Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 941.912
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...

 

 Kakav god da je barem postavlja pitanja. Tu ste svi ovcice koje na prvi znak krenu i ne pitaju nista. Bas nista. Meeeeee..i vidi tvoj zakljucak: privilegija bijelaca je postavljati pitanja. Hahahah... Pa ti si fenomen. I sad amerika nema veze s nama ali kad trebas "braniti" svoja uvjerenja onda se rado pozivas na americka istrazivanja itd. Tipicna osobina ljevicarskog fanatika koja bira samo ono sto mu odgovara. Radije otvori taj pogled na svijet i prihvati cinjenicu da je u ljudskoj prirodi pitati i istrazivati. O svemu,uvijek i tako ce biti. 

 Bitno je da ti nisi ovčica. Ti sve znaš ti sve vidiš. Štoviše znaš tko sam što sam i kako razmišljam. Prava baba Vanga si.

 

Vidiš da znaš tko je Tucker i kako je došao do svoje pozicije ne bi laprdao ovakve gluposti.

 

Istraživanja su jedno, dnevna politika i političke emisije su drugo. Jer eto, američka dnevna nacionalna politika ima utjecaja na nas. Ima samo na budaletine koje fantaziraju o americi, drkaju na Trumpa, Bidena koga god, a ovi pojma nemaju gdje se nalazi Hrvatistan.

 

A desničarski fanatici ne biraju što im odgovara? Presmješan si.

 

 

Nadglednik dina
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ivanlotz kaže...

"bjelačke privilegije" lmao

 Upravo tako. Pročitaj malo o njemu. I da, te privilegije još uvijek postoje.

Nadglednik dina
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...
Han kaže...

 

 Kakav god da je barem postavlja pitanja. Tu ste svi ovcice koje na prvi znak krenu i ne pitaju nista. Bas nista. Meeeeee..i vidi tvoj zakljucak: privilegija bijelaca je postavljati pitanja. Hahahah... Pa ti si fenomen. I sad amerika nema veze s nama ali kad trebas "braniti" svoja uvjerenja onda se rado pozivas na americka istrazivanja itd. Tipicna osobina ljevicarskog fanatika koja bira samo ono sto mu odgovara. Radije otvori taj pogled na svijet i prihvati cinjenicu da je u ljudskoj prirodi pitati i istrazivati. O svemu,uvijek i tako ce biti. 

 Bitno je da ti nisi ovčica. Ti sve znaš ti sve vidiš. Štoviše znaš tko sam što sam i kako razmišljam. Prava baba Vanga si.

 

Vidiš da znaš tko je Tucker i kako je došao do svoje pozicije ne bi laprdao ovakve gluposti.

 

Istraživanja su jedno, dnevna politika i političke emisije su drugo. Jer eto, američka dnevna nacionalna politika ima utjecaja na nas. Ima samo na budaletine koje fantaziraju o americi, drkaju na Trumpa, Bidena koga god, a ovi pojma nemaju gdje se nalazi Hrvatistan.

 

A desničarski fanatici ne biraju što im odgovara? Presmješan si.

 

 

 

Ma trola te, ignoriraj ga. Gušt mu je spomenut da netko bleji ko ovca i onda gledat kak se ovaj koprca da se opravda da nije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže... 

 

 Bravo. I onda bi netko trebao slušat tvoje savjete, a nisi uspio čuti ono što su svi čuli. Mala plenkara, nema kaj.

 

Šteta samo kaj ga nisam sreo taj put pa da mu se sjetim kriminalne organizacije koju predstavlja, iako mi je još on jedan od dražih. Fali mi Alemka spodoba, uzela pare od krepanog Mileta i nema je više. 

 Nitko moje savjete ne treba slušati. Boli mene kurac za tebe, tvoje i tko me sluša i ne sluša.

 

Uostalom, kad već bijedno pokušavaš trolati, barem onda pročitaj moj cijeli post, a i drugi post i ne pravi se grbav. Ono trolanje ti je na nivou 3 osnovne, moraš još puno žganca pojesti da bi kvalitetno trolao, a ne da ispadaš bedak.

Nadglednik dina
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
 

Ma trola te, ignoriraj ga. Gušt mu je spomenut da netko bleji ko ovca i onda gledat kak se ovaj koprca da se opravda da nije.

 Da me barem može trolati. On i onaj fajter su ko papagaji, iste fore i valjda si high five daju na onom smješnom discord kanalu misleći kako su na "istrolali". Smješni su mi, ništa više.

Nadglednik dina
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...
Bitanga kaže...
 

Ma trola te, ignoriraj ga. Gušt mu je spomenut da netko bleji ko ovca i onda gledat kak se ovaj koprca da se opravda da nije.

 Da me barem može trolati. On i onaj fajter su ko papagaji, iste fore i valjda si high five daju na onom smješnom discord kanalu misleći kako su na "istrolali". Smješni su mi, ništa više.

 Ti si sam sebi svrha. Nevjerojatno je kako si tako lako izgubljen u zivotu u kojem jedino ti imas kontrolu. Ajmo ovo rjesiti jednom za sva vremena. U jednoj mi recenici napisi sto je tvoj cilj ovdje?

12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...
ivanlotz kaže...

"bjelačke privilegije" lmao

 Upravo tako. Pročitaj malo o njemu. I da, te privilegije još uvijek postoje.

 Jesi ti priglup ili si bas ono glup?? Kakva bjelacka privilegija?? Koju ti privilegiju imas ako si bijelac u HR a nema ju azijat u HR??? Ili bilo koja druga boja koze, kad si vec takav rasist pa pucas na bjelacku privilegiju. 

10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Šta se koprcaš. Smiri se, popij tablete, nažicaj mamu za kavu i idi na zrak.

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...
ivanlotz kaže...

"bjelačke privilegije" lmao

 Upravo tako. Pročitaj malo o njemu. I da, te privilegije još uvijek postoje.

hahah a nista, ofarbaj se u crno i odseli u detroit, tamo se onda mozes iskupiti za svo vrijeme uzivanja "bjelackih priviliegija"... win-win za sve...

10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ivanlotz kaže...

hahah a nista, ofarbaj se u crno i odseli u detroit, tamo se onda mozes iskupiti za svo vrijeme uzivanja "bjelackih priviliegija"... win-win za sve...

 Ha? Ni tebi nije dobro na ovo lijepo sunčano jutro?

Nadglednik dina
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...


"Danas smo postigli rekord od više od milijun utrošenih doza. Moram reći da je veliki obuhvat cjepiva za starije od 65 godina. Što više raste životna dob, to je veći udio cijepljenih. Ovi iznad 100 godina su gotovo svi cijepljeni. Ne možemo čekati da se sve te osobe cijepe prije nego što se cijepe zdravi ispod 65 godina.

 

Manolić se nije htio cjepiti, jer želi vidjeti dugoročne učinke cjepiva 😂

8 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...
ivanlotz kaže...

hahah a nista, ofarbaj se u crno i odseli u detroit, tamo se onda mozes iskupiti za svo vrijeme uzivanja "bjelackih priviliegija"... win-win za sve...

 Ha? Ni tebi nije dobro na ovo lijepo sunčano jutro?

proslo podne, a jutro, kako to..

10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Vidi ga, sve vidi, sve zna, sve razumije. I savjete daje! Prosvijetlio si me, ne samo o društveno političkim temama, nego i o meni kao takvom. Nisam ni znao da imam sve te mane i nedostatke. Da sam barem prije znao da mi neznanci preko foruma mogu reći tko sam i što sam.

 

Evo zvao sam doktora da me pošalje psihijatru, upisao sam se na fakultet opet, i rezervirao put oko svijeta.

 

Hvala na psihoanalizi i dubinskom uvidu u moju osobnost.

 

 

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ivanlotz kaže...

proslo podne, a jutro, kako to..

 Vrijeme je relativno. Barem je tako neki Austrijski seronja rekao. Ne znam.

Nadglednik dina
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...

Vidi ga, sve vidi, sve zna, sve razumije. I savjete daje! Prosvijetlio si me, ne samo o društveno političkim temama, nego i o meni kao takvom. Nisam ni znao da imam sve te mane i nedostatke. Da sam barem prije znao da mi neznanci preko foruma mogu reći tko sam i što sam.

 

Evo zvao sam doktora da me pošalje psihijatru, upisao sam se na fakultet opet, i rezervirao put oko svijeta.

 

Hvala na psihoanalizi i dubinskom uvidu u moju osobnost.

 

 

 Nema tebi spasa. Sva sreca pa i nije neki gubitak.

10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...

 Nema tebi spasa. Sva sreca pa i nije neki gubitak.

 Da otkažem onda sve ako mi nema spasa?

Nadglednik dina
15 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Alemka na popisu profesora na novom studiju medicine Katoličkog sveučilišta.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/katolicko-sveuciliste-otvara-studij-medicine-predavat-ce-i-alemka-markotic-bit-cemo-unicathni-15071428

 

Sad je jasnije zašto je stožer imao posebne kriterije za vjerska okupljanja.

U ovoj državi sve se može kupiti, bar ako su HDZovci na položajima.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...
Han kaže...

 Nema tebi spasa. Sva sreca pa i nije neki gubitak.

 Da otkažem onda sve ako mi nema spasa?

Odgovor ces pronaci tu u postovima.

10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...

Odgovor ces pronaci tu u postovima.

 Jesi li ti.... spasitelj? 

Nadglednik dina
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
@Bitanga, kad si vec razuman, mozeš malo konkretizirati što nije točno u konkretnom članku i linkovima na koje se poziva?
12 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...

Alemka na popisu profesora na novom studiju medicine Katoličkog sveučilišta.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/katolicko-sveuciliste-otvara-studij-medicine-predavat-ce-i-alemka-markotic-bit-cemo-unicathni-15071428

 

Sad je jasnije zašto je stožer imao posebne kriterije za vjerska okupljanja.

U ovoj državi sve se može kupiti, bar ako su HDZovci na položajima.

 Navodno će Bozanić držati Osnove ginekologije 1 i 2, a Bakić Uvod u epidemiologiju i osnove bakologije (izborni kolegij). 

15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...
@Bitanga, kad si vec razuman, mozeš malo konkretizirati što nije točno u konkretnom članku i linkovima na koje se poziva?

 

Zbog čega bih komentirao svaki random tekst na internetu? Ti si taj koji je stavio link bez ikakvog komentara.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...

 Ne kaze se bezveze: glup si ko kurac

 Jel ti to iz iskustva?

Nadglednik dina
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...
Han kaže...

 Ne kaze se bezveze: glup si ko kurac

 Jel ti to iz iskustva?

 Meee...

15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...
Entry Point kaže...
Han kaže...

 Ne kaze se bezveze: glup si ko kurac

 Jel ti to iz iskustva?

 Meee...

 

Bit ćeš faca tamo na Discordu kad dobiješ ban ovdje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
Han kaže...
Entry Point kaže...
Han kaže...

 Ne kaze se bezveze: glup si ko kurac

 Jel ti to iz iskustva?

 Meee...

 

Bit ćeš faca tamo na Discordu kad dobiješ ban ovdje.

Ne tezim biti "faca" u virtualnom svijetu. Ali vidim da ovdje neki zive za tu popularnost. I takvi bi bili presretni da se jednom mogu zauzeti za nesto i biti dosljedni. Ali sute,slusaju,glume moralnu vertikalu dok se oko njih sve raspada. Takvo drustvo ameba misli da je uvijek u pravu. Niste dragi moj uopce u pravu, ne pomazu vam tisuce linkova i istrazivanja. Mozda tu u internet svijetu, u stvarnom zivotu brod plovi nekontrolirano.

Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

(kriva poruka, molim da se obriše....)

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.5.2021 13:12 (imsonotgonnatellyoumyname).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 A jeste se zalijepili za vjerojatno najvećeg seronju na TV-u.

 

Da ne ispadne da ja nešto govorim. Ili će mi sada reći netko da je i John Oliver "ovčica". Ima materjala o Tucker i njegovim glupostima više nego kod nas o Kerumu.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Reći će ti da si liberalni ekstremist ili popularan naziv u zapadu libtard. I pokušat će taj ad hominem koristiti kao "argument". Kao naprimjer ovce(čice), koronaši... Uglavnom imaš hrpu primjera od istih likova.
Najžalosnije je kad ih malo bocneš na najbezvezniji način, polude i onda dobiješ cijelu psihoanalizu i ocjenu IQ-a. 😁
Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.5.2021 13:53 (Entry Point).
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ja ovog John Olivera nikako ne volim otkako je imao reportažu o izbjeglicama u HR gdje sere da smo loši prema njima (naravno da je našao mulicu sa sa snovima o boljem životu u očima za reportažu - jer on je "komičar" a ne političar) a ovi porazbijali cijeli hotel (Porin ako se ne varam) jer nisu bili zadovoljni hranom (ili tako nešto)...

 

A naši beskućnici kulturno prose i dijele svjetiljke i fenjere i ostala sranja.. :/

 

Iako, ne mogu reći da sam imao loša iskustva sa njima (za sad) bilo 10ak tipova - žicali cigre - prošli svojim putem...

 

ali da...

NULL!=NULL
 
1 2 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice