G.Skillova Trident Z Royal memorija preko 6 GHz

poruka: 8
|
čitano: 2.014
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "G.Skillova Trident Z Royal memorija preko 6 GHz".
10 godina
offline
G.Skillova Trident Z Royal memorija preko 6 GHz

kicasta ili ne, stvarno krkanski izgleda sto jest jest.

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
G.Skillova Trident Z Royal memorija preko 6 GHz

 

Eto krepa li memorija, možeš si ju objesit na lanac oko vrata...

...za sve sa profinjenim ukusom i sklonošću da vrijednost umjetnosti određuju stočnom vagom...

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
G.Skillova Trident Z Royal memorija preko 6 GHz

ako im se potpredsjednik zove tequila, niš nije čudno. ovo će zamijeniti krunice na retrovizorima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: G.Skillova Trident Z Royal memorija preko 6 GH
I koja je svrha svega toga... snobovsko kurchenje...kad bude radila na toj frekvenciji 24h*365 dana...onda nek se hvalisaju...s jedne strane globalno zatopljenje....s druge strane se resursi bacaju za K
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 3 hvala 0
7 godina
offline
Re: G.Skillova Trident Z Royal memorija preko 6 GH
HCMAA kaže...
I koja je svrha svega toga... snobovsko kurchenje...kad bude radila na toj frekvenciji 24h*365 dana...onda nek se hvalisaju...s jedne strane globalno zatopljenje....s druge strane se resursi bacaju za K

 bilo bi interesantno vidjeti leži li bolje u svetoj t topologiji ili je profani krš za daisy chain... sudeći po izgledu s motivima za na retrovizor prvo je u pitanju...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
12 godina
neaktivan
offline
Re: G.Skillova Trident Z Royal memorija preko 6 GH

mene samo zanima da li je manja zajebancija sve to spakovat u zamrzivač nego dušik u tekućini?

Svaka akcija ima svoju reakciju.
4 godine
protjeran
offline
Re: G.Skillova Trident Z Royal memorija preko 6 GH
Igor150 kaže...

mene samo zanima da li je manja zajebancija sve to spakovat u zamrzivač nego dušik u tekućini?

 reci ti nama jel bolje raditi u zamrzivacu od skoro -200°c ili rade to drzis u bocici i zaljevas po potrebi gdje treba?

12 godina
neaktivan
offline
Re: G.Skillova Trident Z Royal memorija preko 6 GH

a čuj,bunda je bunda.valja raskopat zimsku robu prije reda.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice