Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 940.206
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...
Bitanga kaže...
Hoggy kaže...

Konkretno pitanje : Zašto se ne dozvoljava javna znanstvena debata, a zatvara se cijeli svijet?  Ko je onda paranoičan, Ja ili mediji tj. netko kome znanost smeta?

 

 

Kako misliš ne dozvoljava se? Pa znanstvenici javno debatiraju već godinu i pol.

Što se pravite bles... U medije i javnu televiziju dolaze samo odabrani. I to u pravilu. Npr, grupa svjetski poznatih znanstvenika pokrenula je deklaraciju https://gbdeclaration.org/view-signatures/

koja opisuje, traži i argumentira drugačiji stav o covidu. U medije je došla kao vijest od retka koji su se uz to pokušali ismijati od mainstream medija. Na ni jednu javnu televiziju svijeta ne smiju pristupiti. Postovi im se brišu... A oni koji su pokrenuli su vrh znanstvene kreme i to neki iz epidemiologije, imunologije, medicine... da su ovi naši na TV prema njima kao fizički radnici samo plaćeni od farmakologa što se ne skriva. 

 

Tako je i puno znanstvenika i kod nas koji nemaju pravo javno pitati i diskutirati.

To nije znanstvena debata već propaganda. A znamo iz povjesti kakvi događaji su pratili propagandu. 

 

 

 

 Meni ti izgledaš kao propaganda, a ne znanstvena debata. Ugledni znanstvenici traže promjenu, a ovi koji podržavaju nema ni jednog uglednog?

Pa uvijek su najglasniji oni koji su protiv. Ti predstavljaš kao da su sve znanstvenici najbolji protiv toga kako se radi, a samo šarlatani za.

Brišu im se postovi. ZAVJERAAA... nemaju pravo diskutirati... kao što ti nemaš pravo jel... što jesu li iza rešetaka? NE IZA REŠETAKA JE BIO ONAJ U KINI KOJI JE UPOZORAVAO NA OPASNOST.

Ti si propaganda, budalo.

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Vjerovatno ne radi jer san na Bombonu, oni jos ne podrzavaju 5G
Rvat katolik!
15 godina
offline
 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Mandor kaže...
Hoggy kaže...
Bitanga kaže...
Hoggy kaže...

Konkretno pitanje : Zašto se ne dozvoljava javna znanstvena debata, a zatvara se cijeli svijet?  Ko je onda paranoičan, Ja ili mediji tj. netko kome znanost smeta?

 

 

Kako misliš ne dozvoljava se? Pa znanstvenici javno debatiraju već godinu i pol.

Što se pravite bles... U medije i javnu televiziju dolaze samo odabrani. I to u pravilu. Npr, grupa svjetski poznatih znanstvenika pokrenula je deklaraciju https://gbdeclaration.org/view-signatures/

koja opisuje, traži i argumentira drugačiji stav o covidu. U medije je došla kao vijest od retka koji su se uz to pokušali ismijati od mainstream medija. Na ni jednu javnu televiziju svijeta ne smiju pristupiti. Postovi im se brišu... A oni koji su pokrenuli su vrh znanstvene kreme i to neki iz epidemiologije, imunologije, medicine... da su ovi naši na TV prema njima kao fizički radnici samo plaćeni od farmakologa što se ne skriva. 

 

Tako je i puno znanstvenika i kod nas koji nemaju pravo javno pitati i diskutirati.

To nije znanstvena debata već propaganda. A znamo iz povjesti kakvi događaji su pratili propagandu. 

 

 

 

 Meni ti izgledaš kao propaganda, a ne znanstvena debata. Ugledni znanstvenici traže promjenu, a ovi koji podržavaju nema ni jednog uglednog?

Pa uvijek su najglasniji oni koji su protiv. Ti predstavljaš kao da su sve znanstvenici najbolji protiv toga kako se radi, a samo šarlatani za.

Brišu im se postovi. ZAVJERAAA... nemaju pravo diskutirati... kao što ti nemaš pravo jel... što jesu li iza rešetaka? NE IZA REŠETAKA JE BIO ONAJ U KINI KOJI JE UPOZORAVAO NA OPASNOST.

Ti si propaganda, budalo.

 Vidi se zašto ste ovdje. Zato što je bug jedno od rijetkih čitanih foruma koje dozvoljava kulturnu razmjenu mišljenja što jednoumlju ne odgovara pa treba vrijeđati. Face, youtube, twitter brišu sve sto nije njihova istina, ukljucivši političare i znanstvenike. Ja nemam ništa protiv ovih koji podržavaju mjere dapače želim da se javno suoče sa onim koji su protiv mjera, argumentima.A nek narod sam procjeni. Ovo sada je propaganda. Ja se krećem u znanstvenoj zajednici i živim od  toga, ali sam privatnik.I znam da svi koji ovise o sredstvima se boje reći da ne izgube projekte. Reci mi nakon svega jednu jedinu emisiju u kojoj su obični ljudi moglu postavljati pitanja u živo. Sve ove mjere a narod nema pravo javno dobiti odgovore u živo? Tito kojeg pamtim je bio oličje pluralizma za ovo jednoumlje danas.

6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...
:)

 

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...
Mandor kaže...
Hoggy kaže...
Bitanga kaže...
Hoggy kaže...

Konkretno pitanje : Zašto se ne dozvoljava javna znanstvena debata, a zatvara se cijeli svijet?  Ko je onda paranoičan, Ja ili mediji tj. netko kome znanost smeta?

 

 

Kako misliš ne dozvoljava se? Pa znanstvenici javno debatiraju već godinu i pol.

Što se pravite bles... U medije i javnu televiziju dolaze samo odabrani. I to u pravilu. Npr, grupa svjetski poznatih znanstvenika pokrenula je deklaraciju https://gbdeclaration.org/view-signatures/

koja opisuje, traži i argumentira drugačiji stav o covidu. U medije je došla kao vijest od retka koji su se uz to pokušali ismijati od mainstream medija. Na ni jednu javnu televiziju svijeta ne smiju pristupiti. Postovi im se brišu... A oni koji su pokrenuli su vrh znanstvene kreme i to neki iz epidemiologije, imunologije, medicine... da su ovi naši na TV prema njima kao fizički radnici samo plaćeni od farmakologa što se ne skriva. 

 

Tako je i puno znanstvenika i kod nas koji nemaju pravo javno pitati i diskutirati.

To nije znanstvena debata već propaganda. A znamo iz povjesti kakvi događaji su pratili propagandu. 

 

 

 

 Meni ti izgledaš kao propaganda, a ne znanstvena debata. Ugledni znanstvenici traže promjenu, a ovi koji podržavaju nema ni jednog uglednog?

Pa uvijek su najglasniji oni koji su protiv. Ti predstavljaš kao da su sve znanstvenici najbolji protiv toga kako se radi, a samo šarlatani za.

Brišu im se postovi. ZAVJERAAA... nemaju pravo diskutirati... kao što ti nemaš pravo jel... što jesu li iza rešetaka? NE IZA REŠETAKA JE BIO ONAJ U KINI KOJI JE UPOZORAVAO NA OPASNOST.

Ti si propaganda, budalo.

 Vidi se zašto ste ovdje. Zato što je bug jedno od rijetkih čitanih foruma koje dozvoljava kulturnu razmjenu mišljenja što jednoumlju ne odgovara pa treba vrijeđati. Face, youtube, twitter brišu sve sto nije njihova istina, ukljucivši političare i znanstvenike. Ja nemam ništa protiv ovih koji podržavaju mjere dapače želim da se javno suoče sa onim koji su protiv mjera, argumentima.A nek narod sam procjeni. Ovo sada je propaganda. Ja se krećem u znanstvenoj zajednici i živim od  toga, ali sam privatnik.I znam da svi koji ovise o sredstvima se boje reći da ne izgube projekte. Reci mi nakon svega jednu jedinu emisiju u kojoj su obični ljudi moglu postavljati pitanja u živo. Sve ove mjere a narod nema pravo javno dobiti odgovore u živo? Tito kojeg pamtim je bio oličje pluralizma za ovo jednoumlje danas.

 Trkeljaš bez veze bez početka i kraja. Bez premisa i zaključaka. Bez supstance i vrijednosti.

Sve za što optužuješ druge si ti oličenje. Zazivaš argumenta, a en daješ ni jedan.

Samo govoriš kako puno znaš, kako nikome se ne da govoriti, a ti ssam ne da š ništa od toga što znaš i sam si primjer kako ti se da govoriti.

Tražiš od drugih da se suoče s argumentima a ne daješ ništa.

Prestani srati i daj reci konkretno jednu stvar koju misliš i onda objasni zašto.

 

Ako si pričao prije s argumentima, nisam vidio. Ali čemu ovi usrani tvoji postovi? Ako si prije rekao sve što si imao, dobro, super. Sad samo trkeljaš u krug kako ti kužiš sve što 95% drugih ne kuži bez argumenata. Dosadan si čovječe.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2021 21:44 (Mandor).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...
Entry Point kaže...
:)

 

 

Full smo u zatvoru... 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Mandor kaže...
Hoggy kaže...
Mandor kaže...
Hoggy kaže...
Bitanga kaže...
Hoggy kaže...

Konkretno pitanje : Zašto se ne dozvoljava javna znanstvena debata, a zatvara se cijeli svijet?  Ko je onda paranoičan, Ja ili mediji tj. netko kome znanost smeta?

 

 

Kako misliš ne dozvoljava se? Pa znanstvenici javno debatiraju već godinu i pol.

Što se pravite bles... U medije i javnu televiziju dolaze samo odabrani. I to u pravilu. Npr, grupa svjetski poznatih znanstvenika pokrenula je deklaraciju https://gbdeclaration.org/view-signatures/

koja opisuje, traži i argumentira drugačiji stav o covidu. U medije je došla kao vijest od retka koji su se uz to pokušali ismijati od mainstream medija. Na ni jednu javnu televiziju svijeta ne smiju pristupiti. Postovi im se brišu... A oni koji su pokrenuli su vrh znanstvene kreme i to neki iz epidemiologije, imunologije, medicine... da su ovi naši na TV prema njima kao fizički radnici samo plaćeni od farmakologa što se ne skriva. 

 

Tako je i puno znanstvenika i kod nas koji nemaju pravo javno pitati i diskutirati.

To nije znanstvena debata već propaganda. A znamo iz povjesti kakvi događaji su pratili propagandu. 

 

 

 

 Meni ti izgledaš kao propaganda, a ne znanstvena debata. Ugledni znanstvenici traže promjenu, a ovi koji podržavaju nema ni jednog uglednog?

Pa uvijek su najglasniji oni koji su protiv. Ti predstavljaš kao da su sve znanstvenici najbolji protiv toga kako se radi, a samo šarlatani za.

Brišu im se postovi. ZAVJERAAA... nemaju pravo diskutirati... kao što ti nemaš pravo jel... što jesu li iza rešetaka? NE IZA REŠETAKA JE BIO ONAJ U KINI KOJI JE UPOZORAVAO NA OPASNOST.

Ti si propaganda, budalo.

 Vidi se zašto ste ovdje. Zato što je bug jedno od rijetkih čitanih foruma koje dozvoljava kulturnu razmjenu mišljenja što jednoumlju ne odgovara pa treba vrijeđati. Face, youtube, twitter brišu sve sto nije njihova istina, ukljucivši političare i znanstvenike. Ja nemam ništa protiv ovih koji podržavaju mjere dapače želim da se javno suoče sa onim koji su protiv mjera, argumentima.A nek narod sam procjeni. Ovo sada je propaganda. Ja se krećem u znanstvenoj zajednici i živim od  toga, ali sam privatnik.I znam da svi koji ovise o sredstvima se boje reći da ne izgube projekte. Reci mi nakon svega jednu jedinu emisiju u kojoj su obični ljudi moglu postavljati pitanja u živo. Sve ove mjere a narod nema pravo javno dobiti odgovore u živo? Tito kojeg pamtim je bio oličje pluralizma za ovo jednoumlje danas.

 Trkeljaš bez veze bez početka i kraja. Bez premisa i zaključaka. Bez supstance i vrijednosti.

Sve za što optužuješ druge si ti oličenje. Zazivaš argumenta, a en daješ ni jedan.

Samo govoriš kako puno znaš, kako nikome se ne da govoriti, a ti ssam ne da š ništa od toga što znaš i sam si primjer kako ti se da govoriti.

Tražiš od drugih da se suoče s argumentima a ne daješ ništa.

Prestani srati i daj reci konkretno jednu stvar koju misliš i onda objasni zašto.

 

Ako si pričao prije s argumentima, nisam vidio. Ali čemu ovi usrani tvoji postovi? Ako si prije rekao sve što si imao, dobro, super. Sad samo trkeljaš u krug kako ti kužiš sve što 95% drugih ne kuži bez argumenata. Dosadan si čovječe.

 Dobro ljudima treba crtati, al da nije tako bi bili tu gdje jesmo

Hipoteza: ovo danas u mainstream medijima je propaganda.

Argument 1: Facebook, Google, Twitter... otvorno su rekli da će brisati postove koji nisu njihova "istina" pa to i rade ukljucivsi znanstvenike i političare. 

Argument 2: Na niti jednoj javnoj televiziji u više od godine dana ukljucivsi našu nije bilo znanstvenog sučeljavanja onih za mjere i onih koji su protiv mjera i zagovaraju potpuno drugačiji pristup kao npr potpisnici Great Barrington

deklaracije

Argument 3: Na javnoj televiziji nije bila niti jedna emisija u kojoj su znanstvenici i ovi koji odlučuju o mjerama mogli odgovarati u živo na pitanja gradjana.

Argument 4, Niti jedan mainstream medij nije upozorio ljude da je cjepivo uvjetno odobreno na odgovornost gradjana te da gradjani koji se cijepe sudjeluju u eksperimentu. Nije upozorio da je mRNK cjepivo bez presedana, da službeno nije cjepivo po definiciji cjepiva kakva su bila do sada i da se nikad u povjesti takva cjepiva nisu koristila na ljudima, a slabo su ispitana i na životinjama. Da rezultati do sada nisu nimalo bezazleni. 

Argument 5. F. Off....Link je zanimljiv, al nema veze samnom. Nekom stvarno smetaju ovi postovi. Password promjenjen! 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 8:26 (Hoggy).
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Kako to da se toliko ljudi ovdje cijepilo? Zar na forumu ima toliko penzića?

Moj PC  
4 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...

 Dobro ljudima treba crtati, al da nije tako bi bili tu gdje jesmo

Hipoteza: ovo danas u mainstream medijima je propaganda.

Argument 1: Facebook, Google, Twitter... otvorno su rekli da će brisati postove koji nisu njihova "istina" pa to i rade ukljucivsi znanstvenike i političare. 

Argument 2: Na niti jednoj javnoj televiziji u više od godine dana ukljucivsi našu nije bilo znanstvenog sučeljavanja onih za mjere i onih koji su protiv mjera i zagovaraju potpuno drugačiji pristup kao npr potpisnici Great Barrington

deklaracije

Argument 3: Na javnoj televiziji nije bila niti jedna emisija u kojoj su znanstvenici i ovi koji odlučuju o mjerama mogli odgovarati u živo na pitanja gradjana.

Argument 4, Niti jedan mainstream medij nije upozorio ljude da je cjepivo uvjetno odobreno na odgovornost gradjana te da gradjani koji se cijepe sudjeluju u eksperimentu. Nije upozorio da je mRNK cjepivo bez presedana, da službeno nije cjepivo po definiciji cjepiva kakva su bila do sada i da se nikad u povjesti takva cjepiva nisu koristila na ljudima, a slabo su ispitana i na životinjama. Da rezultati do sada nisu nimalo bezazleni. 

Argument 5, Mediji su rekli da je SARS-Cov2 novi virus. O njemu se odavno zna i i običan je pripadnik koronavirusa sa simptomima prehlade. Na linku nalazi https://jcm.asm.org/content/46/5/1734 se nalazi znanstveni rad iz 2007 koji ga koristi i spominje u izgradnji armored rna.Usput zanimljivo štivo... 

Mogu nabrajati do sutra radove, al sumnjam da će Vama išta značiti 

  

 

SARS-CoV2 nije isto što i SARS-CoV-2. Taman i da je isto, što nije (jer, vidi dolje), potpuno je nebitno kad je otkriveno, nego kad je sa životinje prešlo na čovjeka, a onda i kad je sa čovjeka prešlo na čovjeka. A kad se to dogodi, e pa onda je to potpuno nova varijanta virusa, i to opasna za ljude.

I uglavnom nema veze sa simptomima prehlade. Često ni blizu.

 

A da vidiš kako je internet opasan za ljude koji nemaju pojma o onome što pričaju nego ko papagaji shareaju svoja veličanstvena otkrića (tipično za zavjeraški mentalitet), evo ti dokaz da je ovo što si linkao potpuno nevezano uz SARS-CoV-2:

https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-sarscov2-idUSKBN2AI2ZM

 

Ali da, Reuters je plaćen da to napiše, ustvari je to što ti kažeš istina, a mi smo ptičice u kaveziću.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2021 23:59 (Bitanga).
8 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
jozef kaže...

Kako to da se toliko ljudi ovdje cijepilo? Zar na forumu ima toliko penzića?

u zadnje vrijeme je jako atraktivno biti humanist i brinuti se o drugima, velika bi bila steta da umru ovi od 75+ godina...

4 godine
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ivanlotz kaže...

u zadnje vrijeme je jako atraktivno biti humanist i brinuti se o drugima, velika bi bila steta da umru ovi od 75+ godina...

 Po čemu su ljudi od 75+ godina manje vrijedni življenja od nas mlađih?  Nitko od nas neće izbječi smrt, al to ne znači da mi kao društvo moramo bacat starije pod vlak, jer eto, imaju 75+ godina...  

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 3:31 (NoDe31).
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Pa Bitango zar i ti?

Visak vjeruje u kinesku statistiku, Bitanga vjeruje da je virus prešao sa životinje na čovjeka...još samo čekam da antivaxeri počnu vjerovat u pilule protiv korone koje su fajzerovci izmislili.

 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=22728

 

A evo jedan primjer kad je sud neovisan, a ne pun plaćenika kao kod nas. Otvaraj sve sunce im jebem, a ne da moram iz kafane u 22:00 taman kad sam najbolje zaigra. Baš čovjek mora od jutra bit u kafani da bi ispunio normu.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 6:33 (foofajter).
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
Hoggy kaže...

 Dobro ljudima treba crtati, al da nije tako bi bili tu gdje jesmo

Hipoteza: ovo danas u mainstream medijima je propaganda.

Argument 1: Facebook, Google, Twitter... otvorno su rekli da će brisati postove koji nisu njihova "istina" pa to i rade ukljucivsi znanstvenike i političare. 

Argument 2: Na niti jednoj javnoj televiziji u više od godine dana ukljucivsi našu nije bilo znanstvenog sučeljavanja onih za mjere i onih koji su protiv mjera i zagovaraju potpuno drugačiji pristup kao npr potpisnici Great Barrington

deklaracije

Argument 3: Na javnoj televiziji nije bila niti jedna emisija u kojoj su znanstvenici i ovi koji odlučuju o mjerama mogli odgovarati u živo na pitanja gradjana.

Argument 4, Niti jedan mainstream medij nije upozorio ljude da je cjepivo uvjetno odobreno na odgovornost gradjana te da gradjani koji se cijepe sudjeluju u eksperimentu. Nije upozorio da je mRNK cjepivo bez presedana, da službeno nije cjepivo po definiciji cjepiva kakva su bila do sada i da se nikad u povjesti takva cjepiva nisu koristila na ljudima, a slabo su ispitana i na životinjama. Da rezultati do sada nisu nimalo bezazleni. 

Argument 5, Mediji su rekli da je SARS-Cov2 novi virus. O njemu se odavno zna i i običan je pripadnik koronavirusa sa simptomima prehlade. Na linku nalazi https://jcm.asm.org/content/46/5/1734 se nalazi znanstveni rad iz 2007 koji ga koristi i spominje u izgradnji armored rna.Usput zanimljivo štivo... 

Mogu nabrajati do sutra radove, al sumnjam da će Vama išta značiti 

  

 

SARS-CoV2 nije isto što i SARS-CoV-2. Taman i da je isto, što nije (jer, vidi dolje), potpuno je nebitno kad je otkriveno, nego kad je sa životinje prešlo na čovjeka, a onda i kad je sa čovjeka prešlo na čovjeka. A kad se to dogodi, e pa onda je to potpuno nova varijanta virusa, i to opasna za ljude.

I uglavnom nema veze sa simptomima prehlade. Često ni blizu.

 

A da vidiš kako je internet opasan za ljude koji nemaju pojma o onome što pričaju nego ko papagaji shareaju svoja veličanstvena otkrića (tipično za zavjeraški mentalitet), evo ti dokaz da je ovo što si linkao potpuno nevezano uz SARS-CoV-2:

https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-sarscov2-idUSKBN2AI2ZM

 

Ali da, Reuters je plaćen da to napiše, ustvari je to što ti kažeš istina, a mi smo ptičice u kaveziću.

 Sars- Cov2 je isto sto i SCov2 ili SARS-CoV-2, ali ne treba ti fakt checker (a ko je njima fact checker)

da vidiš o čemu se radi.Sam rad jasno navodi da su SARS-Cov1, 2,3 u tom radu sekvence genoma tada poznatog Sars - Cov virusa. I točno koji dijelovi. Nemam veze s tim "argumentom", niti sam vidio do jutros, ali da bude jasno prva četiri argumenta su moja. 

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...
Mandor kaže...
Hoggy kaže...
Mandor kaže...
Hoggy kaže...
Bitanga kaže...
Hoggy kaže...

Konkretno pitanje : Zašto se ne dozvoljava javna znanstvena debata, a zatvara se cijeli svijet?  Ko je onda paranoičan, Ja ili mediji tj. netko kome znanost smeta?

 

 

Kako misliš ne dozvoljava se? Pa znanstvenici javno debatiraju već godinu i pol.

Što se pravite bles... U medije i javnu televiziju dolaze samo odabrani. I to u pravilu. Npr, grupa svjetski poznatih znanstvenika pokrenula je deklaraciju https://gbdeclaration.org/view-signatures/

koja opisuje, traži i argumentira drugačiji stav o covidu. U medije je došla kao vijest od retka koji su se uz to pokušali ismijati od mainstream medija. Na ni jednu javnu televiziju svijeta ne smiju pristupiti. Postovi im se brišu... A oni koji su pokrenuli su vrh znanstvene kreme i to neki iz epidemiologije, imunologije, medicine... da su ovi naši na TV prema njima kao fizički radnici samo plaćeni od farmakologa što se ne skriva. 

 

Tako je i puno znanstvenika i kod nas koji nemaju pravo javno pitati i diskutirati.

To nije znanstvena debata već propaganda. A znamo iz povjesti kakvi događaji su pratili propagandu. 

 

 

 

 Meni ti izgledaš kao propaganda, a ne znanstvena debata. Ugledni znanstvenici traže promjenu, a ovi koji podržavaju nema ni jednog uglednog?

Pa uvijek su najglasniji oni koji su protiv. Ti predstavljaš kao da su sve znanstvenici najbolji protiv toga kako se radi, a samo šarlatani za.

Brišu im se postovi. ZAVJERAAA... nemaju pravo diskutirati... kao što ti nemaš pravo jel... što jesu li iza rešetaka? NE IZA REŠETAKA JE BIO ONAJ U KINI KOJI JE UPOZORAVAO NA OPASNOST.

Ti si propaganda, budalo.

 Vidi se zašto ste ovdje. Zato što je bug jedno od rijetkih čitanih foruma koje dozvoljava kulturnu razmjenu mišljenja što jednoumlju ne odgovara pa treba vrijeđati. Face, youtube, twitter brišu sve sto nije njihova istina, ukljucivši političare i znanstvenike. Ja nemam ništa protiv ovih koji podržavaju mjere dapače želim da se javno suoče sa onim koji su protiv mjera, argumentima.A nek narod sam procjeni. Ovo sada je propaganda. Ja se krećem u znanstvenoj zajednici i živim od  toga, ali sam privatnik.I znam da svi koji ovise o sredstvima se boje reći da ne izgube projekte. Reci mi nakon svega jednu jedinu emisiju u kojoj su obični ljudi moglu postavljati pitanja u živo. Sve ove mjere a narod nema pravo javno dobiti odgovore u živo? Tito kojeg pamtim je bio oličje pluralizma za ovo jednoumlje danas.

 Trkeljaš bez veze bez početka i kraja. Bez premisa i zaključaka. Bez supstance i vrijednosti.

Sve za što optužuješ druge si ti oličenje. Zazivaš argumenta, a en daješ ni jedan.

Samo govoriš kako puno znaš, kako nikome se ne da govoriti, a ti ssam ne da š ništa od toga što znaš i sam si primjer kako ti se da govoriti.

Tražiš od drugih da se suoče s argumentima a ne daješ ništa.

Prestani srati i daj reci konkretno jednu stvar koju misliš i onda objasni zašto.

 

Ako si pričao prije s argumentima, nisam vidio. Ali čemu ovi usrani tvoji postovi? Ako si prije rekao sve što si imao, dobro, super. Sad samo trkeljaš u krug kako ti kužiš sve što 95% drugih ne kuži bez argumenata. Dosadan si čovječe.

 Dobro ljudima treba crtati, al da nije tako bi bili tu gdje jesmo

Hipoteza: ovo danas u mainstream medijima je propaganda.

Argument 1: Facebook, Google, Twitter... otvorno su rekli da će brisati postove koji nisu njihova "istina" pa to i rade ukljucivsi znanstvenike i političare. 

Argument 2: Na niti jednoj javnoj televiziji u više od godine dana ukljucivsi našu nije bilo znanstvenog sučeljavanja onih za mjere i onih koji su protiv mjera i zagovaraju potpuno drugačiji pristup kao npr potpisnici Great Barrington

deklaracije

Argument 3: Na javnoj televiziji nije bila niti jedna emisija u kojoj su znanstvenici i ovi koji odlučuju o mjerama mogli odgovarati u živo na pitanja gradjana.

Argument 4, Niti jedan mainstream medij nije upozorio ljude da je cjepivo uvjetno odobreno na odgovornost gradjana te da gradjani koji se cijepe sudjeluju u eksperimentu. Nije upozorio da je mRNK cjepivo bez presedana, da službeno nije cjepivo po definiciji cjepiva kakva su bila do sada i da se nikad u povjesti takva cjepiva nisu koristila na ljudima, a slabo su ispitana i na životinjama. Da rezultati do sada nisu nimalo bezazleni. 

Argument 5. F. Off....Link je zanimljiv, al nema veze samnom. Nekom stvarno smetaju ovi postovi. Password promjenjen! 

 

 

 

 

 0. Propaganda s kojim ciljem? Zašto je nemoguće da je jednostavno istina?

1.

Znanstvenici i političari mogu raditi istraživanja i još će im se i  financirati i onda ih objavljivati, reviewati itd. Nepotvrđene teze puštati u javnost može biti štetno. Nije svačiji post jednako vrijedan, a davanje neosnovanih medicinskih savjeta kao i javno širenje panike su nezakonite oduvijek.

2. 

Evo jedan. Kao da Lauc ne istupa često protiv mjera. Sortirao sam po zemlji i našao 3 postpisa iz Hrvatske medicinskih znanstvenika:

Dr. Urszula Kosecka Canada Health Sciences Humber College .... izgleda da je u Kanadi? krivu zemlju odabrala?
Prof. Ana Andabak Rogulj Croatia Oral Medicine University of Zagreb ....stomatolog
Prof. Antonio Juretic Croatia School of Medicine University of Zagreb ...onkolog

Ne mogu vidjeti ostale, njih nisu objavili (practitioners)

Ne zvuči kao da bi trebali na TV pozvati onkologa i stomatologa da nas uči o zaraznim bolestima.

3.

Nije na TV ali evo https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/alemka-markotic-odgovara-uzivo-na-pitanja-gradana-20200327

Pitaj stručnjake na N1 https://hr.n1info.com/tag/pitajte-strucnjake-na-n1/

4.

https://www.halmed.hr/COVID-19/Odgovori-na-najcesca-pitanja/Sto-je-uvjetno-odobrenje-za-stavljanje-u-promet/

https://ec.europa.eu/croatia/News/european_commission_authorises_first_safe_and_effective_vaccine_against_covid_19_hr

Ti si se uhvatio za to "uvjetno" ali koji je tvoj prigovor? Da je nedovoljno testirano? Ali taj mehanizam postoji i sve je javno objavljeno. Jel EU stranica i Halmed stranica nisu mediji? 

Evo večernji: https://www.vecernji.hr/techsci/znanstvenik-nenad-ban-otkriva-kako-je-cjepivo-odobreno-u-kratkom-roku-1456197

Sve je još lani objavljeno i sve je dostupno. "niti jedan mainstream medij" maj es!!

mRNK nije bez presedana, pa radi se na tome već 30 godina!! https://www.statnews.com/2020/11/10/the-story-of-mrna-how-a-once-dismissed-idea-became-a-leading-technology-in-the-covid-vaccine-race/

5.

Eto paranoja na najjače netko mu hakirao račun. 

 

I protestiram što pod jedan argument trpaš različite stvari. Kao pod 4.

 

Moj zaključak je da neosnovano sereš i iznosiš nesitine.

Primijetite da ne kažem tko je tu u pravu i kako bismo se trebali ponašati. 

Samo se protivim oštro kad netko izjavljuje "niti jedan medij nije objavio", "nije bila niti jedna emisija na tv", "brišu postove koji nisu njihova istina" (medicinski savjeti koji nisu diokazani su ionako nezakoniti), "

 

Bullshit, bullshit, bullshit.

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...

Pa Bitango zar i ti?

Visak vjeruje u kinesku statistiku, Bitanga vjeruje da je virus prešao sa životinje na čovjeka...još samo čekam da antivaxeri počnu vjerovat u pilule protiv korone koje su fajzerovci izmislili.

 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=22728

 

A evo jedan primjer kad je sud neovisan, a ne pun plaćenika kao kod nas. Otvaraj sve sunce im jebem, a ne da moram iz kafane u 22:00 taman kad sam najbolje zaigra. Baš čovjek mora od jutra bit u kafani da bi ispunio normu.

 

 

Poslao si neispravan link. 

Nije prešao sa životinje na čovjeka, Bill Gejts ga je napravio da može kupit jeftino poljoprivredna zemljišta koja ljudi ne obrađuju dok su u lockdownu.

 

Pričam generalno u konteksu "i da ljudi znaju za SARS-CoV-2" već 15 godina" (što nije istina)... postoje virusi za koje ljudi znaju desetljećima i koji žive u životinjskim organizmima. Nije problem sve dok ne pređu na čovjeka. A ni onda nije problem jer imaju još jednu barijeru za premostiti, prijeći sa čovjeka na čovjeka što isto ovisi o hrpi stvari. I da, generalno većina virusa se prvo pojavi u životinjskom svijetu koji je jednostavniji i neotporniji i živi u nehigijenskim uvjetima za razliku od ljudi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...

Visak vjeruje u kinesku statistiku, 

 

 Nemoj biti mućko đubre i prestani lagati ovaj napaćeni narod.

 

Visak kaže...

Naravno da ne vjerujem njihovim brojevima, ali vjerujem da su ju suzbili. Ima tamo i stranaca i da epidemija i dalje divlja čulo bi se.

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
8 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
NoDe31 kaže...

 Po čemu su ljudi od 75+ godina manje vrijedni življenja od nas mlađih?  Nitko od nas neće izbječi smrt, al to ne znači da mi kao društvo moramo bacat starije pod vlak, jer eto, imaju 75+ godina...  

oni su svoje odradili.. ako ih je strah, neka ostanu doma..

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 10:40 (ivanlotz).
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
foofajter kaže...

Pa Bitango zar i ti?

Visak vjeruje u kinesku statistiku, Bitanga vjeruje da je virus prešao sa životinje na čovjeka...još samo čekam da antivaxeri počnu vjerovat u pilule protiv korone koje su fajzerovci izmislili.

 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=22728

 

A evo jedan primjer kad je sud neovisan, a ne pun plaćenika kao kod nas. Otvaraj sve sunce im jebem, a ne da moram iz kafane u 22:00 taman kad sam najbolje zaigra. Baš čovjek mora od jutra bit u kafani da bi ispunio normu.

 

 

Poslao si neispravan link. 

Nije prešao sa životinje na čovjeka, Bill Gejts ga je napravio da može kupit jeftino poljoprivredna zemljišta koja ljudi ne obrađuju dok su u lockdownu.

 

Pričam generalno u konteksu "i da ljudi znaju za SARS-CoV-2" već 15 godina" (što nije istina)... postoje virusi za koje ljudi znaju desetljećima i koji žive u životinjskim organizmima. Nije problem sve dok ne pređu na čovjeka. A ni onda nije problem jer imaju još jednu barijeru za premostiti, prijeći sa čovjeka na čovjeka što isto ovisi o hrpi stvari. I da, generalno većina virusa se prvo pojavi u životinjskom svijetu koji je jednostavniji i neotporniji i živi u nehigijenskim uvjetima za razliku od ljudi.

 Da ja imam problema s Bil Gejcom onda se ne bi išao čipirat.

 

Samo velim da su sumnjive okolnosti i ne vjerujem da je to prešlo sa životinje na čovjeka, pogotovo s pangolina. Pa to ne bi ni hadezeovcu palo na pamet.

 

Više sam uvjeren da su se korončeki malo zaigrali u laboratoriju i otišlo sve k vragu. Ali to nikad nećemo saznati...

 

Ali da, oko higijenskih uvjeta se slažem pa ako neću ići u teorije zavjere, onda su Kinezi, Indijci i ostala neoprana bagra prvi di bi se moglo nakotit takvo nešto.

 

Evo novi link na ono https://www.index.hr/vijesti/clanak/sud-presudio-da-je-zatvaranje-restorana-u-belgiji-nezakonito/2272858.aspx

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 10:36 (foofajter).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

Ima smisla npr u Australiji, Novom Zelandu i sl. koji i inače dobro kontroliraju granice, i da stavljaš sve pridošlice u 14 dnevnu karantenu. Ali ako će ostatak svijeta biti zaražen, a Australija sve putnike stavljati u 14dnevnu karantenu onda niti to nije rješenje, jer će imati probleme zbog toga.

Australija je upravo uvela stroge kazne za svoje građane koji pokušaju doći iz Indije.

 

 Izgleda da Fižulić lurka na forumu i krade ideje za članke 

 

One države koje su dosljedno provodile politiku eliminacije virusa, poput Tajvana, Vijetnama, Kine, Novoga Zelanda, Hong Konga, Singapura, Republike Koreje ili Australije, do sada su zabilježile manje od nekoliko desetaka umrlih na milijun stanovnika. Tajvan je do sada registrirao pola umrloga na milijun stanovnika, Novi Zeland i Singapur po pet preminulih, Hong Kong 28, a Australija i Republika Koreja 35 odnosno 36 umrlih na milijun stanovnika.

*****

Uvažavajući sve razlike u strukturama pojedinih nacionalnih ili regionalnih gospodarstava činjenica je da je prema podacima OECD-a Kina u 2020. zabilježila gospodarski rast u odnosu na 2019. od 2,3 %, da je korejsko gospodarstvo imalo pad od 1 %, a australsko od 2,5 %.

U istoj godini Euro zona imala je pad od 6,8 % te je stvarno jako teško braniti protuepidemijsku politiku većine europskih država koje su uspjele ne samo imati 40 i više puta umrlih na milijun stanovnika od država koje su provodile politiku eliminacije virusa već su zabilježile i višestruko veći pad BDP-a od tih istih država.

*****

Premijer Plenković naravno ne želi poremetiti “naš način života” dijelu svojih birača dva tjedna prije održavanja lokalnih izbora bez obzira na to što će takva politika poslati na onaj svijet više stotina hrvatskih građana. Cijena koju ćemo platiti bit će i ekonomska. Naša epidemiološka situacija mjerena brojem novih slučajeva u odnosu na broj stanovnika i udjelom pozitivnih testova višestruko je lošija nego u svim konkurentnim mediteranskim zemljama odnosno u državama iz kojih nam dolazi većina gostiju.

To znači da će naši budući gosti, dok god se naša epidemiološka situacija radikalno ne poboljša, morati računati na karantenu ili samoizolaciju po povratku u domicilnu državu. Tako smo unaprijed otpisali iole ozbiljnije turističke prihode u svibnju i ugrozili one u lipnju i sve to zbog lokalnih izbora i proslava prvih pričesti i krizmi. 

https://www.telegram.hr/komentari/hrvatska-drzava-podredena-izborima-pricestima-i-krizmama/

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 10:47 (Visak).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...

 Da ja imam problema s Bil Gejcom onda se ne bi išao čipirat.

 

Samo velim da su sumnjive okolnosti i ne vjerujem da je to prešlo sa životinje na čovjeka, pogotovo s pangolina. Pa to ne bi ni hadezeovcu palo na pamet.

 

Više sam uvjeren da su se korončeki malo zaigrali u laboratoriju i otišlo sve k vragu. Ali to nikad nećemo saznati...

 

Ali da, oko higijenskih uvjeta se slažem pa ako neću ići u teorije zavjere, onda su Kinezi, Indijci i ostala neoprana bagra prvi di bi se moglo nakotit takvo nešto.

 

Evo novi link na ono https://www.index.hr/vijesti/clanak/sud-presudio-da-je-zatvaranje-restorana-u-belgiji-nezakonito/2272858.aspx

 

Sumnjivo su i okolnosti da su ljudi sletili na Mjesec. 

 

Sumnjive su i okolnosti da je život nastao na Zemlji... tzv. "Ultimate Boeing 747 gambit" koji kaže da je: vjerojatnost za slučajni nastanak života usporediva sa time da će tornado koje prolazi smetlištem aviona sklopiti potpuno funkcionalni Boeing 747".

Znači Bog postoji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pa postoji i ja vjerujem da nas je dragi Bog stvorio u par poteza. Kako nam je dao život tako nam ga i uzima 🙏

Sva sreća pa sam već pripremio papire za istup iz crkve, samo moram dostavit dragom župniku
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 11:39 (foofajter).
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ivanlotz kaže...
jozef kaže...

Kako to da se toliko ljudi ovdje cijepilo? Zar na forumu ima toliko penzića?

u zadnje vrijeme je jako atraktivno biti humanist i brinuti se o drugima, velika bi bila steta da umru ovi od 75+ godina...

 naravno da nije šteta ako se radi o nekom drugom. Mogu zaključiti samo da ti majka još nema 75...

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Pa postoji i ja vjerujem da nas je dragi Bog stvorio u par poteza. Kako nam je dao život tako nam ga i uzima 🙏

Sva sreća pa sam već pripremio papire za istup iz crkve, samo moram dostavit dragom župniku

 nije tak jednostavno ali može se. alternativno: jednostavno "ignore" ali samo ak te cijepilo barem jednom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 13:31 (Ajar).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitno je na popisu izjasniti se kao nevjernik, jer je to podatak kojim stalno mašu. Mada taj broj ne bi trebao biti bitan ni u kom pogledu ako su prema Ustavu sve religije ravnopravne. Kakve veze onda ima brojnost? Ali kao i u Životinjskoj farmi, neki su ravnopravniji.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ova tema in a nutshell

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MV player kaže...

ovi koji je boje cijepiti misle da će im ugraditi čip

i upravljati sa njima. Većina će potom raditi na

poljima Bila Gatesa kao berači pamuka i/ili bilja.

 

 

 ne bojim se cijepiti, ja se ne želim cijepiti jer mislim da je to nepotrebno.

Prebolio sam koronu tako da nisam ni znao da je imam, znači temperatura koji bih dobio od cjepiva bi bila puno gora stvar za mene od korone.

Inače ova tema je glupa i nepotrebna, nikada se nećemo složiti niti promjeniti mišljenje.

jedan dio religijski vjeruje u cjepivo, drugi dio ga ne želi i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 15:22 (MadDogMattis).
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MadDogMattis kaže...
MV player kaže...

ovi koji je boje cijepiti misle da će im ugraditi čip

i upravljati sa njima. Većina će potom raditi na

poljima Bila Gatesa kao berači pamuka i/ili bilja.

 

 

 ne bojim se cijepiti, ja se ne želim cijepiti jer mislim da je to nepotrebno.

Prebolio sam koronu tako da nisam ni znao da je imam, znači temperatura koji bih dobio od cjepiva bi bila puno gora stvar za mene od korone.

Inače ova tema je glupa i nepotrebna, nikada se nećemo složiti niti promjeniti mišljenje.

jedan dio religijski vjeruje u cjepivo, drugi dio ga ne želi i to je to.

 

"Prebolio sam koronu tako da nisam ni znao da je imam" je upravo i glavni problem u cijeloj priči. Ajde razmisli malo još jednom o tome.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 15:28 (Bitanga).
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

 

"Prebolio sam koronu tako da nisam ni znao da je imam" je upravo i glavni problem u cijeloj priči. Ajde razmisli malo još jednom o tome.

 glavni problem je taj što se ti bojiš korone, glavni problem je što ti na koronu gledaš kao na velike boginje.

Također, susjedi su imali koronu, mlada obitelj plus dva penzionera od 75 godina, preboljeli su je kroz desetak dana kao neku gripu.

Znam ljude koji su umrli od nje, ali oni su bili tesko bolesni.

Inače, kažem, rasprava nema smisla, ovo je kao raspravljanje sa vjerskim fanaticima, ti vjeruješ da je korona opasna smrtonosna bolest poput velikih boginja i to je to. Vjeruj, ja ti necu branit to.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 16:06 (MadDogMattis).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MadDogMattis kaže...
Bitanga kaže...

 

"Prebolio sam koronu tako da nisam ni znao da je imam" je upravo i glavni problem u cijeloj priči. Ajde razmisli malo još jednom o tome.

 glavni problem je taj što se ti bojiš korone, glavni problem je što ti na koronu gledaš kao na velike boginje.

Također, susjedi su imali koronu, mlada obitelj plus dva penzionera od 75 godina, preboljeli su je kroz desetak dana kao neku gripu.

Znam ljude koji su umrli od nje, ali oni su bili tesko bolesni.

Inače, kažem, rasprava nema smisla, ovo je kao raspravljanje sa vjerskim fanaticima, ti vjeruješ da je korona opasna smrtonosna bolest poput velikih boginja i to je to. Vjeruj, ja ti necu branit to.

 

Ja se ne bojim, jer sam ju imao. Kakve jebene velike boginje. Bojim se posljedica na gospodarstvo ako ovo potraje 10 godina. A samim time će biti i posljedica za većinu stanovništva, a ne bih volio da je oko mene sve sirotinja.

Nikad se svi ljudi nisu složili oko apsolutno ničega, čak ni oko rekao bi ziheraških tema poput holokausta, ali to ne znači da rasprava nema smisla. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 16:19 (Bitanga).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice