Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja poslova

poruka: 28
|
čitano: 9.795
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja poslova".
15 godina
offline
Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja poslova

došla kvaliteta do grla, a? duši vas? nemrete bežati? niš sinergije i prepoznavanje potreba na prazan želudac? ts, ts. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 15:46 (Ajar).
Moj PC  
22 1 hvala 0
14 godina
offline
Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja poslova

Izgleda da su one EISA nagrade ipak preskupe za te manje proizvođače. Predlažem im uvođenje dodatka od 20kn na svaki izdani račun, za pristup mreži opstanak firme.

Moj PC  
18 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
"Faza restrukturiranja" isto kao i dok vidiš u lokalu "fazu preuređenja" - i tako stoji 2 godine na vratima...

Moj PC  
21 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
ludizao kaže...

Jel im opće valjaju mobiteli? Ima neka akcija u Evenju i žena skoro kupila jedan.

 Valjaju da, ili preciznije budi ludo sretan da ga nije kupila fučkaj ga sad.Ak oš jeftino a dobro(Redmi 7A), eto tu je Šajomi pa plati i Pametnjakovičmob uživaj.

 

https://neutrinomobile.hr/smartphone/brand/xiaomi.html

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja poslova

odavno je to poznati kriminal.. ali kao i sve, neko vrijeme ide, čak se dobiju nagrade, novinski članci, ... što sad?

 

a epilog je ono što nas može zadesiti, tj povrat nepovratnog... Palermo-II.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
8 0 hvala 0
7 godina
offline
Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja poslova

 

2018 zlatna kuna, stari moj...

 
22 0 hvala 2
15 godina
offline
Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja poslova

Ukratko hrpa PR gluposti, ali performanse ne lazu:

 

"

Prema službenim brojkama, Hangarove kratkoročne obveze (uglavnom financijske prema kreditorima) lani su skočile čak za 45 posto te su iznosile blizu 84 milijuna kuna. Dugoročne obveze pak povećale su se s 23 na 25 milijuna kuna.
Tijekom prošle godine udvostručene su i obveze prema dobavljačima– sa sedam na 15 milijuna kuna. Istodobno, zalihe gotovih proizvoda su utrostručene: preklani su iznosile tri milijuna, a lani čak devet milijuna kuna.
Službeno, Hangar 18 prošlu je godinu završio s prihodima od 148 milijuna kuna, što je osam posto više nego preklani. Dobit je istodobno iznosila 5,7 milijuna kuna i bila je veća za 19 posto. Uprava tvrtke u financijskom je izvještaju navela kako Hangar redovito podmiruje svoje obveze te nema opasnosti od drugačijeg scenarija.
"

Niti jedna banka ih nece pratiti sa ovim podacima, a za dobit ocito je bio exit scam.
A poslovanje smo vidjeli u drugim zemljama, stand u trgovackom centru kao i oni sta prodaju maskice.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 16:41 (Bono).
 
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
Uzeli onaj 50" Android TV od 2000kn šta je bija na akciji lani.
Žalibože para, svako paljenje traje minutu dok se boota, Kodi trza prilikom streamanja videa s PC-a, slika srednja žalost. Pregledavanje OTA kanala sporo do bola, bez mogućnosti štelanja liste kanala. Užas i katastrofa.
 
3 0 hvala 6
10 godina
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
Mar kaže...
Uzeli onaj 50" Android TV od 2000kn šta je bija na akciji lani.
Žalibože para, svako paljenje traje minutu dok se boota, Kodi trza prilikom streamanja videa s PC-a, slika srednja žalost. Pregledavanje OTA kanala sporo do bola, bez mogućnosti štelanja liste kanala. Užas i katastrofa.

 hvala ti, uštedio si nam 2000kn

15 godina
offline
Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja poslova

-ako se vratimo u povijest.. ne tako daleku, samo par mejseci, 4.6.2019. .. tema, dobili nešto manje od 1mil, (dok se preskače da su već dobili 100milja.. a ako pogledate izvješće, tad vam je jasno od kud tih 100 milja u prihodima..). Tad je vijest milja ali ne 100x + kao i razni hvalospejvi dotičnoj organizaciji (nećemo ih više nazivati firma, degutantno je).

 

-a zašto ovaj podsjetnik? pa zato, jer bug šuti o drugom dijelu informacija, tj stampedo + stiže i policija.. nego bug samo prenosi službeno priopćenje. Čemu? Plaćen oglas?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 17:19 (ihush).
 
20 0 hvala 1
7 godina
offline
Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja poslova

 

@ihush

 

Nacelno se slazem s tebom kada inzistiras na profesionalnijem novinarskom pristupu, no kucas na kriva vrata.

 

Bug je portal, iznikao kao dopuna papirnatom izdanju, i manje vise kao i 99% slicnih portala samo copy/paste negdje drugdje objavljenih clancica. Portalo ovog tipa nemaju profi novinare, duboka grla u kompanijama i regulatornim tijelima i bankama pa da ovakav clanak napisu 5 dana prije nego javno bruka pukne. Takav istrazivacki rad bi novcano visestruko premasivao cifre koje ovakvi portali mogu sebi priustiti.  Iako, bar u it segmentu bi nakon ovoliko godina postojanja trebali imati svoje izvore pa tu i tam objaviti neku ekskluzivu a ne prenositi sa tam nekakvog danica.xyz portala...

 

 

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
bunker kaže...

 

@ihush

 

Nacelno se slazem s tebom kada inzistiras na profesionalnijem novinarskom pristupu, no kucas na kriva vrata.

 

Bug je portal, iznikao kao dopuna papirnatom izdanju, i manje vise kao i 99% slicnih portala samo copy/paste negdje drugdje objavljenih clancica. Portalo ovog tipa nemaju profi novinare, duboka grla u kompanijama i regulatornim tijelima i bankama pa da ovakav clanak napisu 5 dana prije nego javno bruka pukne. Takav istrazivacki rad bi novcano visestruko premasivao cifre koje ovakvi portali mogu sebi priustiti.  Iako, bar u it segmentu bi nakon ovoliko godina postojanja trebali imati svoje izvore pa tu i tam objaviti neku ekskluzivu a ne prenositi sa tam nekakvog danica.xyz portala...

 

 

 

Uopće ne kuca na kriva vrata. Evo ti primjera, ictbusiness portal objavljuje čiste ekskluzive i ključnih informacija puuuno više od BUG-a. A gledano koliko je mali ictbusiness BUG je za njih korporacija. Stoga pada ti u vodu da BUG nema resursa. Ima itekako puno. Imali bi još i više da se određeni ne provode po svijetu. Sori ako istina boli - nije tebi bunker namijenjeno nego bugu.

 

Ako hoće biti profesionalni onda moraš posao raditi profesionalno, BUG je to prestao biti. Jer budimo iskreni, glavna ekipa je stara a nisu našli zamjene nego se šlepaju sa polu-rješenjima i zato ih onda portali sa 10x manje resursa šišaju na sve strane.

 

Petric traži video sugovornike o IT plaćama koji na kraju uopće ne kažu ništa kolike su plaće. Dok ictbusiness točno u lipu pokaže kolike su plaće u IT sektoru u tablicama i po firmama. To se zove IT novinar/stvo.

 

Koliko vam još primjera treba da vidite da BUG nije više što je nekad bio prije 15-20 godina.

 

Voze se na staroj slavi. To je činjenica.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
bunker kaže...

 

@ihush

 

Nacelno se slazem s tebom kada inzistiras na profesionalnijem novinarskom pristupu, no kucas na kriva vrata.

 

Bug je portal, iznikao kao dopuna papirnatom izdanju, i manje vise kao i 99% slicnih portala samo copy/paste negdje drugdje objavljenih clancica. Portalo ovog tipa nemaju profi novinare, duboka grla u kompanijama i regulatornim tijelima i bankama pa da ovakav clanak napisu 5 dana prije nego javno bruka pukne. Takav istrazivacki rad bi novcano visestruko premasivao cifre koje ovakvi portali mogu sebi priustiti.  Iako, bar u it segmentu bi nakon ovoliko godina postojanja trebali imati svoje izvore pa tu i tam objaviti neku ekskluzivu a ne prenositi sa tam nekakvog danica.xyz portala...

 

 

 Pa upravo na linku iz bugovog članka na danica.hr  u tekstu piše: "Kako doznajemo, poslovanje Hangara češljaju porezni inspektori i financijski revizori, a naši izvori tvrde kako će se u cijelu priču vjerojatno uključiti i kriminalistička policija."

6 godina
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
Izgleda da je ta zlatna kuna... ukleta...većina tvrtki je nakon toga otišla u propast...A ništa čudno kad kriminalci manageri...sami sebi daju nagradu...po stvarima koje im izlaze iz usta kad prime zlatnu kunu... hrvatska je trebala biti 100x jača od njemačke...bolje da promjene ime u "shit of the year"

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 21:34 (HCMAA).
Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja poslova

 

@juzerica

 

 

ocigledno se nismo razumjeli. poanta je da se samo prepisuje, bez trunke ulozenog rada. formulacija " nas izvor " zvuci pompozno a izvor je sljaker koji je skuzio da nebu dobil placu pa poslao mail na portal.  

 

poanta je uvjek u parama, pravi izvor i pravo duboko grlo papreno košta, e ali tada bi za mogući razvoj znao par mjeseci unapred a ne kad banka zbloka racun pa nema place pa onda svi krenu o tome pisati. novinarstvo je zanat koji se pece godinama i uspostavlja se povjerenje i operativne veze koje će ti prodat pravu info bez da ih druknes a onda tu pricu prodas medijskoj kuci koja najvise nudi...

 

ispricao bi ti ja kojecega o npr novinarima nekadasnje crne kronike al nesmem... 😀

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
bunker kaže...

 

2018 zlatna kuna, stari moj...

 Kada netko u nas dobije nagradu za menađera ili tvrtku godine, može odmah znati da za 2-3 godine pokrenuta istraga (i određen mu je pritvor od 30dana) ili propala firma

12 godina
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
Mar kaže...
Uzeli onaj 50" Android TV od 2000kn šta je bija na akciji lani.
Žalibože para, svako paljenje traje minutu dok se boota, Kodi trza prilikom streamanja videa s PC-a, slika srednja žalost. Pregledavanje OTA kanala sporo do bola, bez mogućnosti štelanja liste kanala. Užas i katastrofa.

 Zar si očekivao da ćeš za 2000kn dobiti 50" OLED s procesorom iz space shuttlea? Za 2000kn ne možeš dobiti ni tablet na kojemu KODI ne trza a ako ti je kakva utjeha trza i na mom Sony-ju od 8000kn.

12 godina
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
bunker kaže...

 

@juzerica

 

 

ocigledno se nismo razumjeli. poanta je da se samo prepisuje, bez trunke ulozenog rada. formulacija " nas izvor " zvuci pompozno a izvor je sljaker koji je skuzio da nebu dobil placu pa poslao mail na portal.  

 

poanta je uvjek u parama, pravi izvor i pravo duboko grlo papreno košta, e ali tada bi za mogući razvoj znao par mjeseci unapred a ne kad banka zbloka racun pa nema place pa onda svi krenu o tome pisati. novinarstvo je zanat koji se pece godinama i uspostavlja se povjerenje i operativne veze koje će ti prodat pravu info bez da ih druknes a onda tu pricu prodas medijskoj kuci koja najvise nudi...

 

ispricao bi ti ja kojecega o npr novinarima nekadasnje crne kronike al nesmem... 😀

 

 

 Pa vidiš da su svi "glavni" na godišnjem. Sve vijesti proteklih dana pišu Sandro, Mateja i Matija. Nisu njih troje čudotvorci pa da mogu "profesionalno" obraditi 20 tema dnevno.

 

A to što je pet portala u članaku o Hangaru 18 napisalo "očekuje se dolazak policije" bez navođenja izvora takve informacije je potpuno bezvrijedno, a može biti i štetno. Novinar koji drži do sebe neće prenositi informaciju dok je sam ne provjeri a vjerujem da Sandro, Mateja i Matija nemaju način za provjeriti hoće li krim policija nekome pokucati na vrata. Jedino što mogu i trebaju napraviti je tražiti očitovanje uključenih strana, što su i napravili (policija i pravosuđe se još nigdje nisu službeno očitovali o ovom slučaju).

Ne možete s jedne strane kritizirati prepisivačinu, na što se svelo 90% novinarstva, a s druge strane zamjerati što bug.hr nije objavio da je policija uključena u istragu, što bi bila čista prepisivačina.

 

Pogledajte samo ovaj slučaj s Kolindom u Izraelu. Skoro svi mediji (osim onih HDZ-ovih) su objavili kako je Kolinda izjavila da je BiH militantna islamistička država. Većina ih je to objavila kao 1/1 vijest, da ne bi ispali prepisivači, a samo rijetki su napisali da im je izvor Jerusalem Post. I što sad? Da sam na Kolindinom mjestu, prije podnošenja ostavke iz milijun drugih razloga, sve bi ih lijepo tužio.

 

Ako mogu birati između nikakve vijesti i neprovjerene vijesti, biram nikakvu. O lažnima ni neću.

15 godina
offline
Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja poslova

čini se da BUG-u ovi hangaraši 18 održavaju server. da mi je ćuna za svaki crni zaslon s velikim 500, predbilježio bih se za porše (ali 911 carreru, klasik). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2019 11:26 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja poslova

Zlatna kuna znači: Odgodimo bankrot za godinu dana, dok pokrademo ovo što je još preostalo.

42
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
markoBT kaže...

Zlatna kuna znači: Odgodimo bankrot za godinu dana, dok pokrademo ovo što je još preostalo.

 ovo mogu potvrditi osobnim spoznajama: dok sam radio u prosvjeti, svako malo su nas tjerali na nekva fakn "događanja" zbog te zlatne čune. svi, ali svi redom, su ošli uq ubrzo poslije toga uz stečajeve/uskok/medijsko "razotkrivanje" i to. u to vrijeme je komorom šefovao onaj kroejšn snajpr ne-dan vido-šević. to ukleto, čini se. hangaratori se sad mogu jedino moliti svetom Draganu P. Matematičaru, zaštitniku potrošačke elektronike, vašara predmetne i luftbrenzerskih tv-emisija o "tehnologiji" s influencerima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
Eto prilika Apple-u da za sitne pare,dobije sve one silne patentne u hangar 18 vlasništvu...zato bi bilo bolje da požure sa Lex 18
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
Bugovci su vec odavno lizaci guzic*, vazne su pare. Kvaliteta? To ionako nikoga ne zanima.

Pa i ovaj forum jedva radi.
16 godina
moderator
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
Ajar kaže...
hangaratori se sad mogu jedino moliti svetom Draganu P. Matematičaru, zaštitniku potrošačke elektronike, vašara predmetne i luftbrenzerskih tv-emisija o "tehnologiji" s influencerima. 

 Milodare primam preko Revoluta... 😎

drpetric
16 godina
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
bunker kaže...

 

2018 zlatna kuna, stari moj...

 A i EISA im je dala nagradu. Oni su zadnjih godina postaju ozbiljna konkurencija Zlatnoj Kuni i baš mi dobro dođe za pogledat što ne kupiti.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
10 godina
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
memulica kaže...
bunker kaže...

 

2018 zlatna kuna, stari moj...

 A i EISA im je dala nagradu. Oni su zadnjih godina postaju ozbiljna konkurencija Zlatnoj Kuni i baš mi dobro dođe za pogledat što ne kupiti.

hahahahaahahahahahahahhaha

16 godina
offline
Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja poslova

Petric stručnjak za mobitele

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hangar 18: ulazimo u fazu restrukturiranja pos
Baš su izabrali pravo ime za mobitele NOA....sad su doživili pravo potop...ni Noa ih ne može više spasiti
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice