Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 946.618
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
16 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Te tri osobe nisu umrle od cjepiva, ne go s cjepivom, a meni je šogor mesara ujnine strine ispričao da su im platili da u smrtovnicu napišu da je od cjepiva. I nije li to malo čudno da odjednom dok ljudi navodno umiru od cjepiva više nitko ne umire od gripe i drugih bolesti? Zašto vjerujete tim masovnim medijima plaćenima od Soroša?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
7 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Mozete se vi smijati i rugati, pisati da sam odiot NP necete dobiti karton, nije bed ! Kad napisem bez vrijedjanja ikog, da ce masovno ljudi umirati od cijepiva! Da su ovo posljednja vremena prije drugog dolaska Gospodina Isusa Krista, i da ako se ne pokajemo za svoje grijehe idemo u pakao, vjecnu vatru ! Dobijem karton, psuju i vrijedjaju.
Nadam se da cete shvatiti istinu kad se dogodi veliko Upozorenje !

Necu vas vise ometati, nedaj Boze da vam savjest progovori.

Ko zeli nek se cijepi i primi cip ! Njegova slobodna volja, Ja necu !

Eto pruzio sam vam malo zadovoljstva da se jos vise zblizite u svojoj tastini.

Nakraju kakav je covjek tako i pise !
Mir vam i dobro ! Bb
Odmori u Istini! :-)
Moj PC  
0 6 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 

Nije bitno koliko ljudi glasa, bitno je ko broji glasove.Tako je i kod smrti od cjepiva i od slavne prehlade.

 

Kao npr:  Građevinski radnik pao s tri metra visine, kao uzrok smrti navedena korona

 

Kada liječnici prime šaku škuda bilo da su od Pfizera ili od države spremni su potpisati da je u letu umro od korone.

Iako vecina ljudi ne ramislja kriticki nego se opuste pa kud ih voda nanese, ovo sa prehladom je toliko ocito da i toj vecini upada u oci.

 

I naravno opet nije krivo cjepivo.

 

.....švicarski regulator nisu objavili vrijeme koje je proteklo između cijepljenja i smrti 91-godišnje osobe čiji spol nije naveden...

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 1:11 (Voltaren20).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Voltaren20 kaže...

 

Nije bitno koliko ljudi glasa, bitno je ko broji glasove.Tako je i kod smrti od cjepiva i od slavne prehlade.

 

Kao npr:  Građevinski radnik pao s tri metra visine, kao uzrok smrti navedena korona

 

Kada liječnici prime šaku škuda bilo da su od Pfizera ili od države spremni su potpisati da je u letu umro od korone.

Iako vecina ljudi ne ramislja kriticki nego se opuste pa kud ih voda nanese, ovo sa prehladom je toliko ocito da i toj vecini upada u oci.

 

Jesi uopće pročitao tekst?

Trebali su napisati da je nesreći "kumovala" korona pa bi bilo picajzlama jasnije.

 

A vjerojatnost da 91-godišnja godišnja osoba umre bilo koji dan je poprilično velika. Pikala se cjepivom ili ne.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 1:21 (Bitanga).
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
veseli007 kaže...
Mozete se vi smijati i rugati, pisati da sam odiot NP necete dobiti karton, nije bed ! Kad napisem bez vrijedjanja ikog, da ce masovno ljudi umirati od cijepiva! Da su ovo posljednja vremena prije drugog dolaska Gospodina Isusa Krista, i da ako se ne pokajemo za svoje grijehe idemo u pakao, vjecnu vatru ! Dobijem karton, psuju i vrijedjaju.
Nadam se da cete shvatiti istinu kad se dogodi veliko Upozorenje !

Necu vas vise ometati, nedaj Boze da vam savjest progovori.

Ko zeli nek se cijepi i primi cip ! Njegova slobodna volja, Ja necu !

Eto pruzio sam vam malo zadovoljstva da se jos vise zblizite u svojoj tastini.

Nakraju kakav je covjek tako i pise !
Mir vam i dobro ! Bb

Zašto su ti uskličnici udaljeni od rečenice a točke nisu? !

10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ovaj voltaren se uvijek javi sa nekim nebulozama. Čas su mediji zlo, čas objavljuje medijske članke koji pogoduju (naizgled) njegovom narativu.

 

Kao da pokušava manipulirat hmmm

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 2:04 (Del_Boy97).
Moj PC  
0 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ja ću se cijepiti.

Imam 31 godinu, ne osjećam se ugrožen, ali preventiva je preventiva, kako za mene tako i za ljude oko mene.

 

Inače prije nekih mjesec dana pročitao sam objavu dr. Dikića na Linkedin od svih mjesta vezano za ovu temu, i osta zgrožen brojem ljudi koja je imenom i prezimenom bilo voljno otvoreno kritizirati rad dr. Đikića.

Ja sam ugostitelj i Vi gospodine Đikić nemate pojma.... OK.

 

A od svih ljudi koji su mi govorili o mikročipovima i praćenju svi su bez iznimke koristili pametne telefone i upće ne sumnjam da su bez imalo razmišljanja prihvatili sve Googleove uvjete korištenja, imaju Facebook i uopće nemaju pojma zašto to uopće pitam. You do you.

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

@Xanzzu

 

Naravno da doktori znanosti nemaju pojma.

 

Teolozi, popovi i slična ekipa moraju imati glavnu riječ.

Jel' vi vidite ove potrese?

Eh, to vam je zbog nevine dječice koja se nalaze u cijepivima.

 

Kao i kod abortusa. Možda ste pod prisilom začeli, ali....

Zovite popa i ove iz mimoda za život. 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Voltaren20 kaže...

 

S obzirom da vecina ljudi pamti ko ribica,evo iz jutarnjeg  par članaka od prije deset godina u vezi cjepiva za svinjsku gripu:

 

 

VELIKA PREVARA FARMACEUTA? Histerija na kojoj su zaradili 20 milijardi dolara

 

 

Od cjepiva protiv svinjske gripe umrle tri osobe

 

 

Nekad su i maistream mediji smjeli napisati istinu, danas se to zove po defaultu teorija zavjere.Faktograf je preteća ministarstva istine.

 

Takoder cujem da je u njemackim medijima izaslo da je jedna osoba pala za slobodu od cjepiva protiv ove slavne prehlade u švicarskoj.

 

 

 

 

U prvom linku nešto lično kao danas:

 

Napuhani brojevi

Umiranje na respiratoru

Otkaz zbog istine?

‘Dobar’ posao lobista

Zlatne koke

 

Pa ovakav tekst ni najzagriženiji antivakser ne bi bolje složio.

 

 

 

 
Dakle, kad svjetske zdravstvene ustanove reagiraju na pojavu novog opasnog soja virusa, onda je to napuhavanje opasnosti motivirano dobrom zaradom... a kad im takav neki virus promakne, onda je to agenda zlih vlastodržaca da pobiju vlastito stanovništvo?
Stvarno je teško parirati takvoj logici u kojoj uvijek ima neki krivac kako god stvari ispale... pogotovo ako se žarko želi da postoji krivac, a o medicinskim uzrocima i socijalnim interakcijama se ne zna praktično ništa, i svijet ti se čini kao slikovnica za vrtićki uzrast.


A ne vjeruješ u:

a) samo u posebno opake viruse kao SARS-CoV, MERS-CoV, SARS-Cov2, H5N1 i sl.

b) u coronaviruse sveukupno

c) u coronaviruse, adenoviruse, picornaviruse (uključujući i rhinoviruse, enteroviruse i ostalih stotinjak serotipova), influenza viruse, orthopneumoviruse, parainfluenza viruse, metapneumoviruse... što sve uzrokuje ono što zovemo obična prehlada, sa težim ili lakšim posljedicama - jer i na tome farmaceutska industrija mlati ogromne pare

d) u viruse općenito

?


Evo i tebi par linkova, prouči ih polako i s razumijevanjem, pa onda napiši što je u njima istina a što nije, i obrazloži zašto nije.
https://en.wikipedia.org/wiki/Influenza_A_virus_subtype_H1N1
https://en.wikipedia.org/wiki/Influenza_A_virus_subtype_H5N1
https://en.wikipedia.org/wiki/Coronavirus

Jebiga... stvari su ponekad malo kompliciranije nego što to u Večernjaku piše.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 4:32 (Al Crane).
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
veseli007 kaže...
Mozete se vi smijati i rugati, pisati da sam odiot NP necete dobiti karton, nije bed ! Kad napisem bez vrijedjanja ikog, da ce masovno ljudi umirati od cijepiva! Da su ovo posljednja vremena prije drugog dolaska Gospodina Isusa Krista, i da ako se ne pokajemo za svoje grijehe idemo u pakao, vjecnu vatru ! Dobijem karton, psuju i vrijedjaju.
Nadam se da cete shvatiti istinu kad se dogodi veliko Upozorenje !

Necu vas vise ometati, nedaj Boze da vam savjest progovori.

Ko zeli nek se cijepi i primi cip ! Njegova slobodna volja, Ja necu !

Eto pruzio sam vam malo zadovoljstva da se jos vise zblizite u svojoj tastini.

Nakraju kakav je covjek tako i pise !
Mir vam i dobro ! Bb

 Waaaat?  

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pero Dinamit kaže...

 Waaaat?  

 Leđenderi 

Nadglednik dina
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Del_Boy97 kaže...

Ovaj voltaren se uvijek javi sa nekim nebulozama. Čas su mediji zlo, čas objavljuje medijske članke koji pogoduju (naizgled) njegovom narativu.

 

Kao da pokušava manipulirat hmmm

 Točno. Zašto bi mediji koji su plaćeni da šire paniku od korone objavili ovakav članak? Nema nikakve logike. Kako čovjek koji je uvjeren da je u medijima sve laž ovo može smatrati istinom?

Isti ovaj novinar na istom ovom portalu objavio je i ovo: https://www.vecernji.hr/vijesti/eepidemija-ne-jenjava-zbog-rekordnog-broja-umrlih-prijete-nam-stroze-mjere-1453330

Hoćemo li mu (joj) vjerovati, nevjerovati ili selektivno vjerovati?

 

Kad velika većina doktora kaže nešto onda su oni plaćenici. Kad jedan doktor kaže nešto, što ovome paše, onda je on doktor. I onda krene najčešće pogrešno nabrajanje titula i specijalizacija.

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Voltaren20 kaže...

 

Nije bitno koliko ljudi glasa, bitno je ko broji glasove.Tako je i kod smrti od cjepiva i od slavne prehlade.

 

Kao npr:  Građevinski radnik pao s tri metra visine, kao uzrok smrti navedena korona

 

Kada liječnici prime šaku škuda bilo da su od Pfizera ili od države spremni su potpisati da je u letu umro od korone.

ih voda nanese, ovo sa prehladom je toliko ocito da i toj vecini upada u oci.

 U članku jasno piše da je napravljena obdukcjja i da ozljede nisu bile fatalne. Koliko Pfizer mora platiti dva patologa da riskiraju svoju reputaciju i licencu za jednu smrt više, kad ih imamo milijune i bez toga?

 

Već si se pokazao kao netko tko ne provjerava niti razmišlja, sad to samo dokazuješ.

 

Voltaren20 kaže...

 

Iako vecina ljudi ne ramislja kriticki nego se opuste pa kud ih voda nanese, ovo sa prehladom je toliko ocito da i toj vecini upada u oci.

 Oni bar razmišljaju, ti ni to.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Zamisli, osoba od 91 godinu se cijepila i nakon toga umrla - zaključak: umrla od cjepiva.

90 ljudi zaraženih koronom umrli u istom danu - zaključak: umrli od ko zna čega.

 
5 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ne planiram se cijepiti , bio sam u kontaktu sa coronom valjda bih je pokupio vec. Cuo sam iz prve ruke za teze i slabije slucajeve, da sam star mozda i bi.

 

Ovako sigurno ne, nema potrebe.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

Ne planiram se cijepiti , bio sam u kontaktu sa coronom valjda bih je pokupio vec. Cuo sam iz prve ruke za teze i slabije slucajeve, da sam star mozda i bi.

 

Ovako sigurno ne, nema potrebe.

jesi li čuo za kolektivni imunitet ili imunitet krda?

6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
VJERODOSTOJNOST. .to bi bilo kad stojiš iza onoga o čemu govoriš...recimo ne voliš Gatesa...ne koristiš Windows...bojiš se chipiranja...ne koristiš chipove...cjepiva su urota...ne koristiš medicinu... znanost je smeće...ne koristiš ništa što je proizašli od te znanosti

Ali najlakše je biti LICEMJERNO GOVNO... pričati gluposti priko interneta...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

Ne planiram se cijepiti , bio sam u kontaktu sa coronom valjda bih je pokupio vec. Cuo sam iz prve ruke za teze i slabije slucajeve, da sam star mozda i bi.

 

Ovako sigurno ne, nema potrebe.

Takoder!

10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Zdrav zub se ne popravlja

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

Zdrav zub se ne popravlja

ne, ne.

tocna analogija bi za tebe bila da ne peres zube, niti koristis konac.

ipak se ovdje radi o prevenciji, a ne lijecenju.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 13:37 (nixass).
5 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Šupalj zub nije zdrav.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
stiffler13 kaže...

Evo da se javim 48 sati nakon cijepljenja, živ sam... Nuspojava skoro nikakvih, lagana bol na mjestu uboda, danas prestala, temperatura 36,8. Jučer u 12:20 sam mislio da me hvata vrtoglavica, ali bio je potres. Od nas 25 cijepljenih nitko se nije žalio na nuspojave, jedino se javljaju ovi skeptični što nisu bili zainteresirani - da bi ipak htjeli kada dođe druga runda.... Jedva čekam 25.1. da napokon budem totalno slobodan

 Eto, bas si mi potvrdio ono kaj je ocekujem kak ce se ovo sve odigrat, puno je skeptika, neki ce cekat manje neki dulje al na kraju krajeva ono kaj sam vec i prije reko - procjepljenost stanovnistva bude dobra. I opet stojim iza svega kaj sam reko, ja cu cekat 3. studiju da se objavi i onda cu donjet odluku, citam svako malo novosti na pfizer.com i za sad se sve cini ok.

 

Uostalom to je i cijela poanta onoga kaj ja ocu rec, jedva cekate tu na forumu ovakvog poput veselog, a ti su manjina koji tak razmisljaju, ali kak svi odma skoce na takvog to je odlicno, jedva se ceka jedan takav da nas se sve strpa u isti kos! A kad vecina tu a i ja medju njima kazem da sam samo skeptican radi toga kaj testiranje nije gotovo, dodam dva linka od pfizera, vidjeli smo kak je to zavrsilo - odgovorilo mi se bez ijednog argumenta osim naravno, ne ti si takav i takav i to je krivo razmisljanje. iiiiiiiiiiiiiiii opet dolazimo do onog kaj sam reko vec 3x a moram i 4x, a to je da idemo u krug kaj se ove rasprave tice...

Proci ce jos ohoho dana prije nego se bude cjepivo nudilo bas svima, a do onda je dosta vremena da se studija zavrsi i skeptici da promjene misljenje ako se bude islo kao i do sad... to je neko moje misljenje da ce se sve tak odigrat a kak se veli zivi bili pa vidjeli..

Try and fail, but never fail to try.
7 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

krezubost je gorući zdravstvenosocijalni problem novonastalih balkanskih državica...

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

Zdrav zub se ne popravlja

 

Sigurno ni kočiono ulje u autu ne mijenjaš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
kameni_zg kaže...
stiffler13 kaže...

Evo da se javim 48 sati nakon cijepljenja, živ sam... Nuspojava skoro nikakvih, lagana bol na mjestu uboda, danas prestala, temperatura 36,8. Jučer u 12:20 sam mislio da me hvata vrtoglavica, ali bio je potres. Od nas 25 cijepljenih nitko se nije žalio na nuspojave, jedino se javljaju ovi skeptični što nisu bili zainteresirani - da bi ipak htjeli kada dođe druga runda.... Jedva čekam 25.1. da napokon budem totalno slobodan

 Eto, bas si mi potvrdio ono kaj je ocekujem kak ce se ovo sve odigrat, puno je skeptika, neki ce cekat manje neki dulje al na kraju krajeva ono kaj sam vec i prije reko - procjepljenost stanovnistva bude dobra. I opet stojim iza svega kaj sam reko, ja cu cekat 3. studiju da se objavi i onda cu donjet odluku, citam svako malo novosti na pfizer.com i za sad se sve cini ok.

 

Uostalom to je i cijela poanta onoga kaj ja ocu rec, jedva cekate tu na forumu ovakvog poput veselog, a ti su manjina koji tak razmisljaju, ali kak svi odma skoce na takvog to je odlicno, jedva se ceka jedan takav da nas se sve strpa u isti kos! A kad vecina tu a i ja medju njima kazem da sam samo skeptican radi toga kaj testiranje nije gotovo, dodam dva linka od pfizera, vidjeli smo kak je to zavrsilo - odgovorilo mi se bez ijednog argumenta osim naravno, ne ti si takav i takav i to je krivo razmisljanje. iiiiiiiiiiiiiiii opet dolazimo do onog kaj sam reko vec 3x a moram i 4x, a to je da idemo u krug kaj se ove rasprave tice...

Proci ce jos ohoho dana prije nego se bude cjepivo nudilo bas svima, a do onda je dosta vremena da se studija zavrsi i skeptici da promjene misljenje ako se bude islo kao i do sad... to je neko moje misljenje da ce se sve tak odigrat a kak se veli zivi bili pa vidjeli..

Svi smo mi već iznijeli svoja mišljenja. Nema se tko što pravdati.

 

Cijepiti ćeš se? - Hoću!

Zašto, pa brzo je spravljeno i slabo testirano!? - Što te briga, eto hoću i gotovo!

 

Cijepiti ćeš se? - Neću!

Zašto, ugrožavaš druge, bezobziran si...!? - Što te briga, eto neću i gotovo!

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 15:04 (Izzy).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Zdrav zub se ne popravlja

 

Sigurno ni kočiono ulje u autu ne mijenjaš.

 

Miješaš kruške i jabuke - Jedno je održavanje, jedno je popravak.

Zube treba održavati(pranje zubi ujutro i navečer, zubni konac, voda za ispiranje usta itd..). To je održavanje, to nije popravljanje.

Kočiono ulje mijenjaš, dakle to je održavanje. No popravak radiš kada se zbog lošeg kočionog ulja ne uspiješ zaustaviti na vrijeme pa naguziš nekog.

 

Zdrav organizam treba održavati voćem, povrćem, vodom, tjelovježbom i sl. stvarima. Ne vitaminskim tabletama, ovim onim...

Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Dex.pwn kaže...
Bitanga kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Zdrav zub se ne popravlja

 

Sigurno ni kočiono ulje u autu ne mijenjaš.

 

Miješaš kruške i jabuke - Jedno je održavanje, jedno je popravak.

Zube treba održavati(pranje zubi ujutro i navečer, zubni konac, voda za ispiranje usta itd..). To je održavanje, to nije popravljanje.

Kočiono ulje mijenjaš, dakle to je održavanje. No popravak radiš kada se zbog lošeg kočionog ulja ne uspiješ zaustaviti na vrijeme pa naguziš nekog.

 

Zdrav organizam treba održavati voćem, povrćem, vodom, tjelovježbom i sl. stvarima. Ne vitaminskim tabletama, ovim onim...

 

Ne miješam ja ništa, nego je čovjek kojem sam odgovorio inicijalno pokazao nerazumjevanje.

Popravlja se kad je već kasno, kad se sranje dogodilo, a održavanje služi da se sranje ni ne dogodi.

 

Izjava "zdrav zub se ne popravlja" je u kontekstu "zdravi ljudi se ne cijepe". Što je budalaština.

Da, zdravom organizmu pomažeš jačanjem imuniteta, a jedan od načina poticanja imuniteta je i cijepljenje, te razne druge tablete koje su dostignuće moderne medicine.

Voće i povrće te neće spasiti od opakih boleština. Da je tako moja kolegica maratonka ne bi bila prikovana za krevet 10 dana.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 15:17 (Bitanga).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Kontra od raznih farmaceutskih anjesra je voće i povrće

Kontra od cijepljenja(nekih) je ne držati organizam pod staklenim zvonom.

Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Dex.pwn kaže...

Kontra od raznih farmaceutskih anjesra je voće i povrće

Kontra od cijepljenja(nekih) je ne držati organizam pod staklenim zvonom.

 

Naravno, uvijek je dobro pokupiti par virusa i bakterija da stekneš imunitet. Ima baš fora bolesti, ali poslije si ko nov.

Objasnit ćeš to kćeri kad pokupi HPV i dobije rak vrata maternice.

A čuo sam da voće i povrće rješava i infekciju helicobacterom. Pojedeš tri kile cikle i ne treba ti posebna farmaceutska terapija.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 15:40 (Bitanga).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Zato sam i napisao od nekih cijepljenja.

Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice