Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 941.593
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

https://fb.watch/30xjENgkKv/

 

pogledajte samo tu količinu luđaka u komentarima

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Del_Boy97 kaže...

https://fb.watch/30xjENgkKv/

 

pogledajte samo tu količinu luđaka u komentarima

 

Kaže se narativ :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

A mislim uvijek su komentari na fejsu ili na neki članke show :D. Mislim da je ljudima već to sve dopizdilo pa više nikom ne vjeruju, a i kad se pogleda unazad godinu dana koliko se puta mijenjalo mišljenje struke i onog sto je stožer nalagao jasno je da je ekipa sumnjičava. Recimo i kad pogldaš taj video, reklo se da i ljudi koji su cijepljeni mogu prenositi zarazu i da bi se zato svi trebali cijepiti, i onda ona ne nosi masku, a medicinska sestra je, sad, što je onda istina. Ja se ne bih htio cijepiti jer smatram da mi corona ne predstavlja opasnost, kao što se nikad nisam protiv gripe cijepio, je uspoređujem izravno gripu i coronu, samo kažem da ih svrstavam u kategoriju bolesti za koje sam procijenio da mi ne stvaraju toliku prijetnju da bih se odlučio cijepiti. Ako sam pogriješio i zarazim se covidom i umrem, moja osobna odgovornost i sam sam si kriv. Sad, jesu li onda osobe koje su se cijepile sigurne, za sebe od drugih jel, ili ne? Ako jesu, onda onom tko se cijepi ja koji se ne planiram cijepiti ne predstavljam nikakvu opasnost i svejedno mu je, ako da, onda bi žena u videu trebala nositi masku i trebalo bi se ljude upozoravati na to.

 

No s druge strane, iako nisam za to, ako uvedu takva ograničenja koja bi me natjerala da se cijepim jer jednostavno neću moći normalno živjeti, onda ću se i ja kao i većina drugih koji su sličnog stava kao i ja cijepiti pa nećemo morati raspravljati o tome.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
A nitko ne razmišlja o ljudima koji se ne mogu cijepiti...tko njih štiti? Vi koji se ne želite cijepiti? Jako jako licemjerno...
 
2 7 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Dobro onda, eto cijepit cu se za njih

Battlelog: D3lBoy-00
11 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
BlueMax kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ma da uhvatili ste me, ipak vi znate vise od doktora. 

 

Vasi odgovori na ove video materijale su usporedba vulkanizera i automehanicara, a bitanga prica o linkid profilu. 

 

Bravo, svaka cast, demantirali ste me idem se odmah naruciti za cijepljenje.

 Nisam shvatio. Jel ti vjeruješ ili ne vjeruješ doktorima?

 

TI viruješ doktorima koji žive od farmaceutski firmi i njihovih premija za guranje proizvoda. Doktori su prvi kojima nije za virovat. 

Not funny dude
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zvjezdica kaže...
A nitko ne razmišlja o ljudima koji se ne mogu cijepiti...tko njih štiti? Vi koji se ne želite cijepiti? Jako jako licemjerno...

 

Nitko. Mi ako se cijepimo njima to ništ ne znači jer i dalje mogu pokupit koronu od nas, osim ako se doslovno svaka osoba na planetu cijepi i korona odjebe u krasni...a to je nemoguće.

12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Del_Boy97 kaže...

https://fb.watch/30xjENgkKv/

 

pogledajte samo tu količinu luđaka u komentarima

 Haha bas, kaj je da je. 

 

Pogledao jucer tu emisiju, ako je netko gledao znat ce o cemu pricam, onaj uvodni dio za tu reportazu voditeljice je bio nesto tipa:

Zasto ljudi vise vjeruju nekoj polupsmenoj osobi iza laznog profila? (meni u glavi: true fair point)

nastavlja....

Kako to da ljudi vise vjeruju nekome online, na facebooku, nego znanstvenicima? (meni u glavi: true, fair point)
nastavlja....

Kako to da ljudi vise vjeruju nekome online, neg lijecnicima? (meni u glavi: true, fair point)

nastavlja....

Kako to da ljudi vise vjeruju nekome online, nego nama, novinarima?! pfffffttttttttttttttttthahahahaahahah 

 

Kako to, kako to, kako to??? Sve to pokrenula uz pitanje, kome je u interesu siriti paniku? da nisu mozda srbi?

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 13:52 (kameni_zg).
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
mediji su postali teški lešinari...i prije su bili ali nije bilo interneta pa je šteta bila manja

i prije 100 godina je bilo potresa virusa i bolesti...smrt je bila na svakom koraku...ali nije bilo mogućnosti širenja informacija o tome.

Sa svim lijekovima koje uzimate u ljekarnama u kutiji dobijete papir u kojem među ostalim piše o nuspojavama...ali nitko to ne ČITA.

evo ja koristim jedne tablete već 20 godina za OKP:(...imaju gadnu nuspojavu...ali između dva sranja...biram manje

cigarete...alkohol...brzine na cesti... politika...koliko ljudi je izgubilo zdravlje radi politike...radi kredita s banke...koliko ljudi i dalje zagovara ratove...


i prije je bilo LICEMJERA I BUDALA...ALI NIJE BILO INTERNETA...pa je njihovo djelovanje bilo zemljopisno ograničeno
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

eo vam onoga što sam pisao o fajzeru. ak treba, čekat ću čak i da rvacka razvije cjepivo ali ovoj bandi - ni zrna žita. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Ajar kaže...

eo vam onoga što sam pisao o fajzeru. ak treba, čekat ću čak i da rvacka razvije cjepivo ali ovoj bandi - ni zrna žita. 

 

Znači nešto kao softver licenciranje. Kupiš softver, ali ak više korisnika koristi plaćaš skuplje, ili po coreu. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
online
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

cijepe se najranjivi da ih se zaštiti, a oni umiru od cjepiva..

 

"At least 23 people who received Pfizer/BioNTech COVID-19 shots have died in Norway, with 13 of the fatalities possibly linked to the vaccine’s side effects, authorities said on Thursday.

All 13 individuals were above the age of 80, according to the Norwegian Medicines Agency. It said common side effects of the Pfizer/BioNTech vaccine, such as fever and nausea, might have led to the death of some elderly patients.

Along with the 13 deaths, nine cases of serious side effects and seven instances of less serious side effects have been recorded, the agency’s medical director, Steinar Madsen, told national broadcaster NRK."

 
0 1 hvala 0
13 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
Ajar kaže...

eo vam onoga što sam pisao o fajzeru. ak treba, čekat ću čak i da rvacka razvije cjepivo ali ovoj bandi - ni zrna žita. 

 

Znači nešto kao softver licenciranje. Kupiš softver, ali ak više korisnika koristi plaćaš skuplje, ili po coreu. :-)

samo što je ovo malo i drugačije i kompliciranije.. ili ima 5 doza unutra ili više.. ne znam tko je tu neozbiljan.. toliko se valjda žurilo s cjepivom da se ni količina nije točno dozirala u bočice

15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ministar kaže...

cijepe se najranjivi da ih se zaštiti, a oni umiru od cjepiva..

 

"At least 23 people who received Pfizer/BioNTech COVID-19 shots have died in Norway, with 13 of the fatalities possibly linked to the vaccine’s side effects, authorities said on Thursday.

All 13 individuals were above the age of 80, according to the Norwegian Medicines Agency. It said common side effects of the Pfizer/BioNTech vaccine, such as fever and nausea, might have led to the death of some elderly patients.

Along with the 13 deaths, nine cases of serious side effects and seven instances of less serious side effects have been recorded, the agency’s medical director, Steinar Madsen, told national broadcaster NRK."

 

Pa kad se vi bitange nećete cjepiti da ih zaštitite, onda se oni moraju cijepiti da se zaštite ;-)

Ljudi umiru i od kolonoskopije BTW.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
Ajar kaže...

eo vam onoga što sam pisao o fajzeru. ak treba, čekat ću čak i da rvacka razvije cjepivo ali ovoj bandi - ni zrna žita. 

 

Znači nešto kao softver licenciranje. Kupiš softver, ali ak više korisnika koristi plaćaš skuplje, ili po coreu. :-)

 Da, i odgovornost je ista.

15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ministar kaže...
Bitanga kaže...
Ajar kaže...

eo vam onoga što sam pisao o fajzeru. ak treba, čekat ću čak i da rvacka razvije cjepivo ali ovoj bandi - ni zrna žita. 

 

Znači nešto kao softver licenciranje. Kupiš softver, ali ak više korisnika koristi plaćaš skuplje, ili po coreu. :-)

samo što je ovo malo i drugačije i kompliciranije.. ili ima 5 doza unutra ili više.. ne znam tko je tu neozbiljan.. toliko se valjda žurilo s cjepivom da se ni količina nije točno dozirala u bočice

 

Pa nije, naši su budale što su priznali da cijepe više ljudi od jedne bočice nego što su platili. Ako su platili 5 doza, onda toliko moraju iskoristiti i za to imaju dozvolu. Ostatak bolje da bace.

Ako su iskoristili više, onda neka i plate više.

 

Potpuno je isto i sa softverom. Kupiš verziju za jednog usera, ako hoćeš legalno koristiti za drugog doplati, nema veze što se da instalirati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

 

Pa kad se vi bitange nećete cjepiti da ih zaštitite, onda se oni moraju cijepiti da se zaštite ;-)

Ljudi umiru i od kolonoskopije BTW.

 

To kaj nema dosta cjepiva ni za one kojima treba najvise trenutno - nema veze, cijepite se mater vam blesavu!!!

 

Ne brini se Bitanga, nebus se nis prije cijepio od nekog ko ceka da se zavrsi 3. faza testiranja.

Try and fail, but never fail to try.
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
kameni_zg kaže...
Bitanga kaže...

 

Pa kad se vi bitange nećete cjepiti da ih zaštitite, onda se oni moraju cijepiti da se zaštite ;-)

Ljudi umiru i od kolonoskopije BTW.

 

To kaj nema dosta cjepiva ni za one kojima treba najvise trenutno - nema veze, cijepite se mater vam blesavu!!!

 

Ne brini se Bitanga, nebus se nis prije cijepio od nekog ko ceka da se zavrsi 3. faza testiranja.

 

Vjerojatno ne budem, jer niti ne radim aktivno na tome. Ali ne radim niti aktivno na tome da drugima objašnjavam da se ne treba nikako cijepiti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Dečki, još ste ovdje?

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
najbolje bi bilo da izvlačimo slamku...pa tko ima najkraću bude išao pod iglu:)

iskreno ovo s količinom cjepiva u bočici...kako da ja znam da ta šesta ili sedma ima isti učinak ko prva

ustvari to se moglo i pretpostaviti da će doći do buđenja sir Olivera u svima njima(nama:)...kao i kad su kod nas na početku razvodnjavali alkohol i ulijevali tko zna kakve tekućine za dezinfekciju

vidi mene budale:)... business above all
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2021 1:47 (HCMAA).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

I koliko vas se planira cijepiti?

15 Da
16 Ne
Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 

@x18x05x

 

Brijem, većina ljudi.

Druga jest stvar, kaj ljudi po Internetu pišu i ustvari kaj su glasna manjina.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
PzKpfw kaže...

 

@x18x05x

 

Brijem, većina ljudi.

Druga jest stvar, kaj ljudi po Internetu pišu i ustvari kaj su glasna manjina.

 Nebi baš rekao da su glasna manjina. Kada voda dođe do grla bude se izašlo na ulice i onda fuck. Ljudi koji nemaju posao, ništa za jesti, takvi su najopasniji za ove političare koji kroje sudbinu ljudi. Nikom nebu do cijepljenja.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

uh da, sve se bojim. Ovaj narod je poznat po tome kako vole izać na prosvjede. Uopće samo ne seremo preko fejsa...

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Del_Boy97 kaže...

uh da, sve se bojim. Ovaj narod je poznat po tome kako vole izać na prosvjede. Uopće samo ne seremo preko fejsa...

 Kada govorim o narodu ne mislim na Hrvate samo. Ima i drugi kojima ovo ne paše nikako.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

U ponedjeljak u 18:00 primio drugu dozu, čak prije one gospođe što se prva cijepila u Hr... Nakon cijepljenja nikakve alergijske reakcije, po noći bol u ruci. Jučer oko 15 se osjećam ko krepan, žena me poslala odvesti tepihe na pranje, reko ništa od toga, ode na spavanje, smrzavao se u krevetu, oko 17 se budim, bole me mišići, leđa, glava, mjerim temperaturu - 38C. Popio lekadol i čaj, pa je tempa pala i opet otišao spavati. Tek jutros nadošao, 36,5 tempa, još malo leđa bole ali sve u svemu ok. Pitao dvoje ljudi što su isto dobili drugu dozu kako im je bilo, kažu jučer ko pregaženi, ali danas im je bolje... Mislim da je to reakcija imunološkog sustava na spike proteine, pošto su sada ponovno bili aktivni, pa ih je prepoznao i eliminirao... Eto da znate šta vas čeka ( za one koji se misle cijepiti)

 
13 0 hvala 7
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Pa to je očekivana reakcija, ništa posebno. Ali lijepo da si se cijepio i napisao svoje iskustvo 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
stiffler13 kaže...

U ponedjeljak u 18:00 primio drugu dozu, čak prije one gospođe što se prva cijepila u Hr... Nakon cijepljenja nikakve alergijske reakcije, po noći bol u ruci. Jučer oko 15 se osjećam ko krepan, žena me poslala odvesti tepihe na pranje, reko ništa od toga, ode na spavanje, smrzavao se u krevetu, oko 17 se budim, bole me mišići, leđa, glava, mjerim temperaturu - 38C. Popio lekadol i čaj, pa je tempa pala i opet otišao spavati. Tek jutros nadošao, 36,5 tempa, još malo leđa bole ali sve u svemu ok. Pitao dvoje ljudi što su isto dobili drugu dozu kako im je bilo, kažu jučer ko pregaženi, ali danas im je bolje... Mislim da je to reakcija imunološkog sustava na spike proteine, pošto su sada ponovno bili aktivni, pa ih je prepoznao i eliminirao... Eto da znate šta vas čeka ( za one koji se misle cijepiti)

 Ja sam se prijavio, pa kad me zovnu. Hvala na info.

Live long and prosper.
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
stiffler13 kaže...

U ponedjeljak u 18:00 primio drugu dozu, čak prije one gospođe što se prva cijepila u Hr... Nakon cijepljenja nikakve alergijske reakcije, po noći bol u ruci. Jučer oko 15 se osjećam ko krepan, žena me poslala odvesti tepihe na pranje, reko ništa od toga, ode na spavanje, smrzavao se u krevetu, oko 17 se budim, bole me mišići, leđa, glava, mjerim temperaturu - 38C. Popio lekadol i čaj, pa je tempa pala i opet otišao spavati. Tek jutros nadošao, 36,5 tempa, još malo leđa bole ali sve u svemu ok. Pitao dvoje ljudi što su isto dobili drugu dozu kako im je bilo, kažu jučer ko pregaženi, ali danas im je bolje... Mislim da je to reakcija imunološkog sustava na spike proteine, pošto su sada ponovno bili aktivni, pa ih je prepoznao i eliminirao... Eto da znate šta vas čeka ( za one koji se misle cijepiti)

Znaci identicno kao kod mene koji sam prebolio sam virus, nisam ni tepihe prao

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 13:38 (D3lBoy).
10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 4 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice