Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina

poruka: 17
|
čitano: 5.615
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina".
7 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina

Lica izgledaju plasticna - kao i kod proslog GTA. Ne znam kako izgledaju u RDR-u,

ne igram se na konzolama koje nisu Nintendo, jer vecina igara sa konzola je vec na PC-u,

ali eto, ta plasticna lica bez emocija se mogu usporediti ni sa Assassins of Kings iz 2011.

 

Witcher 3 je jednostavno unistio sve druge igre - dokazao je da se tehnoloski moze,

samo da su drugi developeri lijeni. 

Moj PC  
1 10 hvala 0
9 godina
offline
Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina

ako uzmemo da je kvalitetan leak onda meni osobno zvuči  stvarno dobro. Igramo sa jednim likom, koji bi trebao biti napisan kvalitetno kao Arthur Morgan i bit ću prezadovoljan. sedamdesete i osamdesete i šverc droge - vrlo zanimljivo, dva velika grada - odlično, u leaku na redditu još stoji (odnosno stajalo je, vidim da su obrisali sve) da će ekonomija biti vrlo bitna i osmišljena na novi način - to me živo zanima jer većinom igre ne uspiju skroz dobro riješiti pitanje ekonomije u igri

 

sve u svemu zvuči stvarno zanimljivo, vidjet ćemo ima li neke istine, iskreno bi volio da ima, zanimljivo je da su sa reddita obrisali sve. itekako mi ima smisla da se radnja vrati u sedmadesete-osamdesete, jer onda šta god naprave u igri što bi inače napali sjw i dežurni moralisti se uvijek može obraniti sa "tako je to u to vrijeme bilo". S tim da se po meni nitko od game devova nema šta braniti od takvih napada

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina
Čitatelj kaže...

Lica izgledaju plasticna - kao i kod proslog GTA. Ne znam kako izgledaju u RDR-u,

ne igram se na konzolama koje nisu Nintendo, jer vecina igara sa konzola je vec na PC-u,

ali eto, ta plasticna lica bez emocija se mogu usporediti ni sa Assassins of Kings iz 2011.

 

Witcher 3 je jednostavno unistio sve druge igre - dokazao je da se tehnoloski moze,

samo da su drugi developeri lijeni. 

 

u RDR2 su face odlične, GTA5 je već starija igra iako su i tamo bile dobre

 

ali si u pravu za witchera 3, sjebo mi je dosta drugih igara baš oko ovoga što si ti naveo. ne znam gdje su bolje bile animacije lica i emocija i dijalozi. baš mi se to sad dogodilo sa metro exodus, kad sam vidio koliko je lošije to sve izvedeno u usporedbi s witcherom uopće mi se više nije igralo

12 godina
offline
Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina

"GTA6 navodno još nije dosegao Alpha stadij razvoja i premda je primarni projekt Rockstara, teško da ćemo ga zaigrati prije kraja 2012"

2020? 2022?

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina
W3 nije imao neke wow animacije lica.
Cesto mi je znalo pokvariti dozivljaj: npr zenska se dere i place a animacija lica joj bila neka lagana tuga.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
11 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina

Ne mlatite praznu slamu.

Svi znamo jako dobro da najbolje animacije i voice acting ima Oblivion. "hello there" 

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina
Najbolje animacije lica ima aTomb Raider.
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina
nex987 kaže...

"GTA6 navodno još nije dosegao Alpha stadij razvoja i premda je primarni projekt Rockstara, teško da ćemo ga zaigrati prije kraja 2012"

2020? 2022?

Meni je to odmah upalo u oči, pa reko poprilićno je sigurno da GTA6 nećemo zaigrati 2012. 

15 godina
offline
Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina

ah, život je prava igra: moje "dragom" susjedu neki dan maznuli pasata (2.0 tdi). vjerojatno mu je već u domovini, u dijelovima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina
AA-d00d kaže...
W3 nije imao neke wow animacije lica.
Cesto mi je znalo pokvariti dozivljaj: npr zenska se dere i place a animacija lica joj bila neka lagana tuga.

 LA Noire je otišao najdalje od svih. Kod njih su mimike lice bile dio gameplaya, morao si "čitati" lica sumnjivaca da vidiš jel lažu, pretjeruju, boje se. Neviđeno prije i poslije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 14:45 (Paolo Maldini).
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina
Paolo Maldini kaže...
AA-d00d kaže...
W3 nije imao neke wow animacije lica.
Cesto mi je znalo pokvariti dozivljaj: npr zenska se dere i place a animacija lica joj bila neka lagana tuga.

 LA Noire je otišao najdalje od svih. Kod njih su mimike lice bile dio gameplaya, morao si "čitati" lica sumljivaca da vidiš jel lažu, pretjeruju, boje se. Neviđeno prije i poslije.

 *sumnjivaca

 

Šuljanje - Sumnja

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina
Čitatelj kaže...

Lica izgledaju plasticna - kao i kod proslog GTA. 

 

Na koji GTA se ovo odnosi? 

 

Paolo Maldini kaže...
AA-d00d kaže...
W3 nije imao neke wow animacije lica.
Cesto mi je znalo pokvariti dozivljaj: npr zenska se dere i place a animacija lica joj bila neka lagana tuga.

 LA Noire je otišao najdalje od svih. Kod njih su mimike lice bile dio gameplaya, morao si "čitati" lica sumljivaca da vidiš jel lažu, pretjeruju, boje se. Neviđeno prije i poslije.

+1 ta igra me odusevila sa svime, definitivno ću je odigrati još jednom.

6 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina
boxer kaže...

 Inače fulam samo ije/je ovo nisam nikad do sad 

ibme74 kaže...

+1 ta igra me odusevila sa svime, definitivno ću je odigrati još jednom.

 I ja, nekakav remaster je vani, moram pogledati o čem se radi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 14:46 (Paolo Maldini).
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina
Paolo Maldini kaže...
boxer kaže...

 Inače fulam samo ije/je ovo nisam nikad do sad 

 Inače ne volim ispravljati, nemoj zamjeriti, ali više radi ostalih jer se često griješi. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina
Paolo Maldini kaže...
AA-d00d kaže...
W3 nije imao neke wow animacije lica.
Cesto mi je znalo pokvariti dozivljaj: npr zenska se dere i place a animacija lica joj bila neka lagana tuga.

 LA Noire je otišao najdalje od svih. Kod njih su mimike lice bile dio gameplaya, morao si "čitati" lica sumnjivaca da vidiš jel lažu, pretjeruju, boje se. Neviđeno prije i poslije.

Gospodin svjedok s početka videa je iskoristio tu tehnologiju do maximuma 

 

 

Šalu na stranu, LA Noire je zaista bila odlična igra. Doduše, nisam ju igrao po izlasku, nego prije nekih godinu dana pa nisam baš imao živaca završiti ju jer je bila dosta repetitivna pa mi je dosadila.

 

Što se leakova za GTA 6 tiče, bilo bi super da se vrate u 70' i 80' i cijeli taj narco štih bi zaista mogao biti zanimljiv. Ali se nekako bojim da bi se ovaj put mogli previše fokusirati na priču pa izostaviti (ili smanjiti kvantitetu i kvalitetu) sporednih zadataka, random encountera i sl. stvari kojih je bilo dosta u GTA 5 i stvarno su podigli igru na jedan viši nivo. Nadam da će poraditi i na voznom modelu jer je onaj u GTA 5 za mene bio čista katastrofa - pre arkadno za takav tip igre. Srećom, modderi su napravili dobar posao pa je vožnja (a i povećanje deformacije vozila kod sudara) uz 'Realistic Driving' mod bila daleko bolja i zabavnija.

Al dobro, barem u GTA 6 više nećemo moći u kratke hlače bez džepova sakriti RPG, M16 i karnistar s gorivom 

13 godina
offline
Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina

Samo fali da i GTA serijal useru sa guranjem realnosti gdje je ne treba ko što su napravili sa RDR2.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Grand Theft Auto 6 - gomila novih glasina
Iz provjerenih izvora...jedan od dlc-ova ima naziv made in croatia
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice