Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 940.149
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...
Mandor kaže...
Hazar kaže...
Mandor kaže...
Hazar kaže...
HUMANNISAM kaže...
guslac kaže...

 A gle, Kinezi žive normalno, na njihovih milijardu i pol danas imaju 305 aktivnih slučajeva, pa sad ne znam što je to nesigurno i loše kod njihovih cjepiva. Nekako sumnjam da su koristili Pfizer ili Modernu 😉

 jesi li siguran da su to tačni podaci ?

nisu procepili ni 30% stanovnika a corona odjednom nestala... lažu kao i kod nas vučić

 

Vidiš ovo za Kinu je zanimljivo, sjećam se još prije pola godine je bio objavljen onaj video gdje je na bazenu čovjek na čovjeku i partija se kao da sutra ne postoji. A tad još nije uopće bilo cjepiva. Kako su oni s preko milijardu stanovnika pobijedili koronu bez cjepiva. Ako je stvar u mjerama, gdje onda Europa griješi, jer imamo države poput Njemačke s iznimno strogim mjerama koje ne pokuzuju neke rezultate u odnosu na recimo Švedsku koja je primjer blažih mjera. Ako kažete Kinezi lažu, sigurno ljudi i dalje umiru od korone svakodnevno samo se to ne objavljuje, nije li to onda teorija zavjere?

 Uspoređuješ NJemačku i Švedsku ali po čemu? Po naslovima na hrvatskim portalima?

Koje brojeve si usporedio? Recimo, kod nas kad netko u školskom razredu ima koronu, cijeli razred ima nastavu online. U Njemačkoj su mi rekli da ne mogu imati nastavu online. Ne znam zašto. Možda i griješim jer nisam gledao vijesti i ne znam njemački, ali tako su mi rekli. Ja radim od doma već 13 mjeseci, dok u Njemačkoj svaka savezna država, pa i općina odlučuje za sebe u nekoj mjeri što radi. Merkelica je prozivala firme i države da trebaju poslati ljude doma ako imaju mogućnosti. Ali mnogi se opiru tome i zovu ljude raditi iako ne moraju fizički biti na poslu. 

Ovisi o jako puno faktora zaraza. Jel treba po tisućiti put nabrajati. Klima, prehrana, zdravstvo, broj liječnika, školstvo, odlazak na posao javnom prijevozom ili pješke ili automobilom, druženje ljudi, restorani, kafići, poštuju li ljudi preporuke i bez naređenja, izlaze li van i ako nema policijskog sata, broj kreveta u bolnicama, temperatura zraka, mogućnost rada od kuće, škole od kuće i jako puno drugih stvari.

Dakle koje brojeve si ti usporedio i koje mjere?

 Više je naglasak bio na Kini i kako to da oni bez cjepiva nemaju više koronu. Ovo sam bezveze naveo da, toliko znam iz onog što sam čuo i pročitao. Što se tiče korone dovoljno i ovako slušam, a ne da još čitam koliko je ljudi u kojoj pokrajini koje države umrlo od korone.

E vidiš upravo to. Nešto si čuo i pročitao i izveo zaključak. Nisi tako napisao, ali čini mi se da sugeriraš da je isti ishod sa mjerama i bez mjera, a na temelju rezultata Švedske i Njemačke, ali ne znaš ni brojeve ni mjere (ili znaš pa nisi naveo).

I onda netko tko čita i zna još manje zaključuje da su mjere potpuno neučinkovite jer eto tako i drugi kažu i čini se istina. Pisao sam i prije, doktorski radovi će se pisati desetljećima analizirajući podatke. Nije tako jednostavno i ne treba tako površno uspoređivati. Moje mišljenje.

 Evo išao sam samo za tebe vidjeti.

 

https://ourworldindata.org/grapher/covid-stringency-index

 

Stringency index (100 je najstrože) Francuska: 78.7, Švedska: 65.7.

 

Broj mrtvih na milijun stanovnika: Francuska: 1571, Švedska: 1372

 Svaka čast! Nisam znao za ovo.

Ali što zaključujemo iz ovoga? Ja ću prvi reći da nisam dovoljno pametan, pogotov ne ovako na dvije minute. 

Koriste 9 faktora ("mjera") Za izračun. Sad koliko su fleksibilni? Piše tamo ako mjere variraju po regiji, uzima se najstroša mjera za izračun. Eto u njemačkoj jako varira po regiji, pa čak i općini.

I je li to trenutnoi ili ukupno? 

A sad što ako je netko uveo pravu mjeru ali "prekasno" Njemu se piše da je strog, ali kad su ljudi već u bolnicama. 

Ne znam što je ispravno, ali reći ću da nije lako interpretirati podatke koje imaš.

Siguran sam da možeš naći puno više rupe u ovakvoj analizi.

 

EDIT:

Ja sam se prije mjesec dana vratio iz Njemačke. Bio sam tamo tri mjeseca. Mjere su da se smjelo posjećivati najviše jedno kućanstvo u razmaku dva tjedna. I sad će netko reći imali su stroge mjere. Ali to je bilo up toj državi/pokrajini u kojoj sam ja bio. I ti to možeš uzeti u izračun strogoće. Međutim da li se ljudi prodržavaju toga? Neki da, neki ne. Tko to kontrolira? Nitko. 

Mjere su bile da moraš odraditi 10 dnevnu izolaciju pri ulasku u zemlju ili se testirati najranije 5. dan. Jesam li odradio 10 dana izolacije? Nisam išao van, ali nisam ni bio zatvoren sam u sobi. Tko me kontrolirao? Nitko.

Na ulici u centru grada obavezno nošenje maske. Čovjek puši, naravno ne može kroz masku. Policija ga potjera. Mjera je bila da ne smiješ, ali on nije kažnjen pa će vjerojatno opet.

Da li se Šveđani držali preporuka iako preporuke nisu mjere, ne znam. 

Čak i da anketiraš sve ljude i da je anonimno, drže li se mjera, opet možda lažu. Teško je staviti broj.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.4.2021 17:02 (Mandor).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
bloodborne kaže...

Jos bolja ideja dabog da cijepljen crko od korone jebo ti ja mater u picku

 

Ajde se ti malo civiliziraj... svih ovih 80ak stranica smo ovdje normalno diskutirali dok se ti nisi pojavio.

Nadam se da ćeš dobit bar 2 tjedna ban.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.4.2021 17:24 (Bitanga).
Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

Jos bolja ideja dabog da cijepljen crko od korone jebo ti ja mater u picku

 

Ajde se ti malo civiliziraj... svih ovih 80ak stranica smo ovdje normalno diskutirali dok se ti nisi pojavio.

Nadam se da ćeš dobit bar 2 tjedna ban.

 Ja nemam problema što on javno piše jer se vidi onda kakva je osoba. Bez znanja i argumenata. Ne bih da se to obriše, a ostanu druge stvari.

Ali poslao mi je privat poruku gdje prijeti fizičkim nasiljem. Jel se mogu privatne poruke prijaviti?

16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Mandor kaže...

 Ja nemam problema što on javno piše jer se vidi onda kakva je osoba. Bez znanja i argumenata. Ne bih da se to obriše, a ostanu druge stvari.

Ali poslao mi je privat poruku gdje prijeti fizičkim nasiljem. Jel se mogu privatne poruke prijaviti?

Fakat dno dna. Valjda mogu.

6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
čovik bi očekivao da ljubitelji informatike imaju razvijeno racionalno razmišljanje...kad ono:(...A sad zamislimo ostale skupine u društvu...još mi nismo spremni za izlazak iz pećine:(

međutim hebiga...čudni su putevi ljudskog mozga (kognitivna disonanca)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

ja sam ga prijavio, pa ono je ispod svake moguće razine koja postoji

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Treba i gospodu koja mu lajkaju komentare. Da, perix231, thumbsdownaj i ovo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
bloodborne kaže...
Mandor kaže...
bloodborne kaže...
Mandor kaže...
bloodborne kaže...
Mandor kaže...
bloodborne kaže...

 Par vas kee konstatiralo da nijedno cijepivo ne sadrzi

 oslabljeni genom virusa. Tako da o cemu vise pricati s vama.

 Vi ste procitali znastveni clanak vi ste automatski doktori nauke.

 Nema se tu sta reci, Vi ste u "pravu" jer vi morate biti u pravu

 i to nitko drugi ne moze i ne smije osporit. To je to. Ti si u "pravu" 

 sva cijepiva sadrze zapravo vitamin D koje dobe procesom  suncanja cijepiva u sahari. 

 Dakle mnogi ovdje se u usporedbi s tobom čine doktorima nauka.

Nije sramota nešto ne znati, ali kad ti netko kaže, pa daj barem pročitaj i probaj naučiti. Imaš problema sa shvaćanjem? Treba ti specijalni program?

Daj mi objasni što je to oslabljeni genom virusa i koje cjepivo ga koristi? 

 Da ti nebi posebno samarcinu opalio sta kazes ? 

 Vidim da si ljut nesto pa da te odgojim malo jebo ti ja mater

 Daj mi objasni što je to oslabljeni genom virusa i koje cjepivo ga koristi? 

 Nemam vremena, radim na tvojem mandatu za gradonačelnika zga. Ti si covjek s vizijom i znanjem hrvatskom narodu treba covjek poput tebe. Ne mogu se sad zamarat covidom.

 Zašto imaš potrebu svoj moždani proljev prosipavati ovdje ako ne znaš o čemu pričaš.

Ja ne bih bio gradonačelnik jer stvarno mislim da bih bio jako pošten, ali jako slab gradonačelnik. Jer, niti me zanima niti znam što se tu uopće radi. 

I zato nikome ne razbacujem gnojivo što bi ili ne bi gradonačelnik trebao raditi, osim da ne bi trebao krasti ili moje novce davati svojim prijateljima.

Ti si opalio šamarčinu cijelom našem obrazovnom sustavu koji te pustio van iz škole.

 Kazem ja u moru pametnih forumasa hrvatskih foruma

 poput tebe koji su svoje diplome zasluzili ( ne kupili ) 

 ja ne znam kako smo mi kao drzava tako u kurcu.

 Gdje se skrivaju takvi uceni ljudi poput tebe ? 

 Sad te molim nemoj me vide quoteat jer mi je pun kurac tebe

 i upucenog viska. 

 Jebiga, tek sad sam bacio oko na temu.

Jesu to isti oni uceni ljudi koji se prozivaju da zele pobiti cijelu populaciju cjepivom? Jel mislis na ljude koji su postali doktori kroz godine ucenja, da bi im ti i takvi kao ti isli u kontru sa "cjepivo je zlo"?

Sve sam si mislio da je Pervanova Vecernja Skola sala, kadli ono, radi se o istinitim pricama.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

Treba i gospodu koja mu lajkaju komentare. Da, perix231, thumbsdownaj i ovo.

 Your wish is my command.

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

Jos bolja ideja dabog da cijepljen crko od korone jebo ti ja mater u picku

 

Ajde se ti malo civiliziraj... svih ovih 80ak stranica smo ovdje normalno diskutirali dok se ti nisi pojavio.

Nadam se da ćeš dobit bar 2 tjedna ban.

 

Ja bi mu stisnuo trajni ban jer toliko nekulture vec dugo nisam vidio, dosao je prije nesto malo mjeseci i nasao pickarat kao da je ovdje 30 godina.

veni vidi didici
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dagoberhr kaže...

 

Ja bi mu stisnuo trajni ban jer toliko nekulture vec dugo nisam vidio, dosao je prije nesto malo mjeseci i nasao pickarat kao da je ovdje 30 godina.

 Nekad se za puno manje dobivao trajni ban. Za ovakvo vrijeđanje na razini krčme (mada bi u krčmi već pospremao zube u novčanik) odletio bi u sekundi. Ali bug se jako promijenio i zapustio u zadnjih godinu dvije.

Nadglednik dina
12 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Kako je epidemiolozi? Kakva je incidencija danas? Nego ko mi potjera Bloodborne-a?

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Sve to fino zvuči na papiru, ali evo za mene je to loše. Ako se ne cijepim, mogu komotno biti do ko zna kad zatvoren u kući.

A ako se cijepim, i to besplatno, onda idem di oću, a ne da moram plaćat testove, eventualno bit u karanteni i ostale idiotarije.

Kome je do zdravlja nek se zatvori u kuću, a kome ne, kao meni, nek se cijepi i proživi kolko god može, i ovak su mi već uzeli dvije godine života...
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

baš nema happy end-a... danas mi kolega dolazi da mu se susjeda cjepila zenecom.... tjedan dana poslije moždani :/

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

jedan moj frend niti 40 godina nema. Cjepio se Astra Zenecom prije 3 dana i pogleda auto ujutro, na brzinu je parkirao zauzeo 2 mjesta i zaparana mu vrata ključem

 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Nego...da javim....

Try and fail, but never fail to try.
 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
kameni_zg kaže...

Nego...da javim....

 I tražiti Grunfa.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
4 godine
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MV player kaže...

jedan moj frend niti 40 godina nema. Cjepio se Astra Zenecom prije 3 dana i pogleda auto ujutro, na brzinu je parkirao zauzeo 2 mjesta i zaparana mu vrata ključem

 3 dana nije dovoljno ni da virus završi inkubacijski period, a ne da se formira krvni ugrušak, dođe do mozga i uzrokuje moždani...  Postotak ljudi sa krvnim ugruškom nakon cijepljenja je vrlo malen u odnosu na one koji prođu ok, al isto tako je smiješno sprdat se na račun nečega, a ima tek 3 dana od cijepljenja...  

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2021 17:35 (NoDe31).
3 godine
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

najveća moguća sprdnja je odbijanje cijepljenja. 

Srećom kao mali svi smo cijepljeni po protokolu izbjegli smo dječje paralize, ospice itd pa se možemo sprdati.

Tražiti garancije za cjepivo. HO hO  ho!

 
2 3 hvala 0
4 godine
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MV player kaže...

najveća moguća sprdnja je odbijanje cijepljenja. 

Srećom kao mali svi smo cijepljeni po protokolu izbjegli smo dječje paralize, ospice itd pa se možemo sprdati.

Tražiti garancije za cjepivo. HO hO  ho!

Ne moraš meni govorit za cijepljenje i sam sam na listi čekanja... Samo ti kažem da se nije pametno sprdat sa takvim stvarima jer, iako mala, postoji šansa da izvučeš deblji kraj...

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2021 17:45 (NoDe31).
3 godine
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

očito ne razumijete ili se pravite nevješt.

cijepljenje je zaštita sebe i drugih. I onda čovjek komentira

navodni moždani udar koji se navodno dogodio i dovodi u neraskidivu vezu sa cijepljenjem samo kako bi na potpuno besmislen način ogadio cijepljenje. Nakon toga parafraziram i povezujem x životnu situaciju sa cijepljenjem kako bi objasnio o čemu se radi. Ali evo jedna stvarna situacija, dvije blizanke, jedna je jučer umrla a druga se bori za život na respiratoru u teškom je stanju. Nisu bile cijepljenje. Ovo je istina.

 
6 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MV player kaže...

očito ne razumijete ili se pravite nevješt.

cijepljenje je zaštita sebe i drugih. I onda čovjek komentira

navodni moždani udar koji se navodno dogodio i dovodi u neraskidivu vezu sa cijepljenjem samo kako bi na potpuno besmislen način ogadio cijepljenje. Nakon toga parafraziram i povezujem x životnu situaciju sa cijepljenjem kako bi objasnio o čemu se radi. Ali evo jedna stvarna situacija, dvije blizanke, jedna je jučer umrla a druga se bori za život na respiratoru u teškom je stanju. Nisu bile cijepljenje. Ovo je istina.

Prijatelju moj ne bih to volio biti u glavi....tolika količina mržnje prema nekome koga ne poznaješ je zapanjujuća u najmanju ruku...

 

Ja nigdje nisam rekao niti da sam protiv cjepljenja niti da je osoba od cijepljenja dobila moždani - to si TI zaključio. Ja sam samo rekao kako su stvari išle. I događaj NIJE NAVODAN (aka rekla-kazala) nego se je desio (ne bavim se "bapskim pričama").

Isto tako da si čitao moje komentare vidio bi da sam i napisao da imam prijatelja koji je od covid-a dobio obostranu upalu pluća i vec je tri (četiri!?!) tjedna u banani (najgoroj) - čak sam poslao i screenshot razgovora sa njime...

Te isto tako da je mama od prijateljice umrla od Covida tako da komentar na ovo što sam ja napisao ti je u najmanju ruku jadan... sorry...

 

Eto...

 

NULL!=NULL
12 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Pa de ste epidemiolozi? Sta ima? Kakva nam je incidencija danas? Nego za ozbiljno sad, jel netko cuo ista o novim kolicinama cjepiva koja su trebala stic? Jesu stigla? Pitam cisto da znam kamo pare idu.

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ajmo opet mada sam vam ovećao da će ići svakih 10 stranica ali ovim tempom ići će skoro preko 20 stranica. Molim samo ozbiljne anketare da učestvuju u oneketi:

22 vs.15 anketu u realnom vremnu ažuriram (22 prevencija protiv bolesti vs. 15 antivaksera)


Uređivano: nemojte nastavljati daljnje argumentovanje dok nek popunite anketu! 
Uređivano 2:
Ovi koji su glasali za 4-tu opciju strpite se malo oko trolanja.

Molim vas da daljnje ne sudjelujete u argumentaciji ako niste popunili anketu!

Uređivano 3:
Nema odgovaranja dalje dok se ne izjasnite što ste rekli u anketi (posljednja opcija vam to omogućava) Inače zovem Miru da zakluča ovu temu.

 

20 Ubost ćemo se
4 Već sam se ub'o :-P
15 Ne planiram ni u snu
5 I tebi mi je Envy preko glave
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2021 16:58 (Envy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
NoDe31 kaže...
MV player kaže...

najveća moguća sprdnja je odbijanje cijepljenja. 

Srećom kao mali svi smo cijepljeni po protokolu izbjegli smo dječje paralize, ospice itd pa se možemo sprdati.

Tražiti garancije za cjepivo. HO hO  ho!

Ne moraš meni govorit za cijepljenje i sam sam na listi čekanja... Samo ti kažem da se nije pametno sprdat sa takvim stvarima jer, iako mala, postoji šansa da izvučeš deblji kraj...

 Zašto nije PAMETNO sprdati se. Hoćeš reći da su sprdačina i izvlačenje debljeg kraja u uzročno posljedičnoj vezi?

3 godine
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Bosna i Hercegovina 147

Slovačka 36

Grčka 80

Hrvatska 51 umrlih jučer.

Strašne brojke, dramatične.

A kod nas se 50% ljudi boji cjepiva. Tko je tu lud ?

 
1 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Envy kaže...

Ajmo opet mada sam vam ovećao da će ići svakih 10 stranica ali ovim tempom ići će skoro preko 20 stranica. Molim samo ozbiljne anketare da učestvuju u oneketi:

5 vs.6 anketu u realnom vremnu ažuriram (5 prevencija protiv bolesti vs. 6 antivaksera)


Uređivano: nemojte nastavljati daljnje argumentovanje dok nek popunite anketu! 
Uređivano 2:
Ovi koji su glasali za 4-tu opciju strpite se malo oko trolanja.

Molim vas da daljnje ne sudjelujete u argumentaciji ako niste popunili anketu!

 


Znaci jedina opcija za rec "ne" je "Ne planiram ni u snu!", jebiga, tako je lakse gurat tezu antivaxeriiii! Ova tema iz smijesnog ide u jos smijesnije 

 

Po tome fale ti jos:

1. Da, kad dodjem na red

2. Da, u snu

3. Ne, vec jesam

4. Ne, ni nebum

5. Kakvo cijepljenje, o cemu ti? (moras ponudit nesto i onima koji u 80 stranica nisu shvatili o cemu se ovdje radi kad vec nudimo gluposti)..

 

Kaj se nije moglo, po uzoru na naslov teme, pitati "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?" i ponuditi opcije Da ili Ne... pa onda kasnije u temi raspravljati detalje odabira. Ona prosla, "Bodemo se" ili "Ne bodemo se" OK..., "Ne planiram ni u snu" je opcija koja samo potice daljnju svadju nis vise. Jedina pametna ti je Preporuka da Miro locka temu.

 

 

Try and fail, but never fail to try.
4 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MV player kaže...

Bosna i Hercegovina 147

Slovačka 36

Grčka 80

Hrvatska 51 umrlih jučer.

Strašne brojke, dramatične.

A kod nas se 50% ljudi boji cjepiva. Tko je tu lud ?

neka se cijepe ovi ugrozeni pa nece toliko umirati! ja znam da se sigurno necu cijepiti

3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MV player kaže...

Bosna i Hercegovina 147

Slovačka 36

Grčka 80

Hrvatska 51 umrlih jučer.

Strašne brojke, dramatične.

A kod nas se 50% ljudi boji cjepiva. Tko je tu lud ?

Strašno dramatične, pola Europe nije spavalo zbog tih brojki. Nego daj mi reci, koliko je umrlih od drugih bolesti i u drugim okolnostima? Naravno da ne znaš jer su te osobe nebitne pa se o njima ne piše svaki dan. Bitni su samo oni koji krepavaju od koljorone.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2021 6:37 (foofajter).
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
MV player kaže...

Bosna i Hercegovina 147

Slovačka 36

Grčka 80

Hrvatska 51 umrlih jučer.

Strašne brojke, dramatične.

A kod nas se 50% ljudi boji cjepiva. Tko je tu lud ?

Strašno dramatične, pola Europe nije spavalo zbog tih brojki. Nego daj mi reci, koliko je umrlih od drugih bolesti i u drugim okolnostima? Naravno da ne znaš jer su te osobe nebitne pa se o njima ne piše svaki dan. Bitni su samo oni koji krepavaju od koljorone.

 

foofajter svaki izgubljeni zivot je 'strasno dramaticno' za bilo koga normalnog osim tebe! Do danas je u svijetu od virusa korone umrlo 3 149 584 ljudi .. skoro jedna Hrvatska .. tebi to nije strasno, meni dragi moj je vise nego strasno.

 

Koliko moras biti bezosjecajan da uopce napises takav komentar, prijatelju moj!!

veni vidi didici
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice