Greyp Bikes postaje Porsche eBike Performance

poruka: 14
|
čitano: 7.437
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Greyp Bikes postaje Porsche eBike Performance".
5 godina
online
Greyp Bikes postaje Porsche eBike Performance

Vozi li to uopće tko? 

 

Na top listama redovito izostaje kao kandidat

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Greyp Bikes postaje Porsche eBike Performance

Ozbiljni biker neće ovo kupiti,Greyp je za pozere.

Sjedi 1
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Greyp Bikes postaje Porsche eBike Performance
encoding kaže...

Vozi li to uopće tko? 

 

Na top listama redovito izostaje kao kandidat

 Nema ti nekog novinarstva u biciklizmu. Sve ove stranice mi izgleda kao klasicne spam marketing stranice od ljudi koji mozda nit nisu vidjeli te bicikle.

 

Ne velim da greyp valja, nego da te stranice nisu neko mjerilo.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Re: Greyp Bikes postaje Porsche eBike Performance
encoding kaže...

Vozi li to uopće tko? 

 

Na top listama redovito izostaje kao kandidat

 

Cijene navedenih bicikala na linkovima kreću se oko 1500 - 2500€ recimo, konvertirano iz USD.

 

Pa oprosti ščo ću biti malo bezobrazan, ali kakva budaletina bi kupila jebenu biciklu za 10,000€??? ?????????????!!!!!!!!!!!

ALO?!!

 

Koliko poremećen u glavu moraš biti da toliko novaca daš za retardiranu biciklu koja nije nikakva marka, vjerojatno nije kvaliteta poput poznatih skupih brandova, vjerojatno nije prošla rigorozna testiranja, koja je puno teža i manje praktična nego daleko jeftinija konkurencija.

 

 

14 godina
offline
Re: Greyp Bikes postaje Porsche eBike Performance
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
encoding kaže...

Vozi li to uopće tko? 

 

Na top listama redovito izostaje kao kandidat

 

Cijene navedenih bicikala na linkovima kreću se oko 1500 - 2500€ recimo, konvertirano iz USD.

 

Pa oprosti ščo ću biti malo bezobrazan, ali kakva budaletina bi kupila jebenu biciklu za 10,000€??? ?????????????!!!!!!!!!!!

ALO?!!

 

Koliko poremećen u glavu moraš biti da toliko novaca daš za retardiranu biciklu koja nije nikakva marka, vjerojatno nije kvaliteta poput poznatih skupih brandova, vjerojatno nije prošla rigorozna testiranja, koja je puno teža i manje praktična nego daleko jeftinija konkurencija.

 

 

 ima eSIM hehe

Sjedi 1
8 godina
offline
Re: Greyp Bikes postaje Porsche eBike Performance
encoding kaže...

Vozi li to uopće tko? 

 

Na top listama redovito izostaje kao kandidat

 

znamo da ga ovaj vlasnik više ne vozi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2023 13:30 (bruno1026).
5 godina
online
Re: Greyp Bikes postaje Porsche eBike Performance
Santana kaže...
encoding kaže...

Vozi li to uopće tko? 

 

Na top listama redovito izostaje kao kandidat

 Nema ti nekog novinarstva u biciklizmu. Sve ove stranice mi izgleda kao klasicne spam marketing stranice od ljudi koji mozda nit nisu vidjeli te bicikle.

 

Ne velim da greyp valja, nego da te stranice nisu neko mjerilo.

Razumijem što hoćeš reći (tipa techradar, tomsguide, rtings i sl.), ali valjda bi se na jednoj top listi našao. 

 

Nisam neki e-biciklist entuzijast pa nemrem sad linkati, ali čitao sam prošle godine neku top listu e-bikeova koja je baš kvalitetno odrađena - na svakom biciklu kojeg su recenzirali su odvozili X kilometara itd. Bio je sajt gdje se detaljno bave svim vezano za e-bikove. Ni tamo nije bilo Greypa

 

ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
encoding kaže...

Vozi li to uopće tko? 

 

Na top listama redovito izostaje kao kandidat

 

Cijene navedenih bicikala na linkovima kreću se oko 1500 - 2500€ recimo, konvertirano iz USD.

 

Pa oprosti ščo ću biti malo bezobrazan, ali kakva budaletina bi kupila jebenu biciklu za 10,000€??? ?????????????!!!!!!!!!!!

ALO?!!

 

Koliko poremećen u glavu moraš biti da toliko novaca daš za retardiranu biciklu koja nije nikakva marka, vjerojatno nije kvaliteta poput poznatih skupih brandova, vjerojatno nije prošla rigorozna testiranja, koja je puno teža i manje praktična nego daleko jeftinija konkurencija.  

Pošto je cijena ogromna, vjv ima određenu nišu tržišta na koju cilja... vjerojatno?

 

Nije valjda cijeli taj odjel isto prodavanje magle i izvlačenje poticaja?

Re: Greyp Bikes postaje Porsche eBike Performance
encoding kaže...

Pošto je cijena ogromna, vjv ima određenu nišu tržišta na koju cilja... vjerojatno?

 

Nije valjda cijeli taj odjel isto prodavanje magle i izvlačenje poticaja?

 

imaju određenu publiku ali poslovni model ne postoji, što se vidi u knjigama gdje su godinu za godinom u sve većem minusu. Dakle Porsche financira nešto što će možda (a možda i neće) jednom stvoriti profitabilni proizvod.

Porsche vjerojatno ima jako puno kapitala da si može priuštiti neprofitabilne odjele koji imaju jedinu namjenu a to je stvaranje tehnologije. I tu nema ništa loše. Ali IMHO to ne znači da je ta bicikla sjajan proizvod već jedino suludo previše skup u odnosu na ono što nudi konkurencija...

 

13 godina
offline
Re: Greyp Bikes postaje Porsche eBike Performance

Imao G5.1 godinu i nešto dana, bio zadovoljan. Jedan frend na G6 modelu je natukao 10t km bez problema (G5 i G6 imaju isti motor). Dok su nor njih trojica sa Specialized Turbo Levo mjenjala motor nakon 3t km.

Greyp nije ebike za tehnički jako naprednog biciklista, više za rekreativce. Nema agresivan položaj, a i relativno visoko težište. Overall ok posložen gadget za ne previše zahtjevne bicikliste.
 
5 1 hvala 0
5 godina
online
Re: Greyp Bikes postaje Porsche eBike Performance
hrc_smb kaže...

Imao G5.1 godinu i nešto dana, bio zadovoljan. Jedan frend na G6 modelu je natukao 10t km bez problema (G5 i G6 imaju isti motor). Dok su nor njih trojica sa Specialized Turbo Levo mjenjala motor nakon 3t km.

Greyp nije ebike za tehnički jako naprednog biciklista, više za rekreativce. Nema agresivan položaj, a i relativno visoko težište. Overall ok posložen gadget za ne previše zahtjevne bicikliste.

 Jesi li ga dobio po nekoj sponzorskoj ruti ili si platio punu cijenu za njega?

 

Ako si ga sam kupio. kako to da si se odlučio za njega među svim ebikeovima?

8 godina
offline
Re: Greyp Bikes postaje Porsche eBike Performance
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
encoding kaže...

Vozi li to uopće tko? 

 

Na top listama redovito izostaje kao kandidat

 

Cijene navedenih bicikala na linkovima kreću se oko 1500 - 2500€ recimo, konvertirano iz USD.

 

Pa oprosti ščo ću biti malo bezobrazan, ali kakva budaletina bi kupila jebenu biciklu za 10,000€??? ?????????????!!!!!!!!!!!

ALO?!!

 

Koliko poremećen u glavu moraš biti da toliko novaca daš za retardiranu biciklu koja nije nikakva marka, vjerojatno nije kvaliteta poput poznatih skupih brandova, vjerojatno nije prošla rigorozna testiranja, koja je puno teža i manje praktična nego daleko jeftinija konkurencija.

 

 

 Nemoj se nit zavaravat sa skupim brendovima. Neki od njih ne znaju probušit okruglu rupu kroz okvir tj. pustaju okvire koji su van specifikacija u prodaju pogotovo sad kad je korona bila i nestašica bicikla. Imaju jaku marketing mašinu, a u stvari nisu ništ bolji od kvalitetnih kineskih marki koje za sada nisu jos tolko poznate (jer se rade ionak u istoj tvornici)

 

Samo par zapadnih marki radi karbon u EU 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2023 9:02 (Santana).
Greyp Bikes postaje Porsche eBike Performance

https://www.greyp.com/en/esuv/t5/t52/

 

 

Ja ću biti iskren, evo pogledao sam opet na njihovim stranicama - imaju dosta dobar marketing i bicikli su IMHO lijepši nego kineska konkurencija. To stoji.

 

Djeluju cool. To stoji.

 

Daleko skuplji nego konkurencija, i to stoji. Ali nećemo o cijeni.

 

Ono što ne vidim, a čini mi se da je to vrlo, vrlo bitno ...

 

1. koliki je range? Nije li to ono ... jako bitno?

2. čemu služi kamera? Doista, čemu bi služila, gdje se to uploada?

3. Zašto konekcija na t-mobile mrežu? Šta će mi to?

4. dodatne informacije o njihovoj "custom" bateriji, tipa zašto je bolja od mnogo poznatije konkurencije?

5. mogućnosti njihovog softvera...???

 

Fale tu informacije koje bi korisnika doista i natjerale da malo više sazna o bicikli... s obzirom koliko koštaju i činjenica da se sami greyp ne zamara s budžetom mogli su napraviti određeno testiranje u gradu, planini, uzbrdicama, mogli su napraviti nekakva 3-4 kratka isječka zašto su baš njihove bicikle bolje nego ijedna druga.

Bilo kakav video, nešto što će ti reći "da znamo da je bicikla jako skupa ali pogledaj ove mogućnosti, ona doista zaslužuje da toliko košta,..."

 

Ne piše niti težina bicikle, niti ikave druge informacije. Zapravo imam osjećaj ... da su napravili stranicu bez da očekuju/žele da itko kupi od njih biciklu. Eto takav osjećaj imam.

Moj PC  
3 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Greyp Bikes postaje Porsche eBike Performance
Dobio sam popust jer smo nešto testirali bili za njih + poticaji od fzoeu, dalo se nekako zatvorit...

Vozio sa Giant, Specialized, Husqvarnu, Kross.. Sve je to manje više isto.
2 godine
online
Greyp Bikes postaje Porsche eBike Performance

Proizvode li tricikle..

Eto, malo sam omatoreo, em, što kad se podnapijem, ne mogu pasti  pa mislim da bi to bilo prikladno vozilo za mene.

Em, što možeš u košaru staviti dosta toga..

 

Vako nekako ...

 

 

 

 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2023 6:11 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice