Hakiran popularni upravitelj lozinkama LastPass

poruka: 6
|
čitano: 4.016
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakiran popularni upravitelj lozinkama LastPass".
Hakiran popularni upravitelj lozinkama LastPass

 

Eto, pa ti ostavljaj podatke sigurnim servisima na internetu. Imam dosta toga na evernote-u, sad ću i više od 3 puta razmisliti hoću li sve izbrisati i lozinke čuvati u papirnatom obliku kao neki tamo zadrti kreten koji ne razumije da su podaci na internetu puno sigurniji nego na papiru.

 

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
2 godine
offline
Hakiran popularni upravitelj lozinkama LastPass

Uf, ja sam na Bitwardenu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hakiran popularni upravitelj lozinkama LastPas
A gle zorane, sigurnije ce ti biti ako radis od kuce i tamo cuvas te sifre. Ali ako odes u ured i tamo na papir sve stavis, velika je sansa da ce to netko vidjeti tko zna sto moze dalje s time.
Ali to znas i sam.

U oblaku je dobro sto je sve dostupno na vise mjesta i sto ne moras sve prepisivati i upisivati.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
offline
Hakiran popularni upravitelj lozinkama LastPass

Meni je i u firmi (65k ljudi) i privatno LastPass glavni (i jedini) nacin cuvanja lozinki. Do sada me nije izdao.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hakiran popularni upravitelj lozinkama LastPas
Yubikey anyone?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Hakiran popularni upravitelj lozinkama LastPass

Onak, laički, ako su vaulti kriptirani, odnosno zaštićeni master passwordom, kolko opasnosti ima da provale u passworde korisnika?

 

Inaće, ja sam na Bitwardenu i iCloud keychain

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice