Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegalni IP

poruka: 97
|
čitano: 31.815
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegalni IP".
12 godina
protjeran
offline
Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegalni IP

Sto znaci ilegalan? Gledam(o) stream, placen je, otkud tko dobavlja signal - zar da brinemo jos i o tome? Cak je i PDV placen. Da brinem dal je INA platila benzin koji prodaje il ga je svercala? Jel Xiaomi platio svoje zaposlenike, Konzum svoje prodavacice? To ne bi trebala biti briga krajnjeg korisnika. Otkud ja znam dal HT/Iskon/A1/Telemach (EON), Lepsi.tv (Gonet?) i slicni posteno placaju sadrzaje ili ne? Iskreno, svakoga (osim njihovih dobavljaca) bi trebala biti briga.

 

Inace, IPTV (ovo sto operateri uvaljuju) nema buducnost u ovom obliku. Ovo je cijedjenje limuna koji vise nema nista mesa. Ovi MaxSport programi (HT/Iskon) su cista pljacka, navlakusa da uzmes nesto sto ti ne treba da bi gledao sportove (koji me, nasrecu, ne interesiraju). Dok ne zazivi nesto kao Spotify/Deezer/itd. za IPTVove, bit ce tu "ilegale" koliko zelis. Daj svima sve TV programe za fiksnu naknadu mjesecno (kao i stream muzike), a onda nek TV kuce dijele medjusobno kao i izvodjaci - ovisno o gledanosti. Pa ces vidjeti koliko ce programa nestati, koliko ce se programi popraviti i koliko ce "more bang for your buck". Ovo trenutno prodavanje magle sa 100-200 beskorisnih programa za preko 200kn/mj nek si zabiju ....

 

Bajdvej, za one koji placaju 50 EUR godisnje - preskupo. Dobra IPTV ne smije doci preko 3 EUR/mj sa svim mogucim TV programima, bez bufferinga.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2022 15:36 (jacob33).
 
52 1 hvala 2
16 godina
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
Moze molim link za dobar IPTV od 3 € na PM?
Placam 10 € i volio bih testirat taj za 3.

Unaprijed hvala.
3 godine
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
100k hahaha, daj molim vas👊🤣🤣🤣
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
NEW_MAN kaže...
Moze molim link za dobar IPTV od 3 € na PM?
Placam 10 € i volio bih testirat taj za 3.

Unaprijed hvala.

 

Ne znam ja nista o tome, IPTV je "ilegalan", tako Bug kaze, a oni su struka, zar ne? Sve sto znam je da se na Alibabi moze kupiti jako lijepa silikonska torba s pop-itom, pa kome treba nek pogleda, ima plavih i rozih, za oba spola (binarna, naravno, ne ova woke ludost). Prodavaca se moze pitati za vise informacija, cuda su te torbe.

 

Rainbow Silicone Adjustable Shoulder Real Fidget Push Bubbles Back pack School Bag Up Pop Backpack For Girls Kid Children

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2022 15:55 (jacob33).
15 godina
online
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
jacob33 kaže...

Sto znaci ilegalan? Gledam(o) stream, placen je, otkud tko dobavlja signal - zar da brinemo jos i o tome? Cak je i PDV placen. Da brinem dal je INA platila benzin koji prodaje il ga je svercala? Jel Xiaomi platio svoje zaposlenike, Konzum svoje prodavacice? To ne bi trebala biti briga krajnjeg korisnika. Otkud ja znam dal HT/Iskon/A1/Telemach (EON), Lepsi.tv (Gonet?) i slicni posteno placaju sadrzaje ili ne? Iskreno, svakoga (osim njihovih dobavljaca) bi trebala biti briga.

 

Inace, IPTV (ovo sto operateri uvaljuju) nema buducnost u ovom obliku. Ovo je cijedjenje limuna koji vise nema nista mesa. Ovi MaxSport programi (HT/Iskon) su cista pljacka, navlakusa da uzmes nesto sto ti ne treba da bi gledao sportove (koji me, nasrecu, ne interesiraju). Dok ne zazivi nesto kao Spotify/Deezer/itd. za IPTVove, bit ce tu "ilegale" koliko zelis. Daj svima sve TV programe za fiksnu naknadu mjesecno (kao i stream muzike), a onda nek TV kuce dijele medjusobno kao i izvodjaci - ovisno o gledanosti. Pa ces vidjeti koliko ce programa nestati, koliko ce se programi popraviti i koliko ce "more bang for your buck". Ovo trenutno prodavanje magle sa 100-200 beskorisnih programa za preko 200kn/mj nek si zabiju ....

 

Bajdvej, za one koji placaju 50 EUR godisnje - preskupo. Dobra IPTV ne smije doci preko 3 EUR/mj sa svim mogucim TV programima, bez bufferinga.

 

Nema potrebe pravit se blesav.

Dobro se zna što je legalno, a što ilegalno. Prava za emitiranje i prijenos su vrlo dobro regulirana.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
Ja sve legit, eon tv i netflix. Ali najdraže mi je poglwdat film na kodiju.
 
8 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
Ima kakvo rjesenje za Maxsport? Samo to me zanima od cijele televizije
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
NEW_MAN kaže...
Moze molim link za dobar IPTV od 3 € na PM?
Placam 10 € i volio bih testirat taj za 3.

Unaprijed hvala.

 Može i meni pm, hvala.

15 godina
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
Bitanga kaže...
jacob33 kaže...

Sto znaci ilegalan? Gledam(o) stream, placen je, otkud tko dobavlja signal - zar da brinemo jos i o tome? Cak je i PDV placen. Da brinem dal je INA platila benzin koji prodaje il ga je svercala? Jel Xiaomi platio svoje zaposlenike, Konzum svoje prodavacice? To ne bi trebala biti briga krajnjeg korisnika. Otkud ja znam dal HT/Iskon/A1/Telemach (EON), Lepsi.tv (Gonet?) i slicni posteno placaju sadrzaje ili ne? Iskreno, svakoga (osim njihovih dobavljaca) bi trebala biti briga.

 

Inace, IPTV (ovo sto operateri uvaljuju) nema buducnost u ovom obliku. Ovo je cijedjenje limuna koji vise nema nista mesa. Ovi MaxSport programi (HT/Iskon) su cista pljacka, navlakusa da uzmes nesto sto ti ne treba da bi gledao sportove (koji me, nasrecu, ne interesiraju). Dok ne zazivi nesto kao Spotify/Deezer/itd. za IPTVove, bit ce tu "ilegale" koliko zelis. Daj svima sve TV programe za fiksnu naknadu mjesecno (kao i stream muzike), a onda nek TV kuce dijele medjusobno kao i izvodjaci - ovisno o gledanosti. Pa ces vidjeti koliko ce programa nestati, koliko ce se programi popraviti i koliko ce "more bang for your buck". Ovo trenutno prodavanje magle sa 100-200 beskorisnih programa za preko 200kn/mj nek si zabiju ....

 

Bajdvej, za one koji placaju 50 EUR godisnje - preskupo. Dobra IPTV ne smije doci preko 3 EUR/mj sa svim mogucim TV programima, bez bufferinga.

 

Nema potrebe pravit se blesav.

Dobro se zna što je legalno, a što ilegalno. Prava za emitiranje i prijenos su vrlo dobro regulirana.

 -piraterija je u definiciji nelegalna, svaka neovlaštena distribucija... (a to povremeno radi i bug..) :)

-ima li netko prava distribucije mi ne znamo, tj možemo znati kad to javno objave kao reklamu.. što recimo telekomi redovito čine kad potpisuju sponzorstva-reklame i hvale se recimo fondom pjesama za svoje korisnike tj to možemo znati jer je javno, ostalo baš i ne, tj ugovor dvaju strana u koji nemamo uvid-info, npr ima li konzum ugovor o distribuciji cd-audio ili filmića koji se nađu u košari za prodaju po 10kn.. ima? .. ili je cijena kriterij pa je na 'hreliću' jasno da nešto za 10kn mora biti piraterija? .. u konzumu 9,99 nije?

 

-oni koji traže i konzumiraju takav sadržaj u pravilu znaju da je pirat ili legit.. kao što svi korisnici droga to znaju ili bilo koji šverc-roba.. ali za online usluge je to ipak teže tvrditi, tj jedno je nešto 'znati', tvrditi, drugo je imati činjenične dokaze pa i jurisdikciju kako bi se nešto provjerilo... ima li neki poljski-mađarski trgovac pravo prodaje win licence, enterprise? .. što kad takva reklama osvane u bugu-online a bug se klasično 'ogradi' mada ima podatke jer to ne radi đabe nego svaku reklamu naplati.. tj može li bug objasniti kako to da na njihovim stranicama može postojati oglas o prodaji enterprise keyeva-licenci kranjim-malim-običnim korisnicima? Bug to ne zna? .. jednako kao što to 'ne zna' juzer neke pirat-tv usluge. :)

 

-text.. kaže u jednom dijelu, 'sami ste priznali'.. kranje loš argument, jer je izvor anketa, time loš izvor, koji može imati odgovor kao 'marsovac' odnosno to što netko klikne ne smije biti temelj 'optužbe' građana, poštenih građana, neosuđenih.. tj za takvo tumačenje temeljem lošeg izvora bi bio poželjan demant i isprika .. no naravno to urednički ego ne može dozvoliti, radije trpa sve u isti koš i opet završimo kao 'balkanci' (negativan epitet)..

-opet razlika, ja nisam ništa nit priznao, nit počinio.. no bug je reklamirao takve sadržaje, mada ne vidim da je priznao (kao grešku..) odnosno jedino što više ne vidimo takve reklame nam ipak sugerira da su svjesni upitne legalnosti, koja nije ni upitna jer naprosto ne postoji prodaja enterprise licenci na taj način u maloprodaji kranjem-malom kupcu (potrošaču).. ne postoji, to kaže vlasnik ms, time ne postoji ni mogućnost da je to legalan izvor-distributer.. i bug to ipak zna... no biz je biz? Anketa? Netko nešto priznao? Uozbiljite se, barem ne tako paušalno optuživati građane, barem minimum pravila ponašanja, može?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2022 17:12 (ihush).
12 godina
protjeran
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
Bitanga kaže... 

Nema potrebe pravit se blesav.

Dobro se zna što je legalno, a što ilegalno. Prava za emitiranje i prijenos su vrlo dobro regulirana.

 

Jesu, jako dobro su izregulirana, rekao bih - trustovski. Slicno je bilo i s glazbom, a onda se pojavio Napster (tko ga se jos sjeca)... i onda je krenulo s malo vise slobode. Sad imamo sto razlicitih servisa za glazbu, svi imaju vise-manje istu ponudu (uz odredjene izuzetke u nekim smjerovima), pa se tuku tko ce ponuditi bolji app, organizaciju, stream kvalitetu, pa i cijenu. Dok kod TV-a jos uvijek imamo milijardu razlicitih servisa s nikakvom ponudom, $10/mj pretplatom, a zapravo im vrijedi jedan (live) program, par filmova i/ili serija i sl.

 

Dok to ne dodje na razinu streamanja glazbe, bit ce tih sivih i crnih IPTV-ova koliko zelis. Ne zato jer ljudi zele imati milijardu programa s nula kvalitete, vec zato jer su razno-raznim shemama i makinacijama za legalne streamove par programa koje trebaju prisiljeni placati vise od 5 "istih" pretplata, imati ukopcana tri razlicita uredjaja (jer neki nemaju app, vec moras imat hardverski komad opreme), itd.

 

Trenutno je divlji zapad sto se svega toga tice, a branje para od ocajnih korisnika je eldorado za providere. No, i tome ce doci kraj.

10 godina
offline
Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegalni IP

 

Hm, zakaj da koristim ilegalno, kada za relativno male pare dobijem, bolje, više i legalno?

 

Zakaj se evropski sport ne presonalizira? Zašt prodaja paketa ne ide preko UEFA-e i HNS-a?

 

dzg
Moj PC  
0 7 hvala 0
15 godina
online
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
jacob33 kaže...
Bitanga kaže... 

Nema potrebe pravit se blesav.

Dobro se zna što je legalno, a što ilegalno. Prava za emitiranje i prijenos su vrlo dobro regulirana.

 

Jesu, jako dobro su izregulirana, rekao bih - trustovski. Slicno je bilo i s glazbom, a onda se pojavio Napster (tko ga se jos sjeca)... i onda je krenulo s malo vise slobode. Sad imamo sto razlicitih servisa za glazbu, svi imaju vise-manje istu ponudu (uz odredjene izuzetke u nekim smjerovima), pa se tuku tko ce ponuditi bolji app, organizaciju, stream kvalitetu, pa i cijenu. Dok kod TV-a jos uvijek imamo milijardu razlicitih servisa s nikakvom ponudom, $10/mj pretplatom, a zapravo im vrijedi jedan (live) program, par filmova i/ili serija i sl.

 

Dok to ne dodje na razinu streamanja glazbe, bit ce tih sivih i crnih IPTV-ova koliko zelis. Ne zato jer ljudi zele imati milijardu programa s nula kvalitete, vec zato jer su razno-raznim shemama i makinacijama za legalne streamove par programa koje trebaju prisiljeni placati vise od 5 "istih" pretplata, imati ukopcana tri razlicita uredjaja (jer neki nemaju app, vec moras imat hardverski komad opreme), itd.

 

Trenutno je divlji zapad sto se svega toga tice, a branje para od ocajnih korisnika je eldorado za providere. No, i tome ce doci kraj.

 

Napster je bio ilegalan, emitiranje bez dozvole je također ilegalno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
ihush kaže...

 -piraterija je u definiciji nelegalna, svaka neovlaštena distribucija... (a to povremeno radi i bug..) :)

-ima li netko prava distribucije mi ne znamo, tj možemo znati kad to javno objave kao reklamu.. što recimo telekomi redovito čine kad potpisuju sponzorstva-reklame i hvale se recimo fondom pjesama za svoje korisnike tj to možemo znati jer je javno, ostalo baš i ne, tj ugovor dvaju strana u koji nemamo uvid-info, npr ima li konzum ugovor o distribuciji cd-audio ili filmića koji se nađu u košari za prodaju po 10kn.. ima? .. ili je cijena kriterij pa je na 'hreliću' jasno da nešto za 10kn mora biti piraterija? .. u konzumu 9,99 nije?

 

-oni koji traže i konzumiraju takav sadržaj u pravilu znaju da je pirat ili legit.. kao što svi korisnici dorga to znaju ili bilo koji šverc-roba.. ali za online usluge je to ipak teže tvrditi, tj jedno je nešto 'znati', tvrditi, drugo je imati činjenične dokaze pa i jurisdikciju kako bi se nešto provjerilo... ima li neki poljski-mađarski trgovac pravo prodaje win licence, enterprise? .. što kad takva reklama osvane u bugu-online a bug se klasično 'ogradi' mada ima podatke jer to ne radi đabe nego svaku reklamu naplati.. tj može li bug objasniti kako to da na njihovim stranicama može postojati oglas o prodaji enterprise keyeva-licenci kranjim-malim-običnim korisnicima? Bug to ne zna? .. jednako kao što to 'ne zna' juzer neke pirat-tv usluge. :)

 

-text.. kaže u jednom dijelu, 'sami ste priznali'.. kranje loš argument, jer je izvor anketa, time loš izvor, koji može imati odgovor kao 'marsovac' odnosno to što netko klikne ne smije biti temelj 'optužbe' građana, poštenih građana, neosuđenih.. tj za takvo tumačenje temeljem lošeg izvora bi bio poželjan demant i isprika .. no naravno to urednički ego ne može dozvoliti, radije trpa sve u isti koš i opet završimo kao 'balkanci' (negativan epitet)..

-opet razlika, ja nisam ništa nit priznao, nit počinio.. no bug je reklamirao takve sadržaje, mada ne vidim da je priznao (kao grešku..) odnosno jedino što više ne vidimo takve reklame nam ipak sugerira da su svjesni upitne legalnosti, koja nije ni upitna jer naprosto ne postoji prodaja enterprise licenci na taj način u maloprodaji kranjem-malom kupcu (potrošaču).. ne postoji, to kaže vlasnik ms, time ne postoji ni mogućnost da je to legalan izvor-distributer.. i bug to ipak zna... no biz je biz? Anketa? Netko nešto priznao? Uozbiljite se, barem ne tako paušalno optuživati građane, barem minimum pravila ponašanja, može?

 

Potpuno nepotrebno filozofiranje.

Konzum je podložan inspekcijama, i začas bi ga zatvorili da prodaje ilegalne stvari.

 

Dovoljno je bit iole inteligentan za zaključiti koji je streaming legalan, a koji ilegalan.

Ako znaš vozit auto, znaš i koji je stream ilegalan.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
Bitanga kaže...
...

 

Napster je bio ilegalan, emitiranje bez dozvole je također ilegalno.

 - da, točno .. ili ne baš :) .. objašnjenje..

-da bi nešto bilo legalno ili nelegalno mora postojati zakon, teritorij-država i jurisdikcija.. pirati su počeli s brodova, internacionalne vode oko 'otoka' (zato naziv pirati..) no pravno se ne može govoriti o legalno-nelegalnom kad se zakon ne primjenjuje, izvan dosega-nadležnosti.. tad nema legalno-nelegalnog. Odnosno, sud i zakon neke zemlje koja to pokriva mora to tako definirati-presuditi-tumačiti a to se za međunarodne vode naprosto ne odnosi, kao ni recimo ribolov.. itd itd.. vožna automobilom bez registracije, osiguranja? opet ista stvar, mora postojati država-teritorij-zakon-jurisdikcija pri čemu se promet odnosi samo na javne prometnice pa tako možeš bez registracije i osiguranja voziti po recimo svom imanju-ranču.. tad ne kršiš zakon o javnom prometu i tad se isti zakon naprosto NE PRIMJENJUJE.. mada postoji.

-tako da nije baš pravno jednostavno reči što je (i)legalno.. mada zvuči 'logično', tj pravo i logika nisu sinonimi itd itd..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
online
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
ihush kaže...
Bitanga kaže...
...

 

Napster je bio ilegalan, emitiranje bez dozvole je također ilegalno.

 - da, točno .. ili ne baš :) .. objašnjenje..

-da bi nešto bilo legalno ili nelegalno mora postojati zakon, teritorij-država i jurisdikcija.. pirati su počeli s brodova, internacionalne vode oko 'otoka' (zato naziv pirati..) no pravno se ne može govoriti o legalno-nelegalnom kad se zakon ne primjenjuje, izvan dosega-nadležnosti.. tad nema legalno-nelegalnog. Odnosno, sud i zakon neke zemlje koja to pokriva mora to tako definirati-presuditi-tumačiti a to se za međunarodne vode naprosto ne odnosi, kao ni recimo ribolov.. itd itd.. vožna automobilom bez registracije, osiguranja? opet ista stvar, mora postojati država-teritorij-zakon-jurisdikcija pri čemu se promet odnosi samo na javne prometnice pa tako možeš bez registracije i osiguranja voziti po recimo svom imanju-ranču.. tad ne kršiš zakon o javnom prometu i tad se isti zakon naprosto NE PRIMJENJUJE.. mada postoji.

-tako da nije baš pravno jednostavno reči što je (i)legalno.. mada zvuči 'logično', tj pravo i logika nisu sinonimi itd itd..

 

Ilegalno je, i zato im gase servere, blokiraju promet, naplatu i sl. Samo kad ih otkriju ili im se content creator potuži.

A sama činjenica da onda moraju početi držati servere u nekim sprdačinama od država je baš dokaz da je drugdje ilegalno.

Ljudi to koriste iz nekog inata i jer im je jeftinije, a podržavaju kriminalce. I još to pravdaju raznoraznim objašnjenjima, da su i drugi kriminalci jer žele zaraditi na svojoj legalno pruženoj usluzi i pravima emitiranja koja poštuje sve regulative i zakone država na kojima je dostupna.

 

I ja tu i tamo skinem ilegalno film koji nije dostupan na servisima koje plaćam, ili neku knjigu, no ne pravdam se objašnjenjima da to je to potpuno legalno. Dostupno mi je pa uzmem. Inače bih možda platio, a možda ne bih ni koristio. 

Ali recimo, nikad ne bih platio za ilegalni content. To je potpuno pogrešno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
Kako kao korisnik znati dali je ilegalan ili legalan iptv, jer to je kao i kad ljudi glasaju za neku stranku-politicara racunajuci da je posten tako se i predstavljaju, pa na kraju sve lopovcine u saboru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2022 17:43 (nike098).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegalni IP

zaista, zaista, kažem vam: tko uopće ne gleda tv (i čak nema napravu ukući) kvalitetnije provodi vrijeme, špara lovu, bez prekršaja stoji uz bok pravednicima i inspekcije/krkasatori mu ga mogu lagano ... uglavnom, preporodit će se još za života. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2022 17:49 (Ajar).
Moj PC  
19 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
nike098 kaže...
Kako kao korisnik znati dali je ilegalan ili legalan iptv, jer to je kao i kad ljudi glasaju za neku stranku-politicara racunajuci da je posten tako se i predstavljaju, pa na kraju sve lopovcine u saboru.

 

Ima načina kako se može saznati. Ako te stvarno zanima mogu ti objasniti.

No ljudi generalno i znaju da je ilegalno, i znaju da im je jeftinije. I nije ih briga (da, isto kao i kod glasanja na izborima)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2022 17:55 (Bitanga).
12 godina
offline
Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegalni IP

Jedno moralno pitanje?

Jesu li veći "kriminalci" ovi koji plaćaju IPTV ili oni koji koriste isti taj samo hakiran?

 
6 1 hvala 0
16 godina
offline
Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegalni IP

Da ne bi ljudi valjda plaćali 300 EUR mjesečno, jer eto hoću 2 sportska kanala, 3 dokumentarna i 2 movie kanala...
A naravno za to bi morali plaćati 7 zasebnih pretplata, jer debili iz koroporacija odlučili da će svaka šuša imati svoj zasebni IPTV (isto vrijedi i za sreaming platfome) sa 5 noramlnih kanala i 95 koje nitko ne želi niti ih zanima...

Bilo je isto i sa muzičkom industrijom, pa znamo kako ih je piratstvo srušilo, bacilo na koljena čak, pa su odlučili da će ipak se ujediniti i dat svoju mjuzu na sve veće platforme, pa neka ljudi onda plaćaju jedinstvenu mjesečnu cijenu za svu muziku...
Tako da čekamo isto i sa IPTV-om i streaming industrijom, kad ih piratstvo baci na koljena, tek onda će biti promjena...

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
NEW_MAN kaže...
Moze molim link za dobar IPTV od 3 € na PM?
Placam 10 € i volio bih testirat taj za 3.

Unaprijed hvala.

 

Cryogenic kaže...

 Može i meni pm, hvala.

 I jeste dobili link za taj superduper IPTV za 3 evra mjesecno?

16 godina
offline
Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegalni IP

Samo BUG legalno, ostalo kako Bog da!

 

\o/\o/ 

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegalni IP

Bitno da je legalno imati u ponudi sportski paket koji nema dostupne sve sportske kanale, ali zato ide u bundleu s pornografskim kanalima.

 

Bitno da je legalno imati u ponudi sportski paket, pa otkupiti neko novo natjecanje i zatim ga ne uvrstiti u taj postojeći sportski paket, nego pokrenuti novi sportski paket bez ikakvog sadržaja osim tog jednog natjecanja. I bitno da je legalno to posebno naplatiti.

 

Bitno da je legalno u bilo kojem trenutku ugasiti kanale zbog kojih su ljudi došli na tvoju platformu, pa se pravdati time da "imaju pravo izmjene programskih paketa".

 

Ja sam legalist, plaćam brdo stvari i ne pamtim kad sam skinuo nešto piratsko, ali klošari iz naše najveće dvije telekomunikacijske kompanije su veći lopovi i govna nego svi pretplatnici ilegalnog IPTV-a zajedno.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
42 1 hvala 2
13 godina
offline
Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegalni IP

Hrvati i rumunji nisu ludi plačat nešt šta mogu besplatno gledat, odnosno nekažnjeno ukrast.

Još od prošlog stoljeća... kad su se pojavile videoteke s piratskim filmovima, preko Amstela, Napstera, torrenta.....

Kad dođe šerif na brdoviti balkan, promijenit će se i statistika.

 

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegalni IP

Hoces Filmove placas filmski paket, za HBO dodatni paket. Za sport drugi paket, utakmice su razbacane po svim kanalima od Arene 1-10 do ovih novih premium i max spor = dodatni paket. A tek ono zelis ligu prvaka moras A1 imat jer oni imaju samo Planet Sport, zelis domace prvenstvo i europa ligu moras Max tv Arene...

A ovo platis jednom i imas sve, ljudima je jeftinije i jednostavnije, nije legalno ali to znaju svi koji to koriste..

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
Filip100able kaže...

Hoces Filmove placas filmski paket, za HBO dodatni paket. Za sport drugi paket, utakmice su razbacane po svim kanalima od Arene 1-10 do ovih novih premium i max spor = dodatni paket. A tek ono zelis ligu prvaka moras A1 imat jer oni imaju samo Planet Sport, zelis domace prvenstvo i europa ligu moras Max tv Arene...

A ovo platis jednom i imas sve, ljudima je jeftinije i jednostavnije, nije legalno ali to znaju svi koji to koriste..

 

Tako je, samo jacob33 još to ne zna.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
Kako bi ja to mogao znati?
14 godina
offline
Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegalni IP

kaj da Vam ja velim imam A1 , dobio novi box prije 15 tak dana i sada uopče nemrem pratiti TV koji uredno plačam.

Toliko je daleko otišlo da su box već 2 puta mijenjali a sada u četvrtak dolaze "sanaciju" kablova u zgradi raditi da bih uopče mogao pratiti njihove pakete koje sa internetom plačam cca 30 eura..

Znači to cca 30 eura

Netlix je koliko 13 eura?

Hbo 4-5 eura.

Disney opet xyz 

i  po novome SkyShowtime 3 eura.

(Još je tu i Deezer obiteljski za mjuzu )

 

I opet nisam zadovoljan sa svime time jer mi fale Amazon Prime i Apple pa to skidam i gledam.

 

Da sam iole pametan i da mi se zezati odavo bih bio na nekom IPTV u i plačao to 6-7 puta manje a imao sve "on demand"...

 

Ali kako sam neki "polu legalist" nastaviti ću i dalje plačati sve gore navedeno...., a možda sam samo lijen složitit Kodi , sam ne znam ...

 

EDIT. Govorimo o Novom Zagrebu gdje u ulazu imam i optiku i kabl tak da...

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2022 20:40 (Crotiger).
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
Bitanga kaže...
Filip100able kaže...

Hoces Filmove placas filmski paket, za HBO dodatni paket. Za sport drugi paket, utakmice su razbacane po svim kanalima od Arene 1-10 do ovih novih premium i max spor = dodatni paket. A tek ono zelis ligu prvaka moras A1 imat jer oni imaju samo Planet Sport, zelis domace prvenstvo i europa ligu moras Max tv Arene...

A ovo platis jednom i imas sve, ljudima je jeftinije i jednostavnije, nije legalno ali to znaju svi koji to koriste..

 

Tako je, samo jacob33 još to ne zna.

 Bitno da možemo živjeti s time!!!

 

\o/\o/

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
9 godina
offline
Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegalni IP

Ja ću samo spomenut da je njemačka televizijska mreža imala update rasporeda emisija TV programa na teletekstu u roku od 1 do 2 sata još u doba videorekordera jer su neki videorekorderi imali mogućnost dohvata signala koji je označavao kašnjenje početaka emisija. Sada EPG vjerojatno radi još i bolje. Našoj televiziji i odašiljačima treba jedan do dva dana da naprave update EPG rasporeda emisija i nema izmjena unutar istog dana, pa ti onda nešto gledaj, a da ne spominjem ako isprogramiram snimanje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2022 21:06 (Thinker).
 
8 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice