Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 939.948
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...

Znaci identicno kao kod mene koji sam prebolio sam virus, nisam ni tepihe prao

 Poanta tvog posta je?

Ja čak znam neke koji nisu imali nikakve simptome. A znam i one koji su imali još teže od nabrojanih. A znam i za neke koje je korona ubila. I što ćemo sada?

 

edit:

Bitanga pa da je i svih 29 povezano s cjepivom, od ukupno cijepljenih 40ak tisuća to je 0,0_yebenih_6 %. Pa više ih umre od predoziranja lijekovima protiv bolova.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 14:15 (Pero Dinamit).
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Nista, komentiram. Smijem?

Battlelog: D3lBoy-00
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ne. Jer ti je glup komentar za ovu temu.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ispricavam se mislio sam da je tema "Hocete li se cijepiti prodiv Covida-19?" otvorena za diskusiju i razlicita misljenja... baš sam šašav.

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
online
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

A šta je tačno bilo mišljenje, tj insinuacija?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Moje? Komentar kako sam imao iste simptome sa koronom kao netko tko se 2 puta cijepio. To nije poziv na ne cijepljenje, vec mi je samo malo cirkus da se downplayaju identicni simptomi kad je cjepivo u pitanju, a prenapuhuje kad ima netko tko se ne cijepi.

No kao sto rekoh prije, necu se raspravljat, nisam strucnjak kao ni vi, samo kazem svoje stavove o tom.

Battlelog: D3lBoy-00
12 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ovaj gore linkani clanak od rtl-a - pripremite se, nagledat cete se takvih jos u iducih mjesec-dva. To je sad ono kaj generira klikove.

 

Ako postoji hyperlink na izvor (a postoji) procitajte radije to nego ove nase lesinare...

 

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-18/norway-finds-no-direct-link-between-elderly-deaths-and-vaccine (ovo vam je izvor za RTL-ov clanak, ne samo izvor vec su samo preveli na hrvatski i to samo ono kaj bi moglo dic paniku/generirat klikove).

 

Ako procitate RTLov clanak, pa ovaj bloombergov, mozda shvatite koji pokusava informirat a koji skuplja klikove i ubacuje samo ono kaj im se svidja u clanak.. zato i kazem, nagledat cemo se toga jos.

Try and fail, but never fail to try.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

što hoćeš? dogodila se greška koja je u međuvremenu ispravljena i sada sve osobe iz kategorija 8 i 9 moraju na individualnu evaluaciju jer nažalost starčeki tih kategorija mogu umrijeti od proljeva i vrućice(koji su nuspojava cjepiva).

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 14:36 (Del_Boy97).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...

Moje? Komentar kako sam imao iste simptome sa koronom kao netko tko se 2 puta cijepio. To nije poziv na ne cijepljenje, vec mi je samo malo cirkus da se downplayaju identicni simptomi kad je cjepivo u pitanju, a prenapuhuje kad ima netko tko se ne cijepi.

No kao sto rekoh prije, necu se raspravljat, nisam strucnjak kao ni vi, samo kazem svoje stavove o tom.

 

Samo što nije isto kad imaš simptome poslije cijepljenja ili si stvarno zaražen i zarazan. 

Što slabije simptome imaš upravo je to i gore za širenje virusa, jer ćeš hodat okolo prije. 

 

Nikad nikome nije bila problem temperaturica od jedan dan.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 14:43 (Bitanga).
15 godina
odjavljen
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Umrli s cijepivom, a ne od njega - zašto mi to zvuči poznato?

 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

 

Neću ništa iskopati, pogotovo ne tebi jer si najobičniji troll.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Pa sigurno da ce demantirati da je povezano sa cijepvom , ipak forsiraju to cjepivo na svakom koraku pa im se to krsi da agendom.

 

Ja sam nezz gdje nalaze ljude za cijepljenje, koga god da sam pitao nitko se ne zeli cijepiti. A tu i ima i lijecnika i obrazovanih ljudi.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...

Moje? Komentar kako sam imao iste simptome sa koronom kao netko tko se 2 puta cijepio. To nije poziv na ne cijepljenje, vec mi je samo malo cirkus da se downplayaju identicni simptomi kad je cjepivo u pitanju, a prenapuhuje kad ima netko tko se ne cijepi.

No kao sto rekoh prije, necu se raspravljat, nisam strucnjak kao ni vi, samo kazem svoje stavove o tom.

 A, znači ipak si tvrdio da su efekti virusa i vakcine isti. Izvini na nedostatku takta, ali to je neviđeno glup komentar. Od ovog koronavirusa do sada u Hrvatskoj ima 4711 mrtvih, odnosno 2% registrovanih slučajeva. I tu je svaka sličnost sa neželjenim dejstvom vakcine završena. I to ti je poznat podatak, a svejedno napišeš tako nešto. Za vaganje između 4711 mrtvih i 0 mrtvih* ne moraš biti stručnjak, dovoljno je da se ne praviš idiot.

 

* savršeno sam svestan da će se, kako se broj vakcinisanih bude povećavao i vreme prolazilo, kao statističko-biološka neminovnost pojaviti i određeni broj onih koji su primili vakcinu i preminuli iz bilo kog razloga. To suštinski ništa ne menja.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 15:54 (Ivan(4)).
10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ja ću se cjepit... ionako će vas "ucjenjivat", djeca neće moć u vrtić, nećeš moć uć u neke zemlje... šta se prije rješimo, bolje svima!
 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

Pa sigurno da ce demantirati da je povezano sa cijepvom , ipak forsiraju to cjepivo na svakom koraku pa im se to krsi da agendom.

 

Ja sam nezz gdje nalaze ljude za cijepljenje, koga god da sam pitao nitko se ne zeli cijepiti. A tu i ima i lijecnika i obrazovanih ljudi.

 Pa ima da...i ti obrazovani ljudi kazu da je taj batch cjepiva u Norveskoj bio kontaminiran.

 

 

E sad da li je kontaminiran u proizvodnji, ili je opet neki anti-vaxxer isao prckat po epruveticama...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
prototype sony kaže...

Za mene je najveci upitnik ova statistika smrtnosti u svedskoj
bez coweed19 sigurnosnih mjera i socijalne distance 
hmmm cak ni "rizicne skupine" nisu zasticene niti na jedan nacin
kako? 

 Evo novih, mada možda ne i zadnjih podataka za Švedsku.

 9000 (10%) više umrlih nego prošle godine, 7500 više od desetogodišnjeg prosjeka. 

 

Je li ti se upitnik sada razjasnio?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
10 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 Bolje se ovako patiti cijeli život nego da te zlokobna corona dopadne pa da tjedan dana imaš temeperaturu 38 

 

Gdje je bitanga da izvuće statistiku za ovakav slučaj ?

This time next year we'll be millionaires
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

 Bolje se ovako patiti cijeli život nego da te zlokobna corona dopadne pa da tjedan dana imaš temeperaturu 38 

 

Gdje je bitanga da izvuće statistiku za ovakav slučaj ?

 Pošteno jer je to je jedino što se od korone može dogoditi.

A da mutira su gluposti mislim stvarno.

Kad dođe kuga #2 budemo se liječili s čajevima, bude ujko samnom u garaži preko noći složio tretman dok krvari iz ušiju.

Kakav WHO,Pfizer, stručnjaci, procjena opasnosti i te gluposti, urote ništa više, bitno da sam ja zdrav danas = biti ću zdrav sutra, logika ništa više.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2021 20:01 (Xanzzu).
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...
Voditelj se prilično iznenadio stavom svoga gosta, jer nije očekivao da će baš u njegovoj emisiji biti jedno toliko stručno lice, koje će u Jutarnjem programu jasno reći NE cijepljenju! Predlažem da pogledate snimku (u trajanju 4 minuta) i podjelite je s bakicama i dekicama!
Gost emisije jutarnjeg programa je
prof.dr.sc. Višeslav Hadži-Tanović, dr.med.spec.kardiolog, koji je specijalizirao kardiologiju na Klinici Lariboisier u Parizu kod poznatog kardiologa Buvrena, zatim u Hustonu, na Texas Heart Institute-u i u Švedskoj na Klinici Karolinska Hospital! Redovni je profesor kardiologije Američkog Medicinskog fakulteta (US Medical School). Akademik, aktivni član akademije znanost u New Yorku. Akademik, član Srpske kraljevske akademije inovatora i znanstvenika. Član je Teksaškog insituta za srce u Huston-u, te član europskog udruženja kardiologa.

 
Jašta, kad mesar kardiolog, uz to i Srpski Kraljevski Inovator Akademik, svojim mišljenjem kontrira epidemiološkim, imunološkim i virološkim studijama, to je stručnost u vražju mater! 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2021 21:44 (Al Crane).
16 godina
online
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Kod nas su počeli da daju SinoPharm vakcinu (trenutno mislim da jedino njih i imamo) svakome ko se pojavi na mestu za vakcinaciju i stane u red. Voleo bih da se EU izjasni o toj vakcini pre nego što je uzmem (no to se verovatno neće desiti dok im Kinezi ne predaju određenu dokumentaciju), inače sam u iskušenju.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Fino je to krenulo, svakih par dana neki proizvođač najavi smanjenje broja doza koje će isporučiti. Ode još jedna godina u zaborav.

Vrijeme je da se učlanim u hdz i krenem u crkvu.
 
2 0 hvala 0
13 godina
online
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Nije moj komentar ali je zanimljiv!

 

 

U slučaju cijepljenja: Biti ću oslobođen nositi masku? NE. Restorani i lokali ponovo se otvaraju i normalno rade? NE. Stiče se imunost na kovid? Ne zna se! Prestajemo biti zarazni za druge? Ne zna se. Ako cijepimo svu djecu, počinje li škola normalno? NE. Zaustavlja se socijalno distanciranje? NE. Cijepimo li se i djeda i ja, možemo li se zagrliti? NE. Hoće li procjepljenje ponovo otvoriti kina, kazališta i stadione? NE. Hoće li se cijepljeni moći okupiti? NE. Koja je stvarna korist cijepljenja? Virus vas neće ubiti. Jeste li sigurni da me cjepivo neće ubiti ili osakatiti? NE. Sustav nadzora nuspojava funkcionira? NE. Obeštečenje u slučaju negativnih nuspojava snositi će proizvođač, dobavljač? NE. Statistički gledano, virus me ionako ne bi ubio … Zašto bih se trebao cijepiti? Za zaštitu drugih. Dakle, ako se cijepim, jesu li drugi 100% sigurni da ih neću zaraziti? NE. Pa koja je onda svrha cijelog ovog svjetskog cirkusa? Vi ste teoretičar zavjere!

 

 

To Each His Own.
Moj PC  
12 6 hvala 2
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

 Evo gledaj to ovako.

Ako ima nekolko 10-taka tisuća starijih ljudi u domovima, i recimo da u prosjeku od tih ljudi umre 20-tak dnevno.

I sad procjepiš sve te ljude u domovima i slijedeći dan ih opet umre 20, ali sad je to velika priča, jer je tih 20 sad umrlo nakon cijepljenja...

12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Necu se cijepit ni da mi plate. Kolko ljudi umre od raka svaki dan pa se nitko zurno ne pokusava smislit lijek, il od siromastva pa nikog nije briga. Al bitno da svaki dan ujutro u 10 se zna koliki je broj novozarazenih, na respiratoru i umrlih. Ko kaze da se ne moze manipulirat tim brojevima. Od mog prijatelja mama radi u bolnici i imala je covid i nikakve simptome, a netko ima vece. Tko je tuj lud. Il npr. nogometasi igraju tekmu a ovi sa strane nose maske, rezerve. Znaci oni se ne mogu zarazit koji dolaze u kontakt a ovi koji sjede na tribinama hoce jer ih ima petero. Zdrav razum i intuicija mi govori da nesto ne valja. Al dobro ko hoce nek se cijepi. Ovo me sve podsjeca na pricu sa leg. Strasilo se ako ne legaliziras srusit ce ti se kuca i sl. akcije. Reko sam vec imunitet oslabi kad si zatvoren u kuci, treba pazit na prehranu, vjjezbanje, kretanje, ne gledat vijesti i nemorate se bojat 😊
 
5 2 hvala 0
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Pogledajte ovo:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2021 11:55 (Izzy).
Moj PC  
2 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
lmutak kaže...

Nije moj komentar ali je zanimljiv!

 

 

U slučaju cijepljenja: Biti ću oslobođen nositi masku? NE. Restorani i lokali ponovo se otvaraju i normalno rade? NE. Stiče se imunost na kovid? Ne zna se! Prestajemo biti zarazni za druge? Ne zna se. Ako cijepimo svu djecu, počinje li škola normalno? NE. Zaustavlja se socijalno distanciranje? NE. Cijepimo li se i djeda i ja, možemo li se zagrliti? NE. Hoće li procjepljenje ponovo otvoriti kina, kazališta i stadione? NE. Hoće li se cijepljeni moći okupiti? NE. Koja je stvarna korist cijepljenja? Virus vas neće ubiti. Jeste li sigurni da me cjepivo neće ubiti ili osakatiti? NE. Sustav nadzora nuspojava funkcionira? NE. Obeštečenje u slučaju negativnih nuspojava snositi će proizvođač, dobavljač? NE. Statistički gledano, virus me ionako ne bi ubio … Zašto bih se trebao cijepiti? Za zaštitu drugih. Dakle, ako se cijepim, jesu li drugi 100% sigurni da ih neću zaraziti? NE. Pa koja je onda svrha cijelog ovog svjetskog cirkusa? Vi ste teoretičar zavjere!

 

 

 https://www.facebook.com/groups/koronavirushrvatska/permalink/769829353888842/

 

eto malo pojašnjenja za ova dost glupa pitanja i odgovore koji imaju nepoznatog autora naravno

10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

volim kako vam nije problem dijeliti ovakve videe, a pritom se nazovete skepticima

 

https://www.politifact.com/article/2021/jan/20/shaking-covid-vaccine-side-effect-videos-and-what-/

 

https://eu.courierpress.com/story/news/2021/01/12/covid-vaccine-moderna-side-effects-cdc-doctor-symptoms-shawn-skelton/6646047002/

 

I još jednom dragi ljudi, korelacija nije kauzacija i to bi svi trebali znati

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2021 13:32 (Del_Boy97).
16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
lmutak kaže...

... ako se cijepim, jesu li drugi 100% sigurni da ih neću zaraziti? NE. Pa koja je onda svrha ...

 Drago mi je da nije tvoj komentar. Bez šale i namere da se pravim pametan. Izdvojio sam ovaj deo ne zato što je jedini sporan, već zato što je to logička greška koju baš često viđam u ovim diskusijama i ne znam da li je ljudi prave namerno ili slučajno. Ispada da ako nešto nije baš 100% pouzdano, onda je svejedno koja će se opcija izabrati. Svi znamo da to nije istina. Da se treba kladiti na to da li će pri bacanju kockice izaći šestica ili ne, svako bi znao izabrati koja mu varijanta daje mnogo veće šanse. No da se ne udaljavamo od vakcina. Empirijski utvrđena procena je da, kada je oko 70% stanovništva imuno na neku bolest, ta bolest više nema mogućnost da se širi i izaziva pandemiju. Dakle, vakcina ne mora pružati 100% zaštitu da bi bila odlična, no potrebno je da postoji neka kolektivna svest. 

 

goran022 kaže...
Necu se cijepit ni da mi plate. Kolko ljudi umre od raka svaki dan pa se nitko zurno ne pokusava smislit lijek, il od siromastva pa nikog nije briga. Al bitno da svaki dan ujutro u 10 se zna koliki je broj novozarazenih, na respiratoru i umrlih. Ko kaze da se ne moze manipulirat tim brojevima. Od mog prijatelja mama radi u bolnici i imala je covid i nikakve simptome, a netko ima vece. Tko je tuj lud. Il npr. nogometasi igraju tekmu a ovi sa strane nose maske, rezerve. Znaci oni se ne mogu zarazit koji dolaze u kontakt a ovi koji sjede na tribinama hoce jer ih ima petero. Zdrav razum i intuicija mi govori da nesto ne valja. Al dobro ko hoce nek se cijepi. Ovo me sve podsjeca na pricu sa leg. Strasilo se ako ne legaliziras srusit ce ti se kuca i sl. akcije. Reko sam vec imunitet oslabi kad si zatvoren u kuci, treba pazit na prehranu, vjjezbanje, kretanje, ne gledat vijesti i nemorate se bojat 😊

 "Kolko ljudi umre od raka svaki dan pa se nitko zurno ne pokusava smislit lijek", da li si svestan koliko to nije istina?! "Od mog prijatelja mama radi u bolnici i imala je covid i nikakve simptome, a netko ima vece. Tko je tuj lud." Pretpostavljam da su ludi ovi što imaju veće simptome od istog virusa od kog neko ima blaže? Evo, meni je jutros umro prijatelj u 40-im, bez drugih faktora rizika. Razboleo se, kašljao, pa upala pluća, bolnica, kiseonička potpora, invazivni respirator, jedna reanimacija, druga i jutros umro od nečega što neki drugi ni ne osete. Verovatno totalno lud čovek?! Sportisti se stalno testiraju i prati im se zdravstveno stanje te je, kako bi im bilo prilično nezgodno trčati sa maskama, ocenjeno da je prihvatljiv rizik da ne nose maske dok su u igri. Ovi što sede pored - sede, i nema nikakvog razloga da se za njih pravi izuzetak. Moraju li se ovako banalne stvari crtati? Uostalom, i da ima poneka nelogična mera, a ima, to ne invalidira ceo koncept prevencije širenja epidemije. A ovo na kraju je... Sad ću ja citirati nešto što sam negde pročitao: "Boje se vakcina, boje se chemtrailsa, boje se 5G-a, boje se planske depopulacije i naseljavanja migranata... a kad treba primenjivati neku osnovnu preventivu: 'Odbijam da živim u strahu!'"

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2021 13:28 (Ivan(4)).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice