Googleovi stručnjaci pronašli velik sigurnosni pro

poruka: 8
|
čitano: 3.580
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Googleovi stručnjaci pronašli velik sigurnosni pro".
15 godina
offline
Googleovi stručnjaci pronašli velik sigurnosni pro

i gugl je tu učinio ozbiljan propust: trebao je te informacije prodati eplu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
18 0 hvala 0
13 godina
offline
Googleovi stručnjaci pronašli velik sigurnosni pro

"Operacijski sustav na mobitelu, ponovit ćemo još jednom, uvijek je dobro držati ažuriranim na najnoviju dostupnu verziju."

 

^ Tako je puno korisnika Applea razmišljalo i zbog toga nadogradio na 10.0.1 i od onda su imali ovaj kritični propust... Tako da je zapravo dvosjekli mač uvijek držati software na najnovijoj verziji :) Iako to svi radimo, priznajmo, zbog novih featurea :)

 

"koji je bio aktivan još od inačice 10.0.1 (lansirane u rujnu 2016. godine)"

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Googleovi stručnjaci pronašli velik sigurnosni
Ma dajte ljudi molim vas. Ios nema zlocudnog software-a. Ovo je samo pokusaj googla da destabilizira svijet sponza i hipstera.
Moj PC  
9 1 hvala 0
14 godina
offline
Googleovi stručnjaci pronašli velik sigurnosni pro

A sad ponavljajte zamnom: "ios je siguran jer je zatvoren i to je prednost pred androidom"

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
Moj PC  
9 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Googleovi stručnjaci pronašli velik sigurnosni pro

Krivo su koristili iOS, dakle nema sigurnosne greške!

 
13 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Googleovi stručnjaci pronašli velik sigurnosni
To je bio skriveni feature...kojeg je trebalo tek naplatiti...sad im je Google izbio dolere iz ruke....sad bi ih ja tužio
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Googleovi stručnjaci pronašli velik sigurnosni pro

A jbga, kad se to desi na iOS-u onda je to vijest za naslovnicu, propusti koji se dešavaju na Androidu se ne stignu ni pratiti na dnevnoj bazi. Zanimljivo je i to da su napravili rollout ispravka, a nisu javno objavili jer čak ni na iOS-u ne updateaju svi odmah uređaje. 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Googleovi stručnjaci pronašli velik sigurnosni
southy kaže...

A jbga, kad se to desi na iOS-u onda je to vijest za naslovnicu, propusti koji se dešavaju na Androidu se ne stignu ni pratiti na dnevnoj bazi. Zanimljivo je i to da su napravili rollout ispravka, a nisu javno objavili jer čak ni na iOS-u ne updateaju svi odmah uređaje. 

 Ne samo to, kad je identičan propust uočen i na Google Androidu i Microsoft Windowsu onda to nije ni vijest na ovom nazovimo IT portalu. Ili nije vijest, jer je riječ o "poštenim i pravičnim" Kinezima.

iPhone Hackers Caught By Google Also Targeted Android And Microsoft Windows, Say Sources

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice