Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edi

poruka: 9
|
čitano: 6.227
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edi".
6 godina
offline
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edi

2021 godina a ove se stvari dešavaju...pa nisu igre više proizvodi iz garaže... industrija video igara postala najveća od svih tih zabavnih industrija i dešavaju se poluproizvodi

 

ideš u Kino gledati film i dobiješ tehnički neispravan proizvod

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edi

Mislim da ljudi uglavnom ne shvataju koliko je izrada igara komplikovan posao. Programeri urade sve kako treba, pa ipak se dešavaju problemi. Ponekad moraju zvati egzorcistu da protjeraju zloduha iz igre koji izaziva bugove da se zatim hrani negativnom energijom igrača.

 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive
Mad-Max-X kaže...

Mislim da ljudi uglavnom ne shvataju koliko je izrada igara komplikovan posao. Programeri urade sve kako treba, pa ipak se dešavaju problemi. Ponekad moraju zvati egzorcistu da protjeraju zloduha iz igre koji izaziva bugove da se zatim hrani negativnom energijom igrača.

 Svejedno, ako postoje problemi zašto stavit u prodaju neka radije produže izlazak mjesec dana dok se ne riješe problemi.

5 godina
online
Re: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive
Stvar je voditelja projekata, managementa, ulagaca, koji, iako svjesni problema, zele da se igra izda u roku u kojem su planirali i to je to, rezultat je zero day patch od 100gb i pola godine mjesecnih patcheva da bi se igra sredila.. Da zivimo u 90ima to si, naravno, ne bi dopustili zato sto je tada dostava patcha do krajnjeg korisnika trajala i po par mjeseci, propali bi. Dok danas naprave klik i patch je updatean na server, svi ga mogu skinuti.
13 godina
online
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edi

Ljudi ne shvaćaju da je jedna stvar napraviti igru od nule a sasvim druga te puno teža u novome engine složiti istu..

 

Samim updateom game engina naslov dobiva grafički strašno puno potencijala kao i sama igra i mehanike u njoj, i to je poprilično evidentno, najviše u Vice Cityu 

 

Meni se čini da je ova verzija koju su trenutno pustili trebala biti nekakav alpha build sa big disclaimerom da se radi o alphi i dopustiti preuzimanje bez puno drame, a službeni release pustiti nakon par mjeseci aktivnog peglanja 

 

Rockstaru je ovo sigurno bila dobra lekcija, nadam se da će je zapamtiti u slučaju eventualnog release nasljednika GTA V... 

 

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive
Bolje da su vice city stories i liberty city stories napravili za pc
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive
Bolje da su vice city stories i liberty city stories napravili za pc
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edi

Koliko lizoguza na forumu. Izrada igara je teska, ista tako je teska i gradjevina te operacija pacijenata. Rockstar boli neki kiki, pokusali su na brzinu da izvucu jos love. Ali nema straha, Gta V entuzijasti i dalje nastavljuju kupovinu dollara u igri.

 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive
Mad-Max-X kaže...

Mislim da ljudi uglavnom ne shvataju koliko je izrada igara komplikovan posao. Programeri urade sve kako treba, pa ipak se dešavaju problemi. Ponekad moraju zvati egzorcistu da protjeraju zloduha iz igre koji izaziva bugove da se zatim hrani negativnom energijom igrača.

 Gle mi na poslu kad nekaj sjebemo odma dobijemo reklamaciju,a  jednom su nam i tuzbom prijetili jer su nasi debili slali nesto sto nije dobro van (bila je velika guzva sa poslom pa ono ako prođe prođe). Nitko od njih ne pita dal je nama tesko ili nije. Platili su i hoce kvalitetu i tu su skroz u pravu. 


If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice