Hi-tech obnova 96 godina starog stadiona u Los Ang

poruka: 3
|
čitano: 1.106
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hi-tech obnova 96 godina starog stadiona u Los Ang".
15 godina
offline
Hi-tech obnova 96 godina starog stadiona u Los Ang

da, ali los angeles nije bosanđeles i nema bandita za šerifa bez konjevića ali s bagerićem. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2019 14:36 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Hi-tech obnova 96 godina starog stadiona u Los Ang

po cijeni obnove tog stadiona nije niti daleko. Realno par ekrana, wifi i nove instalacije ne zvuče kao radovi od $315M. Ajd instalacije su mogle bit skupe, ali ekrani i Wifi sumnjam da su koštali više od 5 milja. Izgleda da i oni imaju svoje Novosele, Bandiće i kompaniju, ili bar gazdu koji smanjuje poreznu osnovicu fiktivnim radovima.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hi-tech obnova 96 godina starog stadiona u Los
jozef kaže...

po cijeni obnove tog stadiona nije niti daleko. Realno par ekrana, wifi i nove instalacije ne zvuče kao radovi od $315M. Ajd instalacije su mogle bit skupe, ali ekrani i Wifi sumnjam da su koštali više od 5 milja. Izgleda da i oni imaju svoje Novosele, Bandiće i kompaniju, ili bar gazdu koji smanjuje poreznu osnovicu fiktivnim radovima.

A ne bi se kolega složio da je pokradeno kako KRADEZEOVCI znaju podijeliti novce rođosima u HR. Nažalost mislim da nema niti jednog posla na svijetu koji bi mogao niti blizu doći u postocima.

No iz osobnog iskustva znam da kada nešto obnavljaš, posebice kada sve vidljivo mora ostati isto, to košta i do 5x više nego da ideš raditi sve iz početka.  A oni su kompletno zamjenili gotovo cijeli stadion (novi stupovi i tribine), i to sve na mjestu gdje stadion stoji već desetljaćima. Naravno led ekrani i wifi isto nije bio sigurno jeftin ali vjerovatno mali postotak ukupne cijene. I naravno pošto je to Amerika, sigurno je 5-10% otišlo na "fiktivne radove".

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice