Google službeno najavio Pixel 6 i Pixel 6 Pro, don

poruka: 10
|
čitano: 4.881
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google službeno najavio Pixel 6 i Pixel 6 Pro, don".
12 godina
offline
Google službeno najavio Pixel 6 i Pixel 6 Pro, don

Izgleda jako obećavajuće. Ako unaprijede kameru koliko najavljuju, bit će ponovno u samom vrhu. Neka srede osrednju bateriju i bit će top telefon!

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Google službeno najavio Pixel 6 i Pixel 6 Pro,
Kralj se vraća! Samo mu fali da je u kompaktnom izdanju…
 
2 0 hvala 0
Google službeno najavio Pixel 6 i Pixel 6 Pro, don

 

Hoće doći s nekim alternativnim sučeljem kad se spoji na vanjski ekran, poput Samsung DEX-a?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Google službeno najavio Pixel 6 i Pixel 6 Pro,
Nekako mi baš bezveze izgleda to izbočenje za kameru cijelom širinom. Al ima smisla, nervira me što mi se mobitel ljulja na stolu.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Google službeno najavio Pixel 6 i Pixel 6 Pro,
intelduo1 kaže...

Izgleda jako obećavajuće. Ako unaprijede kameru koliko najavljuju, bit će ponovno u samom vrhu. Neka srede osrednju bateriju i bit će top telefon!

 Kaj ne valja inace sa kamerom na pixelu ?

Meni te slike sa mobitela ave izgledaju slicno

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Google službeno najavio Pixel 6 i Pixel 6 Pro,
Valja sve, ali više nije u samom vrhu, ipak ima senzor star skoro 6 godina. Iako se drži izvanredno s obzirom na godine
14 godina
offline
Re: Google službeno najavio Pixel 6 i Pixel 6 Pro,
Prema nekim glasinama i senzor kamere će biti novi/noviji. S obzirom i da je SoC njihov, za očekivati je da će i službena podrška biti dulja od 2 godine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Google službeno najavio Pixel 6 i Pixel 6 Pro,

 Kaj ne valja inace sa kamerom na pixelu ?

 

 nije da nešto ne valja ali ima mjesta za napredak. imam pixel 2 xl i fotke su još uvijek odlične, praktički u rangu najnovijih flagshipova, ta 12mp kamera je stvarno fino "izbrušena". mislim da će im sada u fokusu također biti i video, vjerojatno ganjaju iphone video kvalitetu.

14 godina
neaktivan
offline
Google službeno najavio Pixel 6 i Pixel 6 Pro, don

Jesu objavili dal se može službeno kupiti u hrv il smo opet osuđeni na neke dostave?

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Google službeno najavio Pixel 6 i Pixel 6 Pro, don

Uzet će dio kolača gdje god stignu, a u 70% zemalja svijeta ne možeš kupiti njihove proizvode uključujući i Hrvatsku. Dakle govorim o direktnoj prodaji, ne o uvozima iz Njemačke i slično.

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice