Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 943.110
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Mitch kaže...

Eto cjepio se danas s Pfizerom, htio sam cekat Curevac i Novavax al eto, situacija je toliko retardirana di s cjepivom prakticki dobivas VIP status...a kad sam bio prebolio i vjerojatno razvio vise antitijela nego sada se nista nije vrijedilo

meni se kolega s posla u bahrainu cjepio sa kineskim cjepivom, ide u dvije doze (ceka drugu).

zasad nema nikakvu kovid-putovnicu al se radi na tome.. nadam se da ce i u njemackoj/EU sto prije i to rijesit da odem to obavit

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Koliko vidim već se uvode neka ograničenja za one koje se neće cijepiti tako da mislim da ćemo se na kraju svi cijepiti. Kao, ne tjeramo vas, na vama je izbor, ali ako se ne cijepite ne možete ovo, ne možete ono itd. Tako da Visak, Entry point, Pluto i ekipa, možete mirno spavat.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Koje mjere?

Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
11 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Savrseno cijepit cemo se pa cemo dozivit covid 21 pa cjepivo pa onda u krug ko pas za repom...  Cestitam svima dobro dosli u doba 1933... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...

Sad, pitanje za one koju vjeruju da je Capak sjedio na praznoj kutiji: 

 Pitanje za tebe: tko još vjeruje Capaku?

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Horatio_Hornblower kaže...

Savrseno cijepit cemo se pa cemo dozivit covid 21 pa cjepivo pa onda u krug ko pas za repom...  Cestitam svima dobro dosli u doba 1933... 

 

Inače, virusi su prestali mutirati otkad se ljude počelo cijepiti, ili...?

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
možda je capka...stranački šaman naučio levitaciji...ako im omiljeni lik iz crtića može hodati po vodi...valjda onda i capak može guzicom po kartonu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Trash članak.

Relativiziranje na najjače. Dobro da nije baba napisala kako je neprimjereno sjesti na kutiju s cjepivima, ali ima gorih stvari kao npr. djeca koja umiru od malarije u Africi, pa je onda sve u odnosu na umiruću djecu OK.

 

A evo što nam je Alemka pričala prije samo par mjeseci.

 

https://www.glasistre.hr/hrvatska/alemka-markotic-sigurno-cjepivo-do-primjene-su-potrebne-najmanje-tri-godine-sve-prije-toga-je-rizik-za-ljude-640905

 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Upravo dokazuješ to što je žena napisala.
Nadglednik dina
Moj PC  
1 3 hvala 0
11 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Evo još jedan zgodan članak.

 

https://www.vecernji.hr/vijesti/beros-steceni-imunitet-ne-znaci-da-osoba-nije-zarazna-za-druge-1454869

 

Znači li to da preboljeli (i cijepljeni) u stvari postaju super-širitelji zaraze?

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Moguće je. Covid nije jedina zarazna bolest za koju to vrijedi. I šta sad? Ne bi se trebali cijepiti? Ako si zarazan, a svi su oko tebe imuni, onda to sve skupa ima smisla.

Stvarno to trebamo još objašnjavati ili trol fabrika zahtjeva da iscjedite to do kraja?
Nadglednik dina
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Onda bajke o tome kako se moramo cijepiti da bi štitili druge padaju u vodu.

Cijepiš se da bi štitio sebe. Usput druge dovodiš u opasnost, al' hebiga. Tko im kriv.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 15:58 (DeniZg).
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ima tko da se cjepio isto? Eto kod nas zasad ja i sestra, nikakvih nuspojava i sl., oboje imali koronu prije

 
2 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Mitch kaže...

Ima tko da se cjepio isto? Eto kod nas zasad ja i sestra, nikakvih nuspojava i sl., oboje imali koronu prije

 ok, glupo pitanje (možda zvuči trollasto ali nije)

 

- zasto ste se cijepili ako ste imali koronu? -Ako se prijenos ne zaustavlja + cete se morati opet vjerovatno za 6mj?

ili nesto propustam?

 

also, sta je doslo i za generalnu populaciju?

 

also x2 - izvjestavaj ako bude sta (i ako ne bude nista :D) za nas koji smo 50/50 :)))

NULL!=NULL
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
VladRi kaže...
Mitch kaže...

Ima tko da se cjepio isto? Eto kod nas zasad ja i sestra, nikakvih nuspojava i sl., oboje imali koronu prije

 ok, glupo pitanje (možda zvuči trollasto ali nije)

 

- zasto ste se cijepili ako ste imali koronu? -Ako se prijenos ne zaustavlja + cete se morati opet vjerovatno za 6mj?

ili nesto propustam?

 

also, sta je doslo i za generalnu populaciju?

 

also x2 - izvjestavaj ako bude sta (i ako ne bude nista :D) za nas koji smo 50/50 :)))

 

Vjerojatno jer je sebičan pa se boji za svoju guzu.

Sebičan kao i mi koji se nećemo cijepiti pa će zbog nas "umirati" po svijetu.

Svi smo mi sebični ❤

Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

e jeste svi trtaroši...

 

ja sam odmah iza Gorana Bareta na redu...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Dex.pwn kaže...
VladRi kaže...
Mitch kaže...

Ima tko da se cjepio isto? Eto kod nas zasad ja i sestra, nikakvih nuspojava i sl., oboje imali koronu prije

 ok, glupo pitanje (možda zvuči trollasto ali nije)

 

- zasto ste se cijepili ako ste imali koronu? -Ako se prijenos ne zaustavlja + cete se morati opet vjerovatno za 6mj?

ili nesto propustam?

 

also, sta je doslo i za generalnu populaciju?

 

also x2 - izvjestavaj ako bude sta (i ako ne bude nista :D) za nas koji smo 50/50 :)))

 

Vjerojatno jer je sebičan pa se boji za svoju guzu.

Sebičan kao i mi koji se nećemo cijepiti pa će zbog nas "umirati" po svijetu.

Svi smo mi sebični ❤

 jel to isto tvoje misljenje ili samo kopiras sta drugi pisu?

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
budem sutra se išao upisati kod svoje doktorice
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
VladRi kaže...
Mitch kaže...

Ima tko da se cjepio isto? Eto kod nas zasad ja i sestra, nikakvih nuspojava i sl., oboje imali koronu prije

 ok, glupo pitanje (možda zvuči trollasto ali nije)

 

- zasto ste se cijepili ako ste imali koronu? -Ako se prijenos ne zaustavlja + cete se morati opet vjerovatno za 6mj?

ili nesto propustam?

 

also, sta je doslo i za generalnu populaciju?

 

also x2 - izvjestavaj ako bude sta (i ako ne bude nista :D) za nas koji smo 50/50 :)))

Zivim u NY a jedan prijatelj radi na med schoolu od Columbie, pa je uspio sredit da dobije kao staff jos 4-5 cjepiva.

 

Cjepio sam se zato sto dosta putujem, a trenutno sam imao previse restrikcija za kretanje radi posla. Takoder kao sto sam naveo, glupa je situacija gdje ti cjepivo vrijedi kao nekakav izlazak iz karantene na 4-6 mjeseci, a antitijela od prebolijevanja ne. Uglavnom mi dobro dode i na poslu jer trenutno onda u timu jedini mogu do ureda sto je relativno bitno u financijskom sektoru.

 

Takoder malo gubim zivce sa svim pravilima, mijenjanjima i pracenjem svega toga, a kako je par prijatelja izgubilo clanove obitelji od korone ili posljedica korone, ne zelim vise razmisljati o tome da sam ja mogao biti prenosioc...

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 3:02 (Mitch).
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
DeniZg kaže...
79.3% cijepljenih Moderninim cjepivom pri 2. dozi imalo nuspojave.

https://www.fda.gov/media/144434/download

Strana 36.

Prvo nauči definiciju nuspojava, a onda čitaj. Umor ili bolno mjesto uboda se dešava i na više od 78% ljudi koji se cijepe protiv gripe. Kao i kod cijepljenja djece.
Da si se potrudio više učiti i studirati medicinu, možda bi i znao pročitati što točno cijepivo jest, pa bi ti bilo jasno da bez reakcije na cjepiovo (a time uvijek jedne od očekivanih nuspojava - reakcija na cijepivo, umor ili nekad mala glavobolja), nema niti djelovanja cjepiva. Kako će tijelo razviti memory t-cells, ako se ne desi upala, mala, ali upala.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
12 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Jesmo se onda dogovorili da čekamo cjepivo kompletno bez nuspojava pa da se svi mogu cijepiti bez brige - radni naziv Obecalp.

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Evo cijepljen Pfizerom prije nekih sat vremena, nikakvih reakcija zasad nema, čak ne boli ni mjesto uboda... Za 3 tjedna će nam dati drugu rundu, koliko sam čitao - nakon 12 dana ova prva štiti oko 50%, nakon druge je 95%. Nadam se da je ovo početak kraja ovog globalnog sranja

 
9 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
onako kako zeko kaže
 
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Prvo ti daje 50 holy damagea, drugo ti upgradea exotic resistance.. Navodno će prvo buffati malo u drugom krugu.
Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
13 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
VladRi kaže...
Mitch kaže...

Ima tko da se cjepio isto? Eto kod nas zasad ja i sestra, nikakvih nuspojava i sl., oboje imali koronu prije

 ok, glupo pitanje (možda zvuči trollasto ali nije)

 

- zasto ste se cijepili ako ste imali koronu? -Ako se prijenos ne zaustavlja + cete se morati opet vjerovatno za 6mj?

ili nesto propustam?

 

also, sta je doslo i za generalnu populaciju?

 

also x2 - izvjestavaj ako bude sta (i ako ne bude nista :D) za nas koji smo 50/50 :)))

Pfizer ide za rizične skupine i medicinsko osoblje.. za generalnu populaciju sredinom siječnja ide Modernino - jer može oko 30 dana stajati u frižideru

7 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

znači uz trolove ni glodari se neće cijepiti

 
2 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ElektričnaOvca kaže...

Jesmo se onda dogovorili da čekamo cjepivo kompletno bez nuspojava pa da se svi mogu cijepiti bez brige - radni naziv Obecalp.

 

Čak i placebo ima nuspojave :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
ElektričnaOvca kaže...

Jesmo se onda dogovorili da čekamo cjepivo kompletno bez nuspojava pa da se svi mogu cijepiti bez brige - radni naziv Obecalp.

 

Čak i placebo ima nuspojave :-)

 Jel onda ide jos jedna doza placeba?

 

Pogubio se malo....

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
wyks kaže...

 Jel onda ide jos jedna doza placeba?

 

Pogubio se malo....


Mislim da onda psihijatri preuzimaju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 0:03 (Bitanga).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice