Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!

poruka: 21
|
čitano: 5.762
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!".
16 godina
neaktivan
offline
Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!

Vrijeme je za Wire ili Telegram 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
offline
Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!

Ovo je vijest?

Bolje ispast glup nego iz aviona
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!

Hahahah, FUJ!!!!!
Whats up definitivno postaje trash aplikacija., To je odavno postao, ovime su potvrdili da nemaju ukusa od kako ih je kupio facebook i njime upravljaju njegovi "kljucni" manageri i vizionari :D

Pokusavaju nesto zaraditi prodajom stickera, moguce.

Neka jos dodaju vremensku prognozu u njega i stanje na cestama...

One more thing
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 5:34 (ninoid).
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!
miller1985 kaže...

Vrijeme je za Wire ili Telegram 

 Čitaj "Signal".

16 godina
offline
Re: Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!
Razlog zasto sam Viber koristio 15 min. I sad oni to naguraju u wht.
 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!
Annihilator kaže...
miller1985 kaže...

Vrijeme je za Wire ili Telegram 

 Čitaj "Signal".

 Signal je sranje, Telegram X razara 😉

 

 

Kruha i igala...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!
Postoji nekoliko boljih aplikacija od whats (kao sto postoje bolje mreze od facebooka) ali sto mi to vrijedi kad ih nitko ne koristi. (telegram,signal, threema, cak zangi i wickr)
S kim cu razmjenjivat poruke preko ovih nabrojenih kad je malo tko cuo za njih, a ne da ih ima spremne i instalirane?

Viber ne koristim bas zbog tih napasnika koji salju naljepnice bez ikakve svrhe.

Prvo su preko whatsapp krenuli slati gifove, pa stavljat slikovne statuse, sad ce zatrpavati i sa tim "naljepnicama". Jos malo cu se pitat kad sam zadnji put dobio normalnu poruku bez tih sr...
Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!

Priljepite si jednu pljusku 

IIII
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!

najprije su knjige postale relikt prošlosti jer se nikome ne da čitat, zatim pisani članci jer je lakše buljiti u pola sata videa nego pročitati tekst veći od naslova, sad i kratke poruke odlaze u povijest jer je teško napisati išta više od haha i lol...

pisana riječ bila je jedan od najvećih izuma čovječanstva, a sad lagano odumire... nisam siguran da je riječ o napretku

Moj PC  
8 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!
fer-de-lance kaže...
Annihilator kaže...
miller1985 kaže...

Vrijeme je za Wire ili Telegram 

 Čitaj "Signal".

 Signal je sranje, Telegram X razara 😉

 

 

 Zakaj je Signal sranje ? A Telegram razara ? 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!
Inovator kaže...
Razlog zasto sam Viber koristio 15 min. I sad oni to naguraju u wht.

 Bas...brijem da taj Viber koriste samo klinci...nisam ga koristio ni za pozive ni za poruke...

7 godina
offline
Re: Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!
john_doe1 kaže...

 Zakaj je Signal sranje ? A Telegram razara ? 

 Dobro, krivo sam se izrazio, nije sranje (bolji od svih ostalih zajedno osim Telegrama), i zakon je to kaj je open source.

Ali, ono kaj je funkcija messengera se znatno konzistentnije odvija na Telegramu; probaj ih koristiti paralelno pa budeš primjetio koliko je Telegram i stabilniji i pouzdaniji.

Naravno, i Signal je super dok šljaka super, ali neke mobitele jednostavno ne voli i gotovo...

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!

A da se vratimo na sms?

Poruke bi postale sadržajnije, konkretnije, smislenije. Nije da bi neko sms-om imao konverzaciju tipa:

 

-hej

-a

-sjo onog idijota

-kojeg

-od juče

-kreten

-lol

-msm wtf

-to ti velim

 

ako se nešto plaća, onda gledamo da to iskoristimo optimalno, te sms-ovi još uvijek izgledaju relativno pristojno (u gramatičkom i semantičkom smislu)

 

morrisoN
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!

Samo kaj danas 99% ljudi ima mobitel na pretplatu i u tarifu im je uključeno beskonačno sms-ova prema svim mrežama....

 

 

 

 

Kruha i igala...
16 godina
offline
Re: Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!
picajzla0707 kaže...

najprije su knjige postale relikt prošlosti jer se nikome ne da čitat, zatim pisani članci jer je lakše buljiti u pola sata videa nego pročitati tekst veći od naslova, sad i kratke poruke odlaze u povijest jer je teško napisati išta više od haha i lol...

pisana riječ bila je jedan od najvećih izuma čovječanstva, a sad lagano odumire... nisam siguran da je riječ o napretku

Kakve knjige, kakvi članci, sad ćemo se slikovno izražavat

Pa to je najlakše, zar ne

11 godina
offline
Re: Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!
zvonac kaže...

Kakve knjige, kakvi članci, sad ćemo se slikovno izražavat

Pa to je najlakše, zar ne

 tak smo počeli, tome se očito i vraćamo

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 16:24 (picajzla0707).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!
john_doe1 kaže...
Inovator kaže...
Razlog zasto sam Viber koristio 15 min. I sad oni to naguraju u wht.

 Bas...brijem da taj Viber koriste samo klinci...nisam ga koristio ni za pozive ni za poruke...

 Ne znam u kojoj županiji živiš ali u primorsko goranskoj je definitivno najkorišteniji viber, imam i WA instaliran ali njega imaju najviše ljudi izvana (italia itd). Probao sam instalirati i neke od ovih drugih i niti jedan kontakt nije bio na listi. Na WA ih ima svega par a viber ima njih 90%.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!
bubimir5 kaže...
john_doe1 kaže...
Inovator kaže...
Razlog zasto sam Viber koristio 15 min. I sad oni to naguraju u wht.

 Bas...brijem da taj Viber koriste samo klinci...nisam ga koristio ni za pozive ni za poruke...

 Ne znam u kojoj županiji živiš ali u primorsko goranskoj je definitivno najkorišteniji viber, imam i WA instaliran ali njega imaju najviše ljudi izvana (italia itd). Probao sam instalirati i neke od ovih drugih i niti jedan kontakt nije bio na listi. Na WA ih ima svega par a viber ima njih 90%.

 Istina, ja sam u PG i 90% kontakata mi ima viber, čak sam nekoliko puta dogovorio primopredaju preko njuškala sa viberom

Uz to koristim i line i one kineske gluposti samo zbog nekih prijatelja izvan HR i mogu reći da je sve to isti drek, razlika je valjda samo u dizajnu..

6 godina
protjeran
offline
Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!

Kakve pobogu veze županije imaju sa popularnošću aplikacija kao što su viber i whatsapp??? Otkad se to dijeli po županijama? E kakve sve gluposti neću pročitati...

http://dukedantalion.weebly.com/
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!

srećom ljudi s kojima se dopisujem ne koriste stickere

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Grozno - i WhatsApp dobio podršku za stickere!
bubimir5 kaže...
john_doe1 kaže...
Inovator kaže...
Razlog zasto sam Viber koristio 15 min. I sad oni to naguraju u wht.

 Bas...brijem da taj Viber koriste samo klinci...nisam ga koristio ni za pozive ni za poruke...

 Ne znam u kojoj županiji živiš ali u primorsko goranskoj je definitivno najkorišteniji viber, imam i WA instaliran ali njega imaju najviše ljudi izvana (italia itd). Probao sam instalirati i neke od ovih drugih i niti jedan kontakt nije bio na listi. Na WA ih ima svega par a viber ima njih 90%.

 Ne zivim uopce u hr, 99,9% ekipe koje imam u imeniku koriste whatsapp, za vece grupe telegram...kao kaj sam rekao, brijem da ga koriste samo klinci jer je sve na takvom nivou...uveli su pozive prije 100 godina, kad su izasli whatsapp pozivi, 5 puta je bolja kvaliteta bila nego na viberu koji je vec par godina bio u tim pozivima...stickeri, trgovina s tim stickerima...ne znam, nije za mene...mozda sam jednostavno...star ?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice