HBO Max već odlazi, sprema se novi streaming servi

poruka: 8
|
čitano: 6.511
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HBO Max već odlazi, sprema se novi streaming servi".
14 godina
offline
HBO Max već odlazi, sprema se novi streaming servi

Sta to znaci za postojece pretplatnike?

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: HBO Max već odlazi, sprema se novi streaming s
Mislim da su ciljano isli da navuku korisnike sa 'dozivotnom' cijenom pretplate sa oko 5 Eura za nove korisnike, pri tome znajuci da je to kratkog vijeka. Samo se nadam da ce cijena tog novog servisa biti ok.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HBO Max već odlazi, sprema se novi streaming s
kirat kaže...
Mislim da su ciljano isli da navuku korisnike sa 'dozivotnom' cijenom pretplate sa oko 5 Eura za nove korisnike, pri tome znajuci da je to kratkog vijeka. Samo se nadam da ce cijena tog novog servisa biti ok.

Ako ne ostane, pedala! U svakom slučaju ne očekujem neko turbo poskupljenje, ali uz proširenje ponude makar ranga 1€ najvjerojatnije! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: HBO Max već odlazi, sprema se novi streaming s
Nek bude i 10€, nebitno. Ali nek bude servis kak treba. Jer Max je smiješan polako . Već se pisalo da je nekima ok library, ali meni je katastrofa. Da ne govorim o aplikaciji, odaberem serije - SF i on mi nudi Mašu i medvjeda 😂😂
www.nanosola.com
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: HBO Max već odlazi, sprema se novi streaming s
nsoul kaže...
Nek bude i 10€, nebitno. Ali nek bude servis kak treba. Jer Max je smiješan polako . Već se pisalo da je nekima ok library, ali meni je katastrofa. Da ne govorim o aplikaciji, odaberem serije - SF i on mi nudi Mašu i medvjeda 😂😂

 Iskreno meni sve nove serije na Netflixu i HBO-u su mi katastrofa pa stalno gledam Hbo Max jer stavlja neke starije odlicne serije npr - Weeds , Nip-tuck , Shameless ... evo poceo sam i Alfa gledati , nostalgija je zajebana stvar. 

15 godina
offline
Re: HBO Max već odlazi, sprema se novi streaming s
azzie kaže...
nsoul kaže...
Nek bude i 10€, nebitno. Ali nek bude servis kak treba. Jer Max je smiješan polako . Već se pisalo da je nekima ok library, ali meni je katastrofa. Da ne govorim o aplikaciji, odaberem serije - SF i on mi nudi Mašu i medvjeda 😂😂

 Iskreno meni sve nove serije na Netflixu i HBO-u su mi katastrofa pa stalno gledam Hbo Max jer stavlja neke starije odlicne serije npr - Weeds , Nip-tuck , Shameless ... evo poceo sam i Alfa gledati , nostalgija je zajebana stvar. 

 Te stare su i najbolje 🙂. Nađe se dobrih serija ali rijetko. Zadnje sam gledao Banshee i ok je 🙂.

A ako hoćeš gledati sve kaj hoćeš treba ti 100 € mjesečno.

www.nanosola.com
14 godina
offline
HBO Max već odlazi, sprema se novi streaming servi

Jučer sam otkrio da tražilica na HBO Maxu jednostavno ne radi. Upišem ime filma ili serije za koju znam da postoji, no rezultati su u najmanju ruku razočaravajući.

Tajna velikih bogatstava bez jasnog podrijetla uvijek je u zločinu koji je zaboravljen jer je počinjen propisno. - H. de Balzac
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HBO Max već odlazi, sprema se novi streaming s

Izgleda da je David Zaslav krenuo u veliku čistku WB discovery grupe. HBO max nije loša streaming platforma, ali ima dosta bugova koje trebaju ispraviti.

Koliko vidim u Europu nova WB discovery streaming usluga tek dolazi 2024.

 

https://techcrunch.com/2022/08/05/get-ready-for-a-hbo-max-discovery-mashup-app-in-2023/?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAGnJdEF1xHBOZ4HIBOh5-6HXbw4BkYvMatEvTWwPL1ZZKwrEvhQR_9eavBlp9KC4SOMsLGNVzPKU3Bl-j8neA_VM63cVIgKGF3J4xG4AVNy0npAGmvLga2ZXJQqvnwqOfRnHDvUrL_qCCnegYAQGk03JmEwia7JjA-AnHK-pQVOB

BF3:fluffy_inside
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice