nabroji jednu stvar.

 Ideologiju zasnovanu na snovima pojedinih promasaja prirode.

 Ja ne namećem nikakve ideologije. Budi jasan.

Ja prozivam ljude koji iznose neistine i pogrešne zaključke. Je li to ideologija?

Kakva jebena ideologija? Ne seri nego se objasni.

 Ideologija zasnovana na snovima pojedinih promasaja prirode. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...

Kak ih može biti duplo više ako ni ovih 3,5 milijuna nije točan broj jer se ne rade obdukcije već svaki kurac koji danas umre je umro od korone 🤦🏼‍♂️

 Mislim da se na zapadu broje samo umrli u bolnicama. U Indiji je kaos i samo ih spaljuju. Za Kinu se brojevi ne mogu vjerovati...

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Mandor kaže...
Hoggy kaže...

https://ec.europa.eu/health/sites/default/files/vaccination/docs/2019-2022_roadmap_en.pdf

 

Sluzbeni dokument EU iz 2018 u kojem na prvoj razmatraju vaccine putovnice i uvodjenje istih 2022.(prva strana). Nema sto stigli su po planu. Zatim strana 9 za ozujak 2019 potpisivanje za zajednicku nabavu cjepiva protiv pandemijske gripe.

Ka tome dodamo zajednicku protupandemijsku vjezbu netom prije covida + i sve sto se desava od pocetka pandemije sigurno je to sve slucajno.

Ok, pa što? Izvukao si da EU pokušava biti efikasna da ne bi 28 zemalja moralo pojedinačno nabavljati cjepiva?

Ili da pokušava biti efikasna pa da ljudi imaju potvrde o cijepljenju?

Evo baš prije dva mjeseca mi prijateljica imala problem jer je zaposlena kod doktora u Njemačkoj. I  pitaju ju koja cjepiva je primila i kada jer najmanje mora primiti protiv tetanusa, možda hepatitisa itd da se ne bi nabola na neku iglu slučajno. Zaštota na radu i te stvari. I sad ona mora u Hrvatskoj tražiti svoje knjižice, kartone, doktore da iskopaju što i kada je dobila. Čak i da se sjeća ne vrijedi, jer mora imati potvrdu. Zamisli da im je to dostupno iz Njemačke, da izvadi takvu potvrdu sa svog telefona sa par klikova. Ne radi se o covidu tu samo. To utječe na zajedničko tržište rada što je jedan od temelja EU.

 

 

Ne mijenjaj stalno priče nego odgovori što te se prije pitalo, seronjo!

-----------

I zašto ne mogu dvije stvari biti istinite istovremeno?

- pad oboljelih preko ljeta može biti i zbog toplog vremena i zbog cijepljenja.

- porast u listopadu može biti i zbog hladnog vremena (boravak u zatvorenom) i zbog manjka cijepljenja.

- ljudi mogu umrijeti i zbog sepse i zbog upale pluća istovremeno, a jedna od te dvije stvari ih ne bi ubila.

-----------

TKO PRIPREMA HIPERINFLACIJU?? Ti očito imaš neka znanja. Prosvijetli nas.

-----------

1. Kakav problem imaš sa uzimanjem uzorka iz šupka? Što te tu muči?

2. Ne znam zašto si postao taj video. Možeš li artikulirati gdje je snimljen i što zaključuješ iz njega?

-----------

Kako znaš da bez maski ne bi bila još 10 puta gora situacija?

 Da li ti stvarno mislis da ti ne odgovaram na pitanja jer su tako dubokoumna

da svaki suvisao odgovor potvrdjuje tvoje stavove ili zato sto si primitivac koji misli da su uvrede argumenti ocigledno potkapacitiran da su ti drugi cijenjeni diskutanti morali objasnjavati sto zapravo pise? I dalje trazis odgovore koje si dobio ali ne razumijes ni pojmove  kao pojam deficit drzave koji se namjerno rjesava centralnom bankom .Pa k tome da ti jos i kreditni rejting raste?

Ili inzistiras na objasnjenju za uzimanje uzoraka iz supka za respiratirnu bolest koja se siri aerosoli i kapljicno, disanjem i kasljanjem? Stvarno?

E to još medicina nije vidjela kao ni znanstveni rad na kojim se temelji prednost supka. "Neki" kinez je to predlozio.Pa svaki lijecnik se zgrozio kad je to cuo bar moj i svi oko njega,kao i dvoje iz moje obitelji od kojih jedan je i doktor znanosti.

Dobro da nije tako predlozio da ubijamo ljude preko ruleta da smanjimo sirenje bolesti. Ti bi i to podrzao kao normalno. Mozda su tebi tako uzimali uzorak za gripu,ali uvjeram te da ti doktor nije uzimao bris.

Covjece svoje razumjevanje stvarnosti mozes opravdati samo ako si dijete. Evo i sad pises o prijateljici i potrebi Eu bude efikasna sa vakcina putovnicama. Pa da su im to bili interesi uveli bi digitalni EU zdravstveni karton gdje izmedju ostalog pisu i cjepiva. Taj bi ti glavu spasio ako zavrsis u stranoj bolnici jer tvoja povjest bolesti cini razliku izmedju zivota i smrti. Ali naravno ds ti to ne razumijes kad tako argumentiras.

I nazalost to je maksimalni nivo tvojih  argumenata i razuma. Sramotis i sebe i one koji ti djele lajkove.

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...
Mandor kaže...
Hoggy kaže...

https://ec.europa.eu/health/sites/default/files/vaccination/docs/2019-2022_roadmap_en.pdf

 

Sluzbeni dokument EU iz 2018 u kojem na prvoj razmatraju vaccine putovnice i uvodjenje istih 2022.(prva strana). Nema sto stigli su po planu. Zatim strana 9 za ozujak 2019 potpisivanje za zajednicku nabavu cjepiva protiv pandemijske gripe.

Ka tome dodamo zajednicku protupandemijsku vjezbu netom prije covida + i sve sto se desava od pocetka pandemije sigurno je to sve slucajno.

Ok, pa što? Izvukao si da EU pokušava biti efikasna da ne bi 28 zemalja moralo pojedinačno nabavljati cjepiva?

Ili da pokušava biti efikasna pa da ljudi imaju potvrde o cijepljenju?

Evo baš prije dva mjeseca mi prijateljica imala problem jer je zaposlena kod doktora u Njemačkoj. I  pitaju ju koja cjepiva je primila i kada jer najmanje mora primiti protiv tetanusa, možda hepatitisa itd da se ne bi nabola na neku iglu slučajno. Zaštota na radu i te stvari. I sad ona mora u Hrvatskoj tražiti svoje knjižice, kartone, doktore da iskopaju što i kada je dobila. Čak i da se sjeća ne vrijedi, jer mora imati potvrdu. Zamisli da im je to dostupno iz Njemačke, da izvadi takvu potvrdu sa svog telefona sa par klikova. Ne radi se o covidu tu samo. To utječe na zajedničko tržište rada što je jedan od temelja EU.

 

 

Ne mijenjaj stalno priče nego odgovori što te se prije pitalo, seronjo!

-----------

I zašto ne mogu dvije stvari biti istinite istovremeno?

- pad oboljelih preko ljeta može biti i zbog toplog vremena i zbog cijepljenja.

- porast u listopadu može biti i zbog hladnog vremena (boravak u zatvorenom) i zbog manjka cijepljenja.

- ljudi mogu umrijeti i zbog sepse i zbog upale pluća istovremeno, a jedna od te dvije stvari ih ne bi ubila.

-----------

TKO PRIPREMA HIPERINFLACIJU?? Ti očito imaš neka znanja. Prosvijetli nas.

-----------

1. Kakav problem imaš sa uzimanjem uzorka iz šupka? Što te tu muči?

2. Ne znam zašto si postao taj video. Možeš li artikulirati gdje je snimljen i što zaključuješ iz njega?

-----------

Kako znaš da bez maski ne bi bila još 10 puta gora situacija?

 Da li ti stvarno mislis da ti ne odgovaram na pitanja jer su tako dubokoumna

da svaki suvisao odgovor potvrdjuje tvoje stavove ili zato sto si primitivac koji misli da su uvrede argumenti ocigledno potkapacitiran da su ti drugi cijenjeni diskutanti morali objasnjavati sto zapravo pise? I dalje trazis odgovore koje si dobio ali ne razumijes ni pojmove  kao pojam deficit drzave koji se namjerno rjesava centralnom bankom .Pa k tome da ti jos i kreditni rejting raste?

Ili inzistiras na objasnjenju za uzimanje uzoraka iz supka za respiratirnu bolest koja se siri aerosoli i kapljicno, disanjem i kasljanjem? Stvarno?

E to još medicina nije vidjela kao ni znanstveni rad na kojim se temelji prednost supka. "Neki" kinez je to predlozio.Pa svaki lijecnik se zgrozio kad je to cuo bar moj i svi oko njega,kao i dvoje iz moje obitelji od kojih jedan je i doktor znanosti.

Dobro da nije tako predlozio da ubijamo ljude preko ruleta da smanjimo sirenje bolesti. Ti bi i to podrzao kao normalno. Mozda su tebi tako uzimali uzorak za gripu,ali uvjeram te da ti doktor nije uzimao bris.

Covjece svoje razumjevanje stvarnosti mozes opravdati samo ako si dijete. Evo i sad pises o prijateljici i potrebi Eu bude efikasna sa vakcina putovnicama. Pa da su im to bili interesi uveli bi digitalni EU zdravstveni karton gdje izmedju ostalog pisu i cjepiva. Taj bi ti glavu spasio ako zavrsis u stranoj bolnici jer tvoja povjest bolesti cini razliku izmedju zivota i smrti. Ali naravno ds ti to ne razumijes kad tako argumentiras.

I nazalost to je maksimalni nivo tvojih  argumenata i razuma. Sramotis i sebe i one koji ti djele lajkove.

 Nisu pitanja dubokoumna, a nisu ni odgovori. Samo ne možeš odgovoriti jer bi time proturječio sebi ili izrekao budalaštine.

 

Ti si tako dubokouman da miješaš uvrede i argumente. Ja ne dajem argumente, ne nudim ih, jer ja nemam ni tvrdnje. Ja tražim od tebe argumente za gluposti koje si izrekao.

 

Pa objasni zašto uzimaju uzorke iz šupka i zašto je to onda doktor znanosti bio zgrožen time. HOĆU - ZNATI - ZAŠTO. Koji je cilj bio s tim uzorcima i zašto je to glupost? I to je doktor ZNANOSTI zgrožen, što ipak nije doktor medicine ili mikrobiologije.

 

"Dobro da nije tako predlozio da ubijamo ljude preko ruleta da smanjimo sirenje bolesti. Ti bi i to podrzao kao normalno" -Stavljaš svoje budalaštine meni u usta jer ne možeš naći moje budalaštine. Daj svoje argumente, govnaru, a nemoj izmišljati što nitko nije rekao!

 

Ja nisam rekao što su EU interesi jer to ni ne znam. Dao sam konkretan primjer benefita. Da li bi trebao postojati elektronički zdravstveni karton? Mislim da bi. Slažem se s tobom. Samo to nije nikakav dokaz da cijepni karton nije koristan. To je kao da kažeš zašto policija hvata lopove kad ima neriješenih ubojstava. Ne rješeavaju se najteži problemi prvi. Rješavaju se oni koje je najlakše riješiti ili koji imaju najbolji cost/benefit omjer.

 

A što si ti pokazao od argumenata i razuma?

Napadaš moju dob, moj primitivizam, moje razumijevanja deficita i centralnih banaka, baljezgaš o kreditnom rejtingu.

Pitanja koja sam ti postavio su tu zbog TVOJIH izjava. Ali ne želiš pitanja, ti želiš mijenjati temu. Jer si govnar.

 

 

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...
Mandor kaže...
Han kaže...
Mandor kaže...

 Što ja to namećem bez pokrića? Nabroji jednu stvar.

 Ideologiju zasnovanu na snovima pojedinih promasaja prirode.

 Ja ne namećem nikakve ideologije. Budi jasan.

Ja prozivam ljude koji iznose neistine i pogrešne zaključke. Je li to ideologija?

Kakva jebena ideologija? Ne seri nego se objasni.

 Ideologija zasnovana na snovima pojedinih promasaja prirode. 

 Ajde ne filozofiraj. Ako nemaš nešto konkretno za reći, onda odjebi, riječ-salatičaru.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2021 18:19 (Mandor).
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Mandor kaže...
Hoggy kaže...
Mandor kaže...
Hoggy kaže...

https://ec.europa.eu/health/sites/default/files/vaccination/docs/2019-2022_roadmap_en.pdf

 

Sluzbeni dokument EU iz 2018 u kojem na prvoj razmatraju vaccine putovnice i uvodjenje istih 2022.(prva strana). Nema sto stigli su po planu. Zatim strana 9 za ozujak 2019 potpisivanje za zajednicku nabavu cjepiva protiv pandemijske gripe.

Ka tome dodamo zajednicku protupandemijsku vjezbu netom prije covida + i sve sto se desava od pocetka pandemije sigurno je to sve slucajno.

Ok, pa što? Izvukao si da EU pokušava biti efikasna da ne bi 28 zemalja moralo pojedinačno nabavljati cjepiva?

Ili da pokušava biti efikasna pa da ljudi imaju potvrde o cijepljenju?

Evo baš prije dva mjeseca mi prijateljica imala problem jer je zaposlena kod doktora u Njemačkoj. I  pitaju ju koja cjepiva je primila i kada jer najmanje mora primiti protiv tetanusa, možda hepatitisa itd da se ne bi nabola na neku iglu slučajno. Zaštota na radu i te stvari. I sad ona mora u Hrvatskoj tražiti svoje knjižice, kartone, doktore da iskopaju što i kada je dobila. Čak i da se sjeća ne vrijedi, jer mora imati potvrdu. Zamisli da im je to dostupno iz Njemačke, da izvadi takvu potvrdu sa svog telefona sa par klikova. Ne radi se o covidu tu samo. To utječe na zajedničko tržište rada što je jedan od temelja EU.

 

 

Ne mijenjaj stalno priče nego odgovori što te se prije pitalo, seronjo!

-----------

I zašto ne mogu dvije stvari biti istinite istovremeno?

- pad oboljelih preko ljeta može biti i zbog toplog vremena i zbog cijepljenja.

- porast u listopadu može biti i zbog hladnog vremena (boravak u zatvorenom) i zbog manjka cijepljenja.

- ljudi mogu umrijeti i zbog sepse i zbog upale pluća istovremeno, a jedna od te dvije stvari ih ne bi ubila.

-----------

TKO PRIPREMA HIPERINFLACIJU?? Ti očito imaš neka znanja. Prosvijetli nas.

-----------

1. Kakav problem imaš sa uzimanjem uzorka iz šupka? Što te tu muči?

2. Ne znam zašto si postao taj video. Možeš li artikulirati gdje je snimljen i što zaključuješ iz njega?

-----------

Kako znaš da bez maski ne bi bila još 10 puta gora situacija?

 Da li ti stvarno mislis da ti ne odgovaram na pitanja jer su tako dubokoumna

da svaki suvisao odgovor potvrdjuje tvoje stavove ili zato sto si primitivac koji misli da su uvrede argumenti ocigledno potkapacitiran da su ti drugi cijenjeni diskutanti morali objasnjavati sto zapravo pise? I dalje trazis odgovore koje si dobio ali ne razumijes ni pojmove  kao pojam deficit drzave koji se namjerno rjesava centralnom bankom .Pa k tome da ti jos i kreditni rejting raste?

Ili inzistiras na objasnjenju za uzimanje uzoraka iz supka za respiratirnu bolest koja se siri aerosoli i kapljicno, disanjem i kasljanjem? Stvarno?

E to još medicina nije vidjela kao ni znanstveni rad na kojim se temelji prednost supka. "Neki" kinez je to predlozio.Pa svaki lijecnik se zgrozio kad je to cuo bar moj i svi oko njega,kao i dvoje iz moje obitelji od kojih jedan je i doktor znanosti.

Dobro da nije tako predlozio da ubijamo ljude preko ruleta da smanjimo sirenje bolesti. Ti bi i to podrzao kao normalno. Mozda su tebi tako uzimali uzorak za gripu,ali uvjeram te da ti doktor nije uzimao bris.

Covjece svoje razumjevanje stvarnosti mozes opravdati samo ako si dijete. Evo i sad pises o prijateljici i potrebi Eu bude efikasna sa vakcina putovnicama. Pa da su im to bili interesi uveli bi digitalni EU zdravstveni karton gdje izmedju ostalog pisu i cjepiva. Taj bi ti glavu spasio ako zavrsis u stranoj bolnici jer tvoja povjest bolesti cini razliku izmedju zivota i smrti. Ali naravno ds ti to ne razumijes kad tako argumentiras.

I nazalost to je maksimalni nivo tvojih  argumenata i razuma. Sramotis i sebe i one koji ti djele lajkove.

 Nisu pitanja dubokoumna, a nisu ni odgovori. Samo ne možeš odgovoriti jer bi time proturječio sebi ili izrekao budalaštine.

 

Ti si tako dubokouman da miješaš uvrede i argumente. Ja ne dajem argumente, ne nudim ih, jer ja nemam ni tvrdnje. Ja tražim od tebe argumente za gluposti koje si izrekao.

 

Pa objasni zašto uzimaju uzorke iz šupka i zašto je to onda doktor znanosti bio zgrožen time. HOĆU - ZNATI - ZAŠTO. Koji je cilj bio s tim uzorcima i zašto je to glupost? I to je doktor ZNANOSTI zgrožen, što ipak nije doktor medicine ili mikrobiologije.

 

"Dobro da nije tako predlozio da ubijamo ljude preko ruleta da smanjimo sirenje bolesti. Ti bi i to podrzao kao normalno" -Stavljaš svoje budalaštine meni u usta jer ne možeš naći moje budalaštine. Daj svoje argumente, govnaru, a nemoj izmišljati što nitko nije rekao!

 

Ja nisam rekao što su EU interesi jer to ni ne znam. Dao sam konkretan primjer benefita. Da li bi trebao postojati elektronički zdravstveni karton? Mislim da bi. Slažem se s tobom. Samo to nije nikakav dokaz da cijepni karton nije koristan. To je kao da kažeš zašto policija hvata lopove kad ima neriješenih ubojstava. Ne rješeavaju se najteži problemi prvi. Rješavaju se oni koje je najlakše riješiti ili koji imaju najbolji cost/benefit omjer.

 

A što si ti pokazao od argumenata i razuma?

Napadaš moju dob, moj primitivizam, moje razumijevanja deficita i centralnih banaka, baljezgaš o kreditnom rejtingu.

Pitanja koja sam ti postavio su tu zbog TVOJIH izjava. Ali ne želiš pitanja, ti želiš mijenjati temu. Jer si govnar.

 

 

 Covjece, pa jel ti imas osnovnu skolu. S kim ja polemiziram.Kazem ti da imam dvoje lijecnika u obitelji od kojih je jedan i doktor znanosti i ti ne razumijes? Jel ti uopce znas da je lijecnik doktor medicine,al ne mora biti doktor znanosti.Kad lijecnik zavrsi poslijediplomski sveucilisni studij od najmanje tri godine postaje i doktor znanosti. Nadam se da si dijete, a s djecom ne polemiziram  Time ti vise necu odgovarati jer stvarno nema smisla. 

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
I ja u obitelji imam profesoricu klavira, ali mi to ništa ne pomaže u izvođenju Chopina. Kako to?
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Mandor kaže...
Han kaže...
Mandor kaže...
Han kaže...
Mandor kaže...

 Što ja to namećem bez pokrića? Nabroji jednu stvar.

 Ideologiju zasnovanu na snovima pojedinih promasaja prirode.

 Ja ne namećem nikakve ideologije. Budi jasan.

Ja prozivam ljude koji iznose neistine i pogrešne zaključke. Je li to ideologija?

Kakva jebena ideologija? Ne seri nego se objasni.

 Ideologija zasnovana na snovima pojedinih promasaja prirode. 

 Ajde ne filozofiraj. Ako nemaš nešto konkretno za reći, onda odjebi, riječ-salatičaru.

Evo ti nesto konkretno:  ti si uspjesan produkt i najbolje opisujes rijeci: triggered, social justice warrior,leftard,vaxxer, no logic, blm aktivist, greta klon itd. Lijepo se pripremi i naculi usi i oci. Uskoro ces svjedociti padanju zavjese od koje ne vidis slijedece: zivot, sloboda razmisljanja, prosudivanje, ravnoteza, vrijednost, samokritika, preispitivanje, trazenje istine. Svijet je bolestan radi takvih kao ti. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2021 8:14 (Han).
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Punti kaže...
I ja u obitelji imam profesoricu klavira, ali mi to ništa ne pomaže u izvođenju Chopina. Kako to?

 Mozda prvo trebas nauciti Poljski

13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
foofajter kaže...

Kak ih može biti duplo više ako ni ovih 3,5 milijuna nije točan broj jer se ne rade obdukcije već svaki kurac koji danas umre je umro od korone 🤦🏼‍♂️

 Mislim da se na zapadu broje samo umrli u bolnicama. U Indiji je kaos i samo ih spaljuju. Za Kinu se brojevi ne mogu vjerovati...

 Zašto ne? Kao zapad Europa, SAD i to su sve poštenjačine, a u Kini lažiraju jel.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2021 7:38 (Hazar).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

Ali ti bi se nasrali i sa maskom i bez. Imaju ju jedino zato što moraju. Nemaju kulture, ni inače ju nisu imali, a ne da zbog maske imaju lažni osjećaj sigurnosti.

Neki od njih vjerojatno bi, ali svi ne vjerujem. Neki se jednostavno zaborave uljuljani u lažnu sigurnost.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...

 Korelacija ili kauzalizacija? Baš su ono rekli da to rade jer imaju masku?

Nikad nisi nikog čuo u takvoj situaciji "pa imam masku"? Ja jesam. Možda nemam reprezentativan uzorak za utvrditi koliko je takvih, ali sa značajnom sigurnošću mogu reći da ih ima.

 

Visak kaže...

 Je, tipfeler. Nije cjepidlačenje ispraviti grešku koja se ponavlja u tekstu. Ja sam zahvalan kad me netko ispravi ako griješim.

Ja u pravilu, ako napravim tipfeler onda ga i ponavljam - toliko sam konzistentan. Točnije, ako mi je pred očima pogrešno napisana riječ, obično podsvjesno pretipkam što vidim, tako da mi nije strano raditi search and replace zbog tipfelera.

 

S druge strane, kad ideš nekoga ispravljati, onda dva put provjeriš što si napisao...

 

Visak kaže...

Ako ćemo tjeratri mak na konac, ponekad moraš prekršiti i zakon da bi spasio nekoga. Svako pravilo ima iznimke (sad pitaj 'baš svako?'). U nekim situacijama je nepotrebna, vjerojatno se može naći i rijetki slučaj kad je štetna, ali u pravilu je s maskom bolje nego bez nje.

I onda kad to primijetimo nastojimo postaviti pravni okvir, a osobe koje se zalažu za postavljanje pravnog okvira ne optužujemo da potiču kršenje zakona.

 

Mandor kaže...

-----------

I zašto ne mogu dvije stvari biti istinite istovremeno?

- pad oboljelih preko ljeta može biti i zbog toplog vremena i zbog cijepljenja.

- porast u listopadu može biti i zbog hladnog vremena (boravak u zatvorenom) i zbog manjka cijepljenja.

-----------

Pad oboljelih preko ljeta može biti i zbog toplog vremena i zbog cijepljenja, međutim, prošlo ljeto smo imali pad bez cjepiva, a ovo ljeto imamo broj cijepljenih s obe doze usporediv s brojem potvrđenih slučajeva, te broj cijepljenih s jednom dozom usporediv s brojem ljudi koji su preboljeli prije pola godine (HZJZ serološko ispitivanje). Kako sad taj broj cijepljenih utječe na brojke, a ovu zimu otprilike jednak broj preboljelih nije utjecao? Zato što se taj broj cijepljenih (- preklapanje) superponirao na broj preboljelih, plus u kombinaciji s toplijim vremenom.

 

Porast ne može biti zbog manjka cijepljenja. Cijepljenje može spriječiti porast zbog drugih razloga, ali sam nedostatak cijepljenja ne može biti uzrok rasta jer cijepljenja nije bilo ni prije.

 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2021 8:46 (MrBlc).
12 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ovu temu treba zatvorit. Kakvih idiota ima na ovom svijetu, s kime ja dijelim planet...

 

Vama teoretičarima zajera treba generalno zabranit pristup internetu, svima bi nam bilo lakše.

Moj PC  
1 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...

 Zašto ne? Kao zapad Europa, SAD i to su sve poštenjačine, a u Kini lažiraju jel.

 

 Zapad ima transparentnost postavljenu kao cilj, a postoje i mehanizmi koji tome služe, to je službena politika. Ništa nije savršeno, pa ni to naravno, ali Kina i Rusija uopće ne teže transparentnosti, pa logično da im se manje može vjerovati. Za Kinu se zna da su u početku epidemije tajili informacije.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
TibzzX kaže...

Ovu temu treba zatvorit. Kakvih idiota ima na ovom svijetu, s kime ja dijelim planet...

 

Vama teoretičarima zajera treba generalno zabranit pristup internetu, svima bi nam bilo lakše.

 

Otkad je pozitivno nekome zabraniti da govori? Time se vole služiti totalitaristi i dikatori.

Kad nekome zabranjuješ da govori ne dokazuješ da nije istina ono što govori već samo da se bojiš što ima za reći.

Ako je netko kreten treba ga pustiti da to i pokaže, zašto ne. Svi mogu imati samo koristi od toga. Meni je drago da si ti izašao iz ormara sa svojim naprednim stavovima.

 

Kakve se vrijednosti ovdje propagiraju, ukidanje teme i zabrana interneta?

I onda se čudite kad vam se kaže da ste kultisti i inkvizicija...

Evo iznad čovjek priča o transparentnosti zapada vs. Kina i Rusija. 

Zamislimo da si ti na vlasti što bi ostalo od tih zapadnih vrijednosti pod tvojom upravom. Zabraniti pristup internetu...

Nije zadatak okoline ni svijeta da tebi bude lakše.

Evo ideje, umjesto da tražiš zabrane pristupa internetu možda da ne čitaš ono što ti smeta?

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2021 9:55 (Maat).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Maat kaže...

Evo iznad čovjek priča o transparentnosti zapada vs. Kina i Rusija. 

Zamislimo da si ti na vlasti što bi ostalo od tih zapadnih vrijednosti pod tvojom upravom. Zabraniti pristup internetu...

 Transparentnost je pojam koji se odnosi samo na institucije i nema nikakve veze s tvojim pravom na govor ili internet.

 

Sloboda govora se može ograničiti kada se lažima ugrožavaju drugi ljudi. Npr. ne smiješ u kinu vikati 'požar' ako ga nema.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
Hazar kaže...

 Zašto ne? Kao zapad Europa, SAD i to su sve poštenjačine, a u Kini lažiraju jel.

 

 Zapad ima transparentnost postavljenu kao cilj, a postoje i mehanizmi koji tome služe, to je službena politika. Ništa nije savršeno, pa ni to naravno, ali Kina i Rusija uopće ne teže transparentnosti, pa logično da im se manje može vjerovati. Za Kinu se zna da su u početku epidemije tajili informacije.

 E moja francuska sobarico.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...

 E moja francuska sobarico.

 E moj Delboy.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
Maat kaže...

Evo iznad čovjek priča o transparentnosti zapada vs. Kina i Rusija. 

Zamislimo da si ti na vlasti što bi ostalo od tih zapadnih vrijednosti pod tvojom upravom. Zabraniti pristup internetu...

 Transparentnost je pojam koji se odnosi samo na institucije i nema nikakve veze s tvojim pravom na govor ili internet.

 

Sloboda govora se može ograničiti kada se lažima ugrožavaju drugi ljudi. Npr. ne smiješ u kinu vikati 'požar' ako ga nema.

 

 

Svaka ti čast kad si našao meni nešto objašnjavati a ne ovome koji propagira zabranu interneta.

Tko viče požar ovdje i kakve to ima veze s zabranom interneta?

Crkva, tj. inkvizicija, pa općenito dikatori i totalitaristi se vole istom retorikom služiti u zabranama, za opće dobro.

Što misliš odakle sadašnji transparentni zapad preslikava ovu medijsku propagandu, cenzuru i sve veća ograničenja? Pa iz Kine, to im je uzor. Samo ne može se to preko noći uspostaviti, malo po malo.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2021 10:12 (Maat).
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
Maat kaže...

Evo iznad čovjek priča o transparentnosti zapada vs. Kina i Rusija. 

Zamislimo da si ti na vlasti što bi ostalo od tih zapadnih vrijednosti pod tvojom upravom. Zabraniti pristup internetu...

 Transparentnost je pojam koji se odnosi samo na institucije i nema nikakve veze s tvojim pravom na govor ili internet.

 

Sloboda govora se može ograničiti kada se lažima ugrožavaju drugi ljudi. Npr. ne smiješ u kinu vikati 'požar' ako ga nema.

 Kakve ti gluposti valjaš to je fascinantno... Zar je po tvome sloboda govora samo laž? Što ako istinom i to toliko dokazivom istinom ugrožavaš onoga koji nije transparentan, onoga koji laže, a taj isti se osjeća ugroženim? Što je onda to?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice