Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 939.621
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
prototype sony kaže...

Za mene je najveci upitnik ova statistika smrtnosti u svedskoj
bez coweed19 sigurnosnih mjera i socijalne distance 
hmmm cak ni "rizicne skupine" nisu zasticene niti na jedan nacin
kako? 

  Bila bi ti daleko manji upitnik da znaš nešto o njoj, kao recimo da treba uspoređivati identične periode.

 

Bit će možda još ažuriranja, ali već sada se vidi povećanje od 6000 u odnosu na prošlu godinu i 4400 u odnosu na desetogodišnji prosjek.

 

A o glupostima da nemaju socijalnu distancu i zaštitu rizičnih skupina bolje ne pričati.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Maloprije capak rekao da će do ljeta cijepiti pola stanovništva ako im stignu sve obećane doze. Mislio sam da će biti više.

Da li postoje tu neke liste čekanja za nas koji smo zadnji na redu?

Znam da su šanse za koncerte i festivale tijekom ljeta minimalne iako neki likovi s insiderskim informacijama od live nationa na jednom forumu vjeruju da od srpnja na dalje idu festivali... Pa bolje na vrijeme riješit cijepljenje s obzirom da idu dvije doze, dakle tri tjedna razmaka, nego dobit nemogućnost odlaska na neki event zbog necijepljenja...
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 11:37 (foofajter).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

i mene zanima slično kao i foofajtera. Postoji mogućnost (puno se priča o tome) da će potvrda o cijepljenosti biti preduvjet za putovanje/ulazak u neke zemlje. Što je s ljudima koji se žele cijepiti kako bi mogli putovati? Kad će se oni moći cijepiti i kako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ja razumijem tvoju skepsu, ali daj pogledaj video pa onda reci što misliš. Nisam do sada pogledao niti jedan video na tom jubitou osim ovoga, a razlog je taj što je taj video obrisan na youtube i facebooku, kao neistinit. Ajde pogledaj, pa reci što je u njemu neistinito. Čovjek sa uglednom međunarodnom reputacijom znanstvenika stavlja pred senatorom svoj ugled na kocku tvrdeći da ima lijek kojim liječi covid, ali mu nije jasno zašto to nitko ne želi čuti. Po tvojem odgovoru vidi se i zašto mu nije jasno - jer je svijet doveden do toga da po kojekakvim sumnjivim stranicama tipa jubito moramo gledati stvari koje bi trebali vidjeti u dnevniku. A neke otvorene rasprave o samoj pandemiji nismo vidjeli nigdje, a znanstvenike koji dovode u pitanje njezin tijek odmah se marginalizira i stavlja pod ravnozemljaše i antivaksere. Jadno za znanost, jer jedno njezino temeljno načelo je rasprava i dovođenje stvari pod upitnik.

A nisi ništa rekao o Great Barrington deklaraciji? 13000 znanstvenika je sigurno potpuno prolupalo - ljudi s Harvarda, Oxforda, Stanforda, ...

5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
guslac kaže...

Ja razumijem tvoju skepsu, ali daj pogledaj video pa onda reci što misliš. Nisam do sada pogledao niti jedan video na tom jubitou osim ovoga, a razlog je taj što je taj video obrisan na youtube i facebooku, kao neistinit. Ajde pogledaj, pa reci što je u njemu neistinito. Čovjek sa uglednom međunarodnom reputacijom znanstvenika stavlja pred senatorom svoj ugled na kocku tvrdeći da ima lijek kojim liječi covid, ali mu nije jasno zašto to nitko ne želi čuti. Po tvojem odgovoru vidi se i zašto mu nije jasno - jer je svijet doveden do toga da po kojekakvim sumnjivim stranicama tipa jubito moramo gledati stvari koje bi trebali vidjeti u dnevniku. A neke otvorene rasprave o samoj pandemiji nismo vidjeli nigdje, a znanstvenike koji dovode u pitanje njezin tijek odmah se marginalizira i stavlja pod ravnozemljaše i antivaksere. Jadno za znanost, jer jedno njezino temeljno načelo je rasprava i dovođenje stvari pod upitnik.

A nisi ništa rekao o Great Barrington deklaraciji? 13000 znanstvenika je sigurno potpuno prolupalo - ljudi s Harvarda, Oxforda, Stanforda, ...

 Nisam gledao video, ali logično gledajući, ne može NITKO na ovom svijetu promovirati lijek, te ga kao takvog i plasirati na tržište bez da je taj lijek prošao cijelu proceduru kliničkih testiranja. Tek kad ta testiranja potvrde tvrdnje tog znanstvenika, doktora, što je već, tek onda se može javno promovirati lijek i staviti ga u prodaju/distribuciju.

 

Da nije tako, onda bi se danas autizam liječio s nekim mineral mixom, takozvanim MMs-om, što je u biti izbjeljivač na bazi klora. 

 

Na našu sreću, postoji procedura.

 

Video je uklonjen, je se promovira nešto kao 100% tako kako se tvrdi, a nije poštovana službena procedura isptivanja i odobravanja lijeka.

Live long and prosper.
6 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

evo ljudi samo update... Umrla je mama od prijateljice od ovog sranja... zena je bila deblja itd ali je godinama bila takva - a bila je super osoba...

Ako se već ne želite cijepiti barem držite neku distancu - ako zbog nikoga zbog svoje obitelji... :(((

NULL!=NULL
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

A kad smo kod updateova, umro je i meni dobar prijatelj, 37 godina. Mršav, visok, zdrav, mlad, neki problemi bili, padanje u nesvjest, završio u bolnicu, nakon par dana ga trebalo pustit, sve u redu, a njemu moždani, koma, hitna operacija i smrt nakon par dana. Na obdukciji su rekli da je prebolio Kovida, valjda našli antitjela. Nije znao da je imao Kovid, kad je posumnjao, testirao se i test je bio negativan.

 

E sad, od čega tako mladoj osobi više moždanih i užasno stanje žila u mozgu? Doktori nisu znali reć razlog. Danas čitam članak o tome koliko Korona može bit opasna za mozak, baš su opisane neke stvari koje su se njemu dogodile. Je li Korona njemu napravila problem, koji se kasnije manifestirao s moždanim udarima i raspadom sistema? Ne zna se, ali po svemu sudeći, jako je velika vjerojatnost.

 

Sad neka zaključi tko šta želi, meni ovo smrdi na Kovid, odnosno poteškoće uzrokovane Kovidom. Šta god da je, njega više nema...

Live long and prosper.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

to sam i ja citao jos prije nekog vremena... Grozno... Bratic od cure ima neke sjene na plucima, cura danas bila na slikanju - svako toliko "zaskripi" - GROZNO!

NULL!=NULL
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 14:43 (VladRi).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Još ćemo mi godinama saznavat za posljedice koje je ova "gripica" ostavila, čak i ljudima koji nisu imali simptome ili su imali blage simptome. 

Live long and prosper.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Filox kaže...

A kad smo kod updateova, umro je i meni dobar prijatelj, 37 godina. Mršav, visok, zdrav, mlad, neki problemi bili, padanje u nesvjest, završio u bolnicu, nakon par dana ga trebalo pustit, sve u redu, a njemu moždani, koma, hitna operacija i smrt nakon par dana. Na obdukciji su rekli da je prebolio Kovida, valjda našli antitjela. Nije znao da je imao Kovid, kad je posumnjao, testirao se i test je bio negativan.

 

E sad, od čega tako mladoj osobi više moždanih i užasno stanje žila u mozgu? Doktori nisu znali reć razlog. Danas čitam članak o tome koliko Korona može bit opasna za mozak, baš su opisane neke stvari koje su se njemu dogodile. Je li Korona njemu napravila problem, koji se kasnije manifestirao s moždanim udarima i raspadom sistema? Ne zna se, ali po svemu sudeći, jako je velika vjerojatnost.

 

Sad neka zaključi tko šta želi, meni ovo smrdi na Kovid, odnosno poteškoće uzrokovane Kovidom. Šta god da je, njega više nema...

 

VladRi kaže...

to sam i ja citao jos prije nekog vremena... Grozno... Bratic od cure ima neke sjene na plucima, sura danas bila na slikanju - svako toliko "zaskripi" - GROZNO!

 

Prehladica.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
jozef kaže...

i mene zanima slično kao i foofajtera. Postoji mogućnost (puno se priča o tome) da će potvrda o cijepljenosti biti preduvjet za putovanje/ulazak u neke zemlje. Što je s ljudima koji se žele cijepiti kako bi mogli putovati? Kad će se oni moći cijepiti i kako?

 Veli povjerenik njemačke vlade da neće biti privilegija za cijepljene. I organizator jednog festivala u Austriji je isto izjavio da neće tražiti da se ljudi cijepe. Ali uopće ne sumnjam da će se tražiti negativan test bar dok se korona ne utiša.

 

Realno, ne vidim logiku da se prilažu potvrde o cijepljenju jer je rečeno da i ako se cijepiš, opet možeš prenijeti koronu na nekog drugog. Ono cijepljen sam, dobim koronu, ali ne znam da ju imam jer nisam bolestan, i zarazim pola ljudi koje sretnem na putovanju/koncertu/utakmici. Po tom pitanju, negativan test je logičnija opcija. 

 

Više mi to ništ nema smisla. Jedva čekam da to sve od*ebe u tri krasne.

 

 

 

13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Filox kaže...

 Nisam gledao video, ali logično gledajući, ne može NITKO na ovom svijetu promovirati lijek, te ga kao takvog i plasirati na tržište bez da je taj lijek prošao cijelu proceduru kliničkih testiranja. Tek kad ta testiranja potvrde tvrdnje tog znanstvenika, doktora, što je već, tek onda se može javno promovirati lijek i staviti ga u prodaju/distribuciju.

 

Da nije tako, onda bi se danas autizam liječio s nekim mineral mixom, takozvanim MMs-om, što je u biti izbjeljivač na bazi klora. 

 

Na našu sreću, postoji procedura.

 

Video je uklonjen, je se promovira nešto kao 100% tako kako se tvrdi, a nije poštovana službena procedura isptivanja i odobravanja lijeka.

Potpuno se slažem s tobom, cjepiva i lijekovi imaju proceduru da bi se odobrila, ne može se samo tako davati neka kemija ljudima onako od oka. Stvar u tom videu je upravo u tome da taj prof. i liječnik predstavlja znanstvenu organizaciju koja se bavi time da već postojeće i odobrene lijekove koriste za nove bolesti. Pa je tako tu riječ o nekakvom ivermektinu koji se već koristi kod virusnih oboljenja. 
Da me se ne bi smatralo nekakvim antivakserom, istaknut ću da imam 6-tero djece, i sve smo normalno cijepili protiv svega što se nudilo. Cjepivo je jedno od najvećih dostignuća znanosti, pa nismo ludi da to odbijamo. I ako dobijemo sedmo, i njega/nju ćemo cijepiti 😉. No smeta me da očito u znanstvenim krugovima nešto ne štima, postoji ogromna potreba za raspravom oko covida, a ta rasprava nasilno izostaje. Još kad vidim i stvari koje nisu direktno vezane uz covid, ali nekako si pašu jedna s drugom - ukidanje sloboda izražavanja, rasprave, proglašavanje nekoga mjerodavnim za istinu i cenzuru, e onda se zabrinem. Kažem, vrijedilo bi i pogledati onako na brzinu tko je sve potpisao onu Great Barrington deklaraciju, popis je prilično impresivan. Barem prema sveučilištima kojima pripadaju ti znanstvenici.

15 godina
online
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Naravno da je ovo što se događa u zadnjih godinu dana extra sumnjivo. Sve je zabilježeno što se govorilo i pisalo, a vidimo i poduzimalo u zadnjih godinu dana, a bilo je raznih nebuloza i proturječnosti. Ulogu medija da i ne spominjem... Negativnu.

Uopće me ne bi čudilo da se u konačnici pokaže to, da oni koji su se najviše pozivali na znanost, budu najpodložniji manipulaciji, tj. prevareni. Skoro od početka mi "smrdi" na to - kao na moguću "igru" i eksperiment.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
guslac kaže...

Ja razumijem tvoju skepsu, ali daj pogledaj video pa onda reci što misliš. Nisam do sada pogledao niti jedan video na tom jubitou osim ovoga, a razlog je taj što je taj video obrisan na youtube i facebooku, kao neistinit. Ajde pogledaj, pa reci što je u njemu neistinito. Čovjek sa uglednom međunarodnom reputacijom znanstvenika stavlja pred senatorom svoj ugled na kocku tvrdeći da ima lijek kojim liječi covid, ali mu nije jasno zašto to nitko ne želi čuti. Po tvojem odgovoru vidi se i zašto mu nije jasno - jer je svijet doveden do toga da po kojekakvim sumnjivim stranicama tipa jubito moramo gledati stvari koje bi trebali vidjeti u dnevniku. A neke otvorene rasprave o samoj pandemiji nismo vidjeli nigdje, a znanstvenike koji dovode u pitanje njezin tijek odmah se marginalizira i stavlja pod ravnozemljaše i antivaksere. Jadno za znanost, jer jedno njezino temeljno načelo je rasprava i dovođenje stvari pod upitnik.

A nisi ništa rekao o Great Barrington deklaraciji? 13000 znanstvenika je sigurno potpuno prolupalo - ljudi s Harvarda, Oxforda, Stanforda, ...

 Ovaj video? 

U opisu piše da je snimljeno 8.prosinca a objavljeno je 9. prosinca, dakle orginal video nije obrisan, lako ga je naći, a kopije mogu biti obrisane s obzirom na prava autora.

Zašto misliš da je obrisan kao neistinit? Da nije neko jednostavno kopirao video bez dozvole, da si skuplja klikove?

 

Ne pratim logiku jer je puno više znanstvenika s reputacijom isto tako stavilo svoj ugled na kocku zalagajući se za cijepivo. Ne bi vjerovao ima tu i Hrvata.

Isto tako utjecaj uzimanje ivermectina za COVID je manje istraženo, to je lijek protiv parazita.

Before Using

In deciding to use a medicine, the risks of taking the medicine must be weighed against the good it will do. This is a decision you and your doctor will make. 

https://www.mayoclinic.org/drugs-supplements/ivermectin-oral-route/side-effects/drg-20064397?p=1

 

I citiram 

Potpuno se slažem s tobom, cjepiva i lijekovi imaju proceduru da bi se odobrila, ne može se samo tako davati neka kemija ljudima onako od oka. 

 

Zašto kada 9 znanstvenika s reputacijom piše za cijepivo onda im ne treba vjeovati, ali kada 10. napiše o nečem drugom, onda cijeli svjet treba stati, dok ne prodiskutiramo.

 

Ako ima znanstvene osnove, neka se čovjeku odobri daljnje testiranje, pa tko hoće neka čeka neki čudotvorni lijek (a tako je opisan u videu). Ja neću čekati.

 

Kad kuća gori gasiš s čime imaš, ne staješ diskutirati situaciju i čekati susjeda Antu. Veći plamen teže se gasi, a kad je gotovo onda nema nazad.

 

15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Filox kaže...

A kad smo kod updateova, umro je i meni dobar prijatelj, 37 godina. Mršav, visok, zdrav, mlad, neki problemi bili, padanje u nesvjest, završio u bolnicu, nakon par dana ga trebalo pustit, sve u redu, a njemu moždani, koma, hitna operacija i smrt nakon par dana. Na obdukciji su rekli da je prebolio Kovida, valjda našli antitjela. Nije znao da je imao Kovid, kad je posumnjao, testirao se i test je bio negativan.

 

E sad, od čega tako mladoj osobi više moždanih i užasno stanje žila u mozgu? Doktori nisu znali reć razlog. Danas čitam članak o tome koliko Korona može bit opasna za mozak, baš su opisane neke stvari koje su se njemu dogodile. Je li Korona njemu napravila problem, koji se kasnije manifestirao s moždanim udarima i raspadom sistema? Ne zna se, ali po svemu sudeći, jako je velika vjerojatnost.

 

Sad neka zaključi tko šta želi, meni ovo smrdi na Kovid, odnosno poteškoće uzrokovane Kovidom. Šta god da je, njega više nema...

 Sigurno si čuo za aneurizmu, to može biti po život opasno i dugo biti neotkriveno. "Bubam", ali shvaćaš bit vjerujem. Vidimo u medijima da se svašta pripisuje famoznom Covid-u. Te ispadanje kose, te osip kod djece, sumnja se kao na neurološke posljedice da može ostaviti itd. 

 

To je postao reklo bi se cirkus, kaos... A što ako je tvome prijatelju stres to prouzrokovao? I to stres "natovaren" preko medija zbog ove situacije.

 

Mene je krajem travnja gadno mučilo grčenje u predjelu želuca, a trajalo je neprekidno otprilike 12 sati. Sve dok nisam povratio. I par dana nakon toga sam imao osjećaj ispunjenosti želuca nakon minimalnog obroka, a i vidio bi promjenu. To mi se nikada prije nije dogodilo. Ozbiljno sumnjam na stres prouzrokovan ovom situacijom. Jer u listopadu mi se slično ponovilo, ali puno kraće je trajalo.

 

Od onda (listopada) ovo čak promatram donekle ravnodušno. Oko korone ovo sve... Donekle me zaboli k za čitav stožer i njihove nelogičnosti, a ponajviše medije. Slijedom toga, neka bude što bude. To mi je postao stav jer ajmo reći "cijeli" svijet je skrenuo. Odjednom su političarima i medijima puna usta odgovornosti i brige za starije. Možeš misliti koliko im je zapravo stalo...Novo normalno nenormalno pranje mozga. Samo korona je glavna tema. Dobro, sada i potres, nažalost.

 

Uglavnom, svijet je skrenuo i izgubio dodir sa realnošću.

10 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
kameni_zg kaže...

Isto kako je on izracunao da su mu vece sanse da ce mu se nesto lose dogoditi od cjepiva nego od korone, tak si i ti izracunao sanse i jos dodao da si "gotovo siguran" da ce mu se nesto lose dogditi od korone a ne od cjepiva...Ti gotovo siguran, a testiranja jos nisu gotova, doktori koji su i sami za cijepljenje na pitanja o dugorocnim posljedicama odgovaraju da ne znaju, ali eto na forumu smo gotovo sigurni!!!

 

Da se razumijemo, isto koliko sam protiv ovih "gotovo sigutnih" da cjepivo valja, isto toliko sam protiv onih koji su "gotovo sigurni" da nevalja.... al ok, ja sam samo glupi IT-evac zato kaj nisam na strani vecine :-)

 

Vidim u djecijem vrticu i dalje nista novo :-) , ajmo u novi krug istih sranja :-)

 

 

 

Pa naravno, statistički je više mrtvih mladih ljudi od virusa, nego od cjepiva. A to je ipak ultimativna nuspojava. 

Iako si ITevac ne znači da si pametan. Imam puno takvih u svom okruženju pa znam.

 

BTW, nisam rekao da sam gotovo siguran da će mu se nešto loše dogoditi od korone, nego da sam gotovo siguran da je veća šansa da će mu se nešto loše dogoditi od korone, a ne od cjepiva. To nisu dvije iste stvari.

A onaj tko spominje dugoročne posljedice, taj nema pojma o životu.

 A jesi zadrt ovo  je gadljlivo za čitati.

 

Ljudi umiru i nije potrebna obdukcija sve se prilaže Coroni velikoj ubojici.

Ljudi se cijepe i umru pa Capak odmah naručuje obdukciju da dokaže da je baba ipak umrla od starosti a da cjepivo koje je primila dan ranije nema veze sa tim.

 

A ovo što si napisao: ''Pa naravno, statistički je više mrtvih mladih ljudi od virusa, nego od cjepiva.''

Tek se počelo cijepiti i već se događaju smrtni slučajevi a cjepilo 0,00001 % stanovinistva , a taj broj usporedujes sa brojem oboljelih od corone koji je 100000 puta veci.

 

Svaka ti cast, sigurno si bio neki pametnjakovic na fakultetu kojeg su svi hejtali.

 

 

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 0:39 (Boixus Nois PS).
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

 A jesi zadrt ovo  je gadljlivo za čitati.

 

Ljudi umiru i nije potrebna obdukcija sve se prilaže Coroni velikoj ubojici.

Ljudi se cijepe i umru pa Capak odmah naručuje obdukciju da dokaže da je baba ipak umrla od starosti a da cjepivo koje je primila dan ranije nema veze sa tim.

 

A ovo što si napisao: ''Pa naravno, statistički je više mrtvih mladih ljudi od virusa, nego od cjepiva.''

Tek se počelo cijepiti i već se događaju smrtni slučajevi a cjepilo 0,00001 % stanovinistva , a taj broj usporedujes sa brojem oboljelih od corone koji je 100000 puta veci.

 

Svaka ti cast, sigurno si bio neki pametnjakovic na fakultetu kojeg su svi hejtali.

 

 

 

Jesam, ja jesam jako veliki pametnjaković.

A za tebe ne znam jel se zajebavaš ili stvarno ozbiljno očekuješ da će od cjepiva biti veći broj mrtvih nego od virusa. Nadam se da se zajebavaš.

Jel? 0,00001 %? Znači 770 ljudi na planeti se tek cijepilo? Jesi ti to opet izmislio neke podatke kao i onu bolest ranije?!?!

 

Kaže za US... 

ET Jan. 8, a total of 22,137,350 vaccine doses have been distributed in the U.S. and 6,688,231 have been administered, or 30.21 percent. That means about 2.04 percent of the U.S. population has been vaccinated.

Industrija lijesova cvjeta.

Za to vrijeme imaju 23 milijuna slučajeva COVID-a do sad, i 370.000+ mrtvih. Da je broj mrtvih za 200.000 preveliki, ostaje opet 170.000 mrtvih.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 1:10 (Bitanga).
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Ja stvarno nemrem vjerovat da neko misli da će ljudi umirat od cjepiva. Oke, možda se desi koji slučaj, ali kaje s glavama? Kolko god da je brzinski napravljeno, zar netko stvarno misli da bi puštali ta cjepiva ako misle da bi mogla biti pogubna?

Meni se iskreno sere od korone i ne da mi se više o tom slušat iz dana u dan, ali takve gluposti izjavljivati...

Ko oće nek se cijepi, ko neće ne mora. Ak bude trebalo cijepit ću se prvom prilikom, pa ako odapnem...je*emu mater, nisam imao sreće 😄 u svakom slučaju to bi bilo bolje nego postat biljka
 
5 1 hvala 0
5 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Radi ovakvih debilana masu ljudi ne vjeruje preporukama, maskama, cjepivima i ostalim divotama ove pandemije:

 

NADOPUNJENE SMJERNICE ZA SEKS U PANDEMIJI: ‘Ako se baš nikako ne možete suzdržati, molimo vas da učinite jednu bitnu stvar’– Net.hr

 

Evo, pročitajte naslov, pa promislite prije otvaranja texta, šta mislite koje su to smjernice za siguran sex.

 

 

Nemam komentara...

Live long and prosper.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

u jebemti... sad se i ona ortodoksna židovska sekta koja za mrčenje (u braku !!!) zahtijeva plahtu između supružnika samo s rupom na pedalj ispod pol plahte, odjednom ne čini tako zatucana...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Filox kaže...

Radi ovakvih debilana masu ljudi ne vjeruje preporukama, maskama, cjepivima i ostalim divotama ove pandemije:

 

NADOPUNJENE SMJERNICE ZA SEKS U PANDEMIJI: ‘Ako se baš nikako ne možete suzdržati, molimo vas da učinite jednu bitnu stvar’– Net.hr

 

Evo, pročitajte naslov, pa promislite prije otvaranja texta, šta mislite koje su to smjernice za siguran sex.

 

 

Nemam komentara...

 

Pa šta fali, to može biti i uzbudljivo. Ima hrpa orgija gdje su maske čak i prije pandemije bile obavezne ili poželjne :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

 

Pa šta fali, to može biti i uzbudljivo. Ima hrpa orgija gdje su maske čak i prije pandemije bile obavezne ili poželjne :-)

 To su neke druge maske, neka druga pravila... To je OK, dapaće.

 

Live long and prosper.
10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

https://www.24sata.hr/news/lijecnica-se-cijepila-i-zavrsila-na-rebru-imala-je-reakciju-ali-to-vjerojatno-nije-uzrok-problema-739220/komentari/27111165/komentar

 

Sad ce Capak objaviti da nije do cjepiva, a Bitanga ce izvuc statistiku da je bolje dobiti epilepsiju nego coronu.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 13:41 (Boixus Nois PS).
Moj PC  
4 3 hvala 0
16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Pa da logično, zašto bi priznali da se može pojaviti epilepsija kod neispitanog cjepiva koje je smućkano u 3 mjeseca a vaša Alemka kaže da treba bar 3 godine da bude u potpunosti valjano. Seems legit.

 

E da, gdje je nestala gripa ove godine...

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
4 5 hvala 0
16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

Pa da logično, zašto bi priznali da se može pojaviti epilepsija kod neispitanog cjepiva koje je smućkano u 3 mjeseca a vaša Alemka kaže da treba bar 3 godine da bude u potpunosti valjano. Seems legit.

 

E da, gdje je nestala gripa ove godine...

Epilepsija kod cjepiva? Sad je i Alemka neka referenca u procjeni?

"Mućka" se malo duže (skoro 20 godina), a i izgleda da nije do cjepiva.

Gdje je gripa nestala je potpuno jasno, na stranu što tek sad treba krenuti njeno pravo doba, to ćemo tek vidjeti.

15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

Pa da logično, zašto bi priznali da se može pojaviti epilepsija kod neispitanog cjepiva koje je smućkano u 3 mjeseca a vaša Alemka kaže da treba bar 3 godine da bude u potpunosti valjano. Seems legit.

 

E da, gdje je nestala gripa ove godine...

 

I ja imam alergijske reakcije, spavam, probudim se natečena usnica, ili dlan, ili bilo što gdje je meko kožno tkivo. Pojavilo mi se iz čistog mira prije par godina. Od onda pijem antihistaminik svaki dan. Nitko ne zna što mi je, niti na što je alergija, a bio sam na 20 raznih pretraga, jedna je bila i guranje štapića u kitu.

Moj stari skoro umro od uboda pčele prije 40 godina. Od onda nosi injekciju sa sobom svuda.

 

Jebiga, bolesti postoje i pojavljuju se bilo kad u životu. Ali smiješan si sa ovim "AHA!" trenucima.

Reci AHA svaki put kad netko umre od covida. Jel ova doktorica mrtva? Nije. Jesi pročitao tekst?

 

"Neslužbeno od pouzdanih izvora doznajemo da je liječnica nakon cijepljenja dobila crvenilo na mjestu uboda, zbog čega je primila kortikosteroide, a onda od njih zapravo imala neke smetnje. Sad je sve u redu, osjeća se dobro."

 

Sigurno nas lažu! Natekla joj je glava i samo što ne eksplodira.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 14:02 (Bitanga).
10 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Old Iggy kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Pa da logično, zašto bi priznali da se može pojaviti epilepsija kod neispitanog cjepiva koje je smućkano u 3 mjeseca a vaša Alemka kaže da treba bar 3 godine da bude u potpunosti valjano. Seems legit.

 

E da, gdje je nestala gripa ove godine...

Epilepsija kod cjepiva? Sad je i Alemka neka referenca u procjeni?

"Mućka" se malo duže (skoro 20 godina), a i izgleda da nije do cjepiva.

Gdje je gripa nestala je potpuno jasno, na stranu što tek sad treba krenuti njeno pravo doba, to ćemo tek vidjeti.

 Pa valjda osoba koja nam prakticki kroji sudbinu je referenca?

Ili ti u ovom slučaju je antivakserski pa se ne računa.

 

Meni nije jasno gdje je gripa nestala, u zadnjih godinu dana skoro otkad su počele mjere nije zabilježen nijedan slučaj pa mi malo objasni kad ti znaš.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Voditelj se prilično iznenadio stavom svoga gosta, jer nije očekivao da će baš u njegovoj emisiji biti jedno toliko stručno lice, koje će u Jutarnjem programu jasno reći NE cijepljenju! Predlažem da pogledate snimku (u trajanju 4 minuta) i podjelite je s bakicama i dekicama!
Gost emisije jutarnjeg programa je
prof.dr.sc. Višeslav Hadži-Tanović, dr.med.spec.kardiolog, koji je specijalizirao kardiologiju na Klinici Lariboisier u Parizu kod poznatog kardiologa Buvrena, zatim u Hustonu, na Texas Heart Institute-u i u Švedskoj na Klinici Karolinska Hospital! Redovni je profesor kardiologije Američkog Medicinskog fakulteta (US Medical School). Akademik, aktivni član akademije znanost u New Yorku. Akademik, član Srpske kraljevske akademije inovatora i znanstvenika. Član je Teksaškog insituta za srce u Huston-u, te član europskog udruženja kardiologa.
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 1 hvala 1
16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...
Old Iggy kaže...

Epilepsija kod cjepiva? Sad je i Alemka neka referenca u procjeni?

"Mućka" se malo duže (skoro 20 godina), a i izgleda da nije do cjepiva.

Gdje je gripa nestala je potpuno jasno, na stranu što tek sad treba krenuti njeno pravo doba, to ćemo tek vidjeti.

 Pa valjda osoba koja nam prakticki kroji sudbinu je referenca?

Ili ti u ovom slučaju je antivakserski pa se ne računa.

 

Meni nije jasno gdje je gripa nestala, u zadnjih godinu dana skoro otkad su počele mjere nije zabilježen nijedan slučaj pa mi malo objasni kad ti znaš.

Po pitanju razvoja cjepiva ne, nije referenca.

Grupa ima isti način širenja kao i covid, zbog svih restrikcija je gripi sad znatno onemogućeno širenje. Kako je globalno manja pojavnost i lokalno veća procijepljenost logično je očekivati znatno manji broj slučajeva gripe.

Kao što reko, sad kreće doba gripe. ptaj ovo pitanje za mjesec - dva.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice