HBO Max, streaming usluga bogata sadržajem kreće n

poruka: 6
|
čitano: 3.102
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HBO Max, streaming usluga bogata sadržajem kreće n".
13 godina
offline
HBO Max, streaming usluga bogata sadržajem kreće n

Super, al kvaliteta i količina sadržaja nije problem. HBO Go je katastrofa što se tiče kvalitete kodiranja i nepodržavanja novih tehnologija. Full hd streamovi su im katastrofa, a 4k i HDR su nepostojeći pojmovi. Također, Netflix je neprikosnoven što se tiče user intrefacea i prezentacije sadržaja (doduše Amazon je još gori od HBO Go što se tog tiče). Ništa od navedenog se ne spominje, nego je glavna stvar da su preuzeli seriju staru 20 godina....

Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HBO Max, streaming usluga bogata sadržajem kre
Za 5€ mjesecno nije ni realno danas ocekivat neku kolicinu sadrzaja.

Ali da, UI im je los. Imam paralelno i netflix i tamo je to puno bolje izvedeno. I jos ktome, HBO GO za ps4 je kriminalno los. Znam bas popiz*it na bugove i svakodnevna rusenja same aplikacije.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
HBO Max, streaming usluga bogata sadržajem kreće n

A onda se čude što je piratstvo u porastu.
Osim jednog ili dva konutrenta svaka kuća će imati svoje koje će koštati 15-20$ mjesečno.
Umjesto da se bore da tko ima bolju uslugu, kvalitetniju i napredniju aplikaciju (bolji buffering, bolja pokrivenost uređaja, kvalitetniji UX...), sve se svodi tko ima koju ekskluzivu. 

Naravno to kratkotrajno odgovara nositeljima prava na content, no kako će piratstvo rast tako će sve više i više tih streaming usluga nestajat, pa će im dugoročno biti puno manji ravenue. Ali nije bitno, ljudi koji vode te nositelje prava takionako rade samo za godišnji bonus (izgleda), jer nisu ljudi idijoti da plaćaju 100$+ što će 2-3 sata mjesečno na svakoj platformi nešto pogledati.
Skinut će što mu je zanimljivo i ne bude plaćao ništa i nikome.

Nisam za piratstvo ali očito da nisu ništa naučili od industrije glazbe, čiji su djelomični i vlasnici sami.

To je najveća sramota.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 10:02 (gkelekov).
Moj PC  
8 0 hvala 1
HBO Max, streaming usluga bogata sadržajem kreće n

Bas sam pogledao Alitu, skinuo 4K HDR od 25 gb, zao mi je svakog gigabajta i megabajta i 120 minuta sto sam potrosio gledajuci ovo infantilno, retardirano smece od filma. Shazam isto 4K HDR sam krenuo gledati i nisam uspio nego mozda 40 minuta.

 

Jos da sam morao platiti bluray 200kn ili koliko vec kosta 4K, ja bih si pucao u glavu gestom prstiju koja predstavlja pucanj pistolja.

 

Nema jebene sanse da cu ikad ista vise kupiti original. Mozda evergreen i klasike filmove masterirane, to vjerojatno ima smisla, primjerice prohujalo s vihorom, dokor zivago, james bond kolekcija,  i tako te slicne.

 

Ovo sve danas je retardirano smece. Evo ti novi Dumbo, novi Aladin i sad novi Kralj Lavova. Pogledajte ocjene, katastrofa, sve redom vecinom negativne ocjene, dakle praktici se ne isplati gledati. a originali su se gledali svaki mjesec jednom, i cesto su iznova izazivali emotivne reakcije (Dumbo najvise)

 

Pljuc pljuc pljuc, hvala.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: HBO Max, streaming usluga bogata sadržajem kre
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Bas sam pogledao Alitu, skinuo 4K HDR od 25 gb, zao mi je svakog gigabajta i megabajta i 120 minuta sto sam potrosio gledajuci ovo infantilno, retardirano smece od filma. Shazam isto 4K HDR sam krenuo gledati i nisam uspio nego mozda 40 minuta.

 

Jos da sam morao platiti bluray 200kn ili koliko vec kosta 4K, ja bih si pucao u glavu gestom prstiju koja predstavlja pucanj pistolja.

 

Nema jebene sanse da cu ikad ista vise kupiti original. Mozda evergreen i klasike filmove masterirane, to vjerojatno ima smisla, primjerice prohujalo s vihorom, dokor zivago, james bond kolekcija,  i tako te slicne.

 

Ovo sve danas je retardirano smece. Evo ti novi Dumbo, novi Aladin i sad novi Kralj Lavova. Pogledajte ocjene, katastrofa, sve redom vecinom negativne ocjene, dakle praktici se ne isplati gledati. a originali su se gledali svaki mjesec jednom, i cesto su iznova izazivali emotivne reakcije (Dumbo najvise)

 

Pljuc pljuc pljuc, hvala.

 

 Sada godisnje izadje max tri filmova koje vrijedi pogledati.... 

5 godina
protjeran
offline
HBO Max, streaming usluga bogata sadržajem kreće n

Od cijelog spiska jedino mi Ulica Sezam zvuči interesantno. Obožavao sam ju gledati i mišljenja sam da bi ona (serija) trebala biti obavezni dio "lektire" za klince. I, da, dostupna na javnoj televiziji!

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice