Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu Musku

poruka: 26
|
čitano: 7.157
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu Musku".
13 godina
neaktivan
offline
Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu Musku

Podsjetimo se da je Anonymous vrtićka skupina zaigrane djece i da njihove prijetnje treba uzimati ozbiljano kao i ubod komarca.

 
7 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M
Sinatra kaže...

Podsjetimo se da je Anonymous vrtićka skupina zaigrane djece i da njihove prijetnje treba uzimati ozbiljano kao i ubod komarca.

 malo neozbiljnija skupina od antifa đakovo

3 godine
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M
Netko uložio u bitkojne i sad plače što mu balon puko.
 
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu Musku

mogli ste baš, radi ravnoteže i potpune informacije, navesti i muščev odgovor ("don't kill what you hate. save what you love."), ma što mu to značilo. mislim, mogao je napisati i "selo gori, običaji se češljaju" ili "ovca koja leži ne vidi daleko" ali nije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M

-pas koji laje .. nije mačka? :))

mislim da je iz kineske .. kuharice? (+nije dovoljno kuhan!)

 

ovo s anonimcima.. smiješno-tužno, čak i kad ubodu pokoju činjenicu (jer musk ne zarađuje prodajom automobila..) su i dalje samo frontmen tj maska, kao i onaj kojeg 'napadaju' .. dok on u dimu marice radi .. ništa, prodaje maglu i to vrlo dobro, toliko da ga zapostavljeno derište 'napada' tj kao i svako derište, kad cendra, ekšli traži majčinu pažnju (ili ujke..)..

-možda žele novu franšizu matrixa, kako bi im se hype opet vratio.. ili u zaborav.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 13:07 (ihush).
15 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu Musku

Kao što kaže komentar na Youtube: Anonymous channel "verified" by Google! 

 

HA HA HA

 
10 0 hvala 0
6 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu Musku

Ako si je netko uništio život sa trgovanjem sa kriptovalutama onda je idiot - jer je osnovno pravilo ulaganja (bilo to u kripto, dionice....) uloži toliko koliko te ne bude zabolilo ako izgubiš. A Musk se pretvorio u Trumpa sa svojim konstantnim twitanjem svakoga k... koji mu padne na pamet, uz to boli ga čuksi jer mislim da ima uloženo u informacijsku sigurnost više para nego su ti anonimni ikad vidjeli... 

 

Glej poštujem ideju ali izvedba je/će bit k...c tako da je ovo samo jedan u nizu plačiguzica koje su izgubile kripto pare zbog njegovih twita.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M

Meni je presmijesna ova tvrdnja koja se proteze i po Twitteru, ljudi su izgubili pare radi Muska. To nije istina on tweeta sta tweeta i ima pravo na to, a to sta ljudi na osnovu toga prodaju ili kupuju to su njihove odluke i njihove posljedice i jedino koga se moze kriviti za rast ili pad marketa je crypto community koji svoju prodaju i kupnju bazira na tome od grafova do horoskopskih znakova svako po svome nahodenju. Zabraniti nekome koristenje drustvene mreze kao sto je napravljeno u slucaju Trumpa je samo pristrano i neopravdano te argumentirano kao zastita sigurnosti drugih sta je smijesno.

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
15 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu Musku

Kaj je da je,malo je pretjeral sa kripto manipulacijama.

Pošto se zna da kripto tržištem manipuliraju kitovi,njegovi tweetovi imaju sve manje utjecaja,sve su manji pomaci na tržištu nakon njegovih tweetova.

Nekome je stal na žulj,kak se veli.Ljudima je pun kufer manipulacija.

A kaj se tiče gubitaka ljudova koji su ulagali bogatstva..jbg,sami su si krivi,večim djelom.Ali i Musk je kriv,svojim snažnim utjecajem je impliciral rast određenih kripto valuta u nebo,ljudi su se naravno polakomili i ulagali brdo para.

Kako god da bilo,lik je velika manipulatorčina,zna točno kaj radi.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M
Sinatra kaže...

Podsjetimo se da je Anonymous vrtićka skupina zaigrane djece i da njihove prijetnje treba uzimati ozbiljano kao i ubod komarca.

 Slažem se s tobom, ali često puta su ubodi komaraca puno zajebanija stvar od Anonimusa. Od njih još nitko nije stradao, dok od uboda komaraca bogami jesu stradali milijuni ljudi (denga groznica, žuta groznica, malarija, zika....). Ako su prave face, što se skrivaju iza maske, neka javno kažu što misle i potpišu imenom i prezimenom. Najlakše je pljuvati po Elonu, ali kako god da okreneš, čovjek je nešto napravio, a što su napravili Anonimusi? Nije da ga branim, tip je faca za sebe, ali iza njega ostaje nešto konkretno. Naravno da iza toga stoji i gomila šljakera i inženjera, ali on sve to vodi. Dok sam bio klinjo i nisam znao neke stvari, mislio sam što je dirigent, on samo maše a ostali sviraju i pjevaju. Kada sam odradio 13 godina pjevačkog staža u zboru HNK i 32 godine u zboru Lipa, shvatio sam da je dirigent mozak, a zbor, orkestar i solisti su njegov instrument kojim se izražava. Tako i Elon, možda i nije sam smislio hrpu stvari koja mu se pripisuje, ali on je mozak iza svega toga. Postavlja se pitanje: tko je mozak iza Anonimusa?

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 14:24 (učo).
3 godine
odjavljen
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M
Sinatra kaže...

Podsjetimo se da je Anonymous vrtićka skupina zaigrane djece i da njihove prijetnje treba uzimati ozbiljano kao i ubod komarca.

 Nekro-Sinatra je u svojoj gluposti napisao tocnu informaciju.

Od uboda komaraca godisnje umre oko miljun ljudi. Trenutno su najopasnija prijetnja ljudima. 

14 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M
danko99 kaže...

Kaj je da je,malo je pretjeral sa kripto manipulacijama.

Pošto se zna da kripto tržištem manipuliraju kitovi,njegovi tweetovi imaju sve manje utjecaja,sve su manji pomaci na tržištu nakon njegovih tweetova.

Nekome je stal na žulj,kak se veli.Ljudima je pun kufer manipulacija.

A kaj se tiče gubitaka ljudova koji su ulagali bogatstva..jbg,sami su si krivi,večim djelom.Ali i Musk je kriv,svojim snažnim utjecajem je impliciral rast određenih kripto valuta u nebo,ljudi su se naravno polakomili i ulagali brdo para.

Kako god da bilo,lik je velika manipulatorčina,zna točno kaj radi.

 Nejasno mi je kako je ovo opcehrihvaceno razmisljanje ljudi. Uvik im je neko drugi kriv za njihove probleme. Prihvatite gluposte investirali bez da ste istrazili o cemu se radi i sada je doslo do klasicne korekcije koja nema veze sa njegovim tweetovima i ljudi su izgubili novac. Ponavljam cisto radi vlastitog ne znanja, prihvatite jednom da ste sami krivi za stvari koje vam se desavaju nemojte krivit uvik nekoga drugoga

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
16 godina
neaktivan
offline
Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu Musku

i meni prijete oni ispred butige ,kada izlazim sa dvije gajbe ožujske

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M
stirko55 kaže...

Meni je presmijesna ova tvrdnja koja se proteze i po Twitteru, ljudi su izgubili pare radi Muska. To nije istina on tweeta sta tweeta i ima pravo na to, a to sta ljudi na osnovu toga prodaju ili kupuju to su njihove odluke i njihove posljedice i jedino koga se moze kriviti za rast ili pad marketa je crypto community koji svoju prodaju i kupnju bazira na tome od grafova do horoskopskih znakova svako po svome nahodenju. Zabraniti nekome koristenje drustvene mreze kao sto je napravljeno u slucaju Trumpa je samo pristrano i neopravdano te argumentirano kao zastita sigurnosti drugih sta je smijesno.

 Netko tko je vlasnik firmi, tj. dioničkog društva, čije firme ulažu u kripto (i dr.), ne bi baš smio tako svjesno i direktno sa svojim tweetovima manipulirati tržištem kako mu se prohtije. Svakako je to za njega prilično rizičan put, pitanje je kome će stati na žulj, a vjerojatno ga pravnici stalno spašavaju pa zamjeni koju riječ sa emotikonima :)
A ljudi (naravno uključujući i mene) u masi su uvijek bili ovce i u politici i u svijetu ulaganja, i popuše većinu informacija koja se servira, a on to na veliko iskorištava. Ne branim ljude što ulažu u neistraženo područje (iako je danas sve špekulacija i nema veze sa stvarnom vrijednošću), ali sam za bolju kontrolu protiv takvih manipulacija.

 

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
9 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M
veliki pero kaže...
Sinatra kaže...

Podsjetimo se da je Anonymous vrtićka skupina zaigrane djece i da njihove prijetnje treba uzimati ozbiljano kao i ubod komarca.

 Nekro-Sinatra je u svojoj gluposti napisao tocnu informaciju.

Od uboda komaraca godisnje umre oko miljun ljudi. Trenutno su najopasnija prijetnja ljudima. 

 Ovu cifru "oko" si podebljal za frtalj milijuna (250 000) .... zakaj?

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 19:53 (Zemljanin).
15 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu Musku

Pogledajte dokumentarac "Money, Explained". Nije problem Musk, već je problem u tome što se dozvoljava ono što je poznato kao: Pump & Dump. Što je samo brža verzija Ponzijeve sheme.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M
Znači ovo je postalo apsurdno

Prvo su se svi zalagali za kripto valute jer nisu regulirane od strane države blablabla
Da bi sad svi kmecali da treba neka regulativa i zaštita od (muskove) manipulacije kripto tržište.

Pa ko je ovde lud???
Pa upravo ta sloboda o kojoj ste svi pisali je i kriva za tu mogućnost manipulacije.
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M

Ako nešto nije regulirano od strane države, onda je to rupa u zakonu. Koju naravno koriste kriminalci i njima slični.

3 godine
odjavljen
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M
Zemljanin kaže...
veliki pero kaže...
Sinatra kaže...

Podsjetimo se da je Anonymous vrtićka skupina zaigrane djece i da njihove prijetnje treba uzimati ozbiljano kao i ubod komarca.

 Nekro-Sinatra je u svojoj gluposti napisao tocnu informaciju.

Od uboda komaraca godisnje umre oko miljun ljudi. Trenutno su najopasnija prijetnja ljudima. 

 Ovu cifru "oko" si podebljal za frtalj milijuna (250 000) .... zakaj?

 Vidio sam to, ali to je iz 2018. Vidio sam na wikiju 1 000 000.

13 godina
neaktivan
offline
Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu Musku

Elon Musk se pokazao koristnim jer prokazuje sav besmisao kriptovaluta.

 

Krajnje je vrijeme da G20 objavi da su od sutra kriptovalute ilegalne i kao takve, bezvrijedne.

Ne smiju se više unovčiti i ne smije se njima trgovati.

 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M
Tvpronlem kaže...
Znači ovo je postalo apsurdno

Prvo su se svi zalagali za kripto valute jer nisu regulirane od strane države blablabla
Da bi sad svi kmecali da treba neka regulativa i zaštita od (muskove) manipulacije kripto tržište.

Pa ko je ovde lud???
Pa upravo ta sloboda o kojoj ste svi pisali je i kriva za tu mogućnost manipulacije.

 

Pa zato sto ekipa koja se zalaze za kripto zeli samo zaraditi u mutnom. Ne zanima ih nista drugo. A onda kad netko zamuti malo vise pa zaradi a oni ispuse - onda ide kmecanje...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M

"Krajnje je vrijeme da G20 objavi da su od sutra kriptovalute ilegalne i kao takve, bezvrijedne."

 

Neće ići. Ethereum je npr. podržan od komercijalnih banaka, centralne banke pripremaju službene crypto valute.

 

Musk je odbacio Bitcoin u korist Ethereuma. Prvo je objavio twit o ulaganju u Bitcoin (Pump), onda je napustio Bitcoin (Dump) poručujući: napustite Bitcoin, to smeće troši struju (LOL, to kao nije znao ranije) i na kraju se priklonio Etheru (bankama).

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2021 11:20 (zzib).
16 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M

Tako je. Zamisli samo da se kriminalci i njima slični koriste nečim što je regulirano od strane države, npr. gotovim novcem, na što bi to ličilo? 

16 godina
odjavljen
offline
Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu Musku

Evo okuplja se polako ekipa kripto-evandjelista. Sad cemo dobiti sta nas ide...

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M

Ekipa kripto-evandjelista (tko god bili), ujediniti se (brzo ili polako), rukavica izazova Bug Online forumskog božanstva je bačena.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2021 12:26 (Eyekool).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous zaprijetila Elonu M
Eyekool kaže...

Tako je. Zamisli samo da se kriminalci i njima slični koriste nečim što je regulirano od strane države, npr. gotovim novcem, na što bi to ličilo? 

 -naravno da je sve (regulirano) od strane države ili ujkasema, koji god odjel-agenciju nazvali za pojedinu akciju, kao npr fbi .. mreža koju su uvalili kriminalu, čak i zaradili prodajući 'neprobojnost-enkripciju'.. dok tisuće naivaca misle da su sigurni.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice